Forum Dragon Ball Nao

» Co widzielibyście w prawdziwej grze DB we flashu?

DooM Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.519
Posty: 3
Witam,

Otóż kłaniam się do Was z pytaniem - Co chcielibyście zobaczyć w prawdziwej bijatyce DB we flashu?

Planuję zrobić z ekipką, gre DB 2d, bijatykę, ale potrzebujemy pomocy prawdziwych fanów DB. Powiedzieć już teraz mogę, że gra będzie w stylu wektorowych (czyt. widoczne pixele), gra drużynowa z CPU lub online, oraz czyste Solo. Kąt nachylenia kamerki widokowej walki, będzie w stylu gry Kunio Kun No Necetsu Soccer.

preview:
Obraz

Głównie pytam Was o gameplay, jakie bajery byłyby fajne.

Już teraz wiem że będzie owa gra posiadała takie oto możliwości:

- Scalenie z kumplem.
- Walka fal.
- Transformacja na SSJ (przypuszczalne też inne stadia).
- przyjazne samo-tworzenie kombosów, poprzez wykonywanie pojedyńczych ataków.
- podnoszące się cegiełki (budokai tenkaichi, cell game), kamienie wraz z ładowanem energii.

inne bajery typu : KI, , fala uderzeniowa, itd, to podstawy, których nie biorę tutaj pod uwagę.

No i tutaj pomysły się konczą.. Liczymy na Waszą pomoc, bo to właśnie ma być gra dla prawdziwych fanów DB.

Pozdrawiam, DooM.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, wiesz DooM? Z założenia jestem cholernie ambitny (co zwykle oznacza że cos zaczynam i nie konczę). Dlaczego nie kończę? Bo gdy postawie sobie zbyt trudne zadanie to niekiedy trwa ono długo lub po prostu nie mam czasu i mi sie nudzi, a wtedy nici z pomysłu. Ale, słysząc o zespole nabieram ponownej chęci

Powiedz, w czym chcesz stworzyć tę grę?
DooM Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.519
Posty: 3
Podejżewam że flash, ale nie zaprzeczam że gdybym znalazł osobę/y która/e posiada/ją taką wiedzę programowania, by zrobić grę w C++, nie omieszkałbym się ją/ich przyjąć do projektu.

Pozdrawiam, DooM.
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.507
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
ja moze duzo nie zrobie a w sumie to nic ale mam taki pomysl ze moglobybyc takie cus ze jezeli 2 postacie w tym czasie leca na siebie z combosami to zaczyna sie szybka walka jak w Budokai i zeby sie obronic to trza by bylo wciskac np strzalki z odpowiednimi kierunkami ktore sie wyswietlaja tak jak w ESF ; ) pzdr teraz mam pomysl juz na pewno nie na flash i watpie czy ktos by sie podjal proby takiej pro rzeczy: zamiana w SSJ - wlacza sie sie powiedzmy jakis filmik jak taki Goku wchodzi na SSJ itp
PS: aha ja bym mogl wybierac jakie obrazki maja byc przy jakiej postaci w trakcie wyboru postaci
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co widzielibyście w prawdziwej grze DB we flashu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook