Forum Dragon Ball Nao

» Pilkarze

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Macie moze swoich ulubionych pilkarzy? Tych, ktorzy niszcza innych technika tych, ktorzy strzelaja mnostwo bramek, albo moze tych, ktorzy tych bramek bronia?
Moi to:
Ronaldinho - chyba nie musze go nikomu przedstawiac:D
Henry - niesamowity napastnik. swietne rajdy, niebanalna technika.
Ronaldo- kazdy ma do niego waty, ze jest coraz grubszy, ze coraz slabszy. ze nie ma formy. ale ja go zawsze bede cenil. od 98 jest jednym z moich naj-ulubionych pilkarzy
Alan Shearer- zywa legenda znad rzeki Tyne, swietny napastnik Newcastle United. ehh te czasy gdy biegalem z jego koszulka i numerem 9 na plecach
Gabriel Batistuta - legenda Florencji. Po prostu maszyna do strzelania goli (juz niestety na emeryturce.)
Djibril Cisse - tak troche odstaje od reszty, ale fryzury ma zawsze dobre


ps.

http://www.metacafe.com/watch/38977/diving_f ... lona_game/ - sprawdzcie to : bo w shoutboxie mi nie wchodzi link. pooompa na maxa:D

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 05.05.2006, 0:34
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Alessandro Del Piero - może już tym talentem jak kiedyś nie błyszczy, ale nadal potrafi grać doskonale
Hernan Crespo - zawodnik posiadający ogromny dar, zawsze jest tam gdzie trzeba
Toldo - znakomity bramkarz, uważam go o znacznie lepszego niż np. Buffon
Maxi Rodriguez - co pokazał na MŚ to tylko chwalić!
Lionel Messi - 19 lat, a jak potrafi grać, tylko czekać i patrzeć jak będzie się rozwijać i grać coraz lepiej

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 04.07.2006, 22:22
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Ronaldinho - po prostu magik i tyle
Eto - dobrze wyszkolony technicznie snajper, podoba mi sie jego szybkosc
Xavi - Dobry rozgrywający i bezbłędnie podaje
Puyol - nie wyobrażam sobie Barcy bez niego, podpora defensywy
Cassilas - mimo że z realu to najlepszy bramkarz na świecie
Kameni - troche mniej znany bramkarz Espanyolu, doskonale broni karne, refleks ma lepszy moze nawet od Casilasa i jest dobrze wygimnastykowany(niektóre jego wygibasy są zajefajne )
p.s.ciekawe jak w piłe graliby nasi bohaterowie z DB?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wszyscy z zagranicy wychwalaja to ja troche poratuje sytuacje Polskich pilkazy a mianowicie moimi ulubionymi pilkarzami sa:
Artur Boruc- bramkarz Celtiks. Ostatnio mu coś nie idzie ale i tak go lubie
Tomasz Kłos- ma świetną technikę
Marek Koźmiński- mało znany ale jary
Jacek Bąk- chyba jego nie musze przedstawiać

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dołączam do przedmówcy
Z polskich piłkarzy to najwyżej cenię Maćka Żurawskiego. Jak dla mnie to piulkarz klasy światowej. Z reszta udowadnia to w Celticu Glasgow.
Marek Saganowski- chyba najwiekszy talent w ostatnim czasie... Ciekawe jak potoczyłaby sie jego kariera, gdyby nie uległ wyp[adkowi...? Ma mój wielki szcunek za to, że sie nie pddał i osiągnął sukces.
Jacek Kzynówek- niemcy sie go boją, i siedzi na ławie To bardzo dobry zawodniik, wciąz jedna z gwiazd Bundesligi
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Adriano- bardzo dobry piłkarz ktory strzela duzo bramek
a jeżeli chodzi o polaków to M. Żurawski i T. Kuszczak
Zurawski dlatego że świetnie sobie radzi w Glasgow a Kuszczak ponieważ pokazuje klase w WBA

bartulon
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jak każdy szanujący się kibic mam swoich ulubionych piłkarzy i nie jest to jak w wypadkach innych Ronaldhinio czy Ronaldo.. Wielki szacunkeim i sympatią dażęRadka Sobolewskiego Chłopak powołany do reprezentacji udowodnił że jest jego punktem bardzo mocnym! chyba każdy z nas pamięta jego cudowną bramkę w meczu Wisły z Panatinajkosem! (Tak , tą obronę Częstochowy) Drugim piłkarzem którego daże ogromną sympatią jest bramkarz o którym zaginą słuch.. może już to jest legenda eliminacji do MŚ 2002 Adam Matysek. Każdy szanujący kibic chyba pamięta mecz z Danią.. Matyska leżącego i czołgającego się z bulu ale broniącego przy okazji kilka naprawde trudnych strzałów! Tegop meczu nie zapomne do końca życia!
Z zagranicznych zawodowych graczy ogromną sympatią dażę Christiano Ronaldo.. Portugalczyk z sławnym nazwiskiem który stylem i techniką gry wyprzedza obrzydliwie bogatego brazylijczyka o tym samym nazwisku! Moim zdaniem Christiono jest na poziomie Ronaldhinio co pokazuje teledysk z muzyką "Kryptonine" znajdujący się na MaXsiorze:] Drugim zagranicznym piłkarzem który zdobyłł mój szacunek jest ukrajiniec Andrij Shewczenko:] Sąsiad który jako jedyny zasłyną na światowej arenie piłkarskiej!

No cóż ale moim zdaniem ORŁY ENGELA ( na czele z Świerczewski i Koźmińskim oraz Olisadebe) mieliby na tych mistrzostwach szanse nawet na Cwierćwinał! 4 lata temu mieli naprawde ciężką grupe! W tym roku poszłoby jak z płatka!
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Zidane-ponieważ jest moim ulubionym piłkażem, świetna technika za jego szczytu kariery, doskonale wykonuje stałe fragmenty jak dwa gole które zdobył w końcuwce meczu i wygrali przez to. Mam jego koszulke z nr. 10.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Henry - organizator gry, potrafi strzelać bramki, bez niego Arsenal nie byłby Arsenalem
Christiano Ronaldo - bardzo młody i utalentowany gracz, który mimo młodego wieku już jest jedną z największych gwiazd, aż szok pomyśleć jak będzie za 5 lat
Fernando Torres - wielki talent strzelecki
Fredrik Ljungberg - najbardziej waleczny piłkarz świata, szybciej by zdechnął na boisku niż by się miał poddać
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z emerytów najbardziej szanuję Gascoigna , przede wszystnikm za jego wspaniałe kiwki na ME 96 ( ktoś jeszcze to pamięta?), oraz za upicie połowy drużyny Szkocji podczas tamtych mistrzostw , i strzelenie im bramki podczas meczu w dniu następnym i - Chilaverta , ex-bramkaża Paragwaju , który w 98 bronił takie piłki , których nikt inny by nie był w stanie. Z obecnie krających Tawes.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
moim pierwszym autorytetem w footballu byl Gabriel Omar Batistuta Troszke juz przestarzaly,ale jak gral to swietnie wymiatal I od niego wziely sie moje ulubione kiedys kluby: Fiorentina i Roma Ale teraz wole co innego...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Bozar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Bozar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.479
Posty: 9
Nie znam się na piłce, ale mam swoje typy.
Zidane
Figo
Ronaldinho
Ronaldo
Klose
Kapitan drużyny WKS, niestety nie pamiętam nazwiska.

emate:chodzi ci pewnie o Drogbe.
shiro: samcze, nie ładnie jest wyprzedzać, ja to chciałem napisać, uważaj bym ciebie nie zniszczył! ;p

Cóż jak stare porzekadło mówi "kto pierwszy ten lepszy"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Pilkarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook