Forum Dragon Ball Nao

» Najstraszniejsza postać

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Najstraszniejsza postać w DB

Najstraszniejsza postać w DB
Freeza 25,96% 27 25,96%
Cell 14,42% 15 14,42%
Buu 19,23% 20 19,23%
Vegeta 5,77% 6 5,77%
Piccolo Daimao 11,54% 12 11,54%
Pilaf 4,81% 5 4,81%
Ktoś inny... 18,27% 19 18,27%
Wszystkich głosów: 104
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Shiro napisał(a):
Uważam, że najstarszą osobą w Dragon Ball jest East Kaioshin, może nie podany został jego wiek, ale tak jakoś przystało na Boga żyć już długo
Nie wiem czy to sarkazm,czy przeoczenie jednakże chodziło o NAJSTRASZNIEJSZĄ postać,nie najstarszą.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Shabranido napisał(a):
Shiro napisał(a):
Uważam, że najstarszą osobą w Dragon Ball jest East Kaioshin, może nie podany został jego wiek, ale tak jakoś przystało na Boga żyć już długo
Nie wiem czy to sarkazm,czy przeoczenie jednakże chodziło o NAJSTRASZNIEJSZĄ postać,nie najstarszą.Pozdrawiam
Żaden sarkazm, żadna ironia, czysty błąd w czytaniu nazwy postu, byłem tak zajęty meczem, że nie doczytałem dokładnie nazwy, no ale skoro popełniłem błąd to wypadałoby go naprawić, więc zaczynam.
Moim zdaniem najstraszniejszą osobą w Dragon Ball był/jest Piccolo Daimao, w końcu [ ort! ] składał się z samego zła i nie znał czegoś takiego jak litość, współczucie czy innego typu dobre cechy. Taka prawda, w końcu [ ort! ] Wszechmogący odzielił się z nim by uwolnić się od czarnej strony.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.476
Posty: 14
Skąd: Ostróda
Zgadzam sie z przedmówcą. Piccolo Daimao to czyste zło. Z tego co zauważyłem Nie maił żadnych dobrych cech.
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
No najstraszniejszy to chyba Brolli taka potęga, aż strach sie bac
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
mnie żadna postać nie przerażała a Buu to własnie najmniej ale jak bym już miała wybierać to bym wybrała Cella (nie pytajcie czemu)
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
najstraszniejszy hmm...wiec tak
-Brolly- on po prostu byl psycholem, zabil wlasnego ojca z czysta satysfakcja....
i fakt ze jego brat mleczny plakal pojechal mu nie zle po psychice bo juz go zabic chcial,,,normalnie poje*
-Freeza- zimny, okrutny, inteligentny, zabijal bez zadnych skrupulow nie znal litosci i w 4 przemianie wygladal cholernie wrednie:P

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Monique: 15.09.2006, 20:48
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kid Buu. Why? Bo był popieprzony i cieszył miche z zabijania, ponadto zjadał ludzi. Uwielbiam takie charaktery m.in. Brolly. Uwzględniając inne morfy Buu... bardziej bałbym się... Freezy, bezgraniczny tyrant....

A Vegeta miał wiele moich cech więc chyba byśmy się dogadali (jakieś piwko ).
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.403
Posty: 16
hmmm mozna by tu dyskutować i dyskutować na ten temat. Z podanych możliwości wyboru zagłosowałem na buu ale co do tego to nie jestem pewien.
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Myśłe że Freezer chociaż każdy ze złych bohateruw jest na swój sposub straszny.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Trudno powiedziec ktory jest najstraszniejszy...ale na pewno [ ort! ] Freezer, poniewaz mial barbarzynskie metody odbierania smoczych kul Nameczanom...Piccolo Daimao rowniez byl straszny ...No i Cell w pierwszej formie mnie tak jakos przerazal, poniewaz byl z poczatku taki tajemniczy nikt nie wiedzial skad sie wzial i kim on jest...No i zabijal mieszkancow planety jeden po drugim...i zostawaly same ubrania Buu nie przerazal mnie w ogóle [ ort! ]... Ogolnie to jest najdurniejsza postac w calym DBZ...bez obrazy oczywiscie, ale takie jest moje zdanie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
stawiam na ...
Freezera bo :
4 przemiany
Siła
Intelgentny (w miare )
okrutny

pozdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.058
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Z wyglądu najbardziej straszył Hildegarn, tak obrzydliwego wroga jeszcze nie mieli. A najstraszniejszym, w sensie możliwości i stopnia zorganizowania był jednak Freezer. W ogóle Freezer to postać dla mnie wręcz wzorowo skonstruowana. Jego miła powierzchowność i niebywałą inteligencja świadczą o zaawansowanym klinicznie stopniu psychopatii. Niemal jak Hannibal Lecter. Nigdy nie widziałem tak dobrze wykreowanej złej postaci...

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Inteligentny to on nie byl za bardzo...Tzn. byl madry o ile nie tracil nad saba kontroli, ale jak juz byl u schylku smierci, lub jezeli zobaczyl silniejszego to byl tepy jak strzala...Jak Vegeta byl pyszalkiem, latwo wpadal w zlosc i w ogóle [ ort! ]...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.045
Posty: 19
dla mnie Freeza jako numer 1. Jak byłem mały nawet mi sie śnił w koszmarach xD Ten jego drwiący śmiech... jak go słysze to dreszcze mnie przechodzą. To dobre wychowanie, kultura i to że był bardzo inteligentny... eh... nie chciał bym go spotkać
Jako numer 2 Broli bo - tak jak pisał jeden z przedmówców był psycholem... sam mówił o sobie, że jest diabłem

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pod względem wyglądu to bezkonkurencyjnie najstraszniejsi byli Hildegarn i Yakon.
Z charakteru to zdecydowanie Brolly i Kid Buu. Obydwaj niszczyli całe galaktyki tylko dla przyjemności. Dysponowali brakiem uczuć i samokontroli. Po prostu były to tylko maszyny przeznaczone do zabijania i likwidacji wszystkiego co im wpadnie w ręce.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
a ja dałem Vegete dlatego bo Strasznie lubie jak sie wkurza na goku jak ten sie wygłupia dosłownie jak moja mamusia
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Freezer. Jego 4 forma to było coś co swą mocą zdumiewało. Tajemniczy, silny i inteligentny. Posiada masę sług i sprzymierzeńców. Wróg któwy wbrew pozorom jest trudny do pokonania. Zdecydowanie najstraszniejsza postac.
Vegeta1612
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.998
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
w ogóle [ ort! ] nie ma co muwić o postaciach z GT i z pierwszej seri bo to śmiech a nie strach. Bu był najgrożniejszy i dlatego najstraszniejszy. Kto by się nie bał takiego psychopaty?
Future Son Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Son Gohan
Dni na forum: 5.992
Posty: 27
Dla mnie najstraszniejszy Buu jako Evil Buu kiedy polknol Gotenksa
VaRDOcK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VaRDOcK
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Skąd: Łomża
A więc tak:
Kid buu:Nie on miał coś z banią nie tak i nie był straszny.
Frezer:Gdy ujżałem jego twarz patrzyłem na zła postać.
Cell:Gdy na niego spojrzałem to śmiać mi sie chciało.
Vegeta:Nie był zła postacią.Przynajmniej ja tam sie go nie bałem.
Picollo:Jest Straszny.
Pilaf:Jest żałosny.

Mojim zdaniem naj straszniejszymi są Cyborgi, Tyrani ITD...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Najstraszniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook