Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, ... 13, 14, 15  
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.032
Posty: 36
Skąd: wrocław
Najbardziej wzruszająca scena to była w sadze Bubu kiedy Vegeta przytulił syna i potem wybuchnoł to było niezłe w ogóle [ ort! ] Vegeta bardzo mocna postać zasugiwał na miano najleprzego Bohatera DBZ

WARRIOR20
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja z drugiej strony mysle ze nie poswiecil sie dla rodziny, ale dlatego postanowil popelnic samobojstwo ze nie mogl pokonac Buu. Jego to wkurzalo, jak by sie poddal to by ucierpiala jego duma, ale watpie czy myslal w czasie tej walki o poddaniu sie. Jedno jest pewne wolal zginac niz zostac pokonany...
PS: ten post byl odnosnie postu napisanego przez kogos kiedys

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.032
Posty: 36
Skąd: wrocław
Vegeta z tego co pamietam to zawsze chciał wygrywać myślał tylko o tym ale w końcu [ ort! ] zrzył sie z ziemią i myślał o rodzinie ,zrozumiał w końcu [ ort! ] że rodzina dodaje mu jeszcze większej siły i motywacji żeby wygrać wązne było to ze był mądry i zrobił tak żeby nieprzegrać i bronić to co najważniejsze:)

WARRIOR20
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie wiem dokladnie jak to bylo bo akurat tego odcinka w ktorym Vegeta sie rozpieprza nie ogladalem i jak by ktos mial to na jakims serwerze to prosze zeby mi podal link bede bardzo wdzieczny

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.032
Posty: 36
Skąd: wrocław
mam bodajże link na teledyski i tam możesz se ściagnąć i tam będzie pokazane jak wybuchł w ogóle [ ort! ] teledysk jest na medal

WARRIOR20
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.062
Posty: 501
...hmm ja bym scalił obydwie wypowiedzi, bo Vegeta wolał zginać, niz zostać pokonany, ale tez poswiecil sie dla rodziny... tak wiec oboje macie racje

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
hehe panie Warrior teledyskow o tym jak Vegeta wybucha mam z 6 do 10 tylko ja potrzebuje odcinka

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.062
Posty: 501
hehe panie Warrior teledyskow o tym jak Vegeta wybucha mam z 6 do 10 tylko ja potrzebuje odcinka
prawie w kazdym AMV jest ta scena:P jezeli podasz mi nr. tego odcinka to Ci go zapodam jakos

END
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.032
Posty: 36
Skąd: wrocław
nistety nie mam [ ort! ] odcinka ale mam link z teledyskami www.dbzwarriors.cjb.net tam jest właśnie ten teledysk co mi się strasznie podoba

WARRIOR20
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja bym tu jeszcze wymieniła pierwszą scenę w której pojawia sie mały Goten - też wtedy ryczałam bo mi nie dawała spokoju myśl że maluch nawet ojca nie zna
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
to byl odcinek nr 237 jak vegeta sie rozsadza. Jak bys jakos mogl mi go przeslac albo na serwer jakis dac jak masz. Lub maila [email protected]. thx

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.027
Posty: 58
Skąd: PL
Dlamnie najbvardziej wzruszającą scenom w b była.........wsumie toi duzo scen jak np. zginol songohan jak narodzij sie goten jka songo miał coś tam z sercem i duużoo innych scen jeszcze było
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.062
Posty: 501
ludzie wezcie to usuncie bo normalnei wode z mozgu robi! ty robert zanim napiszesz posta, napisz go w wordzie i sprawdz ortografie idioto, przeczytaj sobie regulamin tam chyba pisze ze piszemy poprawnie ortograficznie!

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Błędy ortograficzne to jeszcze bym przełknął, ale nie moge patrzeć na to ile ten człek popełnia błędów składniowych i stylistycznych.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.056
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jak patrzę na to, co Robert pisze, to chce mi się krzyknąć 'Co to jest?!', ewentualnie na początku z apostrofą do Boga. Nie trzeba pisać jakoś super poprawnie, ale trzeba zachować podstawy odpowiedniego wypowiadania się.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
zgadzam sie z panem profesorze Xan, trza pisac zeby sie nie trza bylo dosmyslac co tu pisze.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.056
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ma pan zdecydowaną rację, profesorze Scyller. Sądzę, że poprawność wypowiedzi na forum jest adekwatna tudzież wprost proporcjonalna do inteligencji persony wypowiedź ową przedstawiającej. Na podstawie tego można wyciągnąć bardzo ciekawe i wręcz zastanawiające wnioski. A wracając do dyskusji o genetyce i praktycznym zastosowaniu praw Mendla...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.019
Posty: 23
Skąd: Kame House
Najbardziej wzruszający ostatni odcinek DB .. Chlip Ale i ten gdzie ginie Piccolo ratując własnym ciałem Gohana .. piękna scena .. oraz ta gdzie poświęca sie Kaozu by zabić Nappe !
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Wzruszyla mnie scena w ktorej Vegeta przytula swojego syna i karze mu sie opiekowac Bulma. A tak przy okazji ma moze ktos ten odcinek? Szukam go wszedzie ale nie moge znalezc
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.027
Posty: 58
Skąd: PL
A mnie teraz wzrusza to ,że niechcą puścić DB w TV i jak sobie przypominam tą całą sage DB i słucham intro z DBGT to aż mi się łezka w oku kręci:(
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook