Forum Dragon Ball Nao

» Wkurzony Mistic

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zastanawiam się co Gohan zyskał zostając Mistic.We wcześniejszych odcinkach Dragon Balla ztawał się kozakiem dopiero jak coś go wkur..zyło. Wtedy jego siła szła cholernie do góry . Jako mistic już się nie denerwuje , ale cały czas jest dobrym wojownikiem. Pytanie brzmi więc , co tak naprawdę wydobył z niego senior. Czy była to niewykożystana energia , z której dotychczas kożystał tylko w momencie [ ort! ] krytycznym? Jeżeli tak co by się stało jakby wkurzył się na poziomie Mistic? Chodzi mi o takie wkurzenie jak w cell , czy saian sadze . Jego siła poszła by jeszcze w górę ( co by oznaczało że senior nie wydobył jednak z niego całej siły ,a jedynie jej rezerwy bo jak w przypadku reszty sayan była ona nieograniczona. A może osłabł by do poziomu ssj2? Co o tym sądzicie?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Myśle że siła Mistic'a była oparta na rozwadze, spokoju i jeszcze większej koncentracji na ruchach i ciosach, przewidywaniu ruchów przeciwnika i niewyobrazam sobie że "wkurzony" Mistic miałby większą siłe raczej stał by sie SSJ2 co najwyżej USSJ2 (jesli to mozliwe)

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
A ja twierdze, że Mistic jest za spokojny aby sie wkurzyć, chociaż kto go tam wie
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
POziom Mistic satnowił maksimum możliwości wojwonika. Co więcej- miał budszic w mnim wszelkie możliwie potencjały mocy...
Ten właśnie potencjał budził Gohan, kiedy wybuchał wściekłym gniewem. Wydaje mi się, że ewentualny wybuch emocji nie zmieniłby mocy Gohana.
To zdaje się potwierdzac sama manga i dyskusja na temat Mistic Goku prowadzona na naszym forum:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Zgadzam się z wami . Wydaje mi się, że Senior pomógł Gohanowi wydobyć i opanować energię, która do tej pory uwalniała się tylko w chwilach złości. Myślę, że Mistic nie był zdolny do złości, przynajmniej nie aż takiej jaka zdarzała się Gohanowi wcześniej. Stał się wyrafinowanym, dojrzałym wojownikiem, który niezależnie od sytuacji potrafił zachować zimną krew.
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
A ja myślę że ten Senior jakoś napakował go tą siłą, a jego normalna i tak została w nim.
Więc jak by się wkurzył to ciężko było by go powstrzymać xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wkurzony Mistic
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook