Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Coola czy Freeza?

Strony: 1, 2, 3  

Coola czy Freeza?

Coola czy Freeza?
Freeza 66,67% 8 66,67%
Coola 33,33% 4 33,33%
Wszystkich głosów: 12
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jak wiemy są oni braćmi, ale którego bardziej lubicie. Zapewne wszyscy napiszą, że Frezer, ponieważ to przez niego zaczęła się SSJ mania ;p Ja tam obstawiam na Coolera
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ja tam jestem za Freezerem. I to wcale nie dlatego, że od niego zaczeło się z przemianami w SSJ. Freezer jest o wiele ciekawszą postacią od swego brata. Jego charakter jest zdecydowanie bardziej rozbudowany i interesujący. Cooler to zwykły dodatek do Freezera wzbogacony o kolejną forme żeby nie został zbyt łatwo pokonany w kinówce . Ogólnie: nudziarz (wrażenie to pogłębia okropny głos w wersji amerykańskiej)
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Cooler ... moze dla tego ze odcinki z Freezerem trwały w c... długo i az sie zle robilo... ale ogolnie jak to bracia dla mnie ten sam charakter, jeden jedzie na drogiego, charakter tyrana, przecenianie swoich mozliwosci (Vegeta )... i beznadziejna smierc

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh no nie wiem Majin czy ten sam charakter. Jak dla mnie Freezer był bardziej skory do żartów i ogólnie zachowywał się...pedalsko . Cooler był bardziej wojowniczy i raczej nie tracił czasu na bzdety.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Kamzo napisał(a):
Heh no nie wiem Majin czy ten sam charakter. Jak dla mnie Freezer był bardziej skory do żartów i ogólnie zachowywał się...pedalsko . Cooler był bardziej wojowniczy i raczej nie tracił czasu na bzdety.
jedyne 2 rzeczy które ich roznily ... oprocz tego ze Cooler byl bardziej.. "opływowy"(wyglad)

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Friezza oczywiscie Cooler jest troche naciągnięty i cóż.... Niepotrzebny

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
forager napisał(a):
Friezza oczywiscie Cooler jest troche naciągnięty i cóż.... Niepotrzebny
jak dla mnie byl potrzebyny bez niego by nie bylo 2 filmów kinowych które sa nawet na niezłym poziomie (nie ma złych filmów DB )jezeli chodzi o akcje rozgrwyana

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja zawsze wolalem Freezera, dluzej wystepowal niz jego brat i mial ciekawszy zywot...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Freeza rzeczywiscie ciekawsza postac i wiele o niej slyszymy ale metal cooler jest tez niezly kinowka mi sie z nim podobala

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja tam jestem za Freezerkiem - dzieki niemu Gokuś zmienił sie w SSJ a to byl i jest mój ulubiony odcinek:)
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Cooler jest fajniejszy bo jest to istny frezzer z jeszcze jednym poziomem no i może był trochę mniej humorzasty
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ale powiedzcie tak szczerze ile wnosi Cooler a ile freeza do db?gdyby nie filmy konowe to w ogole bysmy o nim nie slyszeli

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no dokładnie, dla tego tak naprawde nie mam zdania, Frezzia dosc kluczowa postać, acz kolwiek Cooler jest bardziej barwna postacią... wiec nie wiem ...

END
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Taak .. Freeza jest ciekawszą postacią od swojego brata. Charakter i podejście do życia ... to wszystko stwarz fajny klimacik. poza tym [ ort! ] jego ataki jak Death Ball rządzą cała Freeze'a Saga podobała mi się bardzo! zresztom jak cało DBZ !
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ale gdyby nie Cooler nie byłoby Kakaratto

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 31.01.2005, 17:44
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Sprostuj swoją wypowiedź eMate bo nie wiem o co ci chodzi z tym kakarotto.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gdy mały Goku sobie leciał na ziemie, chcieli go zestrzelic ludzie Coolera, lecz on powiedział, by go zostawili przy zyciu, ze to frezera problem. Tak Cooler ocalił zycie naszemu Goku, chyba ogladales kinowke dbz 05 nie ?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 11.11.2007, 21:47
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Buhahahahaha !!!! Co za głupoty opowiadasz !! Gdybyś nie był tak ślepo zapatrzony w te kinówki to może byś pomyślał i zastanowił się, że w mandze nigdy nie było powiedziane, że Goku opuścił planete tuż przed wybuchem, poza tym [ ort! ] żaden Cooler nie istnieje, więc Goku gówno (za przeproszeniem) mu zawdzięcza. Jedyne do czego braciszek Freezera się przydał to to, że Goku w dwóch kinówkach miał komu gębe obić.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Hehe, wiem, w mandze nie ma o tym ani słowa, ale wierząc w kinówki tak było, no cóż.
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Moim zdaniem trzeba brać pod uwagę wszystko to co Akira stworzył nawet kinówki
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Coola czy Freeza?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook