Forum Dragon Ball Nao

» Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.623
Posty: 30
od walk z garliciem gdy pierwszy raz puszczano db!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
ja gdzieś od 7 lat mam do czynienia z DB ciotka czytała na glos program tv i uslyszalem ''dragon ball'' nie wiedzialem co to wiec postanowilem zobaczyc akurat byl 1 odc. spodobalo mi sie ale jak przestali to transmitowac to juz przestalem sie tym przejmowac ale to znow wraca do mojej glowy. to sie pamieta przez cale zycie.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
ja z DB spotkalem sie po raz pierwszy z 6 lub 7 lat temu. Pamietam jakby to bylo dzis...Lezalem se w lozku i przegladalem se telewizor w poszukiwaniu czegos co da sie obejrzec i dziwnym trafem wlaczyle RTL7 i jeszcze dziwnniejszym trafem rozpoczynal sie 1 odcinek serii DB...az sie lezka w oku kreci jak sobie pomysle ze te czasy moga niedlugo wrocic

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Nie wiem ile to lat chyba z sześć pamiętam nie mialem co robic i włączyłem RTL 7 i akurat leciał DB spodobala mi sie bajka i tak już zostało
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja tak jak Kakarotto91 - też włączyłem na 1 odcinek
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
oczywiście 1 odcinek... RTL7 pierwsza seria, coż za wrażenie na mnie zrobiło gdy Goku to drzewo posiekał na kawałki.....ach to były czasy...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja jak ogladalem na rtl7 domowe kreskowki czy jakos tak akurat lecial 1 odcinek db i tak juz polecialo ogladanie

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mam 20 lat, a DB pamietam jeszcze z czasów podstawówki...
więc trochę juz czasu minęło
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
chyba w czwartej klasie jakos zaczalem sie tym pasjonowac przyszedlem do pokoju a siora ogladala sobie bajke na rtl7 to i ja sie zapatrzylem to bylo jak goku walczyl z ten shin chanem na turnieju i ten zastosowal technike diabelskich ramion do dzisiaj pamietam ta scene a pozniej juz codziennie wracalem ze szkoly akurat na serie 3 odcinkow bo jakos tak wtedy lecialy

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
kuba151200 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.476
Posty: 1
Ja od odcinku, w którym Songo zmieniłsię w Oozaru, i zniszczył pałac Pilafa, przy pierwszym emitowaniu serialu.
A propo, czy na stronie Dragon Ball Nao, jest coś takiego jak punkty, które zbierasz np. za komentarze, napisanie jakiegoś artykułu...

shiro: Nie, nie ma czegoś takiego
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
ja oglądałam w wieku 10 lat kuzyn mnie wprowadził w DB często u niego bywałam więc coraz częściej oglądałam DB i coraz bardziej podobał mi się
Papalinka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Papalinka
Wiek: 30
Dni na forum: 6.489
Posty: 3
Skąd: big city
hehe ja tez od pierwszego (może 10 ;P) odcinka puszczonego na RTL7 hehe miałam z 6, 7 latek ;P ale bardzo mnie to wciągneło
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.477
Posty: 14
Skąd: Ostróda
ja ogladalem od bodaj 7 odcinka jak jeszcze na RTL7 lecialo i tak juz zostalo
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Ile to już lat to nie wiem dokłądnie ale serie zacząłem ogądac od DBZ na RTL7(trening Son Gohana z Szatanem bodajże) jakoś tak trafiłem zacząłem ogladac ale tak urywkowo potem po jakimś czasie zaczeło mnie bardziej interesować i nie opuszczałem już żadnego odcinka. Obejrzałem wsyztskie odcinki (no prawie coś na pewno pominąłem)
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jeszcze w podstawówce , na rtl 7 oczywiście.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
w 2 klasie podstawówki na RTL leciała po Rycerzach Zodiaku taka fajna bajka Dragon ball ( Bardziej jednak pasowali mi Rycerze Zodiaku też cool było ^^)
później klimat się zagęszczał ( Goku vs General Blue ) i od tamtej pory starałem sie nie przegapić żadnego odcinka ^^

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
franqey napisał(a):
Jeszcze w podstawówce , na rtl 7 oczywiście.
Tak samo , a dokladnie moja przygoda z DB zaczela sie gdy Goku walczyl z Freezerem Mysle ze trafilem na najlepszy moment ... pozniej jak lecialo od poczatku DB to nie ogladalem tak czesto Ale obejrzalem kilka nie powiem

Train Hard To Win Easy !!
huee Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.442
Posty: 4
4-5 lat mialem gdy zaczolem oglądać
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Tak jak napisałem wcześniej Dragon Ball'a pamietam jeszcze z czasów szkoły podstawowej. To była chyba 6 klasa(jeszcze przed reformą edukacji)? Dziś dokładnie nie pamietam...
Ale moja pierwsza reakcja na DB nie była zbyt przychylna. Był to czas Saiyan Sagi- odcinek, w którym Vegeta zmienił się w Oozaru. Zobaczyłem, wybuchhnąłem śmiechem i wyszedłem z pokoju. Ale mój brat konsekwentnie oglądał serię każdego dnia i w ten sposób okupacja telewizora trwała.
Następny odcinek, który pglądałem, to pojedynek Goku z Frizerem. Dziś Songo(pamiętacie to "cudowne" dziecko francuskich tłumaczy?) ma włosy czarne, jutro złote= paranoja.
I znów nie doceniłem DB.
W końcu przekonałem się do serii(tak, tak- mój braciszek tryumfował ) i stałem sie jej wielkim fanem.
Z resztą nie tylko ja
Songuś(to pieszczotliwe zdrobnienie ukuł mój tata) podbił serca całej rodziny. Łącznie z rodzicami, choć mama oglądała raczej z konieczności, bo w czasie trwania DB własnie wracałą z pracy i nie bardzo miała wybór, he he he.
I tak to się zaczeło. A co dziwniejsze- wciąż nie chce się skończyć.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
hmm..kiedy byl puszczany jeszcze na RTL7 wtedy pierwszy raz zetkelam sie z DB potem to przycichlo....od lutego gdy moj brachol przyniosl na plytkach wszystkie odcinki zaczela sie moja mania od nowa:P
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kiedy poznaliście Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook