Forum Dragon Ball Nao

» Pojazdy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
ja mam Volkswagena (nie wiem gdzie V a gdzie W ) Passata i mi wystarcza, jak poginam na benzynce z ojcem ok. 193 km/h (bo tyle da sie wyciagnac max) to mi wcale nie przeszkadza ze wlasnei nim jeżdze.
Mam zamiar kupic Golfa III lub Audi jakies (jak tylko skoncze 18 lat ) i wtedy sie zacznie....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Więt powiem tak:Suzuki Escudo(oczywiście wiadomo o co chodzi ).
Porsche 911 Turbo
Mercedes McLaren
Pospolity Audi 900(wybrałem go ponieważ mój tata takiego ma ).
Hammer(każdy bahor o tym maży ).
No i jeszcze wiele innych wymarzonych samochodów którymi chciałbym śmigać po autostradach .

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Golf III jest wypasnym samochodem Miałam okazje poznac go, ze tak to ujme, od środka i bardzo mi się spodobał, choć dalej obstaje przy swoim Peugeociku


Lubie też Toyotke, taka zwykła, Yaris, a jednak to bardzo przyjemne autko... ^^

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Mercedes McLaren
Ekhm takie cos istnieje tylko w swiecie formuly jeden =.= nie na normalnych drogach jako samochod osobowy.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
ooooo, a ja bym chciała takiego starego, różowego Chevroleta z lat 70-tych XD

Miałam kiedyś taki samochodzic firmy Burago ^^ (mój brat miał 15 a ja tylko jednego ;_____; ) I własnie to był różowy Chevrolet - niezły oldschool by był, gdybym takim jexdziła XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Megane napisał(a):
Mercedes McLaren
Ekhm takie cos istnieje tylko w swiecie formuly jeden =.= nie na normalnych drogach jako samochod osobowy.
Megane chyba zartujesz mowiac ze Mercedes SLR McLaren istnieje w swiecie formuly. Co prawda nie jest produkowany seryjnie ale ludzie nim normalnie jezdza po progach. Owszem uzywany jest w F1 ale stworzyno go jako samochod osobowy.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Mnie najbardziej podoba się McLaren . To dopiero samochód. Tylko po co komu taka bryka na zwykłych drogach. Trzeba miejsca i przestrzeni żeby się na max rozpedzić ooo... i wtedy bym się przejechała. Wbiłoby mnie troszkę w siedzenie ale co tam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Scyller to powienien napisac SLR miedzy Mercedes a McLaren! A jak napisal same te dwa slowa to zrozumiale ze TAKI samochod nie istnieje. Taki maly blad a tak diametralnie zmienia znaczenie
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Ja osobiscie ubostwiam samochody z lat 70' typu "muscle cars"...kocham dzwiek starego silnika V8 w kanciastej karoserii...tamte samochody mialy w sobie cos co potrafilo przyciagac...
Z nowszych samochodow podoba mi sie Holden Monaro...bardzo dobre australijskie wozidelko.Lubie tez pojazdy Jaguara(gdyby nie zbyt wielki silnik i oplaty byc moze jeden ze starszych modeli wyladowal by u mnie przed domem).Lubie tez samochody typu VW Golf III i inne tego typu.Nie trawie za to samochodow typu McLaren lub Ferrari Enzo itp.(wyjatek-pojazdy Porshe)

W samochodach cenie dobry wyglad nad osiagi (co mi z tego ze samochod potrafi pojechac dajmy na to 380KM/h skoro i tak nigdy nie bedzie mi taka predkosc potrzebna...).Czesto ludzie dziwia mi sie ze lubie spokojna jazde...coz,ich sprawa jesli chca szpanowac debilizmem przed swoimi ziomkami w dresikach...ja czegos takiego nie potrzebuje.

Ps. Przepraszam za brak polskich znakow.

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No to teraz moje typy:

Najpierw to co kupię gdy tylko bede miał prawko:
Seat ibiza- rocznik 1998-2000. Śwetny samochód za dobrą kase.

Co bym chciał teraz mieć:

Najpierw z chęcią zaopatrzył bym się w Peugeot 306. Bardzo mnei się podoba. Zwłaszcza czerwony.

Z wyższej półki(do 120 tys.) Alfa romero 147 GT. Drogie auto(i za tą kase jest wiele lepszych) ale mam jakiś sentyment do tych aut. Są bardzo ładne, i co najwazniejsze- jazda nimi jest bardzo komfortowa.

A moim prawdziwym marzeniem jest to Autko:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C509684

Ten oto Bentley minął mnie w wawie na ulicy. Myśłałem że się ssikam jak go ujrzałem. Świetne auto!!!


Co do wypowiedzi Scyllera to faktycznie zaleciało najpierw próżnością, a nastepnie zaprzeczeniem poprzednich wypowiedzi.
Auto to nie przepustka do zdobywania kobiet! Kobieta powinna chcieć być z Tobą gdy podjedziesz maluchem z 1986. Jeżeli nie będzie chciała daj sobie spokój z nią. Zdobywanie kobiet to nie kupowanie sobie czyjegoś czasu, tylko więź która powstaje, nawet wśród osób ubogich, których nei stać na dobre auto

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Taaa wszystkie samochodziki ladne piekne i wspaniale. Ale i tak zaden nie ma szans z moja Meganka XD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Racja Renault i Peugeoty sa najładniejsze: D

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Renaulty maja ladna stylistyke a peugeoty sa bardzo praktyczne, Tak bym je podzielil. Ale mnie pociaga bardziej dynamiczna sylwetka. Cos w stylu Audi S8, A6.Oraz zarabiscie mi sie podoba BMW z serii 6. To jest dla mnie cos pieknego. Po prostu najladniejsze BMW jakie do tych czas wyszlo moim zdaniem.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
A ja zostanę przy starym maluszku (teraz z qumplami śmigamy) A tak na serio z samochodów bardzo podoba mi się Ford Focus, (nie wiem czemu) i oczywiści stary dobry poldek
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Najlepsze jest Varburgini jeszcze takie po tuningu:)
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Fajne autka?
Mustang, nie ważne w jakiej postaci .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 15.06.2007, 10:45
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nissan SkyLine, mam sentyment do tego samochodu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Oczywiscie od Wszystkich innych wolalbym Klase SLK
Podoba mi sie lecz troche za drogi jak dla mnie

Train Hard To Win Easy !!
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Hummer H2 i Mercedes SLR, to samochody którymi wyjeżdżam tylko podczas snu.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Pojazdy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook