Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony przedmiot szkolny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
najgorsze sa oczywiscie: chemia, fizyka i matma a najlepszy WF ,choc w tym roku cwiczylem tylko jeden miesiac z powodu kontuzji

nie lubie tez sztuki. wprawdzie na lekcji nic sie nie robi (doslownie). ale za to jak zada do domu 10 prac to nikomu sie nie chce robic ; D

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 06.05.2006, 15:02
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
PRZERWA
A tak serio to polski

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie znoszę:
Chemii
Matmy
Technologii Informacyjnej (taka informa, ale na tych !?.. makintoszach)
Ekonomii
Lubię:
J. polski
Plastykę (niestety już nie mam)
PO
Biologię (ale też nie w całości)

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Lubie
Matme(jak jest dobry nauczyciel)
Polski
Biologie
Chemie(3 klasa gim. to proscizna, wszystkie punkty z kartkówek sprawdzianu a takżę all na teście)
Historia
Toleruje
PO/WOSS
Plastyke/Muzyke
Fizyka
Geografai(mapy za to uwielbiam)
Nie lubie
Infa(ogolnie nie jest zła, ale algorytmy są okropne)
W-F(ogólnie lubie ale nie na oceny, lubie se pograć mecz z kolegami ale nie w szkole)
Technika
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
hmmm jestem w pierwszej gimnazjum i najbardziej lubię historię ( może dlatego że bierzemy o stareżytności, jak się zacznie II Wojna Światowa to przestanę lubieć ) Matematykę ( mam piątki same i dwie czwórki) i oczywiście Informatykę ( czasami nauczyciela trzeba pouczyć )
Nie lubię Fizyki oraz Chemi... Te wszystkie wzory pojęcia (żygać się chce ).. tego prezedmiotu nie da się zapamiętać czeba go wykuć!!!
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.686
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Najbardziej w-f i poza tym to wszystkie przedmioty oprocz polaka .
a jesli patrzac na nauczycieli to nie lbuie jeszcze histry, majzy i anglika
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
hmm...

Chemie lubie mimo że nie rozumiem ale jest fajna Fizyke czasami
Matmy nienawidzę odkąd poszłam do zerówki. W sumie nic dziwnego moja rodzina od pokoleń to sami poloniści Oo i nic dziwnego, że ja rodem humanistka jestem -ale to tak na marginesie

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.479
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Ja lubie (uwielbiam) Informatyki z tego oczywiscie ze chodze do sredniej szkoly na profil informatyczny No oprocz tego lubie jeszcze jezyk rosyjski i angielski ( mialam piatki ) Bosheee jak ja nienawidze matematyki dla mnie to obled Historii tez nie tawie a co do Wf-u to nie bede sie wypowiadac gdyz mam bardzo chora psychicznie nauczycielke

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
pp3088 napisał(a):
Nie lubie
Infa(ogolnie nie jest zła, ale algorytmy są okropne)
W-F(ogólnie lubie ale nie na oceny, lubie se pograć mecz z kolegami ale nie w szkole)
Technika
Skąd ty się urwałeś? To są trzy przedmioty, na których totalnie się relaxuje, technika(już nie mam) i infa(zastąpiona technologią informacyjną) to nic nie robienie, a na W-F granie w gałe, no i czasami zaliczanie egzaminów z biegów, rzutów itp., ale ogólnie to są 3 najłatwiejsze przedmioty.

Co do przedmiotów, które lubię to jest ich mało:
- Rosyjski(w moim Liceum jest zajebista babka od Ruskiego, totalnie robimy co chcemy na ruskim, nic się nie uczymy, a dostajemy dobre oceny )
- Historia(za wszystko, mam wymagającego nauczyciela, ale dobrze uczy)
- W-F
- Tech. Informacyjna(nic nie robimy dosłownie na tych makintoszach i jeszcze babka zwalnia nas zawsze z 2 lekcji ;d)

Resztę lubię w większym lub mniejszym stopniu, bądź nienawidzę

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Ja nielubie
W-f (do tego dziwny auczyciel)
Polski (Jezu straszna nauczycielka )
Mata (ale głównie przez nauczycielke wkurza mnie )

Lubie:
hm
Systemy Operacyjne i Sieciowe oraz Urzadzenia Technologii Komputerowej (a Rysiu -nauczyciel- wymiata po prostu takiego gościa nigdzie sie nie znajdzie -przynajmniej wśród nauczycieli- czemu nie ma takich więcej ech do szkoły chetniej bym chodził)
co tam jeszcze lubie hm..
no Hista jest na pograniczu toleruje/lubie
a reszte przedmiotów toleruje a czy lubie to tak własciwie nie wiem


EDIT by TNK: Precz z oczo**bną żółcią! I pisz trochę poprawniej : P
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Matmy nienawidzę odkąd poszłam do zerówki. W sumie nic dziwnego moja rodzina od pokoleń to sami poloniści Oo i nic dziwnego, że ja rodem humanistka jestem Wink -ale to tak na marginesie Wink

Jedno nie wyklucza drugiego. Kiedys humanista nazywano czlowieka oczytanego a zarazem inteligetnego, potrafiacego poslugiwac sie naukami scislymi jak i manualnymi. Jak dla mnie marne wytlumaczenie
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Legolas_ssj4 napisał(a):
Nie lubię Fizyki oraz Chemi... Te wszystkie wzory pojęcia (żygać się chce ).. tego prezedmiotu nie da się zapamiętać czeba go wykuć!!!
Przypominam szóste przykazanie. Nie pie*dol. Każdego przedmiotu można się nauczyć, jeśli się chce i posiada chociaż minimalne zdolności w tym kierunku. A tak się miło składa, że jeżeli cokolwiek wykujesz z chemii lub fizy, to będziesz z nich zerem. Radzę dorwać gdzieś dobrego nauczyciela tychże przedmiotów. Mnie takowi z niczego uczynili finalistą konkursów wojewódzkich. I to w przeciągu zaledwie roku. Nie było łatwo, ale bez wycisku nie ma zysku. A teraz sobie idę na biochemię do liceum.

Shiro napisał(a):
Skąd ty się urwałeś? To są trzy przedmioty, na których totalnie się relaxuje, technika(już nie mam) i infa(zastąpiona technologią informacyjną) to nic nie robienie, a na W-F granie w gałe, no i czasami zaliczanie egzaminów z biegów, rzutów itp., ale ogólnie to są 3 najłatwiejsze przedmioty.
Pewnego razu, nie tak znowuż daleko stąd, nieznana tutaj raczej osoba, obdarzona nadprzeciętną inteligencją, a przy tym niezwykle miłym i sympatycznym usposobieniem (pozdrowienia dla Mikołaja!), powiedziała mi dwa słowa, które skłoniły mnie do głębokiej refleksji. Brzmiały one: "Brechtam Cię.". Dedykuję je Tobie, Shiro. Po prostu nie wszyscy lubią sobie przebimbywać lekcje w szkole, niektórzy chcą się uczyć. Ja rozumiem, że Ty jesteś ukierunkowany na historię, ale po prostu z takim podejściem miałbyś zapewne w mojej przyszłej szkole średnią 2,2. Być może nie, ale to całkiem prawdopodobne.

Meg napisał(a):
Jedno nie wyklucza drugiego. Kiedys humanista nazywano czlowieka oczytanego a zarazem inteligetnego, potrafiacego poslugiwac sie naukami scislymi jak i manualnymi. Jak dla mnie marne wytlumaczenie Wink
Meggie ma, jak zwykle, rację. Humanizm w pierwotnym rozumieniu to nurt myślowy, a jego przedstawiciele często bywali botanikami, lekarzami, astronomami czy innymi ekonomami. Teraz się to jednak troszkę zmieniło. Niemniej, punkt dla Ciebie, Megane.

Drake Phoenix napisał(a):
Ja nielubie
W-f (do tego dziwny auczyciel)
Polski (Jezu straszna nauczycielka )
Mata (ale głównie przez nauczycielke wkurza mnie )
Temat brzmi "Ulubiony przedmiot szkolny", a nie "Ulubiony nauczyciel". Faktycznie jesteś cienki z polskiego, czytasz dość słabo. Czyżbyś po prostu nie darzył sympatią nauczycieli, którzy wymagają od ucznia czegoś więcej niż minimum programowe?

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Wiec ja lubie :

:arrow:Fizyke-jak powiedział xan jak sie zrozumie to sie polubi
Historie-rewelacyjna nauczycielka
WOS-dość dużo można sie nauczyć

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
głównie to żadnego przedmiotu nie lubie ale najbardziej to fizykę i biologie (ale to przez nauczycielke)
a mój ulubiony przedmiot jak już bym miała wybierać to chemia matma i WF bo głównie siedzimy w klubie i nic nie robimy:)
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.447
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Angielski mam z niego same 4 bez dodatkowego kucia w chacie .Niemiecki też może być ale o wiele gorzej niż ang.

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
właściwie to ja trtoche zmienie swoje wypowiedzenie zamiast WF daje muzyke chociaż [ ort! ] w tym roku nie mam tego przedmiotu a jeśli chodzi o WF to zmienił mi się nauczyciel i daje nam nieżle w kość
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Rozpoczął się nowy rok szkolny, doszlo, odeszło kilka przedmiotów.. W tym roku polubiałem w szczególności Historię, może to bardziej zależy od nauczyciela, a nie lekcji;). W szczególności zbrzydł mi teraz W-F. Drażni mnie ten przedmiot, nauczyciele mówią że trzeba biegać, aby nie tyć, a przez połowe lekcji siedzimy na tyłku a nauczyciele sobie wychodzą to do kibelka, to do pokoiku:/. Dobrze że w piłke gram bo te kości to bym miał chyba całkowicie zastane
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.377
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Moimi ulubionymi lekcjami jest Historia poniewaz omawiony jest mój ulubiony dział. W-f bo nie ma zadań domowych i Przerwa.
Cloud Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Cloud
Wiek: 33
Dni na forum: 6.628
Posty: 4
Moimi ulubionymi przedmiotami są W-F, Informatyka, Matematyka. Nie lubię Fizyki i Chemii. Zależnie od tematyki lubię/nie lubię Historię, Polski, Geografię. Jestem leniem, więc za często się nie uczę.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Trochę zmieniłem swój prywatny ranking. Na obecną chwilę prezentuje się tak.
Lubię:
Matma-w Matematyce podoba mi się dociekliwość tej nauki, uwzględnia wszystko co jest podane np. na fizyce pomija się tarcie, opór etc. na matematyce znalazły by one swoje miejsce. Cenię taką dokładność. Uważam także, że liczenie bardzo przyda się w życiu.
Chemie-koszmar wielu ludzi, ja skapowałem ja dość szybko, być może z powodu mojej systematyczności i dążeniu do zrozumienia tego czego nie rozumiem. Do tego przedmiotu przyciągają mnie także różne doświadczenia, nie tylko wykonywane w klasie .
Informatykę-zmiana, prawdę mówiąc spodobał mi się tylko jeden z działów, ale za to przydatny. Mianowicie mam na myśli wirusy i innego rodzaju syfy opanowujące nasze kochane blaszaki:) O dziwo dzięki temu znalazłem kilku znajomych. Od pomocy do koleżeństwa.
Historia-przedmiot zapoczątkowany przez Tukidydesa znalazł wielu zwolenników, w tym takżę i mnie. Historia pokazuje jakich błędów należy uniknąć, jest też bardzo ciekawa.
Geografia-całkiem ciekawy przedmiot. Najbardziej lubię mapy.
Angielski-nie jestem za dobry, ale jednak podoba mi się język. W dodatku przydatny.
Toleruję:
PO-da się przeżyć i nauczyć, chociaż takie tematy mnie nie interesują.
Biologię-Niby mam najlepsze ocen w klasie, to jednak nie fascynują mnie teksty typu"enzymatyczny proces polegający na użyciu biokatalizatora na strukturę substancji ulegającej biokatalizie, pod wpływem kwasu pirogronowego, znajdującego się w matriks mitochondrialnym "
WOK-zamiast plastyki, tylko bardziej teoretyczna.
J.niemiecki-zwany językiem orków, co prawda jest trochę podobny
Fizyka-nie najgorsza, kiedyś lubiłem, zależy od działu.
Nie lubię:
Polski-dostaliśmy okropną nauczycielkę, jej polecenie są jakieś takie niezrozumiałe. Oceny mam beznadziejne, ale fakt nigdy nie byłem dobry z polaka, jedyne co mi się udało to 45 punktów z polonistycznego.
W-F-95% w-f-ów w tym roku to bieganie, ostatnio koło 4,6 km przez 45 minut. Nie ma nic bardziej polepszającego humor .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony przedmiot szkolny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook