Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Już wrzesień

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jestem wyszczególniony w Donatorzach Myślę, że można by [ ort! ] zrobić oddzielną grupę dla osób, które wspomagają finansowo ten serwis DB

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Shiro napisał(a):
Myślę, że można by [ ort! ] zrobić oddzielną grupę dla osób, które wspomagają finansowo ten serwis DB
Po co? Tyle ile jest teraz w sam raz wystarczy. A zresztą, jeżeli wpłacasz kase to nie dla rangi, a dlatego żeby Nao przetrwało

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Myślę, że można by [ ort! ] zrobić oddzielną grupę dla osób, które wspomagają finansowo ten serwis DB
Shiro, rozumiem, że to żart.
A jesli nie to uważam, ze to bardzo zły pomysł. Wpłaty na rzecz DB Nao były dobrowolne. Wyróżnienie osób, które finansowo wsparły stronę w sposób, który wybrał Gotenks, jest najlepszym rozwiazaniem. Zdecydowanie.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Powstanie grupy na forum to coś podobnego do wypisania ich na stronie, więc nie rozumiem w czym tu problem jest. Grupę zakłada się minutę, nawet mniej i wszystko co trzeba zrobić to dodać użytkowników, którzy w jakikolwiek sposób wsparli finansowo serwis DB Nao. Dla mnie to nie jest głupi pomysł, ale Gotenks wie to najlepiej i zrobi to co uważa za najbardziej stosowne. (Chciałbym zaznajmić, że dodanie do takowej grupy nie jest żadnym wyróżnianiem, lecz podziękowaniem).

Dziękuję i pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wakacje się skończyly, nauka zaczęła.
No właśnie, a co to oznacza? Żadsze wizyty na stronie;( .. Czy ta szkoła aż tak nas musi mordować i męczyć ..
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Legolas_ssj4 napisał(a):
Wakacje się skończyly, nauka zaczęła.
No właśnie, a co to oznacza? Żadsze wizyty na stronie;( .. Czy ta szkoła aż tak nas musi mordować i męczyć ..
Rzadsze

Rozumiem przez co przechodzisz, ale patrząc na twój wiek(początek gimnazjum 1-2 klasa) to jeszcze nic strasznego

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Już wrzesień
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook