Forum Dragon Ball Nao

» Wasze ulubione gry cRPG

Strony:   1, 2, 3, 4  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Lineage 2 - gra wypasiona, jedyne co mnie razi, to brak uwidocznionych na postaci hełmów, ale ogólnie propozycje jakie stwarza ta gra są doskonałe dla wielu graczy
Nie ma jak LineAge 2! Rozbudowany przepiękny świat grafika!!! L2 Żądzi!

Diablo 2 Lord of Destruction- Moja pierwsza gra w jaką grałem.. niestety nie przeszedłem.. udało mi się dopiero za 3 podejściem Barbażyńcą

Sacred- Gra wypasiona bardzo ale to bardzo podobna do Diablo.. lecz znacznie bardziej rozbudowana i o większych możliwościach!

Sacred + sacred plus + Sacred podziemie
Jak dobrze pamiętam Sacred Plus to jest normalny Sacred a nie dodatek! Może jest tam dodane dwa nowe miejsca.. ale to to samo! Jest to podstawowa wersja gry;) ale to już było na marginesie

Pozdrawiam
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
na necie w knight online (empire) kiedys gralem ale szybko mi sie znudzilo,chyba 41 lvl mialem a z tradycyjnych rpg na single to najlepszy jest gothic 1+2 nie gralem jeszcze w noc kruka i oczywiscie morrowind moze troche fallout tactics,ale jakos nie moge sie wciagnac... a do diablo mam jakas uraze w psychice nawet nie wiem skad sie wziela,ale nie lubie diablo i strasznie mnie wkurza jak moi kumple sie chwala jakie to maja unikaty czy cus...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.477
Posty: 14
Skąd: Ostróda
Diablo II + Lord of Destruction
Icewind dale 1 i 2
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dobra,spox Xan,nie wiem dokladnie,ale wydawalo mi sie ze to mozna zaliczyc do rpg,zreszta slyszalem tez tak od kumpli i tak mi juz zostalo. Widocznie niedouczeni

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
Sacred + sacred plus + Sacred podziemie

Jak dobrze pamiętam Sacred Plus to jest normalny Sacred a nie dodatek! Może jest tam dodane dwa nowe miejsca.. ale to to samo! Jest to podstawowa wersja gry;) ale to już było na marginesie



nowe miejsca i misje to tez w jakims sensie dodatek
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Wszystkie częście Fallouta, Baldur's Gate i Icewind Dale. Takiego klimatu nie znajdziecie, już w żadnej grze.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 17:59
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Ja najbardziej zouroczylem sie w BG2 i Diablo 2 LOD

Train Hard To Win Easy !!
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Najlepszy MMORPG to World of Warcraft (niestety nie grałem nie miałem okazji) , cRPG - Ghotic 1 , 2 a także 3 (choć 3 chyba jeszcze nawet nie wyszło co jest prawie gotowe)
No i w Diablo 2 Lod fajnie sie grało
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Drake Phoenix to zaluj ja gralem w WoWa Mysle ze jest bardzo dobry ,
ale nawet o nim nie wsspomnialem bo gralem moze kilka dni =/
Ale ogolnie polecam kazdemu

Train Hard To Win Easy !!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ufff dużo by tego wymieniać ale najbardziej to:
Sacred nie wiem dokładnie dlaczego ale gra mnie strasznie wciąga i jakoś nigdy nie może mi się znudzić
Neverwinter Night ponieważ ma ciekaawą fabułe i w 2 dodatku uwielbiam jak Dekin (kobold którego możesz zabrać ze sobą w pewnym momencie [ ort! ] gry) zadawał pytania Valenowi (to samo co z Dekinem tylko że on był pół-diabłem pół-człowiekiem)
Gothic mam 2 cześci plus dodatek (noc kruka) musze przyznać że fajne stwory ciekawe czary no i przygody a już niedługo wyjdzie 3 część nie moge się doczekać
Baldur's Gate i Icewind Dale lubie gry tego typu
i ostatnia (nareszcie ) to Sentinel strażnik grobowca jest jedyną grą w swoim rodzaju nie polega na zabijaniu lecz na rozwiązywaniu ciężkich zagadek co uwielbiam najbardziej

Edit....
Zapomniałam dodać Lineage II i World of WarCraft....

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 29.07.2007, 21:03
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No więc zaczne od mojego pierwszego RPG'a, ktory mnie niesamowicie wciagnal. Mowie oczywiscie o Diablo I i Diablo II- Lord of Destruction. Gra naprawde wspaniala i wciaga na dlugie godziny. Jeszcze fajniej sie gra przez internet (niegdys codzienna gra z kolezanka ). Druga w kolejnosci gra, ktora takze niesamowicie wciaga, a jest to Fallout Tactic's. Po dlugiej namowie eMate zagralem wreszcie w Final Fantasy VII, ktora okazala sie byc takze bardzo dobrym RPG'iem. Wszystkim, ktorze nie grali w wymienione przez ze mnie gry serdecznie polecam

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Powrucę na chwilę do tormenta. Nie wiem czy ktoś z was zauważył ( raczej wątpię ) , ale większość ugrupowań występujących w grze ma swoje odzwierciedlenie w starożytnych szkołach filozofów. Zresztą gra jest jak dla mnie bardzo filozoficzna oraz egzystęcjonalna. Samo pytanie które toważyszy przez całą grę ( cóż może zmienić naturę człowieka) świadczy o tym że twórcy nie zrobili tej gry z myślą o debilach. Ogólnie jak dla mnie pozycja numer jeden wśród wszystkich gier nie tylko rpg.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Lineage 2 roxor...
Grafika nice, sporo postaci do wyboru .
Kazdy fan: Elfów, Krasnoludów, Orków - powinien zagrać. Są jeszcze mroczne elfy i ludzie.

Gra jest mmorpg i oficjalna strona to www.lineage2.com
Obecnie najbardziej opłaca się grać na serwerze EPI, Paradise i jakiś tam jeszcze był(nie pamiętam jaki), bo mają wsio jak na retailu (znaczy się na oficjalnym płatnym serwerze).
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Jupi nareszcie wyszedł Gothic 3 po polsku już nudziłam się na śmierć bo nie miałam w co grać a teraz jest kompletna nawałnic gier bo już niedługo wyjdzie Sacred 2 i Neverwinter Night 2 (prosze nie mylić z dodatkami do gry)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja grałem tylko w kilka gier RPG, a najlepsza wg mnie jest Diablo II - po prostu wymiata. poza tym [ ort! ] to gram przygodówki i NFS'y ^^
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Dla mnie epsze jest Space Hack, Frateri i Arcanum. Chociaż Diablem nie pogardze.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ciekawe, jaki tym razem będzie Gothik 3, czy tak samo dobry jak "dwójka" , a może lepszy
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
podobno jest zje****
bizus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.346
Posty: 2
Tylko i jedynie DBRG (Dragon Ball RPG Game)

- * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Gothic 1,2
Diablo II + lord of destruction
Dungeon Siege 1,2

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wasze ulubione gry cRPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook