Forum Dragon Ball Nao

» Wakacje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Gdzie najchętniej wyjeżdżacie na wakacje?

Gdzie najchętniej wyjeżdżacie na wakacje?
Nad morze 24,32% 9 24,32%
Na mazury 5,41% 2 5,41%
W góry 10,81% 4 10,81%
Za granicę 24,32% 9 24,32%
Zostaję w domu 29,73% 11 29,73%
Jadę gdzieś indziej 5,41% 2 5,41%
Wszystkich głosów: 37
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wakacje te, to przypuszczam najnudniejsze w calym moim życiu. Bylem chyba tylko na tydzien w Slawie, ale pogoda byla brzydka, wiec nie zostalem dluzej. Reszte wakacji spedzilem albo na graniu w pilke nozna, albo przy komputerze. Myslalem, ze sie zanudze, ale gdy juz wreszcie nadeszla szkola i spojrzalem na moj plan lekcji to odechcialo mi sie czegokolwiek. A jak wy spedziliscie te jakze beznadziejne wakacje?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
wakacje beznadziejne. nie dosc, ze 2 poprawki (to jeszcze sie da przezyc, bo stracilem w sumie tylko 2 dni na nauke), to zamula jakiej nie spotkalem chyba jeszcze nigdy w zyciu... prawie ciagle w domu, rzadko byly udane dni... w koncu sie szkola zaczela, z 1 strony spoko, z 2 nie, bo znow sie uczyc:D ale damy rade; p

jednym slowem: padaka.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wakacje BEZNADZIEJNE... Lipiec jeszcze się wydawał ciekawy, stadion, imprezy,qmple itp JEdnak sierpień! KAtastrofa! Codziennie po 10h przed kompem zapykany w L2.. w ogóle [ ort! ] pogoda szczerze była DO DUPY!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Dołanczam się do was niestety szczęście też zbyt wiele to nie miałam.
Praktycznie przesiedziałam całe wakacje w domu a miałam jechać do Warszawy i do przyjaciółki nad morze ale ani to ani to nie wypaliło
Może w następnym roku ale to jeszcze sporo czasu i nie wiem czy dotre do następnych wakacji
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Widzę że nie tylko ja przesiedziałam połowę wakacji przed komputerem. Pierwszy raz tak się przykleiłam do ekranu przez tą pogodę W lipcu byłam z rodzinką w górach, nie było źle ale nudnawo. Większość czasu byłam w domu, to były też jedne z moich gorszych wakacji, głównie przez zimnicę za oknem.
Ale za to miałam czas na przypomnienie sobie różnych mang, między innymi DB W roku szkolnym nie miałabym czasu na przerobienie kilkunastu tomów mang na dzień.
I w ten oto sposób trafiłam na to forum, także nie ma tego złego...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Praca na budowie, po pracy obowiązkowo filmy i alkohol

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Rodziców od rana do ok. 15.00 nie było w domu, więc to ja musiałam przez całe wakacje żywić rodzinę i przyznam, że do gotowania mam talent. Do tego tego cały czas w domu przy kompie zasłuchując się J-Music, no i jeszcze nauka robienia sygnatur i innych graf na pomocą Photoshopa. Żadnych wyjazdów ani kolonii, czyli norma.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Moje wakacje... praca praca i jeszcze raz praca, takiego zapiep**u to jeszcze nigdy w zyciu nie miałem, zero odpoczynku, tylko od czasu do czasu piwko wieczorem i tyle...
no moze nie do konca bo bylem 2 dni w gorach ale pobyt zakonczyl sie zgarnieciem mnie i kolegi do radiowozu policyjnego, potem niewiele juz pamietam... wrocilismy i znow troszke wypilismy i rano obudzilem sie nago w lozku i to tyle szalenstw... oby nastepne byly bardziej udane i zdecydowanie mniej zapracowane...

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Lipiec był lightowy, i nudno troche było, od sierpnia treningi się zaczęły i troche mało czasu miałem, to do jednych kolesi to do drugich i jakoś tak minęło .
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
hehehe jescze nie mineły jak do tej pory to na poczatku tylko imprezy i treningi potem (tak w połowie) praca a teraz tylko trening ;] do października

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Przez pierwszy miesiąc pracowałem, w drugim miesiącu pracowałem nad kondycją i mięśniami z dodatkiem wyjść na zakupy/ze znajomymi/do kina/na rower oraz gra w biłkę

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
O! Shiro! W wakacje ja też ćwiczyłem. Przede wszystim :

Mięśnie prawej ręki (<sięganie po szklankę z wodą, podnoszenie jej do ust, odkładanie>)

Bieganie (<od kompa do toalety/kuchni/mojego pokoju, wyścigowanie się z Bratem [Kto pierwszy do kompa!]>)

w ogóle [ ort! ] poprawiałem zdrowie (<przed kompem siedziałem prosto, oddychałem głęboko, spałem dużo, jadłem rano [ 12, 13 rano]>)

Bardzo dbałem o swoje samopoczucie (<kilkanaście książek, świetne filmy, dobra muzyka, rozmowy z przyjacielem >)

Jak widzicie te wakacje były dla mnie niesamowicie intensywne, jak nigdy dotąd.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Lipiec Był fajny calymi dniami na podworku w domu bylem gosciem, lecz sierpien katatrofa ostra zmula nie bylo co robic taka zmula ze az shock, najgorsze wakacjie w moim zyciu!!

pulkarecordzz.phorum.pl
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wakacje nie były takie złe... W przeciwieństwie do większości przedmówców, nie mogłem narzekać na nudę. A to ja kogoś odwiedziłem, a to ktoś odwiedził mnie, a to nawiązałem nową, ciekawą znajomość, a to rozwinąłem starą... Napisało się kilka felietonów, parę wierszy, mnóstwo wiadomości na GG, porżnęło w jakieś tam gierki (starusieńkie)... Ot, standard. Może nawet z plusem. Było miło. Szkoda, że nie chciało mi się uczyć, bo teraz mam przez to ostrą jazdę

eMate napisał(a):
nie dosc, ze 2 poprawki (to jeszcze sie da przezyc, bo stracilem w sumie tylko 2 dni na nauke)
Bez komentarza.

Pozdrawiam serdecznie
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wakacje o wiele lepsze od poprzednich. Przez 1 tydzień wakacji byłem u siebie, potem na 2 tyg. do Francji, poczym na labę do babci. "Jakby Nie Było, Było Bardzo Miło" - Jak to powiadał pewien internetowy żul Duzo nowych znajomości, pełno wolności, tak zwanych jazd i coś bez czego życ nie potrafie - Muzyki. Kupiłem nowe buty (szkoda ze na 2 dzień wrzucili mnie w nich do kałuży ) Nie no, nie mogę narzekać No ale moglo byc lepiej Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
He he he ja miałam superrrrrrrr wakacje Chyba najlepsze w życiu A więc 1 lipca wyjechałam do stanów do mojego taty USA jest naprawdę piękne Uwielbiam zwiedzać świat BYło debeściarsko Życze każdemu z Was żebyście też tam pojechali, no raczej polecieli samolocikiem

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Mnie w ogóle [ ort! ] nie ciągnie na zachód. Sama komercha i syf.
Ponoć kiedyś jak ktos jeździł za zachodnią granicę to mu szczęka opadała na kilka miesięcy. A teraz? Teraz u nas jest tak samo jak na zachodzie.
Zamiast do USA wolałbym pojechać na Krym bądź w Bieszczady.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Teraz u nas jest tak samo jak na zachodzie.
Oj mylisz się nie słychanie. Z moich obserwacji różnica między lotniskiem w Amsterdamie a tym z Poznania jest piorunująca. Oczywiście negatywnie dla Poznania. Także porónanie jakiś festynów wypada strasznie słabo. A już hotele czy pensjonaty to pozostawie bez komentarza. Taka jest prawda, jesteśmy 100 lat za murzynami, w dodatku nie widać żadnego progresu, ciągle stoimy w miejscu o ile się nie cofamy.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Taka jest prawda, jesteśmy 100 lat za murzynami, w dodatku nie widać żadnego progresu, ciągle stoimy w miejscu o ile się nie cofamy.
Ty chyba w życiu murzyna nie widziałeś. Progres widać , ale bardzo powolny , no ale jak ktoś sobie wyobrażał że nagle jak za dotknięciem magicznej pałki stanie się lepiej , to albo jest pedałem , albo naiwniakiem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
franqey napisał(a):
Taka jest prawda, jesteśmy 100 lat za murzynami, w dodatku nie widać żadnego progresu, ciągle stoimy w miejscu o ile się nie cofamy.
Ty chyba w życiu murzyna nie widziałeś. Progres widać , ale bardzo powolny , no ale jak ktoś sobie wyobrażał że nagle jak za dotknięciem magicznej pałki stanie się lepiej , to albo jest pedałem , albo naiwniakiem.
Hmm jest takie przysłowie z tym murzynem Nie myślałem o jakimś dużym postępie, ale jakiś byłby wskazana. No i co ma czyjaś orientacja seksualna do tego??
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Wakacje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook