Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Coola czy Freeza?

Strony:   1, 2, 3

Coola czy Freeza?

Coola czy Freeza?
Freeza 66,67% 8 66,67%
Coola 33,33% 4 33,33%
Wszystkich głosów: 12
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Mi tam się bardziej podobał Cooler. Może za sprawą filmu 5, który zrobil na mnie duze wrażenie Frezer jakiś taki dziwny, za bardzo sie bawił sz przeciwnikami. Cooler też się bawił ale mniej np. od razu załatwił Szatana. No i miał ciekawy motyw "pomscic" brata z ktorym zawsze rywalizował. Atak jego był lepszy od ataku Frezera. No i fajna forma,ktora pokazuje ze zdobył wieksza moc a nie jak zamiana Frezera z 3 na 4 forme.

Pozdrowiam
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Mi bardziej spodobał się Freezer ze względu na niesłychaną dotąd siłę oraz możność wielorakiej trasformacji. Ponadto miał duuuży statek, dwóch gorylów, posiłki specjalne , centrum dowodzenia oraz nieograniczona wówczas władzę.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No po jednej obejrzanej przezemnie kinowce z coolerem nie moge stwierdic ze jest lepszy (na pewno [ ort! ] jest silniejszy), ale jednak wole Friezera ze wzgledu na to ze pokazal sie w wilu odcinkach.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Ja tam wole Coolera był silniejszy, nie malował sie szminką, bardziej lubiał walczyć a nie po prostu znęcać sie nad słabszymi. Był tez szybszy i umiał sie teleportować. Nie wiem czemu ale zawsze lubie w walce szybkich wojowników
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Lepszy był Freezer. Bez niego nie byłoby Goku SSj Cooler był dobry, ale w 5 filmie kinowym i po tej swojej przemianie, zajebiści wyglądał. A najlepsze było, jak Goku wy......ał go na Słońce
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Mi bardziej podobał się Cooler ponieważ Frezer był strasni naiwny,głupi i strasznie pewny siebie (poza tym [ ort! ] zabił Vegete DRAŃ )
ale to prawda gdyby nie Frezer Goku nie osiągnoł by SSJ chociaż kto wie...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Frezer. Za to że nie był tylko podróbką zrobioną przez debila co nie miał co z czadsem zrobić.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
elemental Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
elemental
Dni na forum: 6.413
Ostrzeżenia: 7
Posty: 15
ja też za frezerem tylko że on jest słabszy od coolera no i lubie jego death bal czy jak tam sie to pisze
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Wole coolera z jednego prostego powodu ......... lepiej wyglądał nie to co pedał frezer

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
a tam wole Coolera był silniejszy, nie malował sie szminką, bardziej lubiał walczyć a nie po prostu znęcać sie nad słabszymi. Był tez szybszy i umiał sie teleportować.
On nie potrafił się teleportować...

Freezer-potężny i przebiegły, dowodzący sporą armią tyran. Z wyglądu raczej przypominał tranwestyte i zachowywał się trochę podobnie do pipki.

Cooler-silniejszy od swojego brata, lecz nie posiadał takiej władzy i chmary oddanych wojowników, poza tym [ ort! ] nie był tak okrutny i nie znęcał się nad słabszymi. Wolał załatwiać sprawy od razu [ ort! ] bez zabawy.

Nie wiem kogo wybrać, ale trochę bardziej skłaniam się ku coolerowi za jego charakter.
elemental Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
elemental
Dni na forum: 6.413
Ostrzeżenia: 7
Posty: 15
No a tak Propos Cooler I frezer to bracia ta więc cooler jest silnijeszy a ja wole frezera no i cooler posiadał więcej poziomów o 1 czy ileś tam

The best i Cooler i Frezer




__________________________________________________________________________

Dragon Ball Rulez

TNK: korzystaj z OUN i nie pisz postu pod postem.
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.409
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Jak już wspominałem w kilku postach Frezer jest jedną z moich ulubionych postaci. Za co? Za to że uśmiech żadko znika z jego twarzy i za to ze daje przeciwniką pole do popisu. A Cooler? Hmmm. Jest silniejszy od braciszka, ale mniej go lubię od Frezera choć w formie Metal wzbudza moją sympatię.

bobercik
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Ja lubie Coolera bo on jest dużo silniejszy od Frezera i mugł zmienic sie jeszzcze w 4 poziom transformacjii czego nie umiał Frezer

Dragon Ball to super Manga
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Cooler ponieważ był silniejszy. I mimo że był postacią negatywną to zauważcie że walczył z Goku w słusznej sprawie, ponieważ chciał pomścić brata. Nie wiem czy sie zgodzicie ale moim zdaniem Cooler mimo że był silniejszy był mniej pyszny niż Freezer. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=41514
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Cooler. Freeza był zbyt dumny, wywyższał się (poza tym był brzydszy :p)
Nie lubie go za bardzo... Nawet biednego Neila poturbował...
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Ja tam wolę coolera

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Cooler Frezzer jedno gowno ale jesli mialbym wybrac to Freezer dlatego ze najbardziej w DBZ podobala mi sie saga wlasnie z nim od Raditza az do niego i ceel saga, z Coolerem widzialem video jak byl metalowy i tworzyl kolny co go pokonali w taki glupi sposob ( moze dla niektorych nei byl glupi dla mnei byl ).
Ale trza przyznac Cooler byl silniejszy i osiagna jeszce jedna forme przemiany.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Lubię ich obu . Ten miał dużo wojska,był bardzo silny.
I miał aż 4 formy. Co ważne- doprowadził Songa dozamiany w ssj.
Poza tym był bardziej inteligntny.
Co tu dużomówić - Frezer to mój ulubiony czarny charakter.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Cooler of course. Miał ciekawszy wygląd , lepszą siłę i ciekawszy charakter.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wysłałam na Coolera, ale obaj mieli swój wkład w DB, a nie było opcji obaj
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Postać] Coola czy Freeza?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook