Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Vendetta

ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.484
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Chcialbym sie dowiedziec czy innym forumowiczom , oprocz mnie
Tez ta gra nie dziala... nie wiem czemu ale loguje sie i robi sie czarna strona... mozecie napisac cos wiecej na temat tej gry?? Moze jest jakis restart czy cos??
Pozdrawiam

Train Hard To Win Easy !!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.819
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Tez tak miałem, ale zeby dobrze się zalogowac to musisz zaznaczyk kwadracik przy przycisku Login.I wszystko bedzie ok.
A co do gry to nie za bardzo wiem o co chodzi ale na razie [ ort! ] wszystko rozbudowuje
elemental Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
elemental
Dni na forum: 6.434
Ostrzeżenia: 7
Posty: 15
ITZ bo a ja prubowałem się zarejestrować ale wszystkie nicki jakie wpisałem były zajęte!

brolli ja gram w te monstersgame dzięki że je tu podałeś bo bym o nim niewiedział a jest fajne w typie bitefight

TNK: precz z doublepostingiem!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
W Vendette gram od kilku lat i sądze że gra jest fajna , aczkolwiek jak masz ze 30 budynków i ktos cie atakuje to , to sie robi nudne , a ja właśnie w takiej sytuacji jestem na 10 servie...gra jest nawet niezła , ale jezeli ktoś szuka gry na wakacje , to to nie dla niego .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Hmm grałam przez 2 miesiące i powiem że nawet ciekawa gra, na początku zdaje się trudna ale jak się juz zoriętuje człowiek to idzie sprawnie.
Cóż nie mówie że jest to rewelacja....gdyż są o wiele lepsze [ ort! ] gry ale nie moge narzekać...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Vendetta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook