Forum Dragon Ball Nao

» Tibia

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mi kolega proponował tę grę, ale nie mogłem się zarejestrować i sobie odpuściłem.

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 18.04.2008, 20:53
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.673
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Jak dlla mnie Tibia to porażka. Grafika gorsza od minigierek z neta robionych w 5 minut. Grywalność i Tibia to dwa sprzeczne słowa. Po za tym wspaniałe rozeznanie w RPG jej tworców palldyn z kuszą (sic!). GRa się w to długo, zanim nabijesz lvl to mija tyle czasu. Boskim trybem jest tryb bicia run. De facto z moich obliczeń rune UH druidem robi około 30 mniut z 2 runy co razy 10(bp run =20) daje nam 300, czyli 5 godzin. Co robimy przez ten czas? Nic innego jak czkeamy i stoimy, aż się runa zrobi. Najlepsze, że musisz być przy grze bo Cię zabija 5 godzin życia marnujesz. Przepraszam odliczmy czas na 60 kliknięć przez 5 godzin. Niby gra w to dużo ludzi, ale weźmy 90 tys. odliczmy ludzi z netami po 32 kb/s gdzie chodzi tylko Tibia(cała Afryka i Ameryka PŁD i Azja) i wyjdzie z 30 tys. co jak na reszte świata mało. Cudowni są idioci co kupują postacie do tej gry. Niektórzy nawet po 500 zł. Konto najlepszego gracza (Chile) mogłobybyć sprzedane za 20 tys. euro. Tyle, że on w Tibie gra praqwie non stop przez 3 lata. Odradzam Tibię każdemu. Co do chatu, to nie obrażaj chatów, które wyglądają ładniej od Tibii!!!
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.500
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Tibia jest COOL jezeli umie sie grac. A propo jezeli ktos z was juz nie gra a ma na zbyciu postacie to prosze o kontakt na gg lub prze email... Pozdrawiam

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.673
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Najlepszy jest mój kolega. Tak się Tibią podnieca, że nie idzie wytrzymać. Twierdzi, że ma łądną grafikę, bo jest klimatyczna(ach ten klimat, wspomnienia z podstawówki, w trakcie pracy w Paincie). Uważa, że Tibia przerasata grywalnością Lineage 2 i D2, każdy ma swój gust, ale jak ktoś prawi takie głupoty to trudno, aby się nie obruszyć. Jest dużo lepszych gier choćby Sacred(gra jest boska jak dla mnie, mam tam też kolegów, gra może bez klimatu, ale grafika i rozwój postaci wymiata), Diablo2, Lineage, KON, Skillroad.

P.S. Najbardziej mnie wkurzają opinię nie podoba ci się Tibia bo nie umiesz grać. Zrobiłem 20 lvl i odechciało mi się, nie to, że nie umiem grać. No offence
P.S.2 W Tibii zdobycie lvl nie daje prawie nic, troszke wiecej życia i many.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Przyznaje Tibia nie ma ladnej grafikii, ale i takm bardzo duza ilosc ludzi w nia pogrywa.
Grywalność i Tibia to dwa sprzeczne słowa
Hmm, moze najpierw sie zastanow dlaczego ci ludzie graja w nia. Skoro gra nie nadaje sie do grania i nie jest wciagajaca to chyba kilka tuzinow ludzi graloby (moze nawet mniej bo po co grac w taka gre). A ja widze na serverach po kilka tysiecy albo kilka setek ludzi (nie wspominajac juz o prywatnych OTS'ach [Open Tibia Server]).
W Tibii zdobycie lvl nie daje prawie nic, troszke wiecej życia i many.
I wlasnie o to w tej grze chodzi. O zdobywanie jak najwiekszego lvl i co za tym idzie podwyzszonej many i zycia. Zycie lub mana wzrasta od zaloznosci dziedziny, ktora sie gra. Przyklad: Sorcerer zdobywa 3x wiecej many od knighta, ale za to knight zdobywa 3x wiecej zycia od Sorcerera. Wszystko sie wyrownuje.Gram obecnie na prywatnych OTS'ach. Polecam "waw.ots.pl".

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.673
Posty: 227
Skąd: Z piekła
I wlasnie o to w tej grze chodzi.
Nie sądzisz chyba ze troszke many to nagroda za trud. Porównaj sobie chociażby z Diablo 2, czy Sacred -.- To pokazuje płytość Tibi, postacie można mało rozwinąc, nie mówi o skillach bo to można dorobić, a nie co lvl.

Tuziny osób mordują, gwałcą i ciągną dragi, hmm coś w tym jest, inaczej by tak nie robili. Choć każdy ma inny gust
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nigdy nie miałem przekonania do tej gry.
Nigdy nie budziła we mnie tego ciągu bym ją ściągnął/zainstalował/grał.
Nigdy nie podobała mi się ona.
Nigdy nie darzyłem tej gry jakąkolwiek sympatią.
Nigdy nie zagram w nią, chodźby miała być to ostatnia gra na świecie.

Jak to się mówi, "Nigdy nie mów nigdy", ale w wypadku tej gry będzie "NIGDY".

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.616
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
pp3088 napisał(a):
I wlasnie o to w tej grze chodzi.
Nie sądzisz chyba ze troszke many to nagroda za trud. Porównaj sobie chociażby z Diablo 2, czy Sacred -.- To pokazuje płytość Tibi, postacie można mało rozwinąc, nie mówi o skillach bo to można dorobić, a nie co lvl.

Tuziny osób mordują, gwałcą i ciągną dragi, hmm coś w tym jest, inaczej by tak nie robili. Choć każdy ma inny gust
Rozśmieszyłeś mnie :F Wolno się bije Lvl'e? 10 Lvl (nie taki mały) spokojnie nabija się w 1 dzień :F A z tą maną i HP jesteś boski. Nie dam Cię na neta bo już jesteś :F A co do grywalności to <sprawdzam na tibia.com>... O prosze. Teraz gra 40978 graczy. Gra, nie jest zarejestrowanych. THX!

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.673
Posty: 227
Skąd: Z piekła
LolnY napisał(a):
pp3088 napisał(a):
I wlasnie o to w tej grze chodzi.
Nie sądzisz chyba ze troszke many to nagroda za trud. Porównaj sobie chociażby z Diablo 2, czy Sacred -.- To pokazuje płytość Tibi, postacie można mało rozwinąc, nie mówi o skillach bo to można dorobić, a nie co lvl.

Tuziny osób mordują, gwałcą i ciągną dragi, hmm coś w tym jest, inaczej by tak nie robili. Choć każdy ma inny gust
Rozśmieszyłeś mnie :F Wolno się bije Lvl'e? 10 Lvl (nie taki mały) spokojnie nabija się w 1 dzień :F A z tą maną i HP jesteś boski. Nie dam Cię na neta bo już jesteś :F A co do grywalności to <sprawdzam na tibia.com>... O prosze. Teraz gra 40978 graczy. Gra, nie jest zarejestrowanych. THX!
Cieszę się lubię sprawiać radośc ułomnym ludziom. Oni tez mają prawo czuć się potrzebni. Nie mówie o 10 lvl taki level to ja biłem z 3h, ale weźmy 40 na 50. Dzięki ze jestem boski. Ta wkleiłeś mnie na strone użależnionych graczy Tibii, któzy piszą gorzej niż elemntal bnp. stracilem rzycie, albo mój [ ort! ] rón, to wybacz. Jak zobaczyłem co Tibia robi z ludźmi to się przeraziłem, dzieciaki grają po 10h i ciągle im mało, mój koleś już zaczyna poporządkowywać życie tibii, np. twierdząc, że nie musi grac w piłke, iśc siku ani jeść dopóki nie nabije jakiegoś tam levela. Naprawdę smutne. Co do ostaniego to ci powiem, że miliony much lecą do gówna, mylą się?? O gustach się nie dyskutuje. Po za tym w WOWa gra 5 mln ludzi, ile by grało gdyby był darmowy????
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ta gra zawsze mnie nudziła i twierdziłem, że to syf...
poza tym [ ort! ] w polsce 90% graczy to jakieś gnojki co biją swoich rodziców krzesłami. ;D
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.616
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Ja powiedziałem ile wtedy było graczy online. Ten fragment o pisaniu z błędami był smieszny.

PS. Czy ja wiem czy tak cięzko wbić "duży" Lvl? Np. ja wbiłem z 67 na 68 w jeden dzień ^_^ PoH RLZ!

@Up
To o krześle jest fajne A najlepsza przeróbka Na Tibii zacząłem nieźle zarabiać, np. wczoraj wymieniłem swoją postać na worek z sianem i słoik smalca. xD

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.668
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
jesli juz dyskusja o tej grze, uważam [ ort! ], ze ta gra uzaleznia, nie wiem czy ktos z was czytal Dziewczyne sierpniowa, czy cos takiego, gdzie znajdowal soie artykul o tej lasnie grze, jesli bohater nie moze zyc bez Ciebie to jestes straconyw grze calymi dniami...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
jesli juz dyskusja o tej grze, uważam [ ort! ], ze ta gra uzaleznia, nie wiem czy ktos z was czytal Dziewczyne sierpniowa, czy cos takiego, gdzie znajdowal soie artykul o tej lasnie grze, jesli bohater nie moze zyc bez Ciebie to jestes straconyw grze calymi dniami...

Co ja mam powiedzieć? Na wakacjach po 12 h nie odchodziłem od LineAge II.. To dopiero było uzależnienie... Nie chciałem jeść tylko pykać i pykać i pykać..,, W szkole myśle tylko o L2 nie moge się skupić

A co do Tibi gra jest OK , choć już nie gram gdyż za szybko "chakneli" mi konto
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.889
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Legolas napisał(a):
A co do Tibi gra jest OK , choć już nie gram gdyż za szybko "chakneli" mi konto
Mi niedawno etż hakneli. ALe od czego jest recove-cey. Odzyskałem konto, ale sprzet i forse straciłem. Heh. Ja to mam farta. I w dodatku nie mam jak zarobic na nowy, bo jestem magien, a bez różdżki nic nie zrobie, dlatego zrobiłem sobie jeszcze rycerza, który służy do zarabiana.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.374
Posty: 60
Osobiście muszę przyznać, że grałam w Tibię (od 2003 roku- serio), ale znudziła mi się ot co! Poznałam ciekawe osoby (np. Chilijczyk- Thobias [czy jakoś tak], mam z nim kontakt przez e-maila), lecz poza tym już nic mnie nie łączy z Tibią. Trochę szkoda, że straciłam aż 3 lata z życia na takiej grze... nie róbcie tego samego, bo się nie opłaca... Weźcie to do serca.

@UP
Do gry w LineageII co trzeba mieć? Grę zakupioną w sklepie czy mozna to ściągnąć? Z góry dzieki.

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Postanowiłem podejść szerzej do tegoż że tematu, jakkolwiek moja stara wypowiedź była według mnie lekko żenująca.

Zakazałbym grania w Tibie, już za samo jej podejście do RPG. Paladyn z kuszą? Tragedia. Jest to wręcz karygodne.
Czy w tej grze występuje grafika. Otóż nie. To namiastka tego, co można stworzyć, byle by się postarać.
Kiedyś Xan, na gadulcu, gdy gadaliśmy o tejże grze, powiedział że próbował.[grać] Ale "nie podobało mi się chodzenie pionkiem po kolorowej szachownicy". A tu trzeba przyznać, że zarówno on, jak i ja, lubujemy się w cRPG'ach, RPG'ach itp.
Czego to dowodzi. Że w Tibie grają:
a) Maniacy
b) Gówniarze, co
krzesłami rodziców biją
.

W swojej własnej klasie, mam kilku ludzi, którzy namiętnie grają w Tibię i muszę przyznać że to głąby jakich mało. to subiektywna ocena.

Te argumenty skłoniły mnie bym nawet nie próbował dotknąć tej gry. Gdy czytam o biedocie różnorodności, np. po zdobyciu levela, jestem kompletnie zniesmaczony.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 19.12.2006, 20:51
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zgodze sie w zupelnosci z Szarakiem - swietna ocena. Osobiscie znam kilka osob, ktorzy w to grali i raczej to do rozwinietych nie mogli sie zaliczyc.
Jeden kolega, ktory dobrze sie uczy w to gra, lecz zachowuje sie jak glupi dzieciak- wplyw gry ?
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.616
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Gotenx17 napisał(a):
Zgodze sie w zupelnosci z Szarakiem - swietna ocena. Osobiscie znam kilka osob, ktorzy w to grali i raczej to do rozwinietych nie mogli sie zaliczyc.
Jeden kolega, ktory dobrze sie uczy w to gra, lecz zachowuje sie jak glupi dzieciak- wplyw gry ?
Może ma taki charakter. Ja też jestem zwariowany mimo, że na forum udzielam się (według mnie) jak ktoś poważny. Mam też dobre oceny. W Tibie nie gram od dawna. Myśle, że gra nie może uzależniać >_< Media nie mają czego rozgłaśniać i ot co...
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.374
Posty: 60
Media, media... to już inny topic. Moja wcześniejsza wypowiedź nadal aktualna.

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wyjątki się zdarzają, aczkolwiek myślę, że są rzadkością...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Tibia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook