Forum Dragon Ball Nao

» [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?
Tak 32,79% 20 32,79%
Nie 59,02% 36 59,02%
I tak nie obejrzę 8,20% 5 8,20%
Wszystkich głosów: 61
Adrian 1515 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.462
Posty: 5
Db movie juz jest Dragon ball magik begins (to stare) i dbz(drugi film)
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.642
Posty: 325
Skąd: Mokotow
jak masz linka to podaj do nmich

pulkarecordzz.phorum.pl
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Db movie juz jest Dragon ball magik begins (to stare) i dbz(drugi film)
Gówno prawda, nie słyszałem i nie wieżę w istnienie jakiegokolwiek filmu DB. Aczkolwiek dzisiejsza telewizja potrafi zdziałać cuda, ale żeby nakręcić film o bajce (chyba anime...)? Czyżby następny wymysł fanów tak jak z AF? To tak jakby nakręcili film o Smerfach:PP albo Gumisiach:P
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Legola_ssj4 napisał(a):
Aczkolwiek dzisiejsza telewizja potrafi zdziałać cuda, ale żeby nakręcić film o bajce (chyba anime...)? Czyżby następny wymysł fanów tak jak z AF? To tak jakby nakręcili film o Smerfach:PP albo Gumisiach:P
Ta, też masz porównanie... Nic tylko o kant tyłka rozbić. Dla Twojej informacji powstaje film o Transformersach, więc jak widać, da się.
Zresztą, DBZ live movie nie powstanie bo była to tylka plota fanów, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że DB zostało skończone na dobre. Więc przestańcie chrzanić i drążyć dawno zakończony temat

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gówno prawda, nie słyszałem i nie wieżę w istnienie jakiegokolwiek filmu DB.
Jest pierwszy film DB. Jest on strasznie lipny(i stary), poszukaj sobie na internecie. Nie chciało mi się tego nawet oglądać.
Tu

Leniu ty.

Hidden Lord:Ukryłbyś linka, leniu ty

cycek:nie ryzykuj, bo linkiem w oko, pracusiu ty

widzisz? za mną stoi per cycuś, to mnie sie nie czepia

Hidden Lord: I...? Mam sie bać?

cycek: I...? Masz sie bać!

Niektórym modom to się nudzi [świat bez moda światem pięknym]

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 04.09.2006, 22:31
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Żeby zrobić dobry film db trzeba by było:
- wziąć oazu z king konga
- efekty świetlne z gwiezdnych wojen
- walki z kill billa i matrixa
- maski z władcy pierścieni
- krajobrazy z bonda.
Może jestem już dosyć zgorzkniały , ale nie wieże że komuś chciało by się wydać tyle forsy na film niszowy , który na pewno by się nie zwrucił.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jest pierwszy film DB.
Przyznaję, ze filmu nie ogladałem przez wzgląd na recenzje, jakie dostał. Nie były zbyt przychylne... Ale o ile mi wiadomo, nie jest to film stricte DB, lecz jedynie film, którego akcja została luźno oparta na tresci mangi. Oczywiście moge się mylić, bo jak mówiłem, filmu nie ogladałem.

A co do uwag franqiego...
Nie wiem, czy film- o ile w ogóle zostałby zrealizowany, nie zwróciłby się... Ja jestem odmiennego zdania. Wszystko lezałoby w kwestii specjalistów od promocji, a takich w Hollywood nie brakuje.
Mimo to nie wierze, że w bajblizszym czasie powstanie film fabularny...
Choc byłoby fajnie, gdybym nie miał racji...
pozdrawiam

Hidden Lord: Jak ktoś był tak szalony, iż zrobił LotR, to i na DB teoretycznie funduszy starczy (co więcej kosztuje? tysiące ludzi do robienia tła w zbrojach czy poświata SSJ? ^_^).

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
jeżeli chodzi o film z prawdziwymi postaciami o niby coś tam zapowiadają ale jak dotąd znalazłam tylko plakat i to nawet dosyć fajny musze przyznać ale jak byłam ostatnio na stronce o zapowiedzi tego filmu było napisane że będzie w 2007 a tera "przełożyli" na 2008 w takim tępie to na pewno na nic nie możemy liczyć
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A co do uwag franqiego...
Nie wiem, czy film- o ile w ogóle zostałby zrealizowany, nie zwróciłby się... Ja jestem odmiennego zdania. Wszystko lezałoby w kwestii specjalistów od promocji, a takich w Hollywood nie brakuje.
Mimo to nie wierze, że w bajblizszym czasie powstanie film fabularny...
Choc byłoby fajnie, gdybym nie miał racji...
pozdrawiam

Hidden Lord: Jak ktoś był tak szalony, iż zrobił LotR, to i na DB teoretycznie funduszy starczy (co więcej kosztuje? tysiące ludzi do
Specjalistów jest może i sporo , ale koncentrują się głównie nad odświeżaniemkolejnych części tomb ridera czy titanica , bo to już się sprzedało. tysiące ludzi może i kosztuje więcej niż poświata sayana , ale podejrzewam że mniej niż zniszczenie całego miasta , kilkudziesięciu wysp , a na koniec niewielkiej planety przez takiego cella.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ech. Ja uważam że lepiej by nie powstało. Widziałem urywki "Sajlormun forewer" i starczy mi filmów, na podstawie anime
Chodź, jak już ktoś wspomnniał - Film, na podstawie grafiki podobnej do tej z FF Advent Children, może być ciekawy
Samo zrobienie filmu może i by się zwróciło. Ale który reżyser podejmie się zadania zekranizowania anime, które od dawien dawna nie leci w TV, mang, które już nie są sprzedawane w żadnym wydawnictwie, no i fanów, których z dnia na dzień zostaje coraz mniej?

Szaruś

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Devil Sasuke Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.439
Posty: 2
Skąd: Warszawa
film wyjdzie wejdźcie na filmweb tam jest wszystko napisane
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
Taa właśnie tam czytałam o tym ale zbyt wiele to tam nie ma
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
ale podejrzewam że mniej niż zniszczenie całego miasta , kilkudziesięciu wysp , a na koniec niewielkiej planety przez takiego cella.
"Pojutrze" sie kłania, tyle że w DB musieliby troszke więcej wydać bo troche więcej tych zniszczeń by było .
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.673
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Podobno jakis skolo zadzwoniil do firmy ktora miala produkowac DB Move i zapytał czy widzadz cos o tym filmie a ona powiedziala ze nic nie wie.
Miałem gdzies linka do tej strony jak znajde to dam

ObrazNAKARMObrazNAKARM
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jasne, prędzej nakręcą Pokemony ;P
adix14-1992 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.431
Posty: 1
Skąd: Lębork
JA WIEM!!! film dragon ball powstanie!!! w roku 2008 bedzie juz w kinach w polsce!!! wejdzcie na * zaloguj się, aby zobaczyć link * tam jest film ale nie ma galerii tlko plakat ale wiem na pewno ze bedzie film pozdro
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
ludzie to jest tylko plakat jak będe chciała to moge nawet zrobić plakat DB GT poza tym [ ort! ] już 2 razy na tej stronie przekładano termin filmu więc nie sądze żeby powstał
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.486
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mysle ze bylaby to fajna rzecz, lecz malo prawdopodobna ze,
bedzie dobre
Poniewaz nie bedzie tyle emocji odcinkow itp.
jesli chca zrobic wersje kinowa oczywiscie
Moim zdaniem mogliby zrobic odcinkowy,
lecz zeby byly dobre efekty itp.
Bo inaczej to bedzie nie wypal...

Train Hard To Win Easy !!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
ale pomyśl jak by wyglądał np Goku na SSJ
Moim zdaniem okropnie co prawda technologia się poprawiła od pierwszego filmu z prawdziwymi postaciami (a szczerze [ ort! ] wam powiem że to kompletne dno było) ale jak by zrobili movie tak samo jak Final Fantasy VII:Adwent Chidren to naprawde było by super jestem ciekawa jak wyglądał by Goku albo Vegeta

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 10.07.2007, 11:56
Yakuza
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.129
Posty: 12
Powiem tak taki film był by zajefajny a poza tym [ ort! ] to da sie coś takiego zrobić np. 300 9po polsku 300 spartan ) zrobiny był całkowicie komputerowo w filmie grało tylko 30 aktorów zrobionych na spartan a reszta to było wszystko komputerowe i w ogóle [ ort! ] film nie był w plenerzy tylko w sali ale nie będe mówił juz na temat 300 bo to forum o db :0 wracajac do tematu to:
a) Kasa by sie na pewno [ ort! ] wzieła
b) O efekty sie nie martwcie
c) jaki film dla dziecie nie przypomniam sobie zeby ten film oglądali 7 latkowie raczej 3 klasiści a poza tym [ ort! ] dzieciaki teraz wiedzą wiecej niz my wiedzieliśmy w ich wieku
d) Ludzie na pewno [ ort! ] istnieja osby podobne do tych z filmu np. androidy o takich twarzach są na pewno [ ort! ] gorzej by było z tensinchanem ale i te oko i tak by zrobili pewnie komputerowo to tyle
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook