Forum Dragon Ball Nao

» [Pop rock] Tokio Hotel

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Tak na powaznie:) chcialabym wiedziec co sadzicie na temat tego zespolu. gdyz przyjechalam do Polski i okazalo sie,ze sluchacie troszke innej muzy, slyszalam od moich znajomych, ze albo sie ten zespol kocha albo nienawidzi...co wy o tym sadzicie? jakie sa wsze opinie o tym zespole??

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Wiedziałem że prędzej czy później ktoś założy ten temat.

slyszalam od moich znajomych, ze albo sie ten zespol kocha albo nienawidzi
To źle słyszałaś, bo ja ich ani nie kocham ani nienawidze. Kochać nie mam ich za co, ani nienawidzić równieź, bo co mi takiego złego zrobili. Niech sobie śpiewają i grają, wszysko jest przecież do czasu.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wiedziałem że prędzej czy później ktoś założy ten temat.
Sam o tym myślałem:)

Hmm nie pasjonuje mnie męska uroda ale cóż mogę powiedzieć tylko jedno.. Styl Bill'a jest odstraszający i beznadziejny (malujący siebie chłopak obrzydlistwo). Nie powiem że mają głupi repertułał muzyczne.. Podobają mi się niektóre piosenki choć nie jestem fanem tego typu muzyki:/

Pozdrawiam Legolas

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 15.11.2006, 8:07
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
[quote="Legolas_ssj4"][quote]Wiedziałem że prędzej czy później ktoś założy ten temat. [/quote]

Sam o tym myślałem:)

Hmm nie pasjony=uje mnie męska uroda ale cóż mogę powiedzieć tylko jedno.. Styl Bill'a jest odstraszający i beznadziejny (malujący siebie chłopak obrzydlistwo). Nie powiem że mają głupi repertułał muzyczne.. Podobają mi się niektóre piosenki choć nie jestem fanem tego typu muzyki:/

Pozdrawiam Legolas[/quote]

nie powinno sie oceniac ludzi po wygladzie:0 tak mysle, kazdy wyglada jak chce, przeciez za to sie nie zabija...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wiecie. Gdyby nie programy typu MTV czy VIVA, nie znałbym tego zespołu. Dlaczego? Juz tłumaczę. Mieszkam w mniejszej miejscowości i takie "przekazy: tutaj nie docierają, co nie znaczy że nienawidzę tego zespołu. Fakt. Nie przepadam za muzyką, którą graja ani za samymi grającymi w zespole personami, jednakże słysząc od czasu do czasu jakiś kawałek typu "Dursh den Monsun" (dobrze napisałem ?) odbieram go jak wszystkie inne tego typu. Ja po prostu traktuje to jak "twardą muzykę", taki juz jestem.

Pozdro
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
niesadze, ze Tokio Hotel gra twarda muyke, jak ja nazwales, po prostu nie jestes przyzwyczajony, sluchajac Robiego Williamsa, ktorego sama lubie posluchac

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ekhem, no wiec... nie przepadam. A scislej mowiac obrzydza mnei cos takiego. Po prostu nie moge zrozumiec, dlaczego facet sie maluje. No wiec, nie podoba mi sie ich muzyka, poniewaz jest po niemiecku. Nie lubie tego kraju, jezyka i kultury, za to ze uwazaja sie lepszymi niz pozostale kraje Uni Europejskiej. Nie podoba mi sie tez ich styl- jak juz wspomnialem nie lubie, gdy facet sie maluje. Nie potępiam homoseksualistow, bo sa oni normalnymi ludzmi tak samo jak my (istnieja wyjatki ), ale postawa takiego Bill'a jest wprost odrażająca.
Podsumowujac- nie lubie, nie slucham i nie bede sluchal oraz gardze nimi za styl. Ludzie sa tacy jacy sa, ale to nie znaczy, ze musze ich akceptowac. Jestem wolnym czlowiekiem i nikt mi nie zabroni krytykowac bądź nie akceptować Tokio Hotel

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jeśli chodzi o wygląd wokalisty, to nie widzę w tym nic złego. Jestem przyzwyczajona do tego typu zachowań, bo słucham J-ROCKA, a tam jeden z gatunków tej muzyki - visual rock- właśnie tym się charakteryzuje. Co do muzyki, to po prostu nie pasuje mi to co serwują. Wyjątkowo drażni mnie też język niemiecki. Nie lubię żadnej piosenki po niemiecku, bo ten język jest jakiś... dziwaczny dla mnie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dno, koszmar, obraza dla Rocka...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Nie mam nic do nich że się Bill maluje czy coś ale do samych fanek tego zespołu bo to co one wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie czepiają się każdego złego słowa na ich temat (moją koleżanke jakieś 14-latki fanki chciały pobić) nic złego nie można powiedzieć ja też osobiście nie przpadam za ich muzyką poza tym w ogóle nie przepadam za niemieckim za Niemcami jakąś odraze mam do tego języka od podstawówki

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 02.07.2007, 9:27
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie mam nic do nich że się Bill maluje czy coś
Ano niech se robi co chce, ważne że go nie znam.

ale do samych fanek tego zespołu bo to co one wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie czepiają się każdego złego słowa na ich temat (moją koleżanke jakieś 14-latki fanki chciały pobić)
I to jest własnie w tym wszystkim najśmieszniejsze...

Dno, koszmar, obraza dla Rocka...
Wyjąłeś mi to z ust...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Cyceron napisał(a):
Nie mam nic do nich że się Bill maluje czy coś
Ano niech se robi co chce, ważne że go nie znam.

ale do samych fanek tego zespołu bo to co one wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie czepiają się każdego złego słowa na ich temat (moją koleżanke jakieś 14-latki fanki chciały pobić)
I to jest własnie w tym wszystkim najśmieszniejsze...

Dno, koszmar, obraza dla Rocka...
Wyjąłeś mi to z ust...
True, true...

Do tego są szwabami, a ja szwabów nienawidzę. Nienawidzę ich języka*, no i nienawidzę komerchy. Wystarczy, szkoda mi palców na ten post...


*Żeby nie było, to tylko ironia i przekomarzanie, jakkolwiek za helmutami nie przepadam, o tyle nie można powiedzieć że ich nienawidzę, gwarsh...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 10.08.2007, 19:35
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ich chyba matka nie kochała.
Dno, koszmar, obraza dla Rocka
słowo rock nie powinno było paść w tym temacie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
a nie mowilam ze albo sie ich kocha albo nienawidzi?? patrzcie przklady powyzej

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Mam do nich stosunek raczej hm... blizej nieokreslony... Drażni mnie wygląd tego jak mu tam... tego co jak dziewcyzna wygląda, zara tam takich dwóch jest... zara nie ten w dredach, a ten czarny mnie drażni czemu? bo:
1) Wygląda jak dziewczyna
2) Jest zniewieściały
3) Nosi damskie spodnie
4) Obraża sobą przedstawicieli płci brzydkiej
5) Oczy ma takie jak moje ()
6) Maluje się...
7) Obraża gitary, basy i perkusję... o mikrofonie to nie wspomnę...
Ma długie i pomalowane paznokcie...
A może to dziewczyna?! Jak tak to niezła dupa by z niej(niego) była
Można się przywalić czemu czepiam sie czarnego, skoro ten w dredach to jego bliźniak, otóż:
1)Ten w dredach się nie maluje
2) Nosi bojówki, a nie jak jego brat dzwony jakies spuszczone na miednicę i dość, jak na faceta, przykrótkie w kroczu
3) Nie nosi obcisłych koszulek
Nie mam więcej argumentów, ale wydaje mi się, iż przekonałam Cię, Osobo czytająca o swoich spostrzeżeniach, ponieważ:
Mężczyzna to mężczyzna, któremu niewskazany jest makijaż, chyba że puder (i to tylko dla aktorów, modeli[oni też na swoj sposób są zniewieścieli] i piosenkarzy) Rozumiem, że jest jakaś tam odmiana rock'a, gdzie grają faceci ubrani na różowo, czy chodzący na koturnach... Ale to tam wszyscy i to jest określony gatunek. Nie wiem niestety jakim gatunkiem jest Hokio totel, ale skoro tylko jeden się zniewieścił to znaczy, że to nie to co mam na myśli.
Sie rozpisałam
Może i fajną mieliby muzykę, gdyby nie ten(ta) niewiast(a) i śpiewali po angielsku... albo francusku i gdyby ciagle się o nich nie trąbiło bo to cież jest żałosne...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Paranoja do potegi. Nie wiem jak mozna tego sluchac, po prostu zenada, jezeli kogos satysfakcjonuje taka muzyka...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie wszyscy rozumią, że dzisiejsza muzyka kręci się wokół języka angielskiego. Śmieszy mnie to, że tyle fanek ma ten Tokio Hotel, ale co 5 fanka pewnie nawet nie rozumie co oni tam grają

A ten no, kobieco podobny ma jakiś kompleks płciowy

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Nie przepadam za ich muzyką jest dla mnie zbyt cukierkowa, mimo iż dla niektorych moze się wydawac ciężką [bo gdzie i gitary tam i nie-lekka muzyka]. Niemiecki jezyk lubie, choc kiedys działał mi na nerwy. Przekonał mnie jednak do niego zespol Rammstein, za co chlopakow z zespolu bardzo dziekuje. Reasumując - TH ani nie parzy ani nie ziębi.

i coś na deser:
Nie podoba mi sie tez ich styl- jak juz wspomnialem nie lubie, gdy facet sie maluje. Nie potępiam homoseksualistow, bo sa oni normalnymi ludzmi tak samo jak my
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Kakarotto91, ale czy dla Ciebie każdy facet który się maluje jest homoseksulasta ? Jesli tak jest to wyprowadzę Cie z bledu, otóz nie jest, poniewaz gdyby tak bylo to i ja nosilbym koszulki z napisem "gay OK"
zrozumiec jestem natomiast w stanie ze nie podabaja Ci sie tacy mezczyzni, ze wydaje Ci sie to dziwne jak i wiekszosci mnie sie nie podobaja np. faceci w bialych rekawiczkach z odkurzaczami na plecach na imprezach techno
pozdrawiam i przepraszam za maly off topic

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
vegeta, mnie też przekonał do Niemieckiego Rammstein.
Malujesz się?
E... sory? po co?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
jesli chodzi do malowania to niech se robi co chce...wezmy np Him'a tez sie maluje....a ja bardzo lubie jego muzyke....a co do TH to ani mnie oni grzeja ani ziebia....jedyne co mnie wkurza to ze sa na okladce co trzeciej gazety juz od jakiegos roku...ale kazdy ma swoje 5 min wierze ze ichw koncu minie....
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » [Pop rock] Tokio Hotel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook