Forum Dragon Ball Nao

» Panowie u kosmetyczki :D

Strony: 1, 2, 3  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ostatnio na świecie zmieniają się pewne poglądy na świat. Kiedyś wskazane było, żeby mężczyzna był silny, męski i żeby broń Boże nie płakał. Teraz pod wpływem czasu zauważamy, że coś zaczyna iść w drugą stronę. Tzn. panowie zaczynają chodzić do kosmetyczki, fryzjera (nie tylko po to, żeby się ściąć), czasem stylisty, używają kremów przeciwzmarszczkowych i krótko mówiąc - dbają o siebie. Są nawet kosmetyki dla mężczyzn, takie jak: tusz do rzęs czy np. podkład. Co sądzicie na ten temat? Czy ci mężczyźni, którzy dbają o siebie są dla was... pedałowaci, czy akceptujecie, to co robią?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Masz na myśli metroseksualnych panów? Ich sprawa, oni robią co chcą ze swoim ciałem. Ja nic do nich nie mam, chociaż u osób mniej tolerancyjnych prawdopodobieństwo dostania po dupie jest większa

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Każdy robi co chcę. Jak ktoś lubi przechadzki do kosmetyczki, to czemu nie. A tak na marginesie, strasznie wkurza mnie określenie "metroseksualny", jakby to miało jakiś związek z orientacją seksualną, żałosne.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja mógłbym chodzić do kosmetyczki, stylistki i co tam jeszcze istnieje, ale tylko z dziewczyną, jeżeli chciałaby o siebie zadbać.

Mi tacy nie przeszkadzają ostatnimi czasy, byle nic do mnie nie mówili, bo ja strasznie nerwowy jestem i przeczulony na takich idiotów...

A tak na marginesie, strasznie wkurza mnie określenie "metroseksualny", jakby to miało jakiś związek z orientacją seksualną, żałosne.
Czemu żałosne... bo to chyba ma, mi sie zdaje, że tak zaczęto ich nazywać podobnie do pedałów. Lubią jeździć metrem (analnie) bo jak inaczej... już mnie obrzydzenie bierze...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja nic do takich nie mam. Oczywiście dopóki [ ort! ] nie zaczynają twierdzić że dalej są mężczyznami , a nie .. wie czym.
A tak na marginesie, strasznie wkurza mnie określenie "metroseksualny", jakby to miało jakiś związek z orientacją seksualną, żałosne.
Określenie orientacja seksualna jest ogólnie rzecz biorąc żałosne. To tak ujakby o schizofrenikach mówić że mają inną orientacje umysłową.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Czemu żałosne... Podstępny bo to chyba ma, mi sie zdaje, że tak zaczęto ich nazywać podobnie do pedałów. Lubią jeździć metrem (analnie) bo jak inaczej... już mnie obrzydzenie bierze...
Określenie orientacja seksualna jest ogólnie rzecz biorąc żałosne. To tak ujakby o schizofrenikach mówić że mają inną orientacje umysłową.
Czasem mam wrażenie, że ludzie z tego forum pochodzą z epoki kamienia łupanego. No ale cóż, w końcu to Polska.

Czasem mam wrażenie że ludzie ze stanów mają nasrane , ale cóż , na głópotę nie ma lekarstwa
Na "głópotę" powiadasz.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 13.09.2006, 20:21
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Czasem mam wrażenie, że ludzie z tego forum pochodzą z epoki kamienia łupanego. No ale cóż, w końcu to Polska.
Czasem mam wrażenie że ludzie ze stanów mają nasrane , ale cóż , na głópotę nie ma lekarstwa

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pozostaję zupełnie neutralny. Jak facet chce o siebie zadbać to mi to nie przeszkadza. Nie widzę nic złego w "zabiegach" innych niż podstawowa higiena.

Pozdro

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
tylko jedno co przychodzi mi na mysl po przeczytaniu wszytkich powyzszych postow to jak kolega Fenix Fable stwierdzil to jest Polska, ktora moim zdaniem nie zasluguje na miano tolerancyjnego kraju, jak dla mnie to kazdy ma swoje zycie i nie powinien sie komus innemu wcinac w zycie :0

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
z wiekszosci postow wyzej wynika, ze miara faceta jest to jak wyglada, a oczywiscie prawdziwy facet ma trzydniowy zarost i pachnie szarym mydlem i woda kolońską Bond... taaa... i to jest prawdziwy facet. Bullshit. Prawdziwa miara jest to jak radzi sobie w zyciu, jak rozwiazuje problemy, jak dba o najblizszych -rodzine i przyjaciol. A to czy chodzi wypacykowany czy wyglada jak Bruss Willis z 'Die Hard' nie ma zadnego znaczenia.
Ja sam chodzilem do kosmetyczki i to nie dlatego zeby robic sobie paznokcie czy depilowac brwii a po to zeby moja twarz nie wygladala jak wyspa wulkaniczna [klopoty z cerą].
A tak btw. czy zadbane dlonie to cos zlego ? Czy kobieta nie woli gdy mezczyzna ma wypielegnowane, delikatne dlonie ? A nie szorstkie i brudne ?
Natomiast metroseksualny a homoseksualsita... znam kilku gejów, którzy wygladaja bardziej mesko [ w ogolnie przyjetej opinii stereotypowego faceta] nie wiekszosc najezdzajacych na ludzi 'jeżdzących metrem', włączajac w tym raczej malo tolerancyjnych uzytkownikow forum.

a Polska... jest jaka jest, gnój smórd i syf w wiekszosci przypadków

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Prawdziwa miara jest to jak radzi sobie w zyciu, jak rozwiazuje problemy, jak dba o najblizszych -rodzine i przyjaciol.
W takim razie wiele kobiet to faceci.
A to czy chodzi wypacykowany czy wyglada jak Bruss Willis z 'Die Hard' nie ma zadnego znaczenia.
Masz coś do Brucea Willisa ? Facet powinien również wyglądać jak facet
Ja sam chodzilem do kosmetyczki i to nie dlatego zeby robic sobie paznokcie czy depilowac brwii a po to zeby moja twarz nie wygladala jak wyspa wulkaniczna [klopoty z cerą].
Wg. mnie to jeszcze nie czyni cię metroseksualnym.
Czy kobieta nie woli gdy mezczyzna ma wypielegnowane, delikatne dlonie ? A nie szorstkie i brudne ?
Zależy od kobiety.
Natomiast metroseksualny a homoseksualsita... znam kilku gejów, którzy wygladaja bardziej mesko [ w ogolnie przyjetej opinii stereotypowego faceta] nie wiekszosc najezdzajacych na ludzi 'jeżdzących metrem', włączajac w tym raczej malo tolerancyjnych uzytkownikow forum.
Jak sam napisałeś wygląd to nie wszystko co czyni faceta. Jedną z tych rzeczy są również nie naruszone zwieracze odbytu

a Polska... jest jaka jest, gnój smórd i syf w wiekszosci przypadków
i niech taka pozostanie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
W takim razie wiele kobiet to faceci
no niestety, nie wszystko ładne co się świeci

Masz coś do Brucea Willisa ? Facet powinien również wyglądać jak facet
absolutnie, a moja wypowiedz nie miala na celu nagonki na maczo facetow, facet powinien wygladac tak jak sie dobrze czuje, powinien to facet myśleć tą głowa u góry a nie tylko i wylacznie przyrodzeniem jak sie to nierzadko zdaza. A 'Die Hard' to jeden z moich ulubionych filmow, obytrzy części.


Wg. mnie to jeszcze nie czyni cię metroseksualnym.
bynajmniej za takiego się nie uwazam, jednakze chodzilo o faceta chodzącego do kosmetyczki, dlatego napisalem ze mozna wybrac sie tam w celu nie tylko depilacji och ach lekko roztrzepotanych brwii


Jak sam napisałeś wygląd to nie wszystko co czyni faceta. Jedną z tych rzeczy są również nie naruszone zwieracze odbytu
powiedz do meżczyzną po badaniu kolonoskopem, wtedy takze robi sie pfff zamiast prrr, nie trzeba wiec do tego całego taboru twardych jak stal k*tas*w
ale oczywiscie wiem o co Ci chodzilo, sex analny w wykonaniu dwoch mezczyzn rowniez napawa mnie lekkim obrzydzeniem, ale nie czyni ich to mniej wartosciowymi mezczyznami, jako takimi

i niech taka pozostanie
ament

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
facet powinien wygladac tak jak sie dobrze czuje, powinien to facet myśleć tą głowa u góry a nie tylko i wylacznie przyrodzeniem jak sie to nierzadko zdaza.
A jak się czuje facetem , to powinien wyglądać jak facet.
bynajmniej za takiego się nie uwazam, jednakze chodzilo o faceta chodzącego do kosmetyczki, dlatego napisalem ze mozna wybrac sie tam w celu nie tylko depilacji och ach lekko roztrzepotanych brwii
Tak , ale post autora wskazuje jednak na to że chodzi o metroseksualnych
napawa mnie lekkim obrzydzeniem, ale nie czyni ich to mniej wartosciowymi mezczyznami, jako takimi
Jak dla mnie utrata honoru i dumy czyni mniej wartościowym jako mężczyzny , a jeśli taki nie czuje że stracił honor , to znaczy że nigdy go nie posiadał.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
A jak się czuje facetem , to powinien wyglądać jak facet.
Chyba większość facetów czuję się mężczyznami, ale nie zawsze wyglądają tak jak ty byś tego chciał. Każdy ma swój styl od którego nie zależy czy ktoś jest bardziej czy mniej męski.

Jak dla mnie utrata honoru i dumy czyni mniej wartościowym jako mężczyzny , a jeśli taki nie czuje że stracił honor , to znaczy że nigdy go nie posiadał.
Dla heteroseksualnego faceta (np. ciebie) seks analny może być traktowany jak utrata honoru, ale u gejów sprawy mają się zapewne inaczej.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Mój komentarz do owego tematu: Co proszę?!( Żeby nie napisać co ..?!) Facet u kosmetyczki?
Świat staje na głowie... Chyba, że chodzi na zabiegi odpryszczające czy jak....Niedługo to panny będą zapierdzielać na budowie, a mężczyźni niańczyć dzieci, gotować obiady i sprzątać....
Nie... Facet nie zniżyłby się do sprzątania...
Ale jak już zniżają się do chodzenia do kosmetyczki...
Nie wiem! Boże zatrzymaj świat! Ja wysiadam...

shiro: ja sprzątam, gotuję, jak trzeba to i niańką zostanę, człowiek musi być wszechstronny, coś na pasuje w takim trybie życia? oO

Apropos postu Fable:
Ok przywiozę ci kilka zabytków, ale to nie moja wina, że w ów sposób zostałam wychowana co? Wiesz... Jak się ma matkę, która uczy cię, że kobiety tylko do wymienionych przez Ciebie rzeczy jest mężczyźnie potrzebna, nic dziwnego, że dziecko (to jest ja) ma w pewnym sensie uraz psychiczny i dziwny pogląd na takie właŚNIE SPRAWY
Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje prawda?
Oczywiście, że możecie se chodzić do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i krzyżyk na drogę, to akurat mi nie przeszkadza, jednak... może ktoś lubi maseczki, ładne brwi, zadbane paznokcie...
Cycyron, racja racja jesteście o wiele lepszymi od nas kucharzami, jednak co my mamy zrobić jak takie sprawy zazwyczaj nie leżą w waszej naturze?
VegetaZ: Hm... W pewnym stopniu przemówiłeś do mnie ze swoją argumentacją... I zwracam honor dla waszego chodzenia do kosmetyczki, jednak... Jak nie ma takiej potrzeby, a facet chce w sobie ciągle coś poprawiać ( bo tacy bywają) to jest troche dziwne co?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Larme: 15.09.2006, 15:10
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Świat staje na głowie
W dzisiejszych czasach, każdy robi to na co ma ochotę.

Niedługo to panny będą zapierdzielać na budowie
Tego się chyba nigdy nie doczekamy, gdyż mężczyźni mają z reguły więcej siły od kobiet. Tak więc prace fizyczne, zawsze bądą zarezerwowane dla facetów.

a mężczyźni niańczyć dzieci, gotować obiady i sprzątać....
Akurat to już ma miejsce, w naszych czasach.

Nie... Facet nie zniżyłby się do sprzątania...
Czujesz wyższość mężczyzn nad kobietami? Czyli mężczyzna jest na tyle doskonały, że jego takie prace nie dotyczą, co więcej dla niego to obraza. Natomiast kobiety to niewolnice swoich facetów, które są mu potrzebne, do gotowania sprzątania i seksu. Skoro takie jest twoje rozumowanie, to gratuluję życiowego podejścia.

Ale jak już zniżają się do chodzenia do kosmetyczki...
Nie wiedziałem że pójście do kosmetyczki jest poniżeniem. No cóż, widocznie jesteśmy na innym etapie rozwojowym.

Nie wiem! Boże zatrzymaj świat! Ja wysiadam...
To wysiadaj, świat poradzi sobie bez ciebie.

P.S. Jak następnym razem wrócisz ze swojej epoki, to przynieś mi parę zabytków, może pójdą za dobrą cenę. Pozdrawiam cię prosta dziewucho.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Czasem mam wrażenie, że ludzie z tego forum pochodzą z epoki kamienia łupanego.
Śpisz w jaskini?

Ja sam chodzilem do kosmetyczki i to nie dlatego zeby robic sobie paznokcie czy depilowac brwii a po to zeby moja twarz nie wygladala jak wyspa wulkaniczna [klopoty z cerą].
Sam bym chyba chodziłw takim wypadku...

powinien to facet myśleć tą głowa u góry a nie tylko i wylacznie przyrodzeniem jak sie to nierzadko zdaza.
Taaa... nieraz wolałbym tylko tym "przyrodzeniem", a nie później żałóję...

powiedz do meżczyzną po badaniu kolonoskopem,
Wolałbym się zabić...

sex analny w wykonaniu dwoch mezczyzn rowniez napawa mnie lekkim obrzydzeniem,
lekkim? toż to straszne ... na samą myśl, przechodzą mnie dreszcze...


Larme Ja moge gotować i sprzątać , co w tym dziwnego. Ponoć mężczyźni są lepszymi kucharzami.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak następnym razem wrócisz ze swojej epoki, to przynieś mi parę zabytków, może pójdą za dobrą cenę. Pozdrawiam cię prosta dziewucho.
Aż dziw bierze , że u tych "oświeceni ludzi którzy wysyłają takich jak ja do Kaczogrodu ciemnego , choryzonty kończę się tylko do momentu kiedy im coś nie pzrzeszkadza.
Tego się chyba nigdy nie doczekamy, gdyż mężczyźni mają z reguły więcej siły od kobiet. Tak więc prace fizyczne, zawsze bądą zarezerwowane dla facetów.
Pracuję w fabryce prefabrykatów betonowych , i 80% sównicowych to kobiety

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
nie widze nic zlegow tym ze mezczyzni chodza do kosmetyczki, a co do seksu analnego tono coz kazdy robi co chce, nie mam nic za ani przeciw

wojna plci pwiadacie? ze niby kosmetyczki sa tylko dla kobiet? a zebyscie sie zdziwili, mieszkam w Anglii i tu jakos jest normalne to, ze mezczyzni o siebie dbaja

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Śpisz w jaskini?
Tak, tylko że my w naszych czasach nazywamy to domem.

Pracuję w fabryce prefabrykatów betonowych , i 80% sównicowych to kobiety
Doprawdy ciekawa praca. Choć założe się, że mimo 80 procentowej dominacji w fabryce przez kobiety i tak nie masz co poderwać.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 15.09.2006, 11:43
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Panowie u kosmetyczki :D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook