Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Freezer, Cell czy Buu?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Moim pierwowzorem wśród tyranów jest z pewnością Cell. Jego główne cechy :

-Super siła
-Regeneracja
-Pewność siebie
-Fajna aura a'la SSJ
-Ogólnie fajnie wyglądał
-Zrobił Cell Jr.
-Puszczał Kamehamehy

Zalet jest z pewnością o wiele więcej, ale po co się rozpisywać...
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.711
Posty: 25
Skąd: DBZ
Ja buu ze względów, że był pierwszym przeciwnikiem którego obejrzałem po założeniu kablówki. Gdyby nie jego formy po zjadaniu bohaterów to nigdy bym nie polubił pewnie DB, bo je uwielbiałem XD.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
cell, a powody sa proste:
dzieki niemu ujrzalem najlepsza walke w calym DB. czyli Goku vs Cell...
Nastepnym plusem byla kolejna walka, tym razem z Gohanem, moze nie jakos mega widowiskowa, ale trzymala w napieciu, az wreszczie ze zlosci Gohan zamienil sie w wyzszy poziom.
No i w koncu sama postac Gohana SSJ2 i smiertelny pojedynek na Kamehamehy no i w ogole chwala mu za to, ze wymyslil Cell Game
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Cell-dzięki niemu powastał poziom SSJ2, techniki wziął od najlepszego czyli Goku, fajna Aura, wysyanie no i wygląd, posiadal dume wojownika.

Co do Frezera to nawet był niezły, mial dume, zarozumiałość-ego(jak każdy zły z DB). Ale to za mało

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez pp3088: 11.09.2006, 15:56
Majin Buu:) Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Majin Buu:)
Wiek: 34
Dni na forum: 6.651
Posty: 4
Dla mnie najlepszy byl Buu nie mam przekonania co do cella poniewaz ta saga byla beznadziejna jak dla mnie!! Uwazam ze Buu zasluguje na najwyzsze uznanie a co do freezera to tez byl spoko tylko troche za bardzo wiezyl w swoje mozliwosci ale Buu dostaje ode mnie ocenke 10!! chyba sie ktos ze mna zgodzi prawda[b] poza tym buu saga byla najdluzsza i do ostaniej chwili trzymala nas w napieciu
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
z cellem walka była najlepsza wyrombiste walki i dzięki komórczakowi gohan zamienił się w ssj2
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.464
Posty: 73
Skąd: Gdansk
a Ja najbardziej lubie malego Buu za to
ze wzbudzal taka groze w przeciwnikach
wszyscy sie go bali i czuli respekt !!

Train Hard To Win Easy !!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Z wymienionej trójki przeciwników najbardziej do gustu przypadł mi Buu.
Cell'a nie polubiłem niemal w ogóle...
Wydawał mi się byc niedopracowany...
Frezer- pierwszy prawdziwie potężny przeciwnik. Jak powiedział Goku- nasilniejszy bydlak we wszechświecie. Był wyrachowany i okrutny. Bezwzgledny i bardzo silny. Nie mniej jednak jego ostatnia forma... niby najpotężniejsza... Ale czegos mi w niej zabrakło.
Jeśli natomiast chodzi o Buu...
Według mnie najlepszy z przeciwników, którzy pojawli sie w DB. Mam ciekawa historie, zawiązał najlepszą sagę w DBZ, był niewyobrazalnie potężny ik dysponował prawdziwie demonicznym charakterem.
Według mnie jest naj:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
ja wybieram oczywiście Buu, szczególnie po tym jak wchłonął Gotenksa, Piccola i Gohana ponieważ wtedy był super silny i super zły
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Dla mnie najlepszy [ ort! ] był buu miał ciekawe formy szczególnie [ ort! ] Evil Kid Buu był fajny poza tym potrafił zrobić ze swojego ciała co tylko chciał podobało mi się też w nim to że potrafił wchłaniać swoich przeciwników i przejmować ich moce ale najbardziej podobało mi się to że potrafił przemieniać ludzi i przedmioty w słodycze też tak bym chciała
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Frezer. Za pewność siebie , sposób w jaki dobija Vegetę , zarozumiałość , dumę , upór , nabijanie się z przeciwników ,i za to że nie odrastały mu części ciała , wyrachowanie , i chłód. Poza tym nie mógł być pedałem , bo nie posiadał genitaliów.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.445
Posty: 18
Skąd: K-ce
Najbardziej do gustu przypadł mi Cell, sagi Buu nie lubię strasznie, po prostu, Freezer denerwował mnie tym, że pomiatał przeciwnikiem nawet gdy ten był bezsprzecznie od niego silniejszy (może facet miał kompleksy i w ten sposób podnosił sobie poziom samooceny?).
Cell był bardziej od nich spokojny, wyrachowany, nie robił z siebie kretyna, nie miał też w planach czegoś tak zużytego i wytartego jak "panowanie nad wszechświatem" czy "stworzenie mrocznego świata pełnego zła". Takim stworzył go komputer i już. Widać było w jego zachowaniu sayańskie komórki, na przykład gdy nie chciał po prostu zabić Gohana póki był pewny swojej wygranej, ale specjalnie spowodował jego przemianę w ssj2, aby walczyć z jeszcze silniejszym przeciwnikiem.


franqey napisał(a):
Poza tym nie mógł być pedałem , bo nie posiadał genitaliów.
Skoro nie posiadał genitaliów to jak się rozmnażał?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A słyszałaś o dzieciach frezera?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Na początek:
A słyszałaś o dzieciach frezera?
franqey - Freeza był dzieckiem King Cold, a jako że należeli do tej samej rasy to jakoś rozmnażać się musieli... chyba że przez pączkowanie... wtedy genitalia nie bylyby im potrzebne

A teraz na temat. Wypowiadałem się już o tym w innym temacie, ale skrobne także cos i tutaj
Jedyny i niepowtarzalny, prawdziwy tyran i despota, wzorowy dyktator i władca, pan bez genitaliów [genitali ??] - Mr Freeza !!
Zdecydowanie najbardziej przypadł mi do gustu, zresztą tak jak i cała Freeza Saga, która cechowała się specyficznym klimatem. Każda z jego form była nielada niespodzianką [szczególnie 1 i ostatnia], sposób walki, poniżania wrogów... ach marzenie W dodatku jego inteligencja [czego zdecydowanie brakowało Buu ] sprawiała, że wszystko co mówił i robił dodawało fabule zarówno w anime jak i w mandze, wspaniałego polotu co z kolei przekładało się na zaskakujące wydarzenia.
Co do Cella - zdecydowanie nie odpowiadało mi to, jak wyglądał... w ogóle nie pasował mi na Public Enemy No 1
pozdrawiam serdecznie
P.S.
powoli wracam na forum i witam wszystkich ponownie, z kolejnym rokiem na karku [tak tak to juz 23 lata mi wystukały] postaram sie wprowadzic na forum troszke ciekawych watkow i takich tam [sorry za OT ]

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
poza tym buu saga byla najdluzsza i do ostaniej chwili trzymala nas w napieciu
"Najdłuższa nie oznacza najlepsza" Ciekawie zaczeło się robić dopiero od walk Buu z Gotenksem (reszta to tragiczna monotonia:P) A saga o Cell'a zawsze była ciekawa, bo się spletyały wątki i zatykałeś dziury w historii...

Nie mogę powiedzieć która, czy które "stworzenie bardziej mi się podobało.
Jeżeli chodzi o moc, wygląd, cechy,itp to zdecydowanie Freezer.
Jeżeli jednak chodzi o sage najbardziej podobała mi się jak wyżej napisałem Cell'saga ... Dlaczego? Może dla tego że w niej liczyło się więcej postaci:) (Piccolo, Trunks, Kurririn. nawet Yamcha z Ten Shinem) , natomiast w Buu sadze tylko góruje Vegeta i Goku, inne postacie są odłoże bardzo daleko z tyłu. (może jeszcze Gohan [choć widzimy go chwilke] i Gotronk]

Pozdrawiam
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.409
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Zdecydowanie Frezer.
Jest to jedna z moich ulubionych postaci w DB. Miły, sprytny, silny - idealny wojownik dopóki nie pojawił się Super-Sayianin. Jego jedynym minusem było niedocenianie przeciwnika a brakiem nieumiejętność wyczuwania siły rywala. Gdyby do potrafił...

bobercik
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.407
Posty: 52
ja najbardziej lubie Cella ta jego pewnosc siebie chamstwo i te jego male komorczaki byly fenomenalne ... a tak w ogóle [ ort! ] to jego walka z Goku i Gohanem to dla mnie najfajniesze walki w calym DB
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Buu roxor już gdzies pisałem dlaczego...
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.719
Posty: 34
Skąd: Toruń
Ja tam lubi Buu śmieszny gostek byl z niego (buu grubas) byl w Z i chwile w GT , fajny był duet Buu i Satana lol W innej formir Buu podobała mie się walka Vego (moge sie mylić z nazwa) z Buu jak zamienił ich w cukierek i tekst "Teraz jesteśmy zabujczym cukiereczkiem" xD

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.404
Posty: 16
Dużo osób uważa, że Komórczak był najlepszym przeciwnikiem w seri DBZ. Śądze, że każdy był dobrym przeciwnikiem podczas każdej z sag. Ale i taK ZAWSZE byli pokonywani przez bohaterów, czy to przez Songa czy chociażby Gohana.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Freezer, Cell czy Buu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook