Forum Dragon Ball Nao

» Zajawki z DB

Strony: 1, 2  
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Czy zadżyło się komukolwiek z Was zrobić coś w życiu pod wpływem impulsu z Dragon balla? (nie chodzi tu o takie durnoty jak udawanie bohaterów) na przykład [ ort! ] anime zmotywowało kogoś do jakiegoś ćwiczenia, badania etc.

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mnie DB wpełni motywuje do rysowania. Juz od małego rysowałem postacie z tego anime i trenuje zeby osiągnąć jak najlepszy poziom No i czasami trenuje z obiązeniami jak w DB Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
kiedy bylem w drugiej klasie LO całe wakacje trenowałem motywowany serią DB, mój dzień wyglądał w nastepujący sposób:
- rano pobudka ok. godziny 09:00, bieganie do 09:30 potem sniadanie, mała przerwa na ulozenie sie jedzonka w brzuszku, i na trening tkd.
- powrót na DB, podczas ogladania obiadek i do konca dnia trening.
I tak mineły wakacje, na nieustajacym treningu i ogladaniu DB bylo naprawde ciekawie i do dzis nie pamietam zeby cokolwiek motywowało mnie do czegokolwiek tak jak DB do treningu
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
mnie może nie tyle zmotywowało co przekonało a mianowicie do rodziny do samego założenie rodziny w przyszłości czy mienia dzieci (od razu [ ort! ] mówie że nie zabardzo przepadałam za dziećmi w wieku powiedzmy 2 miesięcy) wiem że to głupie ale prawdziwe.poza tym [ ort! ] skoro taki Vegeta ma rodzine to czemu i ja nie moge mieć w przyszłości
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
O tak. Db przekonało mnie do tego, iż do wszystkiego mozna dojść własnymi siłami. Ponadto, jako gówniarz oglądając DB i widząc iz trening nie idzie na marne, trenowałem dzień w dzień. No wiecie. Teraz, gdy mam 17 lat są tego efekty, ponadprzeciętna siła no i 34cm w bicepsie, co przy moim wzroście i wadze (62kg, 170cm) wygląda całkiem fajnie

Pozdro

PS : Żeby tylko Db mogło jeszcze fajną dziewczyne mi załatwić ., . .
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
DB przekonało mnie do wielu rzeczy ... jedną z nich jest oddawanie uczucia bardzo bliskiej mi osobbie.. Nie wiem z czego to wynikło.. może z tego że Gokupoświęcał się za bliskuch, to może i ja potrafiłbym oddać życię za dziewczynę (kto wie ) hehe.. Dragon Ball nauczył mnie wiary w siebie i wytrwałości, ale zwłaszcza tego drugiego.. Wiem że nigdy nie mogę się poddawać, dążyć do celu nawet po najgorszych i najkrętszych drogach.. w sumie musi się udać.. Wiele rzeczy [ ort! ] zawdzięczam Lotr'owi:P ale tu się nie będe już bardziej rozpisywał
Pozdrawiam
fovor123
Ziemianin
Ziemianin
fovor123
Dni na forum: 6.405
Posty: 16
no swieta racja legolas moze zaczniemy cwiczyc sztuki walki
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.405
Posty: 15
Hmm może to troche śmieszne, ale interesował się ktoś może takimi sprawami jak energia KI ?? W DB bohaterowie potrafili zabijać nawet energią. Mnie wsumie to ciekawi nie wiem jak reszte, ale zachecam do obejżenia :
http://www.pea.webd.pl/php-files/readarticle ... icle_id=10

A teraz do tematu. Mnie DB przez pewien czas zmotywowało do treningu, ale że jestem leń i zawsze sobie jakieś "ale" znajde to na nic nie mam czasu, tak więc dużo nie potrenowałem, ale przyznam się że gdy np. biegałem podczas treningu z mp3 playerem sluchając muzyki z Dragon Ball (oczywiscie ulubionych kawałków które mi strasznego kopa dawały, bo przypominałem sobie dzięki nim świetne akcje z anime) to potrafilem biegać szybko i długo. Sam nieraz nawet dziwiłem że potrafie pokonać taki szmat drogi.
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.403
Posty: 16
Motywacja do treningu. na pewno [ ort! ] to. Ale wiadomo, żeby ćwiczyć trzeba też mieć czas i chęci......
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Ja od dziecka rysowalem postacie z dragon ball i teraz mi nawet fajne wychodza

Mam pytanie czy probowal ktos zrobic takiego psi balla??

ObrazNAKARMObrazNAKARM
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Chodzi ci o KI-blasta, albo KameHame...? Raz z qmplem u koleżanki zaczęliśmy się kłucić o poziomy SSJ i ich wygląd. Dyskusja przeszła na Fusion Dance i koleżanka kumając co nieco z angielskiego spytała jaki taniec mamy na myśli. Qmpel patrzy na mnie "takim" wzrokiem, ja kiwam głową. Stajemy na pzycjach, qmpel tłumaczy. OK! robimy- mówi. Zaczęliśmy. Możecie sobie wyobrazić jak dwa chłopy po 18 lat i 180cm wzrostu odstawiają Fusion Dance!!!
Akurat podczas "połączenia" i okrzyku "CHAAA!" do pokoju wchodzi matka koleżnanki z herbatą... patrzy... zwrot na pięcie i wychodzi. Ale mieliśmy miny....
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Hmmm jest tego trochę:
1. przekonałem się że nie mogę się poddawać
2. nauczyłem się jak skutecznie ułożyć palce (paliczki) ręki do obrony
3. Częste treningi z kolegami (tzw. Nawalanie się wzajemne), było to bardzo dawno ale nadal pomaga mi to jeżeli ktoś mnie zaczepia.
4. Nie raz miałem bójkę (nie można dać sobą pomiatać, to też nauczyło mnie DBZ), w czasie walki czasem przypominał mi się chwyt np. Goku (wiem że to dziwne i głupie ale prawdziwe)
5. Dzięki DBZ nauczyłem się odwagi (nie bać się wroga, ani walki) i godnie przyjmować ból. (nie płakać ani krzyczeć mimo bólu).

Zawdzięczam DBZ wiele.
Ale wspomnę jeszcze że nie tylko DBZ mi pomógł...........(od kilku lat [ od 8] czytam książki o indianach, to też mi bardzo pomogło )
PS. mogę dodać jeszcze że dzięki DBZ (a może karate) ćwiczę ostro i systematycznie.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mnie do niczego. Było za mało przekonującym anime.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Marei Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marei
Wiek: 30
Dni na forum: 6.353
Posty: 31
Dragon Ball uczy wielu wartości, takich jak przyjaźń, wiara we własne siły itd. Więc te anime jakieś przesłanie ma. Nie do każdego to dociera, dla niektórych to jest walka o śmierć i życie. Ale zmotywować mnie nie zmotywowało. Zgadzam się z poprzednikiem. Za mało przekonujące to jest.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Marei napisał(a):
Dragon Ball uczy wielu wartości, takich jak przyjaźń, wiara we własne siły itd. Więc te anime jakieś przesłanie ma. Nie do każdego to dociera, dla niektórych to jest walka o śmierć i życie. Ale zmotywować mnie nie zmotywowało. Zgadzam się z poprzednikiem. Za mało przekonujące to jest.
Mnie tam przekonało. Z powrotem zacząłem przypominać sobie jak się trzyma ołówek w dłoni, zacząłem jakoś tam sobie radzić... ostatnio przeglądałem moje "dzieła" (nie wyrzucam nawet nieudanych prac) i muszę powiedzieć, że widać postępy! Szczególnie wtedy, kiedy rysuję ponownie tą samą postać. Widać różnicę w jakości kreski.
Jakby ktoś chciał zobaczyć, to zeskanuję i podrzucę na Email....
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja się nauczyłem ładnie rysowac dzięki DB

W przeszłości rysowało się tyle postaci DB , że w końcu "weszło" mi to w nawyk.

Miałem też częste sparingi z kolegą
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Mnie jakoś nie motywują bajki, nawet te z Japonii.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 08.11.2006, 22:15
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ten temat to chyba jakiś żart. DB zmotywowało mnie do obejżenia kolejnych odcinków i tyle.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
DB nauczylo mnie wytwałosci ,Odwagi ,pomoglo mi tez w przekonaniu ze nie mozna sie poddawac choc nie wiadoma co .

P.S a i jeszczei bardziej obrzydla mi szkola ale to juz moja sprawa
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nauczyło mnie DB by być silniejszym.I innego spojrzenia na świat mi dał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Zajawki z DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook