Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 192, 193, 194  
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
VegetaZ kurcze fajnie wygladasz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Monique: 15.09.2006, 23:16
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Monique napisał(a):
czerwona bluzka to ja:)
Nic dodać nic ująć, piękna z ciebie dziewczyna. Dosłownie zwalasz z nóg urodą, dodając do tego twoje wypowiedzi na forum, które na moje oko nie są głupie, lecz przemyślane, wychodzi kobieta doskonała

Fajną minę na zdjęciu zrobiłaś, taka kusząca

Pozdro od Moderatora i szychy forum

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Nic dodać nic ująć, piękna z ciebie dziewczyna
Polemizowałbym.

Dosłownie zwalasz z nóg urodą
Ty chyba nigdy pięknej dziewczyny nie widziałeś.

tego twoje wypowiedzi na forum, które na moje oko nie są głupie, lecz przemyślane, wychodzi kobieta doskonała Cool
To mają być mądre wypowiedzi? żartujesz chyba. No i ta fatalna interpunkcja w postach.

Fajną minę na zdjęciu zrobiłaś, taka kusząca Wink
Raczej beznadziejną.

shiro: Mów co chcesz, ja wiem swoje, a ty swoje. Powiadasz, że nigdy pięknej dziewczyny nie widziałem? Dodam jeszcze, że każdy ma inny gust urody kobiecej. Powiedz mi proszę, jak dziewczyna musi wyglądać by mieściła się w twoich kryteriach urody? Sztuczny biust, długie nogi, tyłek jak dynia i co najważniejsze pokazywała jak najwięcej ciała? Nie chcę się z tobą kłócić, ale jeżeli już masz coś do powodzenia to zważaj na to, że o gustach się nie rozmawia.
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
dzieki az sie zawstydzilam:P normalnie sie czerwona zrobilam:D
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Monique napisał(a):
dzieki az sie zawstydzilam:P normalnie sie czerwona zrobilam:D
Proszę bardzo, piękna słowa dla pięknej dziewczyny i róża dla osłody chwilii

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie no Monique naprawde ładna jesteś .

Polemizowałbym.
Ty chyba nigdy pięknej dziewczyny nie widziałeś.
Ta yhym, jest bardzo ładna co ty chcesz?

To mają być mądre wypowiedzi? żartujesz chyba. No i ta fatalna interpunkcja w postach.
Obrażać łatwo prawda? A ty zakładasz pedalskie tematy... (fakt, że sam na nie odpowiadam ale nie ważne).

Fajną minę na zdjęciu zrobiłaś, taka kusząca Wink
Raczej beznadziejną.
Spójrz na siebie... Gościu, który woli chłopców nie powinien się wypowiadać na temat płci pięknej.

Proszę bardzo, piękna słowa dla pięknej dziewczyny i róża dla osłody chwilii Smile
Ja daję frezje .
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Monique, jestes naprawde świetną dziewczyną, właśnie takich dziewczyn powinno być najwięcej, pięknych i "z olejem w glowie"

Ale co Ci po sowach jakiegoś starego mola forumowego . . .

Pozdro
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Logiczne, najpiękniejsze dziewczyny to Polskie dziewczyny, a Monique właśnie dogłębnie prezentuje możliwości kobiet Polskich Piękna i zgrabna, inteligentna i zabawna. Cuż więcej dodać, ideał no i ciemne włosy, a to lubię w dziewczynach Wiem, że słodzę, ale jak tego nie robić widząć śliczną dziewczynę?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pozwolę sobie na cztery słowa komentarza, które mam nadzieję zamkną ten drobny spór na temat kobiecej urody:)

Mod ma zawsze rację

Prawda Shiro?

Do dyskusji się nie przyłączę, ale dodam na zakończenie dwie uwagi.
Pierwsza- Jesli kobieta jest ładna, to czemu jej o tym nie mówić? Lepiej żeby znała prawdę...
Druga- Każdy ma prawo do swojej opini na każdy temat. A jeśli chodzi o gusta, to nie wypada o nich dyskutować.

pozdrawiam

shiro: Święte słowa

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Sztuczny biust, długie nogi, tyłek jak dynia i co najważniejsze pokazywała jak najwięcej ciała?
Długie nogi - tak, zgrabny tyłek - tak. Reszta raczej nie współgra, z ideałem mojej kobiety.

ale jeżeli już masz coś do powodzenia to zważaj na to, że o gustach się nie rozmawia.
Naprawdę nie mogę wyjść ze zdziwienia, że aż tak ci się spodobała. Dziewczyna jest co najwyżej niebrzydka, nic więcej. A nazywaniem jej piękną jest co najmniej [ ort! ] bezgustne i niesmaczne.

Ta yhym, jest bardzo ładna co ty chcesz?
Nic, zupełnie nic, mówię tylko że za ładna to ona nie jest.

Obrażać łatwo prawda? A ty zakładasz pedalskie tematy... (fakt, że sam na nie odpowiadam ale nie ważne).
Po pierwsze nikogo nie obrażam tylko mówię prawdę. Po drugie nie tematy tylko posty. Po trzecie, no właśnie dlaczego pedalskie? i kto tu kogo obraża. Ja tylko napisałem jakie jest moje zdanie, a ty mnie obrażasz, bo ja z "pedalstwem" nie mam nic wspólnego. Próbuję być kulturalny, ale na realu za takie coś rozsmarował bym cię po ziemi.

Spójrz na siebie... Gościu, który woli chłopców nie powinien się wypowiadać na temat płci pięknej.
Czego ja się tu o sobie dowiaduję, nie wiedziałem że jestem gejem. Dzięki że mnie uświadomiłeś. A tak na serio, to że mam trochę bardziej wymagające gusta względem kobiet nie oznacza że jestem homoseksualistą. Jak chcesz mi coś zarzucić to chociaż gadaj z sensem. Gejem można nazwać każdego, tylko nie zawsze ma to sens. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz.

Logiczne, najpiękniejsze dziewczyny to Polskie dziewczyny, a Monique właśnie dogłębnie prezentuje możliwości kobiet Polskich
Zgodzę się z tym, że Monique prezentuję możliwości Polek, czyli średnio ładna, lekko przygłupawa i pozbawiona stylu.

Pozdrawiam wszytkich prawdziwych miłośników kobiecej urody, a nie jakiś pseudo - dziewuch.
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
Fenix Fable to jest Twoje zdanie. Mnie Twoja opinia na moj temat naprawde malo obchodzi....mozesz mowic ze wg. Ciebie jestem brzydka oraz ze Ci sie nie podobam to jest kwestia gustu. Ale * jak mozesz mowic ze jestem glupia skoro nigdy ze mna nie rozmawiales? po postach odniosles takie wrazenie? jesli tak to po ktorym konkretnie? bo wydaje mi sie ze po wypowiadaniu sie na temat jednego anime nie mozna od razu [ ort! ] powiedziec czy ktos jest glupi czy nie! Ale ja jedno co moge o Tobie powiedziec to to , ze jestes niewychowanym chamem....
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Po pierwsze nikogo nie obrażam tylko mówię prawdę.
=
Ale * jak mozesz mowic ze jestem glupia skoro nigdy ze mna nie rozmawiales?
?

Po drugie nie tematy tylko posty.
'Panowie u kosmetyczki'? np.

Po trzecie, no właśnie dlaczego pedalskie? i kto tu kogo obraża. Ja tylko napisałem jakie jest moje zdanie, a ty mnie obrażasz, bo ja z "pedalstwem" nie mam nic wspólnego.
Czego ja się tu o sobie dowiaduję, nie wiedziałem że jestem gejem. Dzięki że mnie uświadomiłeś. A tak na serio, to że mam trochę bardziej wymagające gusta względem kobiet nie oznacza że jestem homoseksualistą.
Takie odniosłem wrażenie, po założeniu przez ciebie tamtego tematu...
No fakt troche sie pośpieszyłem, ale kto by się tym przejmował...
Z sensem zobacz u siebie 'Skąd: USA z LA' czy to ma sens? USA z LA? Chyba z LA w USA ;] .

Próbuję być kulturalny, ale na realu za takie coś rozsmarował bym cię po ziemi.
No pofantazjuj sobie co byś mi zrobił. Wiesz chcesz to możesz przyjechać i spróbować szczęścia ofcourse, mi by się nie chciało i myślę, że napiszesz coś, że ci sie nie chce albo nie warto, a w takiej sytuacji sam piszesz nieprzemyślanie, bo ja ciebie niby obrażam, ale za to ty mi grozisz jak ja to lubie .

Pozdrawiam wszytkich prawdziwych miłośników kobiecej urody, a nie jakiś pseudo - dziewuch.
Taaa... takich o których możesz pomażyć, albo masz możliwość poznać to są puste w ch*j i lecą na frajerów w czarnej Bejcy z pęczkiem w kieszeni.

bo wydaje mi sie ze po wypowiadaniu sie na temat jednego anime nie mozna od razu [ ort! ] powiedziec czy ktos jest glupi czy nie!
Da się, ponoć...

Ale ja jedno co moge o Tobie powiedziec to to , ze jestes niewychowanym chamem....
... po prostu [ ort! ] jest twardy i męski, mówi co myśli ( dopóty [ ort! ] dopóki nie stoi twarzą w twarz? Jak to zazwyczaj bywa ), tak został wychowany (nieważne czy w domu czy na podwórku)...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak sobie czytam te ostatnie kilka postow... I mam kilka zdan do powiedzenia

A nazywaniem jej piękną jest co najmniej [ ort! ] bezgustne i niesmaczne.
Fajnie to ujoles Fable

Piękna i zgrabna, inteligentna i zabawna
Nie sadze abys mogl w ten sposob wypowiadac sie o kolezance ktora jest na forum dopiero od 2 dni, a na dodatek o jej zdjeciu. Gdzie pragne zauwazyc jest od pasa w gore, weic jak mozesz nazywac ja zgrabna, inteligetna i zabawna? Co do pierwszego okreslenia to juz kwestia gustu.

Ale * mac jak mozesz mowic ze jestem glupia skoro nigdy ze mna nie rozmawiales?
taksamo moze jak kolega moderator Shiro nazwal cie inteligetna

moge o Tobie powiedziec to to , ze jestes niewychowanym chamem....
wydawalo mi sie ze po twoim poscie na temat cella lubisz chamow. wiec z twoich ust jest to komplement

A tak w ogóle [ ort! ] to musze stwierdzic fakt, iz Monique jestes lekko przewrazliwiona na swoim punkcie, nie mozna wiecznie przyjmowac samych pochwal na swoj temat, zawsze sie znajdzie ktos komu sie nie spodobasz.

Moim skromnym zdaniem Fable ujoł to,w odważne,lecz nie obrazliwe słowa(hm co zdaje się być evenementem).Co do samego wyglądu uważam, że jesteś zwykła dzewczyną,których w naszym kraju jest na pęczki.Jak zwykle istnieje pewna zbierzność miedzy lansowaniem się na kogoś pokroju Britney i innych takich laleczek ... cóż widać,że lubisz eksponować swe ciało,być może jest to dobre,lecz mnie nie powala.Od prosta dziewczyna,z makijarzem na twarzy.

Ogolnie preferuje naturalnosc.

Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Monique,
przyłączam się do uwag Shabranido.
Na Forum warto wykazać się pewnym dystansem wobec własnej osoby(także urody) i prezentowanych opinii. Usunięcie zdjęcia udowodniło,niestety, że tego dystansu Ci brakuje.
Naturalnie nie chcę w żadnej mierze oceniać twojego charakteru, bo zwyczajnie się nie znamy. Wszystkie oceny wypływające z mojej strony byłyby nie fair zarówno z mojego jak i twojego punktu widzenia.
Co do uwag Fabley'a...
Fable, jak to Fable, wyraził w sposób nie pozostawiający watpliwości swoje zdanie(osobiście nie uważam, aby jego uwagi były obraźliwe, choć zdecydowanie jednoznaczne i krytyczne). Choć to ne łatwe, trzeba nauczyć się przyjmować także opinie nieprzychylne. A takie na Forum spotykają każdego... Bez wyjatku...
Mam nadzieje, że ta dyskusja, to przysłowiowe pierwsze koty za płoty, i twoja obecność na Forum bedzie cechowała się tak aktywnością, jak również spokojem i inteligencją, czego Ci życzę.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 16.09.2006, 10:56
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Z drugiej strony Shab nie protestowałeś jak ktoś pisał słowa pochwały o Megane, kiedy był on pierwszy dzień na forum. Może uważasz, że przeczytał wszystkie jej posty albo ją bliżej poznał?? Nie ujmuję jej, bo inteligencja to była jej mocna strona, ale proszę o spojrzenie na sytuacje świeżo. Dziweczyna jest ładna a czy mądra to się przekonamy, na razie [ ort! ] jest na noramlnym poziomie. Z drugiej strony oceniać dogłębnie czyjś charakter bez poznania się bliżej uważam za zadanie niebywale trudne. Co do Monique trzeba przyjmować słowa krytyczne, ale nie brać ich za bardzo do siebie. Takie jest życie, nikogo nie rozpieszcza.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
pp3088 napisał(a):
Takie jest życie, nikogo nie rozpieszcza.
Z tym mógłbym spekulować.

Wracając do Monique, ja mam swój styl patrzenia na kobietę i swój gust. Możliwe, że troche zagalopowałem się w jej ocenie charakteru, bo jest dopiero 3 dni, no ale zdarza [ ort! ] się każdemu.

Jednak nadal podtrzymuję swoje zdanie na jej temat, że jest bardzo ładno dziewczyną

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
protestowałeś jak ktoś pisał słowa pochwały o Megane, kiedy był on pierwszy dzień na forum
Nie biore udzialu w tej dyskusji weic powiem brzydko, ode mnie wara

Szkoda ze nie zdarzylam na zdjecie, nie bede komentowac kobiecej urody, ale ciekawi mnie czy ta dziewczyna byla warta tej calej klutni...
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Szkoda ze nie zdarzylam na zdjecie, nie bede komentowac kobiecej urody, ale ciekawi mnie czy ta dziewczyna byla warta tej calej klutni...
Nom właśnie też mnie ciekawi to zdjęcie.. nie dlatego że jest to kobieta i na pewno będe patrzył na nią inaczej niż na mężczyznę, lecz dlatego że chcę się dowiedzieć dlaczego FeniX Fable i Shiro mają odmienne zdania, i któremu przyznać rację.. a usunięcie zdjęcia nie było najlepszym rozwiązaniem

Pozdrawiam
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
masz racje, ale wez pod uwage fakt, ze nikt nie lubi byc krytykowany a juz tym bardziej oceniany po wygladzie. Jestem osoba, ktora slowa krytyki bierze bardzo do siebie, a krytyka czy przez internet czy "na zywo" jednak zawsze w pewnym sensie boli....
Jesli chodzi o wyglad to jak ktos juz tutaj pisal pojecia "ladny" oraz "brzydki" sa pojeciami wzglednymi, kazdy ma swoj gust i kazdemu podoba sie cos innego.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jesli chodzi o wyglad to jak ktos juz tutaj pisal pojecia "ladny" oraz "brzydki" sa pojeciami wzglednymi, kazdy ma swoj gust i kazdemu podoba sie cos innego.
"Człowiek nie jest ładny jeśli nie ma czystego serca i czystej duszy". Już z Twoich postów wynika że jesteś ładna w swoim wnętrzu.. nie przejmuj się krytykami innych.. Tylko gówniaże i kretyni oceniają człowieka po wyglądzie a nie zachowaniu i czynach.. Oni po Tobie jeżdżą bo Ci zazdroszczą.. Spójrz na posty FeniX Fable.. nie są przepełnione delikatnością czy skromnąścią tak jak Twoje.. I to pozwala mi się już przekonać że jesteś cudowną dziewczyną o złotym sercu.. wygląd ma tu najmniejsze znaczenie.. Żadna piękna osoba nie zakryje swojej szkaradnej wnętrzności.. Więc się nie przejmuj i nie kasuj zdjęć

P.S Wejdź na storne 5 tego tematu i spójż na moją fotkę.. Wcale nie jestem ładny, ale gówno mnie obchodzą opinie innych, a zwłaszcza ludzi zachowujących się skandalicznie:)

P.S.2 Więc nie musisz się wstydzić i kasować swoich fotek!

Pozdrawiam

shiro: Zważaj na słownictwo...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook