Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Vegeta to jest taka wspaniała postać tak naprawdę to on nigdy nie odegrał ważnej roli. Najwyżej pomagał Goku w walce ale (prawie) nigdy nikogo istotnego nie pokonał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
gowno prawda...to ze vegeta nikogo nie pokonal to nie znaczy ze nic nie osiagnal. On przynajmniej mial jakis cel, chcial sie stac silniejszy od goku i byc najlepszy, a ze mu sie to nie udawalo to probowal dalej. Tak naprawda goku by sobie nigdy nie poradzil w niektorych walkach bez vegity. I to nie tylko goku nalezy sie zwyciestwo ale jemu tez.
A co do osiagow to osiagnal to co sie udaje nielicznym. Wartosci o ktorych inni wojownicy mogli pomazyc: cel w zyciu, wytrwalosc, niezaleznosc a przede wszystkim honor...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Vegata jest beznadziejny gdyby nie GOKU ty by Vegeta nawet nieprzeżył!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Patrze na post Roberta__15 i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Słuchaj pało gdyby Goku nie umiał w pierwszej walce Kaiokena to poszedł by się walić razem z całą Ziemią. Wole Goku od Vegety, ale trzeba mu przyznać, że wtedy był lepszy. Więc nie pisz więcej czegoś jak to:
Vegata jest beznadziejny gdyby nie GOKU ty by Vegeta nawet nieprzeżył!!

Twój post nie ma w ogóle [ ort! ] sensu, a swoim chciałem ci udowodnić, że Vegeta nie zawsze był za Kakarotto
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Vegata jest beznadziejny gdyby nie GOKU ty by Vegeta nawet nieprzeżył!!
no z tym to bym się w pełni nie zgodził Vegeta też dużo potrafił no ale zdaje mi się że był zbyt pewny siebie
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No Robert przesadziłeś jak dla mnie z tym postem. Nie powiesz mi że Vegeta jako wojownik jest do niczego, bo to po prostu nie prawda.
Racja - później osiągnął SSJ ale osiągnął dzięki swojej wytrałości. Bez niego raczej ciężko byłoby Goku zabić np. szanownego Buu.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No kolego przegiales. Co to to nie. Nie mozesz mowic ze jest beznadziejny ! Skoro Torijama go tam umiescil to jest potrzebny. Z reszta jest jedna z najbardziej kluczowych postaci w DB. Piszac takie rzeczy swiadczy to tylko o twojej niewiedzy na temat tego anime czy mangi.
A tak wlasciwie to moze bys tak uzasadnil swoja wypowiedz???
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Ja Vegety nielubie zawsze takiego twardziela udawał i takim pozostanie w moich oczach nazawsze!!!!! nie wiem [ ort! ] co wy otym Vegecie myślicie ale ja mam swoie własne zdaniee........
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja też za Vegetą nie przepadam ale że jest beznadziejny nie można powiedzieć. Trzeba wziąć pod uwagę to, że bez niego Goku nie poradził by sobie z np. BUU
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
On jest barwna postacia i smieszna. Bez niego DB nie byloby takie samo jak jest. Z reszta splodzil Trunksa a za to mu chyba pomnik postawie
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Najbardziej mnie zdenerwował, że dopuścił Cella do przemiany, taki dumny był ze swojej sił, że musiał później prszegrać ! No, ale poświęcenie się podczas Buu saga naprawdę wywarło na mnie pozytywne wrażenie, ale i tka nie byłem do niego dużo przekonany.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ee, to duma, i poczucie siły, wyzszosci.. taki jest Vegeta, i to krztałtowalo go w DB... tak naprawde.. wyobrazcie sobie czym by był DB bez Księcia.. własciwie bez kazdej innej postaci...

END
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Vegeta jest zbyt zarozumiały,ale tak to jest fajny.

DRAGON BALL!!!!!
marishka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.935
Posty: 1
Vegeta jest przede wszystkim bardzo przystojny, no i ten zadziorny charakterek, uwielbiam go! Jestem nowa na tym forum ale mam do Was prośbę, szukam właśnie o Vegecie jakiegoś hentai albo jego fotek. Czy moglibyście podać mi jakieś linki?? Pełno jest na necie też gierek hentai we flashu ale zawsze kierujemy w nich facetem i szukamy lasek. Nie ma chyba żadnych gier dla dziewczyn, to zwyczajna dyskryminacja. Też mam ochotę pograć sobie w takie gierki czasami ale co zrobić jak ich nie ma???
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.947
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Ja go nie lubie bo po pierwsze jest zarozumiały po drugie myśli tylko o sile. Jakby był bardziej przyjaźnie nastawiony do wszystkiego to bym go lubiał.

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
I tak ostro się zmienił w porównaniu z początkiem DBZ. Był twardy i bezlitosny a potem założył rodzine i po prostu [ ort! ] 'zmiękniał' ale nie bez przesady umiał się jeszcze bić przecież.
Dexter
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.921
Posty: 7
We wczesniejszych postach ktos napisal ze Vegita nie pokonal nikogo konkretnego,-blad,pokonal jednego z cyborgow w filmie Super Android 13,i wtedy tez pomogl Goku.Ja tam go lubie najbardziej,ma zachowanie typowego ksiecia i samotnika ktory ma swoj honor.
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Vegeta do pyszny, zadumany w sobie, wkurzajacy ksieciunio ktory nie toleruje nikogo prócz siebie, a w szczegolnosci słabszych. Jednym slowem to po prostu [ ort! ] dupek jakich mało. Ale z czasem sie zmienia zaklada rodzinke "wychowuje" dzieci. Ale delej z niego wkurzajacy typek. Jednak mysle ze to nie jego wina. On jest ksieciem i co prawda jemu sie nalezy tron i miano najsilniejszego, a tu pojawia sie taki Son Goku i Broly itd. Vegeta chce byc jak najlepszy, trenuje nawet bardzo cięzko i zawszwe znajdzie się lepszy. otoszonie po prostu [ ort! ] go dołuje, a on wyladowóje energie na innych. Szkoda mi go troche w końcu [ ort! ] mu tez się coś nalezy i gówno mu ztego przychodzi.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja nie pamiętam jak polubiłam Vegetę jest on dumny i zadufany w sobie ma charakter i daje się poniesc emocją Jest taki jak ja Zawsze ma minę jakby miał kogoś zaraz zabić ale jego charakter faktycznie się zmienił gdy załozył rodzinę. Stał sie trochę miękki ale ja nadal go uwiebiam. On i Goku tworzą idealną oarę w DB miśle, ze mimo iż jesttaką trochę chaotyczna postacią to ja go podziwiam. Nigdy się nie poddaje i wytrwale daży do celu mimo, ze często jego wysiłki sa daremna ale czy tak nie jest w prawdziwym świecie?

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Hmmmm. Vegeta....Bardzo dobry wojownik....prawie we wszystkim probował przewyrzszyc GOKU.
Podobało mi sie jak przywalił Cell'owi z Final Flasha
Ogólnie lubie tą postac ale nie jest moją ulubioną.... :

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook