Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 192, 193, 194  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Fenix Fable to jest Twoje zdanie. Mnie Twoja opinia na moj temat naprawde malo obchodzi....mozesz mowic ze wg. Ciebie jestem brzydka oraz ze Ci sie nie podobam to jest kwestia gustu.
skoro Cie malo obchodzi jego zdanie, to jednak dlaczego usunelas zdjecie?

kazdy ma swoj gust i kazdemu podoba sie cos innego.
no to w takim razie nie powinnas brac krytyki do siebie, skoro kazdy ma SWOJE zdanie. krytyka to tez slowo wzgledne...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 16.09.2006, 15:26
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
masz racje, ale wez pod uwage fakt, ze nikt nie lubi byc krytykowany a juz tym bardziej oceniany po wygladzie. Jestem osoba, ktora slowa krytyki bierze bardzo do siebie, a krytyka czy przez internet czy "na zywo" jednak zawsze w pewnym sensie boli....
Jesli chodzi o wyglad to jak ktos juz tutaj pisal pojecia "ladny" oraz "brzydki" sa pojeciami wzglednymi, kazdy ma swoj gust i kazdemu podoba sie cos innego
Dobra , a teraz pytanie za milion złotych:
Czy Fable napisał że jesteś brzydka albo chociaż że nie jesteś ładna? Bo z tego co pamientam napisał że nie jesteś piękna . Również uważam że piękna nie jesteś , i wcale nie jest to obraza , bo wtedy obrażone musiały by się poczuć 90% kobiet o ile nie więcej. Na temat twojej urody zaś się nie wypowiem , bo nie chce być posądzony o pedofilie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm tylko zakompleksieni ludzie biora do siebie rzeczy, ktore sa skierowane do nich od internautow. Przeciez to osoby ktorych kompletniie nie znasz, czemu sie nimi przejmujesz ? Chcialbym zauwazyc, ze stylu jaki prezentujesz na fotce wydajesz sie bardzo nieskromna dziewczyna. Kobiece walory na wierzchu, dwuznaczna mimika twarzy, ten makijaz... Nie oceniam po wygladzie ale wiele rzeczy jest tu bardzo mylacych, zwlaszcza, ze zakompleksienie z brakiem skromnosci nijak ze soba wspolgraja...
Nie wiem moze jestes typem dziewczyny ktora zwyle mozna spotkac, inna w rzeczywistosci, inna w necie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uważam, że troche zagalopowaliśmy się, w końcu mamy oceniać wyłącznie wygląd.

Myślę, że powinniśmy zakończyć tą rozmowę, bo każdy dobrze wie, że ma własny punkt widzenia urody kobiety i każdy ma inne gusta.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.493
Posty: 189
Po drugie nie tematy tylko posty.

'Panowie u kosmetyczki'? np.
Jesteś nieźle ograniczony, skoro nie umiesz odróżnić tematu od posta. No cóż zdarza się.

Takie odniosłem wrażenie, po założeniu przez ciebie tamtego tematu...
Nie założyłem ostatnio żadnego tamatu, wbij to sobie do swojego pustego łba.

No pofantazjuj sobie co byś mi zrobił. Wiesz chcesz to możesz przyjechać i spróbować szczęścia ofcourse, mi by się nie chciało i myślę
A po cóż miałbym do ciebie jechać? Chodziło mi o to, że jeżeli byś mi takie coś powiedział w twarz, dostał byś delikatnie mówiąc w ryj. To nie groźba tylko fakt. Grożenie komuś przez internet, jest co najmniej [ ort! ] bez sensu.

Taaa... takich o których możesz pomażyć
Spotykałem się z dziewczynami, o których ty byś mógł jedynie, jak to ty ujołeś "pomarzyć".

albo masz możliwość poznać to są puste w ch*j i lecą na frajerów w czarnej Bejcy z pęczkiem w kieszeni.
Popisałeś się, nie ma co.

Przepraszam za offtop, ale musiałem coś "ziomkowi" wyjaśnić. Pozdrawiam.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.619
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Monique zapodaj no jeszcze raz tym swoim zdjeciem, mysle ze wiekszosc forumowiczow ktora nie miala okazji oblookac Twojej foty chcialaby sie przekonac o co ta cala sprzeczka, no przynajmniej ja bym chcial.

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.667
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Monique ja te chce zobaczyc Twoje fotki, wewe, jestem niewtajemniczona, wewe

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jesteś nieźle ograniczony, skoro nie umiesz odróżnić tematu od posta. No cóż zdarza się.
Możliwe. Pomieszało mi się ;] z tymi postami-tematami.

A po cóż miałbym do ciebie jechać?
Zaproponowałem.

Chodziło mi o to, że jeżeli byś mi takie coś powiedział w twarz, dostał byś delikatnie mówiąc w ryj.
Afff... Nie trafiłbyś.

Spotykałem się z dziewczynami, o których ty byś mógł jedynie, jak to ty ujołeś "pomarzyć".
Pisać to se możesz. I tak mnie to nie obchodzi.

Popisałeś się, nie ma co.
Nom nie przeczę, aż się nie chciało...

Przepraszam za offtop, ale musiałem coś "ziomkowi" wyjaśnić. Pozdrawiam.
Nie jestem ziomkiem, tylko twoim panem (pierwszy po bogu).

Nie chce mi sie juz kłucić, bo wiem, że zrobie z siebie debila, jak na razie [ ort! ] wyszedłem na idiote...

Monique daj fote , zaspokoisz ciekawość ludzką... Zupełnie jak w ZOO...
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.493
Posty: 189
Nie chce mi sie juz kłucić, bo wiem, że zrobie z siebie debila, jak na razie [ ort! ] wyszedłem na idiote...
Rozwaliłeś mnie tym stary. Reszta bez komentarza. Teraz tylko czekamy, na fote Monique.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.667
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
nie mam nic do tej fotki, kazdy przeciezma inny wyglad, a o ile mi wiadomo faceci nie powinni na wzajem swojego wygladukrytykowac, dlatego ze kazdy jest inny, co to by bylo gdybysmy wszyscy wygladali tak samo???
please, zanim sie kogos skrytykuje to powinno sie popatrzec w lustro i zadac pytanie a jak mni inni postrzegaja??
skad wiecie,ze ktos nie napisze wam tez wrednego komenta??
monique spoko fotka

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Hiroshi
Ziemianin
Ziemianin
Hiroshi
Dni na forum: 6.423
Posty: 18
Skąd: Konoha
Jak byłem mały to byłem blondynem, a teraz jestem brunetem . Mam około 165cm i waże 48kg.jak z wryzurom? Normalna, krótka z grzywką w górę ( jedyny mankament moich włosów to to że szybko rosną ). Ubieram się w to co znajdę w szafie
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Heh, franqey, dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałem, nieogolony chłop na skraju kolejnego dziesięciolecia z lodówka w tle . . . RESPECT !
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.045
Posty: 518
moja pierwsza pożadna fotka na tym forum ;] i nawet nowa bo z indeksu:P

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Megane: 09.04.2007, 16:48
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 32
Dni na forum: 6.395
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Mama mi zawsze powtaza, ze powininem troche shudnac ale ja nie wiem dlaczego. Ponodż dziewczyny mnie lubia, ale jakos zadna sie ze mna nie chce chodzic zcemu ?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ja miewam jedynie przepite oczy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
a ja przekrwione przez co niektorzy mlodsi koledzy ze szkoly sądzą zem narkoman ( wplyw monitora ) O i zrenice mam wieksze - to im wystarczy

Moje oczy sa zielone, czasami niebieskie - zalezy od mojego nastroju ^^ . Czesto sa przekrwione - ot tak . Ale ogolnie mam ladne oczka - wazne ze dobrze widza. Ja mam przeszklone , kiedy cos mocniejszego wypije.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.493
Posty: 189
A ja mam piękne, duże, przeszklone, zielone oczy.

Narkotyki sprawiają (nie mówię po jednym-2 razach), że oczka są brzydsze, tak na przyszłość
Bullshit.

Nah true ;] .
Czytaj wyżej.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 10.12.2006, 17:57
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
A ja mam opuchnięte i ledwo przez nie widze.
BTW. Narkotyki sprawiają (nie mówię po jednym-2 razach), że oczka są brzydsze, tak na przyszłość .
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.498
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Wysoki,szczuply (wzrost 189cm,waga 82kg),bez zbednej tkanki miesniowej w bicepsie,ciemne wlosy,jasna cera,uszy,oczy i nos w normie.Krotkie wlosy,czasami wyzelowane,ostatnio bez tego,bo sie mojej dziewczynie nie podoba taki ostry jez...Obecnie w trakcie kuracji antytradzikowej (czas z tym skonczyc i miec "czysta" twarz) :wink:To tyle chyba. Ciuchy normalne,markowe tylko sporadycznie.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook