Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd Japończyków

Strony:   1, 2, 3, 4  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Videl-chan napisał(a):
No właśnie...z tym mam problem. Na jednej stronie jest napisane, że urodził się w 1968 r. a w na innych 1969 r. Ja zakładam, że ma 37 lat już ukończone (29 stycznia).
Hmm, częściej spotykam się z datą 1968 (nawet w Kawaii), więc przyjąłem, że jest raczej właściwa. Na oficjalnej stronie L'Arc en Ciel jest znak zapytania :<

Videl-chan napisał(a):
A tak w ogóle to masz genialnego avatara! Hide forever
Dziękuję, dziękuję Jednak po kolejnym "zdechnięciu" forum, zmieniłem go na inny, zupełnie nowy (znaleziony wczoraj). Mam nadzieję, że podoba się nie mniej

Jeszcze kila słów, co do pulchności ^^ Fakt, także nie widziałem "grubszego" J-rockera. Tak chyba już większość japończyków ma w genach (łącznie ze średnim wzrostem, gęstą ciemną czupryną, czy również ciemnymi oczyma).
Gackt jest dość wysoki (jak na japończyka oczywiście), ma 180 cm, ale You jest jeszcze wyższy, 186 cm (co do wagi, Gackt podaje liczbę... od 50 do 70 kg ^^').

Pozdrawiam

P.S. Jakby co, z góry uprzedzam, że to żaden offtop. W końcu mowa jest o wyglądzie japończyków

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo-samma napisał:
(co do wagi, Gackt podaje liczbę... od 50 do 70 kg ^^').
Co za rozbieżność!! No tak, może to przez ten ryż... gdzieś przeczytałam, że po ryżu strasznie tyje.
Kamzo-samma ponownie napisał :
Hmm, częściej spotykam się z datą 1968 (nawet w Kawaii), więc przyjąłem, że jest raczej właściwa. Na oficjalnej stronie L'Arc en Ciel jest znak zapytania :<
Który to był numer Kawaii? Tak w ogóle jeśli wiedziałbyś, to podaj mi numery Kawaii, w których było coś na temat Laruku czy samego HYDE-chan. Z góry wielkie arigato. Co do wieku, to przyjęłam jednak, że ma 38 lat. Co do wyglądu innych Japończyków, Hide wygląda kapitalnie. Podziwiam u niego tę oryginalność i niepowtarzalność. Drugiego takiego Japończyka nie widziałam nigdy.
http://img178.imageshack.us/img178/1875/142wb6.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/9940/27ck4.jpg
W tym swoim żółtym dresie wygląda odpałowo, szczególnie, gdy śpiewa "Lassie" na żywo.
A teraz dawka adrenaliny dla tych, którzy nigdy nie widzieli chłopaków (gomen, oni mają po ok. 40 lat) z X-JAPAN:
http://img179.imageshack.us/img179/3089/grupowe4pt0.png
Ciekawe ile osób walnie dolną szczęką w biurko od kompa jak zobaczy to zdjęcie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A teraz dawka adrenaliny dla tych, którzy nigdy nie widzieli chłopaków (gomen, oni mają po ok. 40 lat) z X-JAPAN:
Ty tam widzisz jakich chłopaków?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ty tam widzisz jakich chłopaków?
Zapewniam Cię, że to nie baby. To pięciu panów, którzy grali kiedyś metal lub rocka w zależności od piosenki. A to jak wygladają jest związane z tzw. visual kei. Polega na tym, że im bardziej wygląd muzyka odjechany tym lepiej. Poza tym nawet jeśli nie zapamiętasz piosenki, to wygląd wykonawcy zostanie Ci w głowie na pewno.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Właściwie to Videl wszystko wyjaśniła... Chciałem jeszcze tylko dodać, że odjechane fryzury, stroje czy ostry (bądź nie) makijaż to jedne ze znaków rozpoznawczych J-rocka (jak również wspomniała VidelOtaku, tzw. visual kei).
Nomen omen, to X Japan rozpowszechnił ten styl w Japonii, tworzył nowe trendy i zrobił z tego swoją swoistą wizytówkę (przynajmniej we wcześniejszych latach ich istnienia).

Videl-chan napisał(a):
Który to był numer Kawaii? Tak w ogóle jeśli wiedziałbyś, to podaj mi numery Kawaii, w których było coś na temat Laruku czy samego HYDE-chan. Z góry wielkie arigato.
Sporo jest w Kompendium Kawaii 1/2003, a także w Kawaii numer 4/2001

Videl-chan napisał(a):
Co do wyglądu innych Japończyków, Hide wygląda kapitalnie. Podziwiam u niego tę oryginalność i niepowtarzalność.
Dokładnie ^^

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.471
Posty: 189
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.471
Posty: 189
Ehh, tłumacz ludziom (powstrzymam się od innego nazewnictwa) jak najlepiej potrafisz, to i tak nie dotrze o co chodzi
Gratuluję podejścia do sprawy, to był żart. Gdzie się podziało twoje poczucie humoru?

Skoro tak według ciebie ma wyglądać kobieta to chyba niektórzy powinni zacząć się bać.
Co ty gadasz, jako kobieta wyszedł nieźle.

Pozdrawiam i życzę więcej luzu, bo jak na razie cienko z tym u ciebie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
jako kobieta wyszedł bezpłciowo

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
jako kobieta wyszedł bezpłciowo
Wiadomo biustu i bioderek sobie nie przyprawi.
Kamzo-samma, genialna fota. Przyda mi się. Ja w takim razie dam zdjęcia tych panów ze zdjęcia, ktore sama dałam:
Zdjęcie ś.p. Hide-sammy już podał Kamzo-samma.
http://img205.imageshack.us/img205/8106/hiroshi1bb3.jpg - oto i Heath w wersji męskiej.
http://img205.imageshack.us/img205/238/yoshiki9kl4.jpg - Yoshiki wielki nos, znany ze znencania się nad perkusją i molestowania pianina.
http://img213.imageshack.us/img213/3351/toshimitsu11hx8.jpg - Toshi człowiek wampir. Takich zębów mógłby mu pozazdrościć sam Kei.
http://img170.imageshack.us/img170/1264/tomoaki2uj4.jpg no i Pata, który ma swojego ślicznego rudego kota i robi z nim różne dziwne rzeczy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wiadomo biustu i bioderek sobie nie przyprawi
wcale bym się nie zdziwił jakby jednak przyprawił.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ehh, stul wreszcie pysk i miej chociaż trochę szacunku dla zmarłych, bo brak ci go chyba w stosunku do każdego/wszystkiego.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie. Ale to że ktoś umarł nie jest bynajmniej powodem do tego aby go szanować.Nie muszę chyba podawać przykładów denatów którzy nie zasługują na szacunek prawda?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie, nie musisz. Ale rada na przyszłość: skończ pieprzyć od rzeczy bo robi się to już nudne jak i wkurzające.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Rozumiem ze słuchasz takiej a nie innej muzyki , ale uwierz mi wymienianie się fotkami coraz bazrdziej zniewieściałych facetów jest nudniejsze i dużo bardziej wkurzające.

emate: dokladnie, wymieniac fotkami sie mozecie na gg.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak was to wkurza, to biegnijcie szybko poskarżyć się Gotenksowi. Wasze zdanie nie bardzo mnie interesuje.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No cóz forum jest dla każdego i każdy może na nim wyrazić swoje zdanie, ale chyba nie ma sensu robić kłótni z powodów takich, iż Kamzo lubi oglądać zniewieściałych panów ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Chrzanie was. I tak było tu tylko kilka osób, które lubiłem, i z którymi chciałem rozmawiać (pewnie tak samo w drugą stronę, pheh ).
Nie będę tracił czasu i humoru na forum, gdzie nie ma prawie tolerancji (ba, nawet durnej swobody w zainteresowaniach), i gdzie za to nie brakuje zwykłej złośliwości, a kilku gości, pseudo macho-manów czepia się o coś na czym się w dodatku nie znają, próbując sobie udowodnić nie wiem co. Cieszcie się męscy mężczyźni, heh.

Żegnam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Chrzanie was. I tak było tu tylko kilka osób, które lubiłem, i z którymi chciałem rozmawiać (pewnie tak samo w drugą stronę, pheh ).
Nie będę tracił czasu i humoru na forum, gdzie nie ma prawie tolerancji (ba, nawet durnej swobody w zainteresowaniach), i gdzie za to nie brakuje zwykłej złośliwości, a kilku gości, pseudo macho-manów czepia się o coś na czym się w dodatku nie znają, próbując sobie udowodnić nie wiem co. Cieszcie się męscy mężczyźni, heh.

Żegnam
Sam się chrzeń. Skoro tak nie lubiłeś większości osób , to faktycznie najlepiej zrobisz jak sobie pójdziesz ( choć wydaje mi się że jednak wrócisz , stwierdzając że nie będziesz się nami przejmował ). Jest tu sporo tolerancji , czego dowodem jest to że kiedy o to poprosiłeś nikt nie wypowiadał się w negatywny sposób na twoim temacie o j-music. Natomiast ten temat dotyczy wyglądy japońców ,a twoje ukochana zespoły składają się z japończyków więc nie histeryzuj. Wyrażenie odmiennego zdania nie jest bynajmniej wyrazem niechęci . Nie wiem z czego mam się cieszyć , ale płakać też nie będę. A i jeszcze jedno visual kei jak to ładnie zostało nazwane być może nie pochodzi jednak od x-japan. Japończycy mają w sobie coś takiego że wszystko zgapiają od amerykanów , po tym jak przegrali z nimi wojnę. Wynika to pewnie z systemu klasowego w jakim żyli . Tak się składa że w stanach istniał taki zespół jak Billy Idol & generation x ( skąd pewnie nazwa x japan). Członkowie tego zespołu również mieli odjechane fryzury , ubrania , kolczyki itp. Być może jest to zwyczajna zbieżność faktów , ale ja w to raczej wątpię.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.471
Posty: 189
A czy ja mówiłem, że mam coś przeciwko temu gostkowi i tym japońskim zespołom. Jak taki jest jego styl, to niech go ma, co mnie to obchodzi. Człowiek raz zażartował, a tu Kamzo chcę III wojnę światową rozpętać.

P.S. franqey, trochę przesadzasz.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wygląd Japończyków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook