Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd Japończyków

Strony: 1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie, co sądzicie o wyglądzie Japończyków?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Niektóre są ładne, ale niektóre takie już mniej Ale ogólnie sympatycznie wyglądają i to jest najlepsze, choć, aż tak bardzo to mi się nei podobają
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Moim zdaniem japończycy nie należą do zbyt pięknych są zbyt niscy jak dla mnie. Co do reszty (charakter mam na myśli) to trudno powiedzieć nie znam zadnego japńczyka.
A japonki wg są ładne ale do polek im daleko
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Prawda? Polki gora! Ale jesli chodzi o japonczykow to nie sa tacy zli Takuma Sato jest uroczy
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wybaczcie, jeżeli zabrzmi to zbyt naukowo albo szowinistycznie, ale mi bardzo się podobają kobiety półkrwi żółtej, a półkrwi białej.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
co jak co, ale sie zgodze ze najlepsze sa polki chodz taka japoneczka tez fajna... ale jak mamy porównywac kobiety z inncyh krajów to nie odpowieni temat, jezlei chodzi o ich wyglad to w sumie ok. nie mam nic do za przeczenia po za tym nie wydaje mi sie zeby bylo na co jechac bo kazdy jest inny tam jest inny klimat itd wiec nic nie poradza ze ewolucja tak ich "ukrzałtowała"
------
Xan ambitny Avatar z Heroesów III

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Primo: czemu to nie jest odpowiedni temat do porównywania kobiet różnych ras i z różnych krajów? Proszę Cię, nie wmawiaj mi, że wygląd zewnętrzny kobiet Cię nie interesuje .

Secundo: avatar celowo uczyniłem takim, jaki jest. Dlaczego? Po pierwsze: seria gier (Heroes of) Might and Magic to najważniejsze z moich zainteresowań (no dobra... poza teologią) i staram się to wszędzie okazywać. Secundo: chciałem sobie zrobić 'mniszego' avatara, a każdy mnich, na jakiego trafiłem (i w miarę porządnie wyglądał), był mnichem katolickim albo buddyjskim, a takich to ja za żadne skarby mieć nie chcę.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Zawsze się zastanawiałam czym się różni Chińczyk od Japończyka. Przyglądałam się długo i zauważyłam jedynie różnice krztałtu oczu. Ja najbardziej lubię Yun-Fat Chow ale on jest Chińczykiem ale gdy się uśmiechnie to po prsotu odpływam

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Japonki są ładne, bardzo ładne mój ulubiony typ kobiet... No zaraz po polkach of kors
Btw zastanawia mnie jedna rzecz. Otóż w Dragon Ballu prawie każdy przedstawiciel płci męskiej ma czarne włosy. Zastanawiałem się ostatnio dlaczego. I wtedy doszło do mnie, że nie widziałem jeszcze Japończyka o innym kolorze włosów Powiedzcie mi, czy zdarzają się Japończycy z brązowymi, blond czy rudymi włosami? Chodzi mi o kolor naturalny nie farbowany.

Bomba di luce!!
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja nic nie wiem [ ort! ] o tym by byli inni prócz czarni ( chodzi o kolor włosów ). Poza tym to niezłe laski (daje im trzecie miejsce na mojej liście krajów z fajnymi szprychami*) Drógiego ni ma bo na pierwszym mam dwa kraje , właściwie kraj i kolor. Chodzi mi nasze polki ( najwięcej witaminy, mają polskie dziewczynyyy ) fajne z nich laski. No i kolor. Mulatki. według [ ort! ] mnie są piękne. Ogłądam chyba wszystkie filmy gdzie są mulatki. A najlepiej jak mulatką jest polka. wtedy jestem wiebowzięty. Dalej co do japonek. Wzrost mi nie przeszkadza bo sam jestem niski. Kolor też nie bo nie jestem rasistą. lubie brunetki ( blądynki bardziej, ale jakoś nie mam do nich szczęścia)

*Szprycha- myśle dziewczyny że się nie obraziłyście co? Jak by co to przepraszam

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Japończycy to ogólnie niski naród, ale zdarzają się też w miarę wysocy. Pan Akira Toriyama ma ok. 180 cm. Zgadzam się, że Japonki są bardzo ładne, mają śliczne oczy... nie zrozumcie mnie źle, oczywiście wolę chłopaków
Męska część narodu japońskiego też jest niczego sobie, chociaż zależy, bo nie wszyscy. Obraz to np. jest zdjęcie Ryo Horikawy, który podkładał głos Vegecie. Niezły przyjemniaczek, co?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
A japonki wg są ładne ale do polek im daleko
Prawda? Polki gora!
Ale się uśmiałem eh, jak mawiał Casanova Polki są jednymi z brzydszych kobiet na tym świecie (oczywiśćie zawsze się może zdarzyć co ładniejsza ale to już raczej rzadkość). A co do Japonek to są bardzo ładne.

A tak jeszcze na marginesie to wiecie kto wmyślił takie przysłowie że niby Polki są najpiękniejsze na świecie? oczywiście Polak, to tak jak by ktoś sam się ogłosił geniuszem, po prostu szczyt debilizmu.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Kłębuszek i Meggie wyrażały się zapewne w żartobliwym tonie, o czym świadczą użyte przez nie emotikony Dlatego ich wypowiedzi należy traktować z przymrużeniem oka No, chyba że mówiły o sobie, ale tu akurat trudno mi oceniać.

Fable napisał(a):
A tak jeszcze na marginesie to wiecie kto wmyślił takie przysłowie że niby Polki są najpiękniejsze na świecie? oczywiście Polak, to tak jak by ktoś sam się ogłosił geniuszem, po prostu szczyt debilizmu.
Nie używałbym co prawda tak ostrych słów, ale po części się z Tobą zgadzam. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na pewien dość interesujący apekt tej sprawy. Mianowicie, dla nas, Polaków, typ urody reprezentowany przez Polki jest najnormalniejszy i najmniej egzotyczny. Jesteśmy do niego przyzwyczajeni, gdyż najczęściej się z nim spotykamy. Dlatego wielce prawdopodobne, że dla większości przedstawicieli naszej narodowości właśnie Polki są najpiękniejsze

Maciej napisał(a):
Powiedzcie mi, czy zdarzają się Japończycy z brązowymi, blond czy rudymi włosami? Chodzi mi o kolor naturalny nie farbowany.
AFAIK nie. A że nie farbowany, to raczej wiadomo. Bo taki np. hide miał czerwone włosy, wpadające właściwie w róż Dzięki farbie wszystko jest możliwe...

Pozdrawiam
A.

EDIT 1: Chudzi zwłaszcza.

Obraz

EDIT 2: A oto przykład farbowanego japońskiego blondyna, a przy tym jednego z moich dwóch ulubionych piosenkarzy

Obraz

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Xan: 04.06.2006, 10:41
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
hm... niscy hm.. chudzi i sympatyczni:D

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Jopończycy - nic specjalnego
Co innego Japonki - są świetne. Zawsze podobały mi się Azjatki
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
dałbym wiele zeby miec takie proste włosy jak maja ludzikowie z kraju kwitnacej wisni. Za japonkami nie przepadam, niekoniecznie kreci mnie ich uroda, japonczycy... facet jak facet

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
dałbym wiele zeby miec takie proste włosy jak maja ludzikowie z kraju kwitnacej wisni
Mam dokładnie takie same marzenie. Uważam, że Japonki są urocze (jakby co, to lesbą nie jestem). Co do panów, to mało który jest przystojny. Choć ten gitarzysta japoński Hyde jest boski!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hmm, tak sobie patrzę i aż nie mogę się nadziwić, że do tej pory, nie napisałem nic w tym temacie. Wszystko da się jednak nadrobić
Japonki uważałem od zawsze za bardzo atrakcyjne. Ta ich orientalna uroda, no i egzotyczność, bo (niestety!) nie spotkam takiej przechadzając się po mieście (oczywiście mowa o mojej małej mieścinie Chociaż sytuacja jest podobna w większości naszego kraju).

VidelOtaku napisał(a):
Choć ten gitarzysta japoński Hyde jest boski!
Mężczyzn nie mnie oceniać, ale tu zgodziłby się każdy . ALE! Muszę wspomnieć także o takiej osobie jak Gackt (mój ulubiony wokalista. Jak widać wyżej, udało mi się również zarazić Gacktomanią Xana . Wydaje mi się, że dorównuje Hydeowi (można porównać w Moon Child .

Jeszcze słów kilka w sprawie offtopu, jaki nawiązał się wcześniej. Sądzę, że sprawą oczywistą jest, iż wszędzie są kobiety ładne jak i, hmm, innej urody (no tu raczej nikogo nie zaskoczyłem). To samo zresztą tyczy się Nas, czyli płci brzydkiej. Do czego zmierzam? Ano do tego, że denerwują mnie wszelkie ogólnikowe podziały, który można sobie rozbić o kant tyłka...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Co do japończyków się nie wypowiem, gdyż nie mi oceniać ludzi mojej płci. Co do japonek. Uważam że są....śliczne. Naprawdę, są jednymi z piękniejszych kobiet na świecie. A moim ideałem jest.... Aya Ueto

http://www.chiyochan.net/bijin2/src/1150594914020.jpg

Naprawdę śliczna niewiasta, prawda?

EDIT - Łah, BIG sorry za wielkość zdjęć.
EDIT 2 - Dobra, dałem w normalnych linkach.

http://www.chiyochan.net/bijin2/src/1149865710949.jpg
http://www.chiyochan.net/bijin2/src/1149784222002.jpg
http://www.chiyochan.net/bijin2/src/1149784654746.jpg

A także dwa zdjątka Aki Hoshino

http://www.chiyochan.net/bijin2/src/1148905046729.jpg
http://www.chiyochan.net/bijin2/src/1149670319858.jpg

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
(niestety!) nie spotkam takiej przechadzając się po mieście (oczywiście mowa o mojej małej mieścinie
Całe szczęście za dwa tygodnie wylatuję do Edynburga. Tam będę miał większe szanse na poznanie miłej, słodkiej, inteligentnej, szczupłej, ciepłej, kobiecej, wyrafinowanej, pięknej, pogodnej, dowcipnej(...) Azjatki
Tylko nie piszcie, że takie kobiety nie istnieją;p
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wygląd Japończyków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook