Forum Dragon Ball Nao

» Bulma i Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
apotem nagle sie ozenil
Vegeta nie ożenił się z Bulmą. Podobno chciała być niezależna. Dlaczego do Vegety nie pasuje miłość? A miłość do walki i mocnych wrażeń?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
nie chodzilo mi o to ze sie ozenil ale dokladnie o to ze mial z nia dzieci.
ciekawe jak on z nia to robil ??
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
W mandze Vegeta WYKRZYKUJE Kakarotto że Buma jest jego żoną... A żeby nie było offtopa....

Pewnie że napoczątku jej nie kochał, ale później uświadomił sobie że to wielkie szczęście... i szansa by wytrenować najsilniejszego wojownika jakim miał być Trunks.

|
|
|
\/

Do posta poniżej - nie czuj się za pewnie...

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 05.05.2006, 10:12
Rob-Meister Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rob-Meister
Wiek: 34
Dni na forum: 6.541
Posty: 10
Skąd: Planet Vegita
Ciekawa teoria. Tyle, że każdą wolną chwilę poświęcał na treningi. Ach ta zazdrość.
czytaj dziewczynko dokladnie wszystkie posty...napisałem ze Vegeta zapelnial sobie wolny czas miedzy treningami czyli tak jakby to treningi byly jego glownym zajęciem.CZyli jak mogl kazdą wolną chwile poświęcać treningom?wychodziloby ze caly czas trenowal, a z Anime dowiadujemy się czegoś innego...PS. i czego mam tu zazdrościć w końcu to jest bajka a nie rzeczywistość...oprzytomnij troche dziewczynko

---------------------------------------------------------------------------------------

emate:tylko nie dziewczynko! to jest szanowna pani, ktora docenia kazdy forumowicz!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zanim zacznę...
Rob-Maister... Jesteś wciąż dośc młodym uzytkownikiem tego forum(w znaczeniu nowym, żeby nie było nieporozumień, bo nie chcę obrażać młodszych wiekiemforumowiczów) i wypadałby wyklazać sięodropbina pokory i szacunku wobec bardziej doświadczonych forumowiczów. A także do prezentowanych przez nich opinii. Kultura, z reguły, nic nie kosztuje... Ale pomaga w kontaktach, także na forum. Wypadałoby sie czasem zastanowić mad tym, co się pisze... Szczególnie jesli komentuje się wypowiedż człowieka równego wiekiem, chłopczyku.
Mam nadzieje że dotarło...
i wyrazy szczerego uznania dla eMate.
I like your job:)
A teraz do rzeczy:)
Obiecałem się zastanowić nad ta kwestia i już wiem:)
Vegeta z całą pewnością kochał Bulmę
W moim przekonaniu miłośc między nimi nie powinna ulegać wątpliwości, choc była ona prezentowana w sposób dość szczególny.
Jestem przekonany, że miłośc nie odgrywa negatywnej roli w treningu. Według mnie jest wręcz przeciwnie- gdy kochamy, mamy dla kogo walczyć, za kogo sie poświęcić...
Jesli wojownik, który przeżył tak trudne doświadczenia jak zagłada całego swojego ludu, i temu podobne, pokocha, stanie się wojownikiem w pełnym znaczeniu tego słowa.
Poza tym, o ile Trunksa można uznać za "wypadek"<<wiem, że to nie brzmi najlepiej>> to jego siostrę Bre już trudno interpretowac jako wynik nagłej żądzy... Tak na marginesie:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 06.05.2006, 23:11
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Dai Kaiosama Jak ty pieknie mowisz aż się czytać chce wiesz? No i Twoja teoria jest bardzo na miejscu no i w sumie dobrze w słowa ubrałeś swoje myśli
Hm... Myślę, że Bra była zamierzona

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
czego mam tu zazdrościć w końcu to jest bajka a nie rzeczywistość...oprzytomnij troche dziewczynko
Nie chodziło mi o to, że komuś czegoś zazdrościsz, tylko, że Vegeta zazdrościł Goku siły. Dlatego tak ciężko trenował. Żeby być silniejszym od swojego wiecznego rywala. Chłopczyku.
Dai Kaiosama, dobry jesteś. Masz gadane.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Rozważe wszystkie fakty:

Zaczne od Bulmy:
jej związek z Yamschą nie miał szans na przetrwanie, co stało się dla mnie już w pierwszej części DB. (te ciągłe kłótnie)
miała do wyboru chłopaka, który ciągle ogląda się za innymi, albo wojownika, który poświeca większość czasu na trening, a ona żeby się do niego "zbliżyć" musiała wiele czasu poświęcić, czyli raczej nie musi obawiać się konkurencji, a poza tym Vegeta to książę.
w pewnym momencie zakochała się w Vegecie.

Vegeta:
wojownik, który przed "uczuciem, które połączyło go z Bulmą" nigdy nie poznał co to znaczy być kochanym i samemu kochać.
nie wierzył w miłość,a co wiecej w jego sercu było bardzo dużo nienawiści.


Razem dało to pare, która była największą niespodzianką w całej serii, ale też pare bardzo do siebie pasującą.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ostatnie zdanie jak najbardziej

Moinm skromnym zdaniem Bulmie w Vegecie podobała się jego duma i swego rodzaju głębia. Nie był bezmózgim mięśniakiem, był inteligentny, miał charakter. Pamiętacie w anime scenę, kiedy Bulma zaprasza Vegetę do siebie? Albo, kiedy każe mu się przebrać w "cywilne" ciuchy? Najpierw prosi, póżniej niemal rozkazuje, co Vegeta nie omieszkał zauwżyć i skomentować, jednak zawsze robił, o co "prosiła". Poszedł za Bulmą, co świadczy, że zaimponowała mu- nie bała sięgo tak jak ktokolwiek, z kim miał wcześniej doczynienia (chodzi mi o słabszych od niego). Nawet Matka Bulmy stwierdziła, że choć lubi Goku, to do Vegety czuje słabość.
Ktoś zastanawiał się wcześniej jakie były relacje "na codzień" w "Royal Family" . Było o tym w GT kiedy Vegeta zapuścił wąsy, a póżniej je zgolił. Komu się chciał pokazać pierwszemu? A jaki był zadowolony, kiedy Bulma zauważyła/ wkurzony reakcją pzostałych w domu

ps.: świetny temat. Gratuluję!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ta moim zdaniem,moim zdaniem
A moim zdaniem Bulma go zawsze kochała a Vegeta zaczoł rozumieć że ją kocha w sadze Buu (np poświęcenie życia w walce z Buu dla Bulmy i Trunksa mimo iż był majin) to prawda nigdy tego nie okazywał ale czasem mozna było zauważyć że mu zależy na niej (gdy Goku powiedział mu że Bulma została zabita przez Buu dopiero wtedy zgodził się na fuzje albo jak zeragował gdy dowiedział się że Goku w zamian za pomoc od Ro Dai Kaioshin "pozwolił" pocałować Bulme ) tak więc sądze że on ją kochał a ona jego.The End

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 02.11.2006, 20:48
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mnie Bulma mimo iż znała Vegetę wcześniej, nie zakochała sie w nim pierwsza. Dopiero wskazówka Goku, po powrocie z Yadrat dała im nadzieję. Bulma w końcu doszła po sznurku do kłebka i stwierdziła że trza Vegete podejść. Książę mający do miłości kobiet podobne podejście co Yamcha nie stawiał pewnie oporu. Zresztą, w końcu pomyslał że by dorównać Goku mocą, wpierw musi mu dorównać pod względem . . . żony i dzieci . . .

Ale to tylko moje zdanie. Prosze go nie negować ani powielać. All rughts reserved

Pozdrawiam
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Widać było (saga Cell'a; 3 letni trening przed przybyciem cyborgów) że Bulme pociąga Vegeta, zresztą sam Trunks tłumaczył to Goku.
Czemu Vegeta to zrobił ? Nie mam zielonego pojęcia, gdyż znając jego charakter nie spodziewałbym się tego..........
Powiedźmy że Vegeta uznał Bulme za atrakcyjną i pociągającą i postanowił (ale chyba nie taki był jego pierwotny zamiar) się ustatkować..........
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Może go schlała?....
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja myślę, że coś musiało nastąpić w stosunku Vegety do Bulmy po odcinku 124, w tymże odcinku mogliśmy ujrzeć troskę Bulmy o vegetę, gdy ten leżał przykuty do łóżka po wybuchu statku kosmicznego, w którym trenował. Bulma nad nim czuwała cały czas i możliwe, że w Vegecie coś wtedy ruszyło, jednak jak przystało na jego charakter skrzętnie to ukrywał.

Potem benc, w odcinku 126 możemy ujrzeć Bulmę z dzidziusiem na rękach.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Skoro to tak dobrze ukrył, to jak to zauważyłeś?
A tak na serio, sprawdzę ten odc.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No jest jeszcze trzeci wariant dość drastyczny moim zdaniem
Mogła go uwieść w końcu niektóre kobiety na to stać no nie a ją już szczegolnie moim zdaniem

paintball_0 napisał(a):
Może go schlała?....
Hmm to też może być możliwe ale po pierwsze nie wyobrażam sobie Vegete pijanego i w jaki sposób mogła by go do tego namówić.
Po drugie nie sądze żeby dalej było łatwo (jeżeli wiecie co mam na myśli)
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
paintball_0 napisał(a):
Skoro to tak dobrze ukrył, to jak to zauważyłeś?
Ja tylko podaje przykład, który nie musi być prawdą.[/i]

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
No ja ostatnio oglądałem te odcinki i nie widze nic w tym..............
To raczej nie była miłość (przynajmniej z początku) gdyż widać na przykładzie kiedy Dr. Gero zaatakował samolot Bulmy, Vegeta nawet się nie ruszył,i tylko dzięki pomocy Trunksa przeżyli........
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak dla mnie to był zwązek z rozsądku. Vegeta potrzebował miejsca na ziemi które pozwoliło by mu ćwiczyć , i zarazem mieć stałe porównanie z Goku. Poza tym Bulma była kasiasta , więc mógł się skupić na treningach. Co do jego panny , raczej głupio [ ort! ] jej było pozostać sama , brzuchata , i nie móc powiedzieć dzieciakowi kto to tata. Dopiero w buu saga Vegeta okazał że coś w nim pękło , ale czy pęknięcie było na tyle wielkie aby weszła w nie miłość? Wontpię , a to dla tego że miłość jest zasadniczo najgłębszym uczuciem , a jemu zasłaniała ją duma , upór i zawziętość. Co do Bulmy , myślę ze z czasem go pokochała , ale nie była w stanie mu do końca zaufać aż do momentu poświęcenia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W 162 odcinku Mirai Trunks wspomina/przypuszcza, że Bulmie zainponował honor Vegety i jak dla niego ta cecha jest ważna w życiu.

To także mógłbyć powód ich zbliżenia się.

Nie zmienia faktu, że ta para nigdy nie doświadczyła prawdziwej miłości, jak już wspomniał Frangey charakter Vegety na to nie pozwalał. Na pewno jakieś uczucie między nimi było, ale to co ich głównie łączyło to dziecko.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Bulma i Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook