Forum Dragon Ball Nao

» Co sądzicie o Goku?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Goku SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.113
Posty: 12
Skąd: Mrągowo
Goku jest najzabawniejszym bohaterem bajki Dragon Ball, poniewaz ma swietne grypsy itp.
sir_Hero
Ziemianin
Ziemianin
sir_Hero
Dni na forum: 7.118
Posty: 6
Goku jest ok ale ja najbardziej w DB lubie Vegete
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja też lubię Son-Goku, ale niektórych jednak bardziej...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Każda postac w DB coś wnosi. Goku gra tu rolę kluczową - od niego się zaczyna i na nim się kończy. Właściwie to nie posiada on rzadnej negatywnej cechy ludzkiej - no, może tylko to że lubi się popisywać (jak każdy facet )
Najbardziej lubie Trunksa tego z przyszłości jest dojrzały, silny i ma prześliczne włoski
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Goku to jest fajny gość, bez niego DB straciłoby cały swój urok. Jednak dla mnie jest on nr2. Najbardziej lubie Gohana
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Ja najbardziej lubie Vegete. Dla mnie Goku moglby nie istniec.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Czemu mówisz że Goku mógłby nie istnieć Nie mam nic do Vegety broń Boże ale to Goku jest integralną częścią całej mangi/anime . Z jakiej strony na to nie popatrzysz od niego się wszystko zaczyna i na nim sie kończy
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Łsiczko i wlasnie dlatego mnie denerwuje. Najlepszy we wszystkim... W sumie DB to historia goku zgadzam sie ale mogloby byc cos wiecej o pozostalych czlonkach ekipy Z. Jesli bedzie AF to mam nadzieje ze nie bedzie to wylacznie opowiesc o Goku Juniorze itd.To oczywiscie moje zdanie

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Rodzynek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.055
Posty: 3
Najlepszy jest Goku Ssj4 silny powarzny po prostu [ ort! ] idol
zlotus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.046
Posty: 3
Goku jest głupi i jest najgorszą postacią w DB. w ogóle [ ort! ] całe DB jest słabym anime. Nic więcej niż rozwalanka
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Ja lubie Goku, praktycznie to każdą postać da sie lubić, bo bez niej by nie było tego samego. Lecz Goku jest najbardziej kluczową postacią, bo Dragonball nie tyle opowiada o samych kulach , lecz o bohaterze ktory obronił ziemie, czyli Goku
ale Vegeta rządzi
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
2 Forager: w sumie masz rację - DB staje się miejscami manga/anime tylko o Goku, który zawsze jest naj i tylko dzięki niemu wszystko dobrze się kończy. Ale i tak go bardzo lubię
A kogo najbardziej nie lubicie, kto Was wkurza?
Mnie najbardziej denerwują odcinki z Herkulesem - z tego też powodu drażni mnie saga o Buu. Ojciec od Videl jest dla mnie kimś nie do przeskoczenia, jego kwestie zawsze doprowadzają mnie do szewskiej pasji
Ale poza nim kocham i uwielbiam wszystkich w DB (no może jeszcze oprócz Badibiego... )
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, nie wiem czemu nie lubisz Herkulesa. Mnie jego udawanie bohatera i śmieszne akcje bardzo rozśmieszały i wprowadzały w dobry humor. Im seria DB rozkręca się dalej tym mniej mamy humoru z ,którego przecież słynie Akira Toriyama (nie to żebym chciał aby DB był mangą tylko z gagami ,ale troche humorku nie zaszkodzi) i to Herkules jest już potem praktycznie jedynym symbolem tej cechy mang Akiry. Lubie Herkulesa, ponieważ jest on dobrym urozmaiceniem seri i wprowadza (dla mnie) nas w wesoły nastrój
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
No tak z jednej strony Herkules bywa itytujacy ale jego texty i watpliwe bohaterstwo rozluzniaja troche akcje DB i fkatycznie sa milym urozmaiceniem. Babidiego bardzo lubię moze dlatego ze przypomina mi moja siostrę (pozdrowienia dla Justyny Najbardziej nie lubie Krilana no i niestety Kakarotta. Goku był w miare sympatyczny tworzac postac Gogety. Ach ten sentyment do Vegusia:)

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
eee, to ja nie chce wiedzieć jak twoja siostra wygląda , a co do Herkulesa.. to miałem z niego ubaw jedynie w Buu Saga a jeszcze dokładnie Budokai... Majin Vegeta mam nadzieje ze wiecie o co chodzi (obrona publicznosci przez herkulesa .... na Vegete )
a tak btw. to Forager nie uwarzasz nieco ze probujesz sie upodobnic do Vegety ?
wszyscy wałkują ... Goku , SonGoku, a Ty jako jedyny (tak jak Vegeta) piszesz Kakarotto
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Son Gokou jest spox szczególnie jak jest głodny umi to wyrazić w odpowiedniej chwili. Vegeta przypomina mi Hitmana który jest stanowczy, twardy i kompletnie poważny, zero uśmiechu (szczególnie na początku) póżniej zaczyna dopasowywać się ale i tak mu to nie wychodzi. Dlatego Vegeta jest moim ulubionym bohaterem.
Pyrra Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pyrra
Dni na forum: 7.037
Posty: 7
Skąd: ..::Planet Vejita::..
taaaa.... w gruncie rzeczy Goku to spoko facet
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Goku jest najfajniejszą postacią w DB. Na nim opiera się cały szkielt serii. Goku ma bardzo ciekawą osobowość, jest beztroski ale i potrafi przyłożyć. Ma w sobie też trochę tajemniczości ( kto wie gdzie poleciał goku w ostatnim odcinku DBGT?).
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
boshe, ameryki nie odkryłes wszyscy wiedza ze tak naprawde Dragon ball to jest opowiesc o chłopcu który przezwyciezyl siebie i uratował swiat przed ludzką chciwością i checa władzy. Eh tak jak juz napisałem gdzies w innym topicu, Goku nigdizie nie poleciał, wchłonoł smocze kule i stał sie ... czymś w rodzaju Boga, za swoje zasługi opiekuje sie ziemią

END
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.032
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Goku moglby nie istniec..? Vegeta de best.. hmm.. sama postac Vegety duzo by stracila bez Goku..

a co do mojej ulubionej postaci.. to zalezy od serii.. najpierw byla nia bulma, potem Vegeta, potem gdy Gohan stal sie SSJ2 to byl nim on, potem Trunks ze swoimi slicznymi wloskami :D i w koncu zostala Pan.. ahh :D nieodrodna wnuczka dziadka :D

(a i tak nic nie pobije Songohana gdy byl SSJ2 podczas Cell Sagi.. ahh az mi sie goraco zrobilo :D)

ps. to nei prawda ze Goku jest caly czas powazny w SSJ4 jak walczyl z ostatnim smokiem i przed nim uciekal jeszcze zanim zlaczyl sie z Vegeta (albo po? :D) widzieliscie jego miny? :D
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co sądzicie o Goku?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook