Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy

Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gra cRPG z możliwością Multiplayer'a.
Wcielamy się tam w bohatera imieniem Jaden Korr, który zamierza zostać Rycerzem Jedi i w związku z tym leci do Akademi Jedi prowadzonej przez Luke'a Skywalkera i jego asystenta i przyjaciela, Kyle'a Katarna. Podczas lotu do akademii poznajemy naszego przyszłego kumpla, Rosh'a Penina, który także obrał sobie za cel zostanie Jedi. Nie będę się rozpisywał, żeby nie zepsuć komuś zabawy, jeśli macie ochotę zagrać, ale więcej można poczytać o tym tutaj. Graliście, gracie, a może macie ochotę dopiero zacząć? Co o niej sądzicie, co wam się w niej podobo, a co odpycha?

Ja osobiście uważam, że jest to bardzo dobra gra. Przeszedłem 4x, każdą grę innym poziomem trudności. Obecnie gram na Multiplayerze, więc gdyby ktoś miał ochotę skrzyżować ze mną swe miecze w duelu, to proszę śmiało pisać na gg Często możecie mnie spotakć na serverach FFA takich jak "Real FFA" czy "Osgiliath". Na duelu przesiaduję w "Wireplay JKJA" i "Crazy Jedi's", natomiast w siege można spotkać mnie na "^ad Siege Publicserver", "SMC Battlegrouns" lub "<lgosl> Publicserver". Buszuję pod nickiem: "Darth Avensus".
Jeśli także gracie w MP, to jeżeli macie chcecie podajcie tutaj wasze nicki i servery, w których bywacie.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Avensus: 10.11.2006, 14:31
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
nick: shiro
klan: 333(3litism 3legance 3xcellence)
staż: gram od Marca 2004 roku
saber: single & staff
servery, na których grywam:
#1 guArdians' www.guardians-jka.com pw: guA // by gamesnet.pl
ip:89.174.246.20:28980
#2 Stara Buffa order palace TDM PUG @WhiteRabbit.pl
ip:85.232.244.12:29080
#3 Force Crusaders Pokemon Server
ip:153.19.1.166:29075
#4 Force Renegades Duel
ip:156.17.68.135:29070
#5 DarkSith ClosedServer @ Shooters.pl
ip:62.181.0.202:29090
#6 #aPerfectCircle Duel Arena
ip:217.144.201.39:29075
#7 whoCares ][ TDMpug by GamesNET.pl
ip:89.174.246.19:28965
#8 Force Crusaders TDM Pug
ip:153.19.1.166:29072
#9 #aPerfectCircle TDM Pug Arena
ip:217.144.201.39:29071
#10 3litism 3legance 3xcellence server @ GamePad.pl
ip:195.114.0.21:27964

Servery są przykładowe, bo jest ich o wiele więcej, ale te co wymieniłem to chyba są najlepsze z Polskich serverów do grania na najwyższym poziomie z najlepszymi

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.257
Posty: 114
Jako że jestem fanem Gwiezdnych wojen nie mogłem przejść obojętnie obok takiej produkcji jak Jedi Academy.Już wcześniejsza część bardzo przypadła mi do gustu. w tej jednak wprowadzono mase zmian, zmian które spowodowały ,że gra się jeszcze przyjemniej, bardziej realistycznie.Najbardziej ucieszyłem się tym , że dodno możliwość walki dwoma mieczami(brakowało tego w jedi Outkast).Najmocniejszą stroną gry jest multiplayer.Możliwość grania w sieci daje wielką przyjemność, można poczuć się jak prawdziwy rycerz Jedi ,i za multiplayer właśnie kocham tę gre.Jedyne co mi się nie podoba to grafika gdyby była lepsza grało by się jeszcze przyjemniej

PS Chciałbym się z tobą zmierzyś Shiro
PS2 Jak cię złapać? i kiedy? Podaj username może cie znajde

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Freeman: 27.03.2007, 22:10
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jak mnie złapiesz to czemu nie, ustawię server i zagramy na zasadach ESL.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Mam tę grę nawet teraz zainstalowana le jakoś mnie do niej szczególnie nie ciągnie mimo iż jes ciekawa. Może to dla tego że Star Wars ogólnie nie przypadło mi do gustu , sam już nie wiem , ale jak mi sie już starasznie nudzi i wiem że nudzić mi sie jeszcze będzie kilka godzin to wtedy moge właczyć .Gre oceniam na 5- .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Fajna gra, polecam każdemu fanowi Star Wars. Same plusy: lokacje(mogły by być trochę większe), postacie, walka na miecze świetlne po prostu miodzio. Mogła by być trochę dłuższa, taka jak jej poprzedniczka SW Jedi Knight 2 Jedi outcast, gdzie wcielaliśmy się w postać Kyla Katarna, ta to miała klimat!
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.577
Plusy: 1
Posty: 81
Świetna gra.
Kocham ją, ale mi się zepsuła, a teraz trudno ją zdobyć ;/

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Avensus napisał(a):
Gra cRPG z możliwością Multiplayer'a.
I tu się mylisz Avensusie. Jest to gra akcji z perspektywy jednego bohatera, czyli inaczej mówiąc FPP (First Person Perspective). Przykłądem gry cRPG jest Star Wars Knights of the Old Republic.

Wracając do gry, polecam obejrzeć parodie związane, z tą grą z dopiskiem Re-Edited. Warto obejrzeć
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Huh, pisałem to ponad dwa lata temu, więc się nie dziwie. Tak, masz rację miheszu

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook