Forum Dragon Ball Nao

» Wady forumowiczów

Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Temat będzie unikatowy, a mianowicie każdy forumowicz może komuś wytyknąć jego wady. Oczywiście wszystko jest na żarty, ale też prosiłbym o zachowanie umiaru w wytykaniu czyichś wad. To ja może zacznę dla ogólnego przykładu.

Dai Kaiosama - Wygrał Survivora, a ja się na to nastawiłem, czasami jest taki grzeczny, że aż mi się niedobrze robi, no i nie pali cracka.

frangey - Można by rzec że nie zna ortografii, albo jest dyslektykiem, alkoholik [ ort! ], wygląda jak jeż, nietolerancyjny szowinista.

Szarak - Jego avatary mnie wkurzają, choć dawniej miał nawet fajne, pewnie jest taki rozmarzony na co dzień, że dopiero pędząca ciężarówka mogłaby wyrwać go z myślotłoku, czasem zachowuję się jak dzieciak.

Shabranido - Myśli że jego racja jest zawsze najmojsza, posądzam go o kujoństwo, jest pantoflarzem, na swoim zdjęciu jest beznadziejnie ubrany, piepszony patriota z niego jest.

eMate - Podnieca się Rapem, jakby to Bóg dla niego stworzył ten rodzaj muzyki, nienawidzę takich szczylowatych ziomusiów, ostatnio nie napisał nic ciekawego.

Megane - Słucha dennej muzyki, ma kręcone włosy i do tego rude, karmi nas filmikami z serii "koszmar dachowca", no i mogła by zrobić sobie lepsze zdjęcie.

Navaro - Napisał głupią opowiastkę, jego nick jest za długi, za dużo piszę za mało myśli (bez obrazy).

Kakarotto91 - Często rży bez powodu, wolałem ksywkę Obi Kenobi, ma arcybeznadziejny avatar.

Xan - Czasem piszę głupoty, zachowuję się jak moderator i jest gejem.

Lilu - Napisała więcej postów odemnie, a i tak w ogóle jej nie znam, wyobrażam ją sobie jako młodą głupiutką dziewczynkę (róznież bez obrazy).

Na koniec chciałbym jeszcze raz chciałbym powiedzieć, żeby nikt się nie obrażał, bo to tylko wredne żarciki. Pozdrawiam.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
ok... fajny temat

Dai Kaiosama - Udaje neutralnego, zawsze przykladnego starszego kolege na forum,a tak naprawde nie potrafi nawet porozmawiac od serca na gg, moze najwyzej o sobie.

Franquey - uwaza sie za wielkiego * ale tak naprawde przejmuje sie wiekszoscia rzeczy na ktore inni ludzie nie zwracali by nawet uwagi, dlatego tez jest alkoholikiem

Szarak - Chlopak, ktory pisze niby dorosle i madre posty a emocjonalnie jeszcze nie dorosl do pewnych rzeczy w zyciu... a raczej do wiekszosci

Shabranido - facet z wlasnymi problemami, kiedys wieczny (wkurzajacy przy tym) optymista, teraz egoista

eMate - kiedys dziecko z burza hormonow, teraz nastolatek... z burza hormonow, lecz na szczescie troche wynormalnial

Megane - dziewczyna ktora pisze posty jak to kiedys franquey ladnie okreslil 'w zaleznosci od cyklu miesiaczkowego', wredna, czasem nawet chamska, bez litosci dla ludzkiej glupoty

Navaro - duzo pisze malo mysli. Uwaza sie za zaje*istego pisarza a tak naprawde ma beznadziejne teksty. Zachowuje sie jakby byl a moze nawet jest zakompleksionym bubkiem ktory dowartosciowywuje sie na zwyklym internetowym forum. Bo nie ma gdzie indziej

Kakarotto91 - Czasem nie wiadomo o co mu chodzi, pisze od rzeczy i chyba jest naszym forumowym blaznem

Xan - Lalus z zachowaniem niekompatybilnym jak na nasze czasy, powiedzialabym ze moze to i dobrze ale jednak jest to innosc w zla strone. Nastepny gosc z serii 'mam niska zsamoocene wiec dowartosciuje sie na forum madrym slownictwem, wymadrzaniem sie i publikowaniem wlasnych ocen ze szkoly' jakby to kogos obchodzilo

Lilu - jak na swoj wiek bardzo glupiutka i naiwna, malo bystra

Fenix Fable - Plytki koles jarajacy sie USA jak goryl bananem, mysli ze ubior i wyglad swiadczy o czlowieku a tak naprawde gucio wie o prawdziwych ludzkich wartosciach. Przechwala sie wszystkim co ma a tak naprawde jest biedny... emocjonalnie

Legolas - Dziecko takze z serii zakompleksionych, malo bystry (jeszcze nie odkryles kim jest doctor slums?) i podniecajacy sie glupimi forumowymi zabaweczkami jak np klanem. Nie potrafi sie poznac na zarciei zbiera mi sie na wymioty gdy czytam jego niektore teksty


Na koniec chciałbym jeszcze raz chciałbym powiedzieć, żeby nikt się nie obrażał, bo to tylko wredne żarciki. Smile Pozdrawiam.
Chyba to nie sa żarciki... Tylko prawda lekko neutralizowana przez serie emotow

Prosze mi sie tu nie burzyc, ja zawsze pisze od serca, wiec cokolwiek co napiszecie w rewanzu o mnie przeleci mi kolo uszu (twu oczu)

Pozdrawiam
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Dziecko takze z serii zakompleksionych, malo bystry (jeszcze nie odkryles kim jest doctor slums?) i podniecajacy sie glupimi forumowymi zabaweczkami jak np klanem. Nie potrafi sie poznac na zarciei zbiera mi sie na wymioty gdy czytam jego niektore teksty
Rozumiem... Jednak gdybym był dzieckiem miałbym jak to ujełaś zakompleksione posty , nie miałbym takiej rangi jaką mam.. A co do Doktorka nie mam ochoty go poznać, ponieważ zdenerwował mnie swoimi postami;p.. Aha jeśli zbiera ci się na wymioty to po prostu nie czytaj moich postów.. I powiem ci szczerze zrobiło mi się przykro , jak przeczytałem to co o mnie napisałaś.... Mówisz że ja się podniecam klanem? A czy Ty się przypadkiem nie podniecasz tym że Shabranido stoi po Twojej stronie i Cię wiecznie broni? Ja się staram , przebywam na forum najczęściej jak mogę czasem mam przez to nieprzyjemności (mama się drze że zbyt długo korzystam itp) a ty mi mówisz że jestem zakompleksiony i głupi? Zagłęb się w tajniki Ewangeli a dowiesz się co to znaczy mówić o człowieku, że jest głupi..Jeśli jestem zakompleksiony , to już powinienem leżeć w jakimś ośrodku psychiatrycznym i ludzie powinni mnie wytykać palcami.. Miałem o tobie inne zdanie ( zwrotów osobowych nie będe pisał dużą literą ponieważ nie mam już do ciebie szacunku).. Pierwszy raz ktoś sprawił mi taką przykrość, i powiem ci że jestem osobą dość wrażliwą.. I powiem ci że uważasz sie za królową forum bo masz określoną rangę i grupe a tak nie jest.. Teraz pewnie myślisz, że powiedziałem o tobie złe słowo to Shabranido znowu mnie zwyzywa tak jak Navaro? Mam to gdziesz! Powiedziałem tylko prawdę o przykrości jaką mi sprawiłaś.!

I na marginesie ten temat nie powinien istnieć, jak dla mnie jest on obrazą użytkowników (Sory Fable, lecz takie jest moje zdanie.. wybacz że w jakikolwiek przyczniłem się do upadku lub niższej oglądalności Twojego Topicu.. Ale słowa Megane są dla mnie bolesne, i musiałem z siebie to wykrztusić)

Pozdrawiam
S.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
A więc :

Franqey - alkoholik [ ort! ], który jakby chciał mógłby być porządny. Niestety nie chce.

Dai - Bardzo miły. Aż nadto.

Szarak - Gówniarz. Po prostu.

Megane - Chamska. Wredna. Arogancka. Niemiła. Egoistka.

Shabranido - Gość, który myśli że wszystko wie. A, nie daj modzie, ktoś się pomyli ma już go idiotę. Założył konto Doctora_Slums'a, byle po to by uwolnić drzemiącą w nim złość i ... naturę (?)

Navaro - Nie wiadomo czego gość chce. Zrobił błąd, Shabranido go zwyzywał razem z koleżkami, powiedział że idzie "przemyśleć parę spraw"... Wrócił po dwóch dniach by pisać tak samo.

eMate - Wielki "ziomal z podwórka". Słucha hiphopu (bo jest w modzie), nie uczy się (bo to jest w modzie), uważa się za lepszego od innych bo słucha rapu...

Xan - Facet, który narzeka. Prawie bez przerwy. Oszaleć można.

Lilu - Rozchichotana nastolatka. Używa wielkiej ilości emotów, pisze bez sensu.

Legolas - Nastolatek... który... na... początku... zachowywał... się... jak... nastolatek... i... pisał... tak... jak... Lilu... a... teraz... próbuje... stowrzyć... sobie... opinię... człowieka... tajemniczego... lub... strasznie... inteligentnego... udając... elfa... i... robiąc... masę... wielokropków...

Fenix Fable - Były nazol z przymuszonego wyboru, jego życiowym marzeniem jest stać się takim menelem jak Franek.

Kakarotto91 - Zgadzam się z Megane. Niezdecydowany chłopak, który niekiedy pisze jakby przed chwilą wstrzelał sobie coś w żyłę.

I proszę, nie obrażajcie się, czy nie odpowiadajcie, cytujcie - będzie to znaczyło o waszej słabości. I (prawie) wszystkich Was lubię, a te wady - no cóż, trzeba to wytknąć w końcu...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 08.11.2006, 20:40
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jako mówiący od rzeczy forumowy błazen zacznę od siebię:

Na początku pisałem dość mało wyrafinowane posty, nie umiałem znaleść tutaj swego miejsca i pisałem coś bez przemyślenia. Teraz znam swój powód istnienia na tym forum i staram się też powoli uczsetniczyć w rozwoju strony.

Dai Kaiosama- zdyscyplinowany, mądry i doświadczony człowiek, który próbuje być też zabawny, co nie baredzo mu wychodzi.

franqey- alkoholik o niskiej samoocenie. Jego sadystyczne i ordynarne poglądy czynią go niepowtarzalnym.

Szarak- wiecznie młody. Dobrze się z nim rozmawia, ale do wielu rzeczy jeszcze musi dojść sam.

Shabranido- ogólnie spokojny i elokwętny człowiek, który potrafi być mściwy. Za dużo się uczy, ale na pewno [ ort! ] w rzyszłości wyjdzie mu to na dobre, jednak nie w chwili obecnej.

eMate- tu się niestety nie wypowiem, ponieważ darzę go dużym szacunkiem, jako przyjaciela.

Megane- często błędna w swym rozumowaniu i zbyt bezpośrednia. Poza tym ładna dziewczyna, która pięknie rysuje.

Navaro- uważam, że jego teksty są dobre z wyjątkiem jednego (wszyscy się domyślają). Mądrala, który uważa się za wszechwiedzące bóstwo.

Xan- duża wiedza pozwala mu być często za bardzo dociekliwym i czasem bezczelnym.

Lilu- nie znam jej za bardzo, ale wnioskując po jej postach jest bardzo dziecinna i mało inteligętna.

Fenix Fable- seria kłamstw o rodzinie i pochodzeniu ukazała go w nieco zakłamanym świetle. Wielu boi się mu ufać.

Legolas- bardzo niedojrzały forumowicz, który rzeczywiście nie poraża logicznym myśleniem.


Chcę powiedzieć, że uważam to za zabawę, która ma podkreślić i podkoloryzować nasze ukryte wady. Nikogo nie chcę obrazić moim postem. Dziękuję za uwagę

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
W formie zaproponowanej przez Fable bym był gotów to przyjąć. W formie od Megane już nie. Jak to kiedyś powiedział Gotenks: "Nie można tolerować, żadnych przejawów obrazy i sytuacji prowokujących kłótnie".Uważam to za mądre stwierdzenia, bo taka krytyka nie jest ani kontruktywna ani asertywna. Jej wynikiem z pewnością będzie wiele przykrości. Proponuję więc zastanowić się nad istotą tematu.

Megane: Czym wg. Ciebie jest forma wypowiedzi, którą zastosowałaś? Wskazywanie błędów innym osobom jest proste, dostrzeżenie ich w sobie już tak proste nie jest. Niestety analizując to, wypada, że i ty należsz do grupy takich jak to powiedziałaś: dowartościowywaczy.
podniecajacy sie glupimi forumowymi zabaweczkami jak np klanem.
Wg. mnie lojalność, chociażby wookół klanu i jego członków, uważam za bardzo pozytywną cechę. W obecnym świecie ta cecha prawie zanikła, więc jest w cenie, nie tylko w opinii ludzi, ale i potencjalnych szefów. Macie razem w z Shabranido kompleks gg? Bo każdego, z którym mieliście przyjemność rozmawiać, posązacie o egoizm. Wątpie, aby tak przedstawiała się sytuacja. Być możę uważacie, żerozmówca powinien podporządkować się do was.

Odmawiam wyśmiania innych, i nie zmienie zdania.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Czowieku, jak ci się nie podoba to nie czytaj. "Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal". Jak chcesz żyć w zakłamaniu, to proszę bardzo. A temat da wielu do myślenia. P.S. Proszę nie zaśmiecać mojego tematu takimi bzdetami, lub beznadziejnymi uwagami. Piszcie bez skrępowania.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 07.11.2006, 23:51
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fable - beton i metr mułu, koleś lansujący się na gangstera z czarnych dzielnic LA. Ogólnie wydaje się jakby miał kompleks wyższości nad kimś, kto chodż troche odstępuje od norm. Ponadto jara się różnymi rzeczami, uważając, że wartości materialne, zajebisty wygląd i pochodzenie, są elementami, które wyznaczają klase człowieka. Udaje wyszczekanego i musi mieć zawsze ostatnie słowo, lecz często po prostu [ ort! ] pieprzy od rzeczy. Co do jego emocjonalności, to kiedyś był to dzieciak, który to reagował na każde słówko, dziś w miare się dystansuje ... w miare.

Megane - uosobienie wredotctwa, złośliwości i wrodzonego czepialstwa . Zawsze musi mieć ostatnie słowo, bo przecież nie może być tak, że jej zdanie jest zdaniem niewłaściwym. Zmienna nastrojowo jak chorągiew, czasami nie można za nią nadążyć. Jest bardzo bezspośrednia, czasami aż za nadto, powinna wyluzować, bo nie zawsze jechanie innych i mówienie żywej prawdy, jest najlepszym wyjściem.

Dai Kaiosama - uosobienie mądrości na forum, facet pełen achów i ochów, a tak naprawde, kiedy kroi się jakaś sprawa na forum, to woli pozostać neutralny, a czasami nawet odejść od tego co wcześniej mówił.Pewnie dlatego tak go wszyscy lubia, bo on sam dostosowuje sie do wszystkich. Czasami przynudza i afiszuje się tym jaki to on nie jest. Można z nim gadać, lecz to bardziej rozmowa ja kontra jego sprawy, no ale czasami bywają wyjątki ... czasami.

franqey - zapija by ukryć swoje problemy, uważa się za !? i próbuje się lansować na takiego. Nie udaje mu się to, przejmuje się wieloma rzeczami, które sprawiają, że nie może znależć miejsca w życiu i kończy przy butelce. Czlowiek, który ma w dupie to co do niego sie mowi, pozornie interesuje sie losem innych, a tak naprawde ma ich w dupie. Lecz co tu sie dziwic, przeciez kazdy ma TAKIE problemy, by juz nie myslec o innych

Szarak - koleś co to początkowo zdawał się być fajnym, ale potem nawiązał wielką koalicje z Xanem. Gdy dostaje po dupci, to podchodzi niby z usmiechem, ale potem zgrabnie szuka okazji by sie odgryzc. Stary- malenki, mysli, ze wie o tym swiecie duzo, a jest niedojrzaly emocjonalnie. Pokazal jaja w koncu, bo tak tylko umial pisac polslowkami.

Xan - dziecko, pelne problemow, ktory szuka ukojenia w ramionach innych. Mysli, ze dzieki swojej nieprzecietnej wiedzy ksiazkowej zdobedzie wiedze zyciowa, a tym czasem ejst strasznie plytki. Strasznie lolajny, dalby sobie uciac reke za kolegow. Wymadrza sie na tematy, skrywajac swoje problemy. Ogolnie nadal dziecko, chodz kiedys myslalem inaczej. Pieprzy czasami rzeczy, na ktore ludzie nie chca zwracac uwagi.

eMate- kiedyś dzieciak, pozbawiony emocjonalnie kolo, ktory tylko umial przytakiwać osobom, co znaczyły coś na forum, dziś nastolatek, ktory chodz ma olej w glowie, nadal jakby jest troche zagubiony. Pozer na zdjeciach.

Kakarotto - smieszek forumowy, pajac jak to Meg okreslila. Smieje sie ze wszystkimi i do wszystkich, a o wlasnym zdaniu chyba w przedszkolu od pani slyszal. Denerwujacy, bo niezdecydowany, rusz dupe w koncu.

Navaro - skryty w swoim wyimaginowanym swiecie fantasy, lansuje sie tam, gdzie moze, bo w prawdziwym zyciiu prawdopodobnie jest lapsem na liscia. Ma !? styl pisania, chodz czasami zdarza mu sie coś skrobnąć lepszego. Nie mysli zanim napisze, niezdecydowany w tym co robi, miales sie zmienic, robisz to co robiles i masz pretensje jeszcze do ludzi.

Legolas - dziecko zamkniete w swoim swiecie, lansuje sie na intelektualiste, a tak naprawde pisze niestrudzone bajki. Powoluje sie na Biblie i rozne inne ksiegi, by czuc sie madrym, a tak naprawde jest taka lamą, co to wszystko bierze do siebie.Wolno kapujący i często usiłujący pokazać swoje przywiązanie do pewnej grupy.A przeciez to tylko internet.

Shabranido - egoista, cham, wredota. Czlowiek, ktory czesto pisze na zlosc wszystkim, jest pieprzonym hipokryta. Nie potrafi trzymać języka w gębie, a każda niesubordynacje od razu [ ort! ] próbuje stłamsić. Nie daje ludziom wypowiedzieć swojego zdania, bo uważa, że jesli jest glupie, to powinno być zjechane. Często jest uparty w tym co robi i nie odpuści do końća. Ma fioła na punkcie Meg i przez to często opieprza wszystko i wszystkich co ją atakuje. Facet z dużą ilością problemów. co to musi się wyżyć na czymś lub na Megane.Mędrek kurna, mędrek

pp coś tam - koleś co to sądzi, że zna wszystko i wszystkich. Opieprza ludzi za głupote, podczas gdy czesto nie ma ku temu powodów. Ważniak, który myśli, że jak coś napisze, to da komuś do myślenia. Płytki niczym depresja, uważa, że jest ponad wiekszość ludzi na tym forum. Lubi wypominać rzeczy zapomniane, gdy musi sie o coś przypeiprzyć.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
W momencie, gdy otworzyłem ten temat nie spodziewałem się, mówiąc szczerze niczego dobrego. I oczywiście nie zawiodłem się na Was W tej chwili mam niedpartą ochotę zacytowac kilka zdań moich poprzedników i je sprostować, ale tego nie zrobię by nie pogłębić kilku sporów na forum . . . Po prostu tez cos od siebie napiszę . . .

Shabranido - człowiek z niezwykle popieprzonym ego, które usilnie stara się dowartościować poprzez dręczenie młodszych za błędy, które prawdopodobnie sam nie raz w życiu popełnił, aczkolwiek nie zmienia to faktu iż to osoba inteligentna, choć deczko walnięta w łeb po narodzinach, ot, tak, by każdy miał coś dla siebie

Navaro - sam go jeszcze do końca nie poznałem. Wiem że gościu z pewnością nie
lansuje sie tam, gdzie moze,
nie jest ponadto mądralą,
który uważa się za wszechwiedzące bóstwo
, ani nie
Uwaza sie za zaje*istego pisarza
, a że inni tak to odbierają, to już ich problem, widocznie zbyt mają czytają . Ogólnie gościu w miarę inteligentny. Co prawda niekiedy popełnia straszne błędy, przez co objęty jest nagonką . . . ale nie załamuje sie, i i dalej pisze
tak samo.
I popełnia te same błędy ortograficzne co zawsze . . . A, no i te jego trzykropki
Żeby nie było tak pięknie, to orzecze jeszcze, iż ma niexle narabane we łbie co czasami przynosi pecha, a czasami szczęście . . . zalezy od czytelnika

Legolas - młody dobrze rokujący gościu, mający zaplecze intelektualne. Ale by nie robić offtopu, postram sie wydusić z niego nielicznie dostrzezone wady . . . niekiedy jego posty nie są, jak to wyrazić . . .ciekawe? Porywne? Sam nie wiem, po prostu nie dostrzegam wad w ludziach, którzy zrobili dla mnie cos dobrego . . . Taki już jestem . . .

Hidden Lord - ciężko będzie. Ale jednak Żyje podobniez jak ja, sadząc po Waszych opiniach, w wimaginowanym świecie . . . tam czuje się mocny, w końcu jest mistrzem gry jak każdy człek, który próbuje cos naskrobac narażając sie na krytyke innych.

FranQey - zakłamany alkoholik żyjący z złudnej parodii życia, z której jedyną ucieczke stanowią szlugi i browar. Niekiedy jego posty sa beznadziejne i kipią egoizmem, mimo to uwielbiam tego gościa za styl . . .

Szarak - jego posty są coraz krótsze i coraz bardziej pozbawione sensu . . .ale to przeciez Szary, zrozumiem go nawet po dacie napisania postu

Fenix Fable - czy wystarczy jesli napisze iż jego GURU jest franQey?

No to dałem w żyłę. Prawdopodobnie poraz kolejny zostanę sponiewierany, ale, co mi tam . . . Jok wy mi, tok jo wom
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
będzie krótko bo większośćnapisałem w na ile kogo oceniacie

Dai - nie pisze szczerze [ ort! ] , tylko tak jak powinno się pisać. Woli się wstrzymać od głosu , jeżeli to może kogoś zaboleć. A ma boleć.

Fable - zafascynowny stanami , zbyt postępowy i czasem nie potrafi obronić poglądów.

Szarak - udaje mądżejszego i bardziej dojżałego niż jest.

xan - po wiadomości na jego temat odsyłam do wikipedii

franqey - postrzega swoje wady jako zalety , jest egoistą , !? , i niestety chyba jeszcze nie jest alkoholikiem

Navaro - skupiony tylko na tym co chce zrobić , nie zwracając uwagi na skutki. Marny pisasz , kiepsko udaje skruchę , która w brew poworom nie polega na powiedzeniu przepraszam, i sięodpieprzcie.

Legolas - nie odrużnia forum od rzeczywistości , co bywa po prostu żałosne

schabranido - bywa hipokrytą , i czasem ma problemy z zachowaniem dystansu do ludzi z forum

Megane - " Masz charakterek , co niekoniecznie jest równoznaczne z charakterem" - albo jakoś tak cytat z "pulp fiction. zagubiona i niestała.

Hidden - zagubiony w fantazy , co przysłania mu trochę żeczywistość

eMate - kocha rap , nie zastanawia się nad poważnymi sprawmi co w jego przypadku nie musi minąć z wiekiem

Kakarotto - emol. Nie myśli samodzielnie , choć w przeciwieństwie do eMatea interesują go pewne sprawy, na które niestety nie ma wyrobionego zdania

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
dobra jedzmy z koksem

Hako - robi się na 20 paro latka, chce żeby użytkownicy uważali go za niezwykle mądrego DOROSŁEGO człowieka, po co to ? masz tyle lat ile masz reagujesz emocjonalnie na różne rzeczy tak jak reagują 17-latkowie , masz inne problemy niż 20- paro latkowie, denerwuje mnie to że na siłę chcesz z siebie zrobić dorosłego, przy tym jesteś bardzo fałszywy, podlizujesz się co też jest denerwujące

Joe- kiedyś mi raz podpadłeś i na zawsze zmieniłam o Tobie zdanie przez co darzę Cie mniejszym szacunkiem niż było kiedyś, mianowicie nie masz swojego zdania, podporządkowujesz się innym

dobra resztę dopisze może później teraz zaczęła mnie boleć głowa ;p
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Adam (Naoista) - nie potrafi złamać swoich zasad. Boi się zmian, nie dostrzega lub tylko lekko dostrzega, że w jego życiu te zmiany są potrzebne. Bardzo trudno mu być życzliwym i miłym. Często narzeka i marudzi. Bardzo mało szczerze i otwarcie rozmawia z ludźmi. Chyba zdarza mu się kłamać, ale na szczęście w dobrej sprawie.

Kacper (Kiper) - ciągle ugania się za laskami, ale nie wychodzi mu to na dobrze. Za dużo pije, i pali. Zbytnio olewa naukę.

Łukasz (Hayato) - kiedyś za nisko się oceniał i patrzył na wszystko przez ciemne okulary, ostatnio jakby to przycichło. Ba teraz pisze "ale nie ma się co martwić" jakby przechodził ze skrajności w skrajność, albo... jakby udawał, że coś się zmieniło lub chce w ten sposób oszukać siebie i się zmienić.

Olga (Byczusia) - mogłaby schudnąć, byłaby wtedy dużo ładniejsza. Z osobowością ostatnio jest coraz lepiej, ale drażni mnie lekko jej powtarzanie się i te "cóż..." albo "co ja myślę o...".

Może na tym poprzestanę tak tylko, żeby odświeżyć temat, może ktoś napisze kolejny post i kolejny, bo to przecież wartościowy temat.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wady forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook