Forum Dragon Ball Nao

» [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

Strony: 1, 2  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Witam wszyskich i chciał bym wszystkim zaprezetować najnowszą gre o DB (niestety wyjdzie dopiero na gwiazdke ) bedzie miała cechy Budokaia 3 i Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 1
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 to sequel Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi, umożliwiający nam kolejne spotkanie z bohaterami niezwykle popularnego, kultowego już uniwersum Dragon Ball, znanego z komiksów, seriali telewizyjnych i wielu gier, wydanych na kilku konsolach.

Po raz kolejny mamy do czynienia z połączeniem elementów cRPG oraz akcji i przede wszystkim bijatyki. Tym razem twórcy gry przygotowali intrygę, która umiejętnie łączy wątki i postaci, znane z serii Dragon Ball Z i Dragon Ball GT. Bohaterowie podróżują, działają i walczą w piętnastu rozległych trójwymiarowych środowiskach. Wiele elementów na poszczególnych planszach może być użyte bądź zniszczone podczas pojedynków. A jest z kim rywalizować – do dyspozycji mamy imponującą liczbę ponad stu wojowników, z których wielu pojawia się po raz pierwszy w charakterze interaktywnych postaci. Nie brakuje oczywiście największych legend serii: Goku, Gohana i Vegety. Dla każdego bohatera opracowano unikalny styl walki i wynikający z niego zestaw ruchów.

Na potrzeby tytułu stworzono nowy, niespotykany w poprzednich grach system zabawy, charakteryzujący się intensywnością rozgrywki i niemałą ilością skomplikowanych combosów. Ciekawostką jest również możliwość dokonywania transformacji wojowników w czasie rzeczywistym, co pozytywnie wpływa na atrakcyjność i dramatyzm pojedynku. Autorzy przygotowali dziewięć trybów rozgrywki - zarówno single-player, jak i multiplayer. Często zdarza się, że zadanie postawione przed nami, jest przeniesione z serialu telewizyjnego. Daje to wielbicielom uniwersum Dragon Ball, możliwość ponownego przeżycia niektórych dramatycznych filmowych zdarzeń z własną osobą w roli głównej. Do dyspozycji mamy także szereg mini-gier, urozmaicających obcowanie z Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2.

PS: informacje zaczerpeniete z http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=7147

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
HAVIK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HAVIK
Wiek: 31
Dni na forum: 6.349
Posty: 1
Skąd: Gubin
Najlepsze gry zawsze są na play station 2
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Niestety tak już jest , powinni czasem przetworzyc jakas dobra gre np. Budokai ( chocby pierwsza czesc) na kompa a nie.

Nawet ps 2 nie posiadam , wiecie ile kosztuje ?? I czy istnieje jakis program , zeby przetworzyc gry na ps'a na pc?

Co do gry, to oczywiscie, ze grafika wspaniala...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
HAVIK napisał(a):
Najlepsze gry zawsze są na play station 2
Jak już to na konsole, bo chyba nie tylko na PSa tworzą Budokaia, xbox też chyba hmm.

Co do gry, z tego co widziałem to jest fajowa. Bardzo rozwinięty system walk, dużo postaci i grafika całkiem konkretna.

Co do przetwarzania gier z konsol na pcta, tylko trzeba mieć emulator danej konsoli, ale mało dobrych emulatorów tworzą...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ta gra wyszła już pod system ntsc panujący powszechnie w USA. Gra jest już obecna na torrentach, więc nie ma się czym martwić.

Z tego co widziałem na mini filmiku, to grafika całkiem niezła, postacie doszlifowane, ataki i ciosy także zdają się być bardzo dobre.


Nawet ps 2 nie posiadam , wiecie ile kosztuje ?? I czy istnieje jakis program , zeby przetworzyc gry na ps'a na pc?
Są emulatory, ale jak już to wyjaśnił Shiro, są one zbyt słabe, aby przetworzyć całkowicie grę z ps2 na pc. Może pewnego dnia ktoś postanowi zrobić porządny emulator.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Gra wyszła także w systiemie europejskim, PAL, Kakarotto. Mam ją trzeci dzien i przyznać musze, wiele razy zostałem zaskoczony pozytywnie jak i negatywnie.
Na pewno ilość postaci jest wyjątkowo duża, aren też sporo, rozwinięta fabuła, itp. Lecz ma też wiele wad i, mym zdaniem, pomysłów nie trafionych. Za parę dni zacznę pisać recenzje dla naszeAnime, to jak będzie ktoś chciał to pozna w pełni me zdanie. Teraz nie wypada mi się wypowiadać w pełni, ponieważ nie przeszedłem gry. (jestem w połowie Cell Sagi )

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gra wyszła także w systiemie europejskim, PAL, Kakarotto.Smile
Hmm... Data Premiery: Europa (PAL): 24 listopada 2006 ( http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=7147 ). Została wydana przedwcześnie, czy może sobie ściągnąłeś? Ja musze poczekać aż emate naprawi ps2 i także zacznę pisać recenzję, ale dla dbnao.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
ściągnąłem O ile mi wiadomo data premiery europejskiej była wyznaczona na koniec października lub początek listopada... Tak mi się zdaje. Niemniej, na pewno to wersja PAL i na pewno pełna, wiec właściwie to mnie nie obchodzi kiedy premiere (ale BT2 jest w sklepach wiec raczej premiere pal miało )

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
podobno jest w nim duzo kombosów pieściami i jak puszczasz fale to musisz ja na ładować.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
kobosy pięściami? Cóż, walka wręcz polega głównie na nerwowym wciskaniu Kwadratu i co pewien czas Trójkąta, by uprzedzić kątre przeciwnika. A co poniektóre ataki można faktycznie ładować, sprowadza się to do tego, iż wypuszczenie od razu Masenko zabiera 2500 HP, a po kilku sekundach już 7300.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Tak, drogi Hidenie, gra po pewnym czasie popada w schematy. Mnie wkurza niemiłosiernie to, żę jak komputer sięrpzyssa to nie idize się uwolnić. Beznadziejnie też zrobili, że ataki energetyczne zabierają tak dużo. Na plus na pewno [ ort! ] ilość postaci, większa ilość komb. Dobre odczucie powoduje u mnie mapka, kto grał w Budokaia 3 wie czemu : ). Katastrofalne jest natomiast przeszukiwanie obszaru. Także dźwięk jest dużo gorszy w wersji angielskiej niż japońskiej. Nadal nei mogę przekonać się do grafiki Niby łądna, ale..... Właśnie ale. Tej z B3 do pięt nie dorasta, postacie nei wygladąją jakby było zwo wyjęte z anime, a szkoda. Za to w grafice na plus na pewno [ ort! ] wygląd atak energetycznych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gra wypas, 100% adventure mam
Ponadto nie mam dziadka goku (fox mask ) i sauzera (dzisiaj już będzie)
A tak to tylko przemian freezera (100% power i mecha i coolera full power) bo brakuje mi super transformation kapsułek... Wie ktoś skąd je wziąć [ ort! ]? I fox mask?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi do szczescia natomiast brakuje konsolki ps 2 haha Moze za pare lat przerobia te gierki na kompa
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
O ile pamiętam, Fox Mask dostaje się, wygrywając w Buu Sadze, w jedynastym chapterze, walke z Yamchą, który znajduje się na północy wschód od centrum świata. Oprócz tego bonus wynoszacy 1 000 000 zeni. Jako, że oprócz Satana możemy użyć Fat Buu, oczywiście lepiej użyć demona - dużo łatwiej, a bonusy takie same.

Co do Freezera, jego transformacji i jego braciszka to wszystkie potrzebne itemki dostałem z walk z fabuły. Łączyłem jes następująco:

Final Form Cooler=Super= Transformation + Cooler
100% Full Power Frieza=Super Transformation + Final Form Frieza
Mecha Frieza=Reconstructive Surgery + 100% Full Power Frieza

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenx17 napisał(a):
Mi do szczescia natomiast brakuje konsolki ps 2 haha Moze za pare lat przerobia te gierki na kompa
Mogliby to zrobić, bo z chęcią bym sobie pograł, a konsoli nie będę kupywał dla jednej gry. Starczą mi moje dwa blaszaki

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
O ile pamiętam, Fox Mask dostaje się, wygrywając w Buu Sadze, w jedynastym chapterze, walke z Yamchą, który znajduje się na północy wschód od centrum świata. Oprócz tego bonus wynoszacy 1 000 000 zeni. Smile Jako, że oprócz Satana możemy użyć Fat Buu, oczywiście lepiej użyć demona - dużo łatwiej, a bonusy takie same.
Dziękówa HL .

Co do Freezera, jego transformacji i jego braciszka to wszystkie potrzebne itemki dostałem z walk z fabuły. Łączyłem jes następująco:

Final Form Cooler=Super= Transformation + Cooler
100% Full Power Frieza=Super Transformation + Final Form Frieza
Mecha Frieza=Reconstructive Surgery + 100% Full Power Frieza
Wiem jakie łączyć, ale spróbowałem ultimate transformation i zadziałało.

Mi do szczescia natomiast brakuje konsolki ps 2 haha Very Happy
Ja też nie mam ps2 . Pożyczam od kolesia, akurat dzisiaj zabrał i nie mam jak dziadzi odblokować .

Pff.. na kompa... podejrzewam, że do tego czasu będą dobre i prawidłowo działające emulatory, bo tak czy siak gier nie wypuszczą na komputery, za duże piractwo, na konsolach też jest, ale na blaszakach straciliby fortune...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm zauważyłem, że jest tutaj dużo mówione o emulatorach, znalazłem pewien emulator, który bardzo dobrze odtwarza Final Fantasy XII
przejrzałem również inne fora i porównałem wyniki...
Ustaliłem, że Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi, ruszy na komputerze:

AMD Athlon64 3000+ 754 venice (@ 2700mhz)
1024MB DDR 400 @ 2.5-3-3-6
eVGA 6600GT 128mb AGP

Niektórzy stwierdzają też, że na procesorze 2.4 również . A powyższy wynik to komputer na którym ruszył Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.288
Posty: 15
A mnie emulatory nie obchodza ja mam PS2
DBT2 Fajna gra mam juz prawie koniec na razie [ ort! ] konsolka mi padla i nie moge grac dalej.Polecam te gre kazdemu
waldoch12345
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.262
Posty: 7
Niech ktos poda emulator ktory uruchomi Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2. A jeszcze skad sciagnac te gre?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Old Shatterhand napisał(a):
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Nie ma takiej gry, jeszcze nie zrobili.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook