Forum Dragon Ball Nao

» Forum a sprawiedliwość

Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Witam. Po wyczerpujących rozmowach z Piotrkiem ak pp3088 doszliśmy do wniosku że na forum DbNao nie ma sprawiedliwości. Przykład podam na naszym forumowiczu, Shabranido. Założył on drugie konto Doctora_Slumsa, aby wykpić większość użytkowników (nie liczę szanownej Megane, która również zaczyna się zniżać do poziomu swojego "kolegi" ShabGNIDO)[ w tym mnie w Topicu "Ulubiony Artysta Muzyczny"]. Powołam się na znanego większości użytkownika Elementala, dostał on ostrzeżenia bo faktycznie jego posty były tragiczne, jednak drodzy modzi czy żaden z was nie widział zachowania Slumpsa? Wypraszam sobie takie zachowanie, ja dostałem kiedyś ****** za dwa błędy ortograficzne a zachowania Slumpsa do ***** Nędzy nikt nie widział? Czy nie zauważyliście, że dając ostrzeżenie np VegetaZ za jeden post za wiele zablokowała mu sie droga na forum! Czy do ***** nędzy nie możecie dać ostrzeżenia ShabowiGnidowi ( na każdym innym forum dostał by on Bana bez dwóch zdań). Wlepicie teraz mi ostrzeżenie tak? Zbanujecie mnie drodzy Moderatorzy! Powiem tylko jedno ***** mnie to! Straciecie przez to często odwiedzającego forumowicza.. Odejde z forum z honorem i chęcią czynienia dobra. Szanowny panie GotĘksi czy nie przyszedł czas aby traktować każdego użytkownika na forum w sposób równy.. A wy przez to że Shabranido ( jesteś dla mnie jedną wielką gnidą.. no choć nastrasz mnie że mi *********** ****, ***** mi, podnieć się, dla mnie będziesz i tak jedną wielką larwą). Czy nie możecie patrzyć na każdego jak równego, żeby nie liczyły się te kolorowe wskaźniki i rangi? Do że Shab czy Meg mają taki kolorowy wiziołek nie należy im się nigdy ost? Tak? Do ***** nędzy to jaka jest sprawiedliwość? To że Shabranido zwyzywał Navaro myśli że jest panem świata? Kochana Meg myślisz że jesteś w sojuszu z Shabem wolno Ci mnie wyzywać i uważać za upośledzone dziecko, podniecające się sojuszem w forum? Tak? To dlaczego ty ***** *** podniecasz i zastawiasz się Shabem? W mojej opini jesteście skończeni.. a zwłaszcza Shabranido.. Dostałbyś teoretycznie wyrzucony z forum gdybym to ja był modem! Za te kpiny które sobie ze mnie urządzałeś w postaci Doctora_Slumpsa. Po prostu jednym słowem Cie nie nawidzę.

A teraz wiem że na pewno to ja dostanę Bana a nie śmiejący się i czytający to Shab, wiem że nikt mnie nie poprze, ponieważ boi się swojego zdania. Więc jeśli mam wylecieć dziękuje wszystkim za dobroć jaka mi tu sprawili i przepraszam jeżeli w jakikolwiek sposób przyczyniłem się do mniejszej oglądalności forum lub nie daj boże jego upadku!

Pewnie czas się pożegnać, Pozdrawiam i Dziękuję.:(Było miło! Bardzo miło!
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 10.11.2006, 19:50
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Tak kolega z góry ma rację. Uważam, że kto jak kto, ale admin powinien być sprawiedliwy i obiektywny. Inaczej straci panowanie nad forum i niestety to się dzieję. Możę za jego zgodą, może bez. Za sytuacje całkowicie * uważam politykę ustępstw wobec Shabaranido. To, że był modem i twoim przyjacielem Gotenks, nie powinno mieć wpływu na tą sytuację. Rozumię jeszcze, że pozwalasz mu i jego szanownej grupie sprzymierzeńców, obrażać innych, ale nie rozumiem, czemu za dwa konta nie wyleciał?? Na każdym szanującym się forum tak się dzieje. Za idiotyzm uważam karanie za offtop, a bluzgi i wyzwiska pozostawić bez reakcji:/ Zresztą była tu przywołana postać elementala z miejsca dostał bana za głupie posty, jednak doctor_slumps ma się dobrze. Widocznie ciągnie swój do swego. Nie my jesteśmy pierwszymi przeciw Shabowi i jego koalicji, było więcej kłótni, w której zawsze główną role odgrywał Shab. Pewnie zarobię osta albo bana bo przecież Shab jest najbardziej nietykalny na forum Powiecie, że pieprze od rzeczy, ale sami chcieliście abym mówił szczerze. I mam w dupie co o tym sądzisz !? koalicjo. Najwyżej dostanę bana, za szczerość, bo prawda boli. Z góry jestem na przegranej pozycji, przeciw nietykalnej koalicji, ale chociaż odejdę broniąć swoich racji, w które z całym przekonaniem wierze.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pp3088: 10.11.2006, 18:55
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
O to to! Wybaczcie, nie mam chwilowo czasu się rozpisywać, zresztą i tak pewnie zostałbym wtedy posądzony o gadatliwość, toteż wypowiem się krótko:

/signed

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Nie dawać mu za to ostrzeżenia, bo będziesz ostanim dupkiem, a to co napisał Legolas stanie się prawdą; Schab miał bardzo podobny post w "Wraku..."

Co do tematu - Schab i Meg są niemiłymi, chamskimi, egoistycznymi glizdami. Słowo empatia, jest im obce. Mimo, że Shabranido sam założył "wrak..." w którym zwyzywał mnie, Xana i Navaro, Megane zaczęła się nabijać z Legolasa, po tym, kiedy on napisał że przykre mu jest jej zdanie na jego temat - wyśmiała go za przejmowanie się tym. Tak więc, drodzy Megane i Schabranido, jesteście ostatnimi dupkami. Brawo Legolas.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
NIE DAWAĆ MU BANA, ANI OSTRZEŻENIA BO ZABIJĘ!!! Swoją drogą, co to ***** jest? Jakieś ruchy wyzwoleńcze? Rewolucja? oO
Hidden: "Dał na przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy..." jakoś mi to podpasowało do tego pytania xD

Co do tego konta z Dr. Slumsem to mnie to też irytowało(głównie co do pisowni) i rozmawiałem o tym z shabem, który obiecał mi poprawę w gramatyce i ortografii. Jednak nie byłem świadomy tego, że on zdenerwuje ludzi oO No dobra, mówię teraz wprost w najbliższym czasie postaram się o usunięcie tego konta, co do osoby, która to utowrzyła pogadam o tym z Gotenskem.

Nie wiem co mam jeszcze dodać, hmm, przykro mi widzieć takie sytuacje oraz przepraszam was za moją stronniczność.

PS. Prosiłbym również, jeżeli macie jakieś wąty to piszcie mi o nich na gg lub pw Macie w moim profilu.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 11.11.2006, 23:28
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Legolas napisał(a):
przepraszam jeżeli w jakikolwiek sposób przyczyniłem się do mniejszej oglądalności forum lub nie daj boże jego upadku!
Mocne słowa, ale przesadzone.

Mimo, że Shiro obiecał interwencję u Gotenksa, to ja również mam zamiar z nim porozmawiać. Nie tylko o usunięciu konta slumsa, ale także o odpowiedniej karze dla Shabranido.

Pozdrawiam

PS. Legolasie, zmniejsz ilość bluzgów (lub zastosuj ***) w wypowiedzi, albo naprawdę doczekasz się ostrzeżenia. No, chyba, że jest Ci już to naprawdę obojętne

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Musze sie zgodzic z Legolasem.To co tu obserwuje ostatnio jest jakas "gierka", o ktorej wiedzieli tylko "wtajemniczeni"... Dopiero teraz dowiedzialem sie kim tak naprawde jest Doctor Slums. Od poczatku wydawal mi sie podejrzana postacia,a to co wyprawial na forum bylo dla mnie po prostu zalosne...Nie mam pojecia jakie bylo zalozenie i cel Shabranido,pewnie chcial sobie porobic jazd z forumowiczow,ale to juz przesada... Zreszta jako jeden z wyzej postawionych powinien dawac tu przyklad,a zachowal sie jak maly, rozpieszczony bachor,ktory mysli,ze wszystko Mu wolno i przejdzie Mu to kolo nosa.

Wstydz sie, Shabranido,tyle Ci moge powiedziec...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zacznijmy od rzeczy najważniejszych, należa wam się pewne wyjaśnienia. Nie będe miał na zamiaru się tłumaczyć, bo to nie ma głębszego sensu. Konto doctora_slumsa zostało spreparowane przezemnie. Ja dałem życie slumsowi, w dzień w którym stworzyłem temat "Jak stać się wrakiem człowieka". Slums miał być odpowiedzią na frustracje spowodowane zachowaniem niektórych osób, miał być odskocznią do człowieka prostego, parodie życiowych problemów. Zerknijcie na pierwsze 5 postów slumsa, napisane w tym samym dniu. Slums miał być inny: zdystansowany do spraw doczesnych, wprowadzająca rewolucje zachowania na forum. Byłem tego dnia w stanie głębokiej złości, tą złość odbiłęm przez postać doctorka - prostego, tępego młodziana, który pisał z celowymi błędami na temat, jednakże w śmiesznej i ironicznej formie. Zapytałem się tego, kogo powinienem był się zapytać o zgode (Gotenksa) i takowe pozwolenie dostałem. Postać slumsa rozwijała się, lecz za sprawą udziału innej osoby, której wy istnienia nie znacie (a która admin zna doskonale). Doktorek stał się dewiantem, który zaczoł krępować i przeinaczać ludzkie wypowiedzi.Nastepnym krokiem było tragiczne pismo, które jak dobrze wiemy, było krokiem zamierzonym. Moim błędem było danie hasła na to konto pewnym osobom, co do tego nie ma najmniejszych wątpiliwości. Czuje się odpowiedzialny za to, co wywołało to konto, który z zabawy, przemieniło się w niesmaczny żart. Nie będe podawał osoby, jeśli zechce sam się przyzna do winy (jeśli uzna to za stosowne). Rozumiem rozdrażnienie jakie wywołało to, jeżeli nie wierzycie w me slowa, to powiem trudno i logi admina dadzą wam obraz wszystkiego. Legolasie, nie zamierzam na Ciebie najeżdzać, bo wyraziłeś protest, który dotarł do mnie wcześniej, a o którym powiadomiłem odpowiednią osobe i dostałem pewną obietnice poprawy.Nie ważne, prosze w swoim imieniu o kare zbanowania mnie, a jeśli admin uzna inną kare, także się do niej dostosuje. Legolas jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego najeżdzasz tak na Megane, skoro ona nie zrobiła nic, poza wypisaniem Twoich wad, w temacie do tego przeznaczonym. Forum nie jest od głaskania po głowie, nie użyła wylgaryzmów, napisała własne zdanie. Nazywaj mnie jak chcesz, za moje czyny, lecz od tego co ona zrobiła, prosze się zwyczajnie *********, bo za wyrażanie własnej opinii i odbiór jej przez innych, nie powinno się być objeżdzanym od góry do dołu. Szarak, a Tobie o co chodzi, że poparła mnie wtedy, jak reszta forumowiczów ? Może wszystkich zaatakuj, nie tylko mnie i ją. Szukasz kolejnego odwetu? Tamta sprawa się zakończyłą, winny ponióśł skruche. O Legolasie Megane napisała już dawno, byłeś wtedy na forum, wiec dlaczego nie zaprotestowałeś, tylko wzieleś w tym czynny udział ? Bałeś się wyrazić własne zdanie? Czy dopiero, jak czujesz poparcie i grunt pod własnymi nogami, to wtedy wyrażasz zdanie? Przecież sam o nim napisałeś.

To by było na tyle gwoli ścisłości, to co napiszecie o mnie, pozostanie w mojej uwadze, jednak temat rozchodzi się o sprawe slumsa, nie zaś o inne, więc znajdowanie dodatkowych powodów, na próby pogrążenia mej osoby i osoby Meg, prosze sobie darować.Pozdrawiamy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Czy dopiero, jak czujesz poparcie i grunt pod własnymi nogami, to wtedy wyrażasz zdanie?
Człowieku co Ty piszesz? Pisżąc ten temat miałem poparcie jednej osoby.. Nie sądziłem że tak wiele osub cie nie lubi.


Nazywaj mnie jak chcesz, za moje czyny, lecz od tego co ona zrobiła, prosze się zwyczajnie *********,
I teraz bronisz Megane jak zawsze! Czemu ona sie nie wypowie na ten temat, i bodajże to tylko ja podniecam się swoim klanem, a drogaMeg zauważ że jeździły tu po Tobie również inne osoby, nie tylko te z klanu Takeda;)


To by było na tyle gwoli ścisłości, to co napiszecie o mnie, pozostanie w mojej uwadze, jednak temat rozchodzi się o sprawe slumsa, nie zaś o inne, więc znajdowanie dodatkowych powodów, na próby pogrążenia mej osoby i osoby Meg, prosze sobie darować.
Wręcz przeciwnie, post nie tyczą się Doktorka tylko Twojego i Meg zachowania Jak zauważyłeś osoby nie wypowiadają się tu na temat Slumpsa.. Gościu zauważ że to forum nie jest Twoje, forum należy do wszystkich, nie tylko do Gotenksa.. ponieważ gdyby nie było tych wszystkich nie byłoby forum.. Dlaczego do czorta podniecasz sie tym kolorkiem, tą rangą?

Mam jeszcze Shab do Ciebie pytanie.. Kim Ty jesteś żeby stawiać warunki na tym forum? Kim Ty jesteś, aby upominać młodszych i troszkę gorszych intelektualnie od ciebie? Kim ty jesteś żeby mnie opisywać? Kim Ty do cholery jasnej jesteś?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Legolas napisał(a):
Czy dopiero, jak czujesz poparcie i grunt pod własnymi nogami, to wtedy wyrażasz zdanie?
Człowieku co Ty piszesz? Pisżąc ten temat miałem poparcie jednej osoby.. Nie sądziłem że tak wiele osub cie nie lubi.
Legolas radzę dokładnie wczytać się w wypowiedź Shaba, bo chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, te słowa były skierowane do Szaraka nie do ciebie...


Legolas napisał(a):
Nazywaj mnie jak chcesz, za moje czyny, lecz od tego co ona zrobiła, prosze się zwyczajnie *********,
I teraz bronisz Megane jak zawsze!
Ma do tego prawo?


Legolas napisał(a):
To by było na tyle gwoli ścisłości, to co napiszecie o mnie, pozostanie w mojej uwadze, jednak temat rozchodzi się o sprawe slumsa, nie zaś o inne, więc znajdowanie dodatkowych powodów, na próby pogrążenia mej osoby i osoby Meg, prosze sobie darować.
Wręcz przeciwnie, post nie tyczą się Doktorka tylko Twojego i Meg zachowania Jak zauważyłeś osoby nie wypowiadają się tu na temat Slumpsa..
A ja to co jestem? Widmo oO? A Kamzo? On także jest duchem tak?
Legolas napisał(a):
Gościu zauważ że to forum nie jest Twoje, forum należy do wszystkich, nie tylko do Gotenksa.. ponieważ gdyby nie było tych wszystkich nie byłoby forum..
Fakt, forum mogłoby w ogóle nie istnieć gdyby nie ludzie piszący na nim.
Dziwne spostrzeżenie, nie chcę bronić tu Shaba, bo zawinił, ale o ile wiem to nigdy nie mówił, nie wspominał lub nie odnosił się w ten sposób, jakby to było jego forum oO Może i ponosiły go emocje i często zachowywał się jak egoista, ale na pewno nigdy nie uważał, że to jest jego forum, więc nie rozumiem po co przytoczyłeś to, ale mniejsza o to.

Legolas napisał(a):
Dlaczego do czorta podniecasz sie tym kolorkiem, tą rangą?
Przytoczę tu twoją wypowiedź drogi Legolasie:
Legolas napisał(a):
Jednak gdybym był dzieckiem miałbym jak to ujełaś zakompleksione posty , nie miałbym takiej rangi jaką mam..
Kto tu chlubi się rangą?

Legolas napisał(a):
Mam jeszcze Shab do Ciebie pytanie.. Kim Ty jesteś żeby stawiać warunki na tym forum? Kim Ty jesteś, aby upominać młodszych i troszkę gorszych intelektualnie od ciebie? Kim ty jesteś żeby mnie opisywać? Kim Ty do cholery jasnej jesteś?
Jest człowiekiem z krwi i kości tak jak ty, który tak jak i ty ma prawo oceniać innych, wystawiać im opinię, ocenę, rozmawiać, wymieniać poglądy. Jechać po innych jeżeli mu nastąpi na nogę i co najważniejsze jest podobny pod wieloma względami do ciebie(chodź inny wiekiem i poglądami, wyglądem i zachowaniem), forumowicz jeden z wielu, który ma własne często dosyć egoistyczne podejście do sprawy, ale człowieka nie da się zmienić od tak.
Zapomniałeś Legolasie, że to jest forum i ludzie mają prawo do wypowiadania się, nawet jeżeli razi to inne osoby. Nie zabronisz mu tego...
Jeżeli naruszy regulamin, wtedy wkraczają do dzieła Modowie i Admini, w tym wypadku to zrobił i zostanie ukarany.

Legolas napisał(a):
Kochana Meg myślisz że jesteś w sojuszu z Shabem wolno Ci mnie wyzywać i uważać za upośledzone dziecko,
Jeżeli to ma związek z tematem "Wady forumowiczów" to miała prawo to napisać, w końcu jest wolność słowa i jak już wspomniałem ten temat miał pokazać jak inni ludzie widzą twoją osobę, ale widzę, że nie znasz czegoś takiego jak obojętność, skoro słowa Meg tak do ciebie mocno dotarły.
Jeżeli jednak twoja wypowiedź na temat Megane jest związana z innymi sytuacjami to zwracam honor i przepraszam za wątpliwości...

Podsumowując...

W związku ze Shabem skonsultuję się z Gotenksem i omówię z innymi modami. Co do kary dla Shabranida, dowiecie się niedługo.
Co do tematu, bezwzględnie zabraniam zamykania go, jest to jakby to ująć kolejny temat "wywal z siebie wszystko by ci ulżyło".
Moja wypowiedź jest całkowicie obiektywna, więc proszę mi nie mówić, że staram się tu bronić Shaba, skoro dobrze wiem, że zawinił... oO
Na koniec dodam jeszcze jedno, kiedy wy nauczycie się żyć w pokoju, a nie w nieustannym konflikcie...

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 11.11.2006, 23:30
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Na koniec dodam jeszcze jedno, kiedy wy nauczycie się żyć w pokoju, a nie w nieustannym konflikcie..
Popieram.

I, podobnie jak Shiro, uważam, że takie tematy powinny istnieć i powinno się je zakładać. One dają szansę rozładować atmosferę. A ta ostatnio była lekko napieta.

Co do samego teamatu.
Ciesze się, ze forowicze mają chęć i odwagę poruszać trudne, a jednocześnie istotne tak dla nich samych jak i całego Forum, sprawy. To oznacza, że im zależy. I, jak powiedzial franqey, czasem musi boleć.

A co do samej sprawiedliwości, to znów zacytuję Shiro;

to jest forum i ludzie mają prawo do wypowiadania się, nawet jeżeli razi to inne osoby. Nie zabronisz mu tego...
Jeżeli naruszy regulamin, wtedy wkraczają do dzieła Modowie i Admini, w tym wypadku to zrobił i zostanie ukarany.
A jesli ktoś czuje sie dotkniety?

Raz- dystans do rzeczywistości, która tworzy Internet. Choć nie zawsze jest o niego łatwo. I nie ma się czemu dziwić

Dwa- Zaufajcie Adminowi i Modom. Wiemy, co robimy

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Shabranido napisał(a):
Szarak, a Tobie o co chodzi, że poparła mnie wtedy, jak reszta forumowiczów ? Może wszystkich zaatakuj, nie tylko mnie i ją. Szukasz kolejnego odwetu? Tamta sprawa się zakończyłą, winny ponióśł skruche. O Legolasie Megane napisała już dawno, byłeś wtedy na forum, wiec dlaczego nie zaprotestowałeś, tylko wzieleś w tym czynny udział ? Bałeś się wyrazić własne zdanie? Czy dopiero, jak czujesz poparcie i grunt pod własnymi nogami, to wtedy wyrażasz zdanie? Przecież sam o nim napisałeś.
Primo, nie szukam żadnego odwetu
Secundo, nie komentowałem, dlatego, ponieważ
a) Sam pisałem by nie komentować w tym temacie
b) Nie chciałem wywołać wojny z mego powodu.
c) Nie miałem ochoty na użeranie się zwami
Wyrażam własne zdanie jak mam "grunt pod własnymi nogami"? Cha, cha, cha, setnie się ubawiłem, dziękuję za chwilę radości, Schabie. Nie - pisząc post, nie widziałem odpowiedzi ani Piotrka, ani Alberta, czyli w kolejności pp3088 i Xana.
Swoje zdanie pisałem już wcześniej, a to że nie upiększyłem jej przymiotnikami obrażającymi ludzi, nie świadczy że to nie było moje zdanie. Dla Ciebie, by post w skierowaniu do kogoś, (tylko nie do Meg), był dobry, musiałby być obarczony obrażeniami, czyż nie? Nie podobał Ci się post, jaki napisałem w "Wadach"? Podobał. Wcześniejsze, nie, bo pisałem tak, by ktoś się nie poczuł urażony.
A dlaczego sam o nim napisałem? Bo taki był temat, czyż nie?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A ja zadam jedno proste pytanie do Legolasa, czym motywowałeś ten temat? Zakładanie go? Proszę o konkretną odpowiedź.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Ciężka sprawa . . .
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
. . . Navaro wszedł z łoskotem wielkich zbrojonych drzwi do sali tronowej . . . Nieco chwiejnym krokiem podszedł do tronu. Nie było to spowodowane bynajmniej upojnym stanem, lecz wielka ciętą raną u na lewym ramieniu . . . Stanął . . . Spojrzał na króla . . . Ten wstał z tronu . . .

-Dante ! Na miłość boską, co Cię tutaj sprowadza? - spytał władca, jednakże Dante tylko skinął głową
-Panie mój, Narthilu, synu Namerhala, władco Nihilgradu - rzekł, padając na kolana

Władca szybko podbiegł do niego, i pomógł mu wstać . . . Dante spojrzał w jego niebieskie oczy . . . Uśmiechnął się . . .

-Spójrz tylko do czego prowadzą nieustanne konflikty . . . - rzekł Dante ocierając łzy zmieszane z krwią z oczu

-Nie rozumiem - oznajmił król

Dante puścił ramię władcy, o które był podparty, cofnął się i wyjął z kieszeni czerwonego płaszcza pęk włosów . . .

-Nadal nie rozumiem Dante . . . - skrzywił się władca w geście bezradności

Navaro mocno ścisnął pęk blond włosów, które dzierżył w ręku, poraz kolejny padł na kolana . . .

-Amelio . . . - wyszeptał i rozpłakał się, puścił swe lewe ramię, z którego zaczęła płynąć krew


To wszystko co chciałbym powiedzieć w tym temacie . . .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
No więc to ja byłem tą osobą która dostała hasło do slumsa , i doprowadziła do cholery sporą część forumowiczów. Absolutnie tego nie żałuję bo świetnie się przy tym bawiłem, a jak ktoś nie potrafi się zdobyć na choć odrobinę autoironii , to już jego problem. Co do wypowiedzi Legolasa na temat Megane , to tylko potwierdził jej słowa. I nie porównujcie sytuacji Slumsa z sytuacją z survivala , bo różnica jest zasadnicza - obrona dziewczyny.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mnie tam Slams ( czy jak mu tam ) nie przeszkadzal, po prostu byl żałosnym typkiem i tyle. Czuc bylo, ze ktos sie pod niego podszywa
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Szarak napisał(a):
Nie dawać mu za to ostrzeżenia, bo będziesz ostanim dupkiem, a to co napisał Legolas stanie się prawdą; Schab miał bardzo podobny post w "Wraku..."

Co do tematu - Schab i Meg są niemiłymi, chamskimi, egoistycznymi glizdami. Słowo empatia, jest im obce. Mimo, że Shabranido sam założył "wrak..." w którym zwyzywał mnie, Xana i Navaro, Megane zaczęła się nabijać z Legolasa, po tym, kiedy on napisał że przykre mu jest jej zdanie na jego temat - wyśmiała go za przejmowanie się tym. Tak więc, drodzy Megane i Schabranido, jesteście ostatnimi dupkami. Brawo Legolas.
"Legolas, taki poważny, a złapałem się za głowę jak zobaczyłem twoje "dołanczanie" się (dołączanie), czy "klanuw" (klanów). Baaaaaka.... Aha, nic nie leży w naszej powinności. Za to Ty chyba powinieneś się zaliczać do grupy: "Dyslektyk który nie potrafi poprawnie pisać". Jak myślisz? Bo ja widzę, że za przeproszeniem gówno z tego masz, że staram się jak mogę, by posty były ładne, przejrzyste i bez błędów! Masz mnie po prostu daleko w dupie! To przenośnia oczywiście."

- więc drogi Szaraku dołączyłeś do grona dupków, nabijając się znacznie wcześniej ze swojego kolegi ;]

I tym optymistycznym akcentem pragnę zgłosić o zamknięcie tematu, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wraku.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
I tym optymistycznym akcentem pragnę zgłosić o zamknięcie tematu, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wraku.
Zgadzam się z Shabem... razem dostaliśmy po oście, więc proszę o zamknięcie tematu.. gdyż wybiega on juz poza swoje granice
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Forum a sprawiedliwość
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook