Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
ja sny miewam co noc lub podaczas dnia kiedy ucinam sobie drzemke. Czesto gesto nie potrafie odroznic senny marzen od rzeczywistosci. Dotyczy sie to takich drobiazgów jak np.: sni mi sie ze cos mialem zrobic i naprawde nie mam pojecia czy to byl sen czy nie lub odwrotnie: dzwoni ktos do mnie w nocy albo budzi mnie rano a ja potem nie wiem czy to byl sen czy tez nie.
Sny kochane moje są przeroznej tresci, zaczynajac od koszmarow a konczac na totalnej sielance czy wrecz utopii. Zawsze jednak są barwne i pełne szczegółów, z ktorych sporo udaje mi sie zapamietac. Z czasem jednak zapominam o nich a szkoda bo niektore sa naprawde ciekawe.
Zawsze jednak gdy sni mi sie walka lub cos w tym stylu, jestem bezsilny i bezradny, kopie goscia po twarzy a on stoi i smieje sie.
Zdarzaja mi sie rowniez sny, ktore robia na mnie ogromne wrazenie. Szczegolnie gdy sni mi sie moj zmarly przyjaciel. Budzac sie mam wrazenie ze naprawde mnie odwiedzil we snie jak duch [ bo zawsze sni mi sie jako osoba juz martwa, za kazdym razem gdy sie go pytam jak jest po smierci nie chce mi odpowiedziec] czuje sie tak troszke nieswojo ale jednoczesnie ciesze sie bo brak mi go strasznie.
Niejednokrotnie potrafie snic cala noc o tym co robilem przez dluzszy okres czasu [np. doba spedzona nad jakas gra, czy serialem [LOST, Friends].
no to chyba na tyle, jak przypomne sobie jakis ciekawy sen to dopisze do posta, pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
ja to ostatnio miewam chore sny...
Jak to kolega mówił, że śniłpo mu się jak czaszka latała po brązowym tle i kłapała mordeczka...
Tekst mojego brata: Paweł wygaszacz ci się włączył
Faza

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
A teraz.... sni mi sie coś ciekawego, ale czesto po przebudzeniu zapominam o czym byl sen... a szkoda

opowiem wam fajną historię, mojej BYŁEJ koleżanki o imieniu ola, alex, debilka, ... dobra koniec -

Otoż snilo jej sie, ze tzw. KOWALKA (jej przyjaciółka) całowala się z jej chłopakiem....
Potem nagadała na mnie (mojemu Qmplu), ze ja mówilem '' mańka sie calowała z pawłem'' (jej chłopakiem) co nie było prawdą...

Na nastepny dzien przychodzi do mnie paweł, ze opowiadam bzdury i ze przeze mnie ich zwiazek sie moze rozpasc...

ja oczywiscie sie wku***** i poszlismy wszystko wyjasnic

podchodze do kłamczuchy (alex) i pytam sie co do mnie ma i dlaczego na mnie kabluje!....

wtrąca sie paweł i pyta sie czy ja mam racje, ze tak nie mowilem....
a ona wtedy - ''kamil (tak mam na imię, jak ktos nie wie) ma racje'' i weszła do klasy i odtad każdy sie z niej nabija, omija ją i ogolnie robimy wszystko by bylo jej glupio hehe glupie, ale prawdziwe dziekuje za przeczytanie tego debilnego tekstu a jezeli modzi mają cos do ''debili'' to moga zmienic na padaki


EDIT by TNK: Modzi debili nie lubią, bo są denerwujący (debile, nie modzi). Jednakże, sam wyraz może chyba zostać, gdyż nie jest szczególnie obraźliwy, a ponadto występuje tutaj nie jako inwektywa wobec któregoś z użytkowników, lecz pseudonim (?) osoby spoza forum. Co więcej, debilizm jest, a raczej był, terminem medycznym, co niejako usprawiedliwia jego obecność tutaj. Pozdrawiam.

PS Ładne imię. Popularne, ale ładne.
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.614
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
no mi się kiedyś śniło że vegeta chodzi do mojej szkoły
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Przez zbilzajace sie wyniki z matury czesto mi sie sni ze oblalam , albo ze nie zlozylam papierow na czas

shiro: uważaj, żeby to nie były prorocze sny, joke ^^
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
A mi sie śniło że płyne sobie łódką przez jezioro i płyne.. i płyne i kiedy zacząłem sie naprawde nudzić (zasnąłbym podczas snu drugi raz ) nagle łodka sie przewróciła i zacząłme tonąc wtedy sie obudziłem to ostatni sen jaki pamętam odtąd już nie miewam snów.

EDIT by TNK: Precz z oczo**bną żółcią!
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Hmmm... tej nocy fajny sen miałem, raz sie wypieprzyłem w plecy wbił mi się stalowy stójkąt o długości 15 cm i koledzy wyciągali go kąbinerkami i dzwoniłem do koleżanki w sprawie masażu żeby sie nie przestraszyła.

Drugi. Wojsko zabrało mnie śmigłowcem do tajlandii na misje gdzie spotkałem kolesi ze swojej ulicy. I poszliśmy chlać .

Więcej nie pamiętam.
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Mi sie ostatnio Kaja paschaska śniła , alesie ssikalem i tata dałmi w dupe
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Slums ty to dziecko jesteś. Mnie się ostatnio Sniła Kate Hudson
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio mam czysty umysł, może to przez chorobę, nie wiem...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
drake napisał(a):
no mi się kiedyś śniło że vegeta chodzi do mojej szkoły
Hehe mi też się to kiedyś śniło
Byłam w szoku gdy rano wstałam
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Mi się śni o groma rzeczy. niekiedy sny odstępują od siebie o lata świetlne. Raz śni mi się że z kataną u boku chodzę do szkoły i ratuje niewinne niewiasty , a raz że ratuję jakąs !?**** koleżankę z rąk Majin Vegety . . . Powiedziałem że odstępują o lata świetle??? Myliłem się
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Mi niestety coraz częściej nic się nie śni albo nie pamiętam albo jeszcze gorzej w najlepszym [ ort! ] momencie [ ort! ] się budze
Pod wieczór [ ort! ] jestem strasznie zmęczona i zasypiam w mgnieniu oka i może to jest powód nie wiem i nie wnikam w to głębiej
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi się często śnia fajne sny, często takie przygodowe ( może dlatego , że gram w takie gry ^^ '') . Tylko kiedy akcja zaczyna się rozkręcac, to przeradzają się w horror - koszmar i się budzę ... eee.


Kiedyś miałem sen , jak się zamieniłem w Gotenksa ssj 3 ( -_- ) , ale nie umiałem latac. I obudziłem się cały spocony...

Ps. ostatnio moja wychowawczyni opowiadała, jak to z każdą nocą śni jej się jeden uczeń z mojej klasy ... brrr
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ostatnio parę razy śniło mi się że się gdziś z kimś wkradałem , i spuszczali na nas psy. Mój towarzysz znikał , a pies ( pitbul lub doberman) prógbwał odgryźć mi jajca. W ostatniej chwili łapałem go za szczenę , a ona zaciskała się coraz bardziej. Gdy już prawie ogryzł mi smocze kule budziłem się zlany zimnym potem. No cóż , jak jest napisane " gdzie jest skarb wasz , tam będzie i serce wasze"

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ale łah dziś miałam najgłupszy,najbardziej pokręcony i najbardziej idiotyczny sen w życi no i nie pomijając że znowu całego nie pamiętam ale to głównie śnił mi się Surwiwor część 2 i kogo eliminowałam i jakieś tego podobne bzdety nie mogłam wyrobić jak się obudziłam.
Czasem się zastanawiam co ja w tej głowie mam (przynajmniej w tej części odpowiadającej za sny)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na początku jak się obudzę pami etam wszystkie szczegóły snu. Natomiast po 20 sekundach nic już nie wiem o czym śniłem ... eee a niektóre sny mam świetne. Może czas założyc sennik , czy jak to się zwie
Często mam sny o szkole , aż za często .. jakby mi jej brakowało .. błee
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Dziś mi się śniło, że paliłem Dzointy z misiem Koralgolem.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
A moj sen byl nastepujacy , siedzialem w klasie i normalnie bylem 5kowym uczniem , a potem kolacja z ukochana dziewczyna ...;] dawno takiego snu niemialem p

pulkarecordzz.phorum.pl
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio często śniął mi się znajomi i szkoła, nie wiem dlaczego ;p

Niedawno miałem zwariowany sen, poszedłem na imprezę na którą nie chciano mnie wpuścić(nie wiem co potem stało się), nagle zmiana miejsca, jakiś pokój w trakcie kończenia remontu, na reszcie prace zostają ukończone, robotnicy zmywają się. Ktoś puka do drzwi i widzę "hot" kobietę ala Lara Croft, nagle ni stąd ni z owąd z rogów ścian wychodzą wielkie pająki i ta kobieta je zabija.
Następnie znów powrót na imprezę i sen mi urywał się...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook