Forum Dragon Ball Nao

» Survivor 2 - Users Revolutions.

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hiroshi-żeby gra była ciekawsza lepiej niech zostaną bardziej wyraziści userzy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hisroshi- j.w.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hiroshi, bo to zła kobieta była.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Hiroshi podobna nazwa do Hishi tego transwestyty z shin shana, do smieci
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Więc nie mam wyboru i pójdę za głosem tłumu.. Hiroshi
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Tendencyjmośc mojego strzału niech nie ulega watpliwości

Hiroshi! Dla Ciebie nie wstanie już nowy dzień...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
(...)I tak oto w wirze walki stanęli na przeciw siebie.
Old Shatterhand skierował swoją katanę na gardło przeciwnika i powiedział:
- Hiroshi, to twój ostatni pojedynek ..........



Ps. Mam chyba prawo głosu ?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Każdy ma prawo głosu, wedle regulaminu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
(...) Ishiyoku (BadGirl ) swoją telepatią "chwyciła" katanę i z prędkością błyskawicy trafiła swoją bronią między oczy Hiroshi'ego, po chwili wypowiedziała słowa "kurae" (...)

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
To samo co wcześniej... PaPa Hiroshi

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hiroshi-za głosem ludu (bez urazy )
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hiroshi niezbyt umiejętnie ciął mieczem. Ukryty, Franek, ja, Navaro, Schab, Xan, Fable, Legolas, Shiro i inni grający w Survivora patrzyli na niego z politowaniem. W końcu nie chcąc robić chłopakowi wstydu... uciąłem mu głowę. Tak naprawdę dlatego że Fable mi marudzi... ale sza!...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Hiroshi jak wszyscy to wszyscy
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
W ferworze walki zauwazylem,jak ok.12 metrow ode mnie jeden z SSJCentrowcow probuje zaatakowac Hiroshiego od tylu.Jego topor juz wisial nad glowa naszego kompana.Zadajac celne pchniecie wrogowi,ktory wnet osunal sie na ziemie chwycilem jego zakrwawiony miecz i bez namyslu rzucilem w strone przeciwnika,ktory juz zamierzal zadac ostateczny cios Hiroshiemu.Miecz lecial z ogromna szybkoscia.Szansa na ocalenie niczego nie spodziewajacego sie przyjaciela byla wielka.Nagle strzala wbila sie w szyje wojownika SSJCenter,ktory bezwladnie opadl na ziemie.Spojrzalem w prawa strone-Legolas wlasnie opuszczal swoj elficki luk.

-O NIE!!!-krzyknalem-HIROSHI,UWAZAJ!!!

Hiroshi odwrocil sie w moja strone...Bylo juz za pozno...Miecz wbil sie w Jego czolo...Caly zakrwawiony i z roztrzaskana glowa padl na ziemie jak razony gromem...

-Tylko nie to-pomyslalem i upadlem na kolana...

Przez chwile kleczalem tak w srodku bitwy.Po dluzszej chwili uslyszalem krzyki innych wojownikow.

-Wez sie w garsc, Kamyl!-krzyczal Dante.

-To nie twoja wina-podbiegl do mnie z tymi slowami Kakarotto,podniosl moj miecz i podal mi go.

Walka trwala dalej...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Towarzysze zanieśli martwe ciało Hiroshiego...

Na polu bitwy pozostali:

Lilu
Kakarotto
Onikage Minyamo (Szary)
Franek
Shiro
Navaro
eMate
Legolas
Fable

TERMINATED Hidden
bad girl
kamyl
Yogi
virtualboy

TERMINATED Hiroshi
edhel
Xan




Przypominam, ż eosoby wyeliminowane z listy graczy maja prawo strzelaś dalej.
Zemsta bywa słodka...
A dzieło zniszczenia musi być kontynuoawane...

Rudna trzecia rozpoczęta.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Yogi - raczej nieciekawa postać.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 15.11.2006, 23:42
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Rozpoczęły się poszukiwania Urytego. A raczej jego fragmętów ukrytch po różnych częściach miasta. Cała rada rozeszła się po Mieście . Niekturzy musieli stawić czoła olbrzymim niebezpieczeństwą czychającym w dolnych częściach miasta , inni z kolei znajdowali swoje fragmęty w najbardziej oczywistych miejscach. Po dwóch dniach poszukiwań wszyscy stawili się przed Komputerem Centralnym. Fable pojawił się ostatni cały blady , z potem spływającym po twarzy. Do ogłoszenia wyników zostały tylko dwie minuty. Franqey podszedł po Feniksa , i rozpoczął rozmowe , lecz ten jakoś nie był w nastroju , więc klepnął go w ramie i odszedł. Komputer rozpoczął skanowanie radnych , wyczuwając czy przynieśli ze sobą części Lorda , by w końcu przemówić: Hiroshi z żalem musimy cię pożegnać. W tym momencie [ ort! ] Fablea zamurowało. Włożył rękę do kieszenii poi szluga , i znalazł w niej ... czyjąś stopę. Hiroshi zaczął się krzyczeć : jak się zorientowałeś że wycięłem ją sobie ? Jak ci się to udało przeklęty? Gdzie popełniłem błąd? Komputer odpowiedział na to: Sprawdziłem DNA z którego pochodzi. Naprawdę myślałeś że mnie oszukasz? W tym pomęcie podłoga pod Hiroshim zapadła się . Fable spojrzał na Franka , i zobaczył że ten odpala sobie właśnie fajka . Jego fajka.

Komputer właśnie ogłosił dzień przerwy , ale i tak wszyscy wiedzieli że do gry nie wróci jedna osoba. Franqey po krótkim namyśle stwierdził że własną intrygę poprowadzi przeciwko Yogiemu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
(...) Bitwa trwała nadal. Gdzie nie spojrzeć wojownicy siali śmierć. Old Shatterhand włożył miecz do pochwy, po czym podniósł lezący na ziemi, obok niego, własny łuk. Łuk praojców, był u niego w rodzinie od pokoleń.
Powoli ze spokojem podniósł łuk, nałożył strzałę na cięciwę i rozejrzał się w poszukiwaniu Celu. Po prawej stronię ciężką walkę toczył Navaro, Old Shatterhand, już mierzył się do strzału kiedy naglę spostrzegł dowódcę oddziału pieszych ashigaru, noszących mon znienawidzonego klanu Oda. Nie zastanawiając się długo Old skierował łuk w tamtą stronę, napiął cięciwę a potem lekko puścił. Jako że drewno brechwy było drążone w taki sposób, aby w czasie lotu strzała wydawała gwizd płoszący konie i deprymujący przeciwnika, dowódca wspomnianego oddziału spojrzał w kierunku z którego Old wypuścił strzałę. Ale już było za późno strzała utkwiła mu w piersi. Old przyjrzał się przeciwnikowi padającemu na ziemie, był to nikt inny tylko Yogi......
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Yogi

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wojska na czele z Adminem III Mocnym, zaczeły wycofywać się ponieważ nadchodziła noc.. Widać było że walczący są już zmęczeni.. Przyszła pora odpoczynku, można było sporzyć posiłek , opatrzyć rannych, oraz pogrzebać zabitych. Obie armie oddaliły się od siebie na odległość jednego kilometra. Od razu rozpoczęto przeszukiwanie ciał zabitych, z nadzieją , że znajdzie się jeszcze jakiś żywy, potrzebujący pomocy piechur. W poszukiwaniach wzieła udział cała elita dbnao. Rozdzieleni na 3 grupy członkowie z obrzydzeniem dotykali, przesuwali, przenosili poległych z ssjcenter. W skłądzie pierwszej grupy byli nierozłączni kompani: Dante, Szarak, Xan i Legolas; skłąd drugiej tworzyli Fable, Franek, Shiro oraz Hidden, Trzecią budowała płeć piękna czyli edhel, Lilu i Bad Girl.. Reszta rozbjała obuz i zajmowała się przygotowaniem posiłku.Znaleziono ciało martwego Hiroshi'ego. Przerwano poszukiwania gdy odezwał się dzwon oznajmiający rozpoczęcie wieczerzy.. Gdy grupy wracały do obozu, elfickie ucho Legolasa usłyszało jękanie i wołanie o pomoc.. To Yogi przykryty ciałami umierał z zadanych ran.

-Zabrać go do obozu! - wrzasną Navaro,

Szarak i Xan od razu ruszyli na pomoc koledze. Wzieli go i zanieśli do czystego przygotowanego łoża. Tam Yogi jeszcze przez dwie godziny walczył o swoje życie, niestety nikt nie był w stanie nic zrobić, jego rany były ogromne.. Po 120 minutach męki Yogo wuzioną ducha.. Wszystkim odechciało się jeść.. każdy miał ochotę do walki, zemsty na nieprzyjacielu.. Tylko Franek spokojnie zaciągnął szluga, popił szklanką czystej wódki i położył się spać.. Za nim uczynili to wszyscy, gdyż za kilka godzin wszyscy musieli być wypoczęci do dalszej walki z wrogami nieprzyjaciela.. Tylko Legolas, który nie potrzebował snu, stał na czatach i wypatrywał się zanikające także obłoki dymu nad obozem nieprzyjaciela.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Survivor 2 - Users Revolutions.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook