Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Do kolekcjonerów

3ndru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
3ndru
Dni na forum: 6.366
Posty: 4
Skąd: Planeta Ziemia
Co prawda jestem tu od bardzo niedawna ale chciłem wszystkich poweidomić o tym na co trafiłem! Szperając po allegro natrafiłem na link do bardzo ciekawego sklepiku. Jest tam sporo świetnych rzeczy dla kolekcjonerów mangi i anime. Znalazłem na przykład soundtracki do Dragon Balla lub Ah! My Goddess i do wielu innych anime! Zachęcam zwłaszcza prawdziwych kolekcjonerów ponieważ towar jest tam sprowadzany prosto z Japonii! Nie robię żadnej reklamy ale po prostu widzę, że wielu skupuje różne rarytasy zwłaszcza do Dragon Balla. Sam kupiłem parę płyt i wcale tego nie żałuje!!

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Jak ktoś trafi również na jakiś ciekawy sklepik niech napisze. Proszę ponieważ zamiast szukać w googlach wolę zdać się na doświadczenie innych użytkowników. A administratora proszę o nie traktowanie tego jak jakieś reklamy po prostu chcę dopomóc innym kolekcjonerom.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Sporą mają ofertę. Ja raczej preferują tłumaczoną mangę wolę poczytac i ogladac, niż tylk oogladac ^^. Sporo rzeczy jest drogich raczej, a ja zawsze chodzę spłukany ( np. Soundtracki są drogie )...
3ndru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
3ndru
Dni na forum: 6.366
Posty: 4
Skąd: Planeta Ziemia
ja też za bogaty nie jestem ale troche uciułałem grosza i pozwoliłem sobie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Do kolekcjonerów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook