Forum Dragon Ball Nao

» [Video] By Pax

Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Zacząłem się bawić w robienie teledysków, na pierwszy ogień poszła walka ROCK LEE vs. Gaara - NARUTO.

http://rock.lee.vs.gaara.patrz.pl

Za słaba jakość przepraszam, nie mam zadnego profesjonalnego programu do cięcia filmów.

Prosze o komentarze i oceny tu, jak i równierz mile widziane na serwerze patrz.pl

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hehe, widzę, Pax, że wszyscy mają w dupie Twą tworczość... Dobra, więc może chociaż ja się wypowiem...

Naruto vs Sasuke

Zacznijmy od początku. Sama muzyka zdaje mi się nie najlepiej dobrana, wściekłe okrzyki wokalisty jednak nieźle komponują się z zażartą walką Naruciaka i Saska. Początkowe wymiany ciosow są dobrze zgrane, pochwalić muszę moment z Kage Bunshin no Jutsu Naruto, także ten w wodzie. Niestety, końcówka mi się nie podoba. Momentami przymula, szczególnie ten ostateczny atak koło 2:30. Z kolei, gdy upada opaska Sasuke myślałem, że zasnę. Muzyka całkowicie nie adekwatna do dobranych scen...

Dajmy na to 4/10 w skali światowej...

Rock Lee vs Gaara

Teledysk oglądnąłem już w momencie, gdy zamieściłeś go na DBN, jednak nie do końca. Teraz to zmieniłem.

Teledysk całkowicie przymulony. Niepotrzebne sceny (co mnie obchodzi, że Lee myśli o Sasuke i Naruto w trakcie walki? Albo pokazywanie ich zdziwienia na twarz - z pewnością zbyt długie i zgoła niepotrzebne) i brak zgrania z muzyką. Początkowo ciosy Lee nawet dobrze się komponowały, lecz po chwili doszedłem do wniosku, że to wygląda jak prezentacja możliwości autorów w tworzeniu scen walk, a nie AMV. Zero uciętych klatek, film puszczony, co pewien czas jeno przerywany, wraz z jakimś przejściem. A jak już pokazujesz odwiązywanie bandaży na rękach Lee to mogłeś także zamieścić scenę w której rozpoczyna atakować Gaare, a nie, gdy robi już z nim podniebnego breka... Końcowka tragiczna, aż szkoda slow, Cheester daje ostro z gardła, a Rock stoi sobie w najlepsze i krwawi.

1/10... Bardzo nieładna praca...

Wiem, że jestem chamem, bo sam nie umiem robić teledyskow, a Cię jadnę... ^^'

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Może będe się powtarzał, ale lepiej zajmij się czymś pożyteczniejszym niż robienie Dragon Ball'owych teledysków.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ech, niestety. Widziałem te teleyski i cóż. Nic ciekawego, innowacyjnego. Muzyka zgrana dupnie z ujęciami. Powtarzane do znudzenia tematy i klimaty. O ile Sasu vs Naru, da się znieść, o tyle walka Lee jest... t-r-a-g-i-c-z-n-a. Sorry, Pax.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Nie bądźcie tacy ostrzy- mnie się podobał pierwszy filmik ze względu na LP i ciekawe ujęcia za pierwszy dam 8/10 jak chcecie mieć skalę ocen.

A drugiego jakoś nie mogę otworzyć ( to przez neta zapewne:/), ale pewnie też niezły

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ciekawe ujęcia? Pogratuluj Studiu Pierrot, to tam robione są ciekawe ujęcia Naruto. LP? Wiesz, teledysk z czarnym ekranem i "From The Inside" czy jak tam było tej piosence, też było by dobre?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Nawet gdybym stracił wzork, na czuja zrobiłbym lepsze clipy. Dno i jeszcze raz dno.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Dzieki za oceny i słowa krytyki oraz wytknięte błędy. Dało mi to duzo do myślenia, jednak zamiast rezygnować
lepiej zajmij się czymś pożyteczniejszym niż robienie Dragon Ball'owych teledysków.
to postaram się zrobić jeszcze lepsze teledyski, jeszcze lepiej dograne, z jeszcze lepszą muzyką. Mozna powiedzieć ze "doładowaliście mi akumulatory" zwłaszcza Fenix, przez co następne teledyski na pewno będą stały na wyższym poziomie.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100

Zacząłem się bawić w robienie teledysków, na pierwszy ogień poszła walka ROCK LEE vs. Gaara - NARUTO.

http://rock.lee.vs.gaara.patrz.pl
to mi się podobało . nawet bardzo nie wiem czemu się czepiacie Paxa
teledysk nawet ciekawy chociaż [ ort! ] ja nie oglądam Naruto .Muzyka także fajna

Pax napisał(a):
Kolejny AMV, najlepszy jak do tej pory.

http://www.youtube.com/watch?v=30v4fX0c8s0
to mi się nie wyświetliło sama nie wiem dlaczego.sprawdz czy nie pomyliłeś adresu czy coś.No chyba że to u mnie tylko nie chodzi

pozdrawiam wszystkich
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
1,niezły 6,5/10
2.też mam kłopot z otworzeniem,
skoro next będą miały wyższy poziom to z checią zobacze,ja wkrótce dam link do bardzo ciekawego clipa z brollym,jeżeli macie jakieś fajne kawałki do przerobienia to pisać na PW,podam maila w potrzebie.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Video] By Pax
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook