Forum Dragon Ball Nao

» Dobre pytania :D

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
a kto powiedział że to włosy?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
a kto powiedział że to włosy?
Właśnie, to podpucha, Szary, jak Ci nie wstyd TO peruka, a że jak dredy, to pewnie przypadek

Dzisiaj jest zero stopni, jutro ma być dwa razy zimniej, ile stopni bedzie jutro???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ktoś powtarza pytania po kimś innym kto?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Franqey,wrocmy do watku Twoich "bengali".Moje DOBRE PYTANIE brzmi: CO TO SA BENGALE Jesli ktos jeszcze wie poza Frankiem,to prosze o oswiecenie.



Dobre pytanie #2: Jak posadzic cztery blondynki na jednym stolku?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Odpowiedź na pierwsze pytanie znajdziesz w moich wypocinach w survivourze , natomiast na drugie odpowiedź brzmi - blondynki się sadza na czymś innym

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Niestety drogi Franqey,odpowiedz na pytanie #2 brzmi troche inaczej... Otoz wystarczy odwrocic stolek do gory nogami


Odpowiedź na pierwsze pytanie znajdziesz w moich wypocinach w survivourze
Az sprawdze z ciekawosci.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Pytanie o Predatora odpowież: bo jakby miał loki to by wyglądał jak Rambo

Skoro napierśnik nosimy na piersiach a nagolenniki na goleniach to dlaczego napletka nie nosimy na plecach?!? Albo gdzie powinniśmy nosić nakrętki i naklejki???

ps: ZAJEDWABISTY temat
pozdro dla pomysłodawcy
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
1.jakiego koloru jest lustro
2.osmiornica ma nogi czy rece
3.jaki jest synonim slowa synonim
4.dlaczego moja nauczycielka od matematyki caly czas mowi:jasne, w takim razie i niedenerwuj cie mnie
5.dlaczego ksieza sa zwykle tacy przystojni:)
6.dlaczego nie moge nic wiecej wymyslic

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
majka napisał(a):
1.jakiego koloru jest lustro
2.osmiornica ma nogi czy rece
3.jaki jest synonim slowa synonim
4.dlaczego moja nauczycielka od matematyki caly czas mowi:jasne, w takim razie i niedenerwuj cie mnie
5.dlaczego ksieza sa zwykle tacy przystojni:)
6.dlaczego nie moge nic wiecej wymyslic
1. Zwykle kolor lustra określamy na podstawie koloru obudowy np. "Podaj mi to zielone lustro"...
2. Ośmiornica ma macki.
3. synonim synonimu- wyraz blisko znaczny
4. Wydaje mi się, że to przez wasze zachowanie...
5. Jakoś nie zauważyłem
6. to zależy ile ma się rozumu...
Sureshot
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.262
Posty: 5
Skąd: Kielce
jaka jest zaleznosc miedzy srednim obrotem 5 najwiekszych firm w chinach a miesiaczkowaniem pingwinow cesarskich ??
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Tym, że pingwiny nie miesiączkuja.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Nie wiem czy będzie się to odnosiło bezpośrednio do tematu, bo to pytanie raczej nie ma odpowiedzi (ja przynajmniej nie znam) ale oto ono:
Dlaczego, gdy wiemy że baterie w pilocie się wyczerpują, naciskamy mocniej na przyciski???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
ZameR napisał(a):
Dlaczego, gdy wiemy że baterie w pilocie się wyczerpują, naciskamy mocniej na przyciski???
Ja myślę, że dlatego, iż to pomaga...
Gdyby nie naciskać tak mocno, to by nic z tego naciskania nie wynikło.

Aktualnie mam ten problem w pilocie od telewizora, straszne to jest

Stary dobry temat

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 20.03.2008, 21:14
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
ZameR napisał(a):
Dlaczego, gdy wiemy że baterie w pilocie się wyczerpują, naciskamy mocniej na przyciski???

U mnie tak nie ma ;p Raz palnę o blat stołu czy czegoś i od razu zaczyna funkcjonować... Piloty z reguły są energooszczędne, więc jak już trzeba coś zrobić, to zwykle się wymienia owe baterie. Pytanie nietrafione ^^"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
ZameR napisał(a):
Dlaczego, gdy wiemy że baterie w pilocie się wyczerpują, naciskamy mocniej na przyciski???
Kiedy nie działa siła argumentu należy użyć argument siły.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dai Kaiosama napisał(a):
I na koniec pytanie OSTATECZNE.

Jaka jest odpowiedź na pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę?

pozdrawiam
'6 x 9 = 42'
o to chodziło?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » » » Dobre pytania :D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook