Forum Dragon Ball Nao

» Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
No to ja was zaskoczę! Fanem jestem od... PÓŁTORA ROKU!
JAk to w ogóle możliwe, że dorosły (niemal ) facet zainteresował się czymś, co- na pierwszy rzut jego oka- wydawało się jakimiś krwawymi POKEMONAMI!?! I to tyle lat po zakończeniu emisji serialu w polskiej telewizji? To proste jak wyjaśnienia mr.Satana w Cell Games : mój kumpel z klasy (nawiasem mówiąc Metal) odkrył we mnie talent do rysunku. Poprosił mnie, żebym mu jakąś postać przerysował z jakiejś naklejki. Patrzę: gość z mieczem w granatowej kurtce i dziwnych spiczastych butach... Cóż zrobić, skoro kumpel prosi... Moim Zyciowym błędem było jedno, jedyne pytanie: "a kto to jest?..." . I wtedy się zaczęło. Codzienne opowieści qmpla o "songu", "kosmicznych wojownikach", "komórczaku"( ), napakowanych to przesady kolesiach, którzy w moim przekonaniu nie mogli być starsi niż- na oko- 13 lat. Nie bardzo łapałem o co chodzi, więc dobry kolega przyniósł mi jakiś album z naklejkami. Pamiętam, że poczułem się trochę nie swojo, widząc na każdej stronie grupki napakowanych ponad ludzkie możliwości 9-ciolatków, patrzących na mnie z mordem w oczach... oraz jedną naklejkę, która wbiła mi się szczególnie w pamięć: złotowłosy gość, w podartym, fioletowym ciuchu, z raną na lewej ręce... pomyślałem, że warto sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi. Pożyczyłem od niego odcinki 1-6 dbz. Obejżałem po powrocie ze szkoły. Wysłałem qumplowi esa (do tej pory mam go w pamięci komóry): "#1. Przynieś mi odcinki 7-14 bo cię za***ę. #2. Dlaczego Songo lata na CHMURZE???!!" Od tamtej pory obejżałem WSZYSTKIE (bez OSTATNIEGO dbz- jak ktoś ma link do downloadu, niech poda)....
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Moja przygodaa z Dragon ballem zaczela sie przy pierwszej emisji w RTL7 ogladalm chyba od 5 odcinka
Wtedy mialem chba 6-7 lat Nawet pamietam ze mama nie pozwalala mi ogladac serii Z i GT, ale i tak ogladałem

Co do linka to prosze :
http://danime.ovh.org/anime_dragonball.html
Sa tu wszystkie seriie

ObrazNAKARMObrazNAKARM
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Słuchaj, ten link to do jakiej wersji językowej? JAPOŃSKIEJ!?!
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
NIe to jest do POlskiej wersji jezykowej

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Fanem DB jestem od 4-6 miesięcy.
Zaczęło się od gry "Mugen", chciałem obejrzeć DB, no i założywszy sobie internet po kilku miesiącach udało mi się odnaleźć odcinki i je pobrać.
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
pierwszy odcinek oglądałem jakieś 7 lat temu, był to odcinek w którym vegeta walczył z goku na ziemi
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Ja jestem fanką od czasów pierwszej emisji:), miałam małą przerwę, i też pamiętam ,że swego czasu mama mi zabraniała tego odlądać, ale potem nawet mi nagrywała odcinki jak na obóz wyjeżdżałam;).

I was buried alive...
I was born dead...
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.343
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Ja zaczołem przygode z Dragon Ballem od seri DB ale nie pamiętam w jakim momencie. Było to w Gimnazjum, chyba 2 klasa. A jestem pierwszym rocznikiem którego objego gimnazjum. Niestety czasami udawało mi sie zdażyć tylko na drugi [ ort! ] odcinek albo w ogóle [ ort! ]. Ale czasami kumpel nagrywał poranne powtórki.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
juz nie pamitam ale chyba okolo 6-7 lat na poczatku mi sie nie podobal ale potem zmienilam co do niego zdanie

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Albert Fish napisał(a):
Ale czasami kumpel nagrywał poranne powtórki.
Pamiętam, że moja mama nie lubiła jak to oglądałam, ale udało mi się ja przekonać by nagrywała mi odcinki:).Też nie wyrabiałam na część z nich.

I was buried alive...
I was born dead...
c-21 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
c-21
Wiek: 37
Dni na forum: 6.284
Posty: 6
Skąd: Łódź
To było jakieś 7 lat temu... wszyscy goście z mojego gima się tym zachwycali i w końcu postanowiłam sprawdzić , co to za "bajka ". Trafiłam na walkę "naszych " z Nappą i już zostałam, wciągnął mnie klimat tego anime i sposób rysunku . he, he ... a dzięki temu kolesie z mojej klasy przestali się na mnie wyżywać , tylko zaczęli prosić o rysunki Vegety czy Songa .
dyziek009 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.283
Posty: 5
Ja pierwszy raz zobaczyłem DB jakieś 6-7 lat temu. Od pierwszego odcinka.
Od razu mi sie zpodobało. Jednak najbardziej mi sie podobało DBZ.
Chodziłem w tedy do 1 klasy chyba.
waldoch12345
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.262
Posty: 7
Dokladnie nie pamietam kiedy po raz pierwszy zetknolem sie z DB ale bylo to cos kolo 6-7 lat temu. Pamietam jak ogladlem kazdy odcinek przed szkola. To bylo cos A w szkole to bylo dopiero nie kazdy mial RTL7 i niektozy kumple dopytywali sie mmnie co tam dzisaj bylo
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Poznałem db jak lecisł po raz pierwszy w TV. Na RTL 7.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
pogubiłem sie już w tych datach ale to było dawno temu.Pamietam że to było w tedy jak kupiliśmy antene satelitarną(to będzie jakieś 8 lat już).Dragon Ball leciał na RTL7- to było coś Kocham DB
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.153
Posty: 64
Skąd: NT
ja go ogladalem od poczatku na rtl7

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Ewenement Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.153
Posty: 25
Ja zainteresowałem się DB gdy leciał jeszcze na RTL 7. Około 6 jestem fanem, i będe nim do końca życia.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Freeman napisał(a):
pogubiłem sie już w tych datach ale to było dawno temu.Pamietam że to było w tedy jak kupiliśmy antene satelitarną(to będzie jakieś 8 lat już).Dragon Ball leciał na RTL7- to było coś Kocham DB
Ta sama sytuacja.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Mnie Db brat zainteresował [ kiedy już leciały pierwsze odcinki w TV ] , zachęcił mnie i zacząłem oglądać .po jakmś czasie zaczołem czytać pisma o mangach i anime [ Kawaii ] i tak sie zaczołem w to wszystko wkręcać .

THE END

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
A ja jakims dziwnym zbiegem okolicznosc wlaczlyem RTL 7 mialem wtedy chyba 10 moze wiecej mnie lat i akurat lecial 1 odcinek DB i tak sie zaczelo

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kiedy poznaliście Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook