Forum Dragon Ball Nao

» Wasze ulubione gry cRPG

Strony:   1, 2, 3, 4  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Dungeon Siege, Neverwinter Nights, Gothic seria, Diablo seria, Sacred, Planescape: Torment, Icewind Dale . . . to najbardziej urespektowane przeze mnie tytuły . . .

Pozdrawiam
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
zdecydowanie najlepszą grą z tego rodzaju jest Diablo II i mimo że ma swoje lata to zajmuje wysokie miejsce w rankingu
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
W JAKIM rankingu?! I od kiedy Diablo jest eRPeGiem
Przecież to Hack & Slash! Nie wiem co wy z tym Diablo... trochę próbowałem, ale mi nie podszedł, wróciłem do Fallout'a.
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
paintball_0 napisał(a):
W JAKIM rankingu?! I od kiedy Diablo jest eRPeGiem
Przecież to Hack & Slash! Nie wiem co wy z tym Diablo... trochę próbowałem, ale mi nie podszedł, wróciłem do Fallout'a.

może lepiej powiedz że nie umiesz grać w dziablo
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
może lepiej powiedz że nie umiesz grać w dziablo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
A co jest do nie umienia?! Kiedy zobaczyłem ile jest textu na który nie mogę odpowiedzieć i który MUSZĘ przeczytać, bo jak przerywam to mi się giera wiesza to dałem sobię spokój. W falloucie wystarczył 2minutowy wstęp i wiadomo było wszystko. Cała historia odkrywana była stopniowo, nie w jednym pliku na 3 strony textu.
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
po prostu nie doceniasz piękna tej gry bo jesteś zwykłym zjadaczem chleba a w diablo grają koneserzy
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jeżeli bycie koneserem polega na nieustannym * myszką w wybranego wroga , wolę już plebejskie dialogi , prostacką fabułę i prymitywny system walki w falloucie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
franqey napisał(a):
Jeżeli bycie koneserem polega na nieustannym * myszką w wybranego wroga , wolę już plebejskie dialogi , prostacką fabułę i prymitywny system walki w falloucie

to twoim zdaniem jakie gry sa dla koneserów??? może pokemony??? przecież Diablo to klasyk ale widocznie taki matoł jak ty tego nie rozumie
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
franqey napisał(a):
Jeżeli bycie koneserem polega na nieustannym * myszką w wybranego wroga , wolę już plebejskie dialogi , prostacką fabułę i prymitywny system walki w falloucie
Ja ci ### dam plebejskie dialogi
Gdyby nie ta gra, nigdy bym się nia nauczył angielskiego
Prostacka fabuła. PROSTACKA FABUłA Kiedy się dowiedziałem, że znalezienie WaterChipa to nie główny cel kampanii to mnie rozwaliło!!! Albo jak czytałem dziennik The Unity po ANGIELSKU ZE SłOWNIKIEM W RęKU
Masz u mnie przerąbane
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
to twoim zdaniem jakie gry sa dla koneserów??? może pokemony??? przecież Diablo to klasyk ale widocznie taki matoł jak ty tego nie rozumie
Zrobię dla was wyjątek , i wytłumaczę wam dwie sprawy , choć wydają się tak żałośnie banalne że nie wypada tłumaczyć. Koneser to taka osoba która nie wybiera porshe 911 mimoż że to klasyk , lecz np. Astona db 7 , bo to klasa. Tak samo nie wybiera diablo na które lecą wszyscy tylko np. Tormenta albo fallouta. druga sprawa:
Ja ci ### dam plebejskie dialogi
Gdyby nie ta gra, nigdy bym się nia nauczył angielskiego
Prostacka fabuła. PROSTACKA FABUłA Kiedy się dowiedziałem, że znalezienie WaterChipa to nie główny cel kampanii to mnie rozwaliło!!! Albo jak czytałem dziennik The Unity po ANGIELSKU ZE SłOWNIKIEM W RęKU
Masz u mnie przerąbane
Chłopcze , nikt ci nie powiedział co to jest ironia?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Zrobiło się ciekawie, mości panowie mamy okazję oglądac starcie dwóch zupełnie odmiennych stanów inteligencji i doświadczenia . . .

PRZYPADEK I - niedorozwój półkuli mózgu odpowiedzialnej za stan świadomości istnienia, oraz brak wzwodów, celem czego jest dowartościowywanie sie przez, jak to ujął mości Franek :

nieustannym * myszką w wybranego wroga
od kiedy Diablo jest eRPeGiem
Brak mi słów . . . RPG - Role Playing Game - chyba nie musze tłumaczyć. Co charakteryzuje RPGi? Zdobywane punkty dośw., pieniądze, masa ekwipunku, questów, dziennik, zdobywanie umiejętności i wiele innych . . . Diablo ma to wszystko + czysta przyjemnośc z siekania i pójdzie na wszystkim co jest podłączone do prądu 220V Jeszcze trochę i niektórzy nie będą rozróżniali FPSów od TPPów, paranoja . . . .

Hack & Slash!
Paintball, pewnie nie wiesz, ale oficjanie taki gatunek nie istnieje . . .


PRZYPADEK II - normalny rozwój mózgu XXI wiecznego człeka, 3 paczki "Mocnych" dziennie, kilka bronków pod weekend

Zrobię dla was wyjątek , i wytłumaczę wam dwie sprawy , choć wydają się tak żałośnie banalne że nie wypada tłumaczyć. Koneser to taka osoba która nie wybiera porshe 911 mimoż że to klasyk , lecz np. Astona db 7 , bo to klasa.
Doskonałe zdefiniowanie owego problemu . . . jednakże moim zdaniem koneserem jest osoba, która mając do wyboru wino sprzed ćwierci wieku a wino sprzed lat kilkunastu, przy ocenie smaku nie będzie patrzeć na rocznik lecz na z góry ustalone parametry, schematyzowane przez pokolenia ludzi, trudniących się jego własnym fachem, i tak, nie musi wybrać wina starszego, gdyż utarto pogląd iż będzie lepsze, równie dobrze może stwierdzic przyjmując obrany parametr iż cherry za cztery jest lepsze niż niejedno wykwintne dobrze datowane . . .

Pozdrawiam
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gozdek napisał(a):
Diablo II + lord of destruction
I tylko część druga
Ps. Najlepszy Patch to Patch 1.10 , wprowadził fajne typy ekwipunku i nowe "potwory".
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
Paintball, pewnie nie wiesz, ale oficjanie taki gatunek nie istnieje . . .

no nareszcie mu ktoś to powiedział może się w koncu przestanie wymądrzać
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Od razu powiem: PISZĘ O cRPG! żeby była jasność. A Diablo JEST "Hack & Slash" Nawet na pudełku tak pisze

Ale niech już będzie, że to RPG. Nie będę się przecież kłucił o jedną gierę, jest jeszcze tyle innych.....

ps.: Dante, ty jesteś jak wcielenie Freuda (mam nadzieję, że dobrze napisałem nazwisko...) Cóż za trafna i wnikliwa analiza!
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Space Hack, Dungeon Siege i inne
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
[b]Ja kocham Baldur's Gate i Diablo 2 no i chyba Fallout
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
KoTOR 1 i 2
Sacred
Diablo2
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Sacred, Gothic, Spellforce(połączenie RTS i RPG) oraz gra w przeglądarce www.battleknight.pl

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ulubione RPG?
Najbardziej Morrowind oraz dodatki do niego, choć uważam, że po dluższym okresie grania trochę się nudzi.
Jeszcze Neverwinter Nights, moim zdaniem zbyt schematyczny i liniowy ale i tak niezły.
A moja najbardziej ulubiona, najwspanialsza, najświetniejsza,pierwsza poważniejsza w moim życiu gra to Drakan: Order of the flame (ok, nie zalicza się do tematu ale i tak muszę to powiedzieć). Starocie, ale jakie. Ech co to za czasy były... <marzy>

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
matiyy
Ziemianin
Ziemianin
matiyy
Dni na forum: 6.256
Posty: 2
popieram Diablo

ale owiela bardziej wole MU xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wasze ulubione gry cRPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook