Forum Dragon Ball Nao

» Wady bohaterów

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Chomiczko zgadzam się z tobą... z jednym wyjątkiem...
Kakarotto by nigdy nie zdezerterował, nosił w sobie saiyańską dumę... nie taką jak Vegeta... ale jakąś tam zawsze...
Zgadzam się też że ich wady są częścią ich samych... i prawde mówiąc podoba mi się tak jak jest....

Ps. Rulez2000 w tym kraju jest równouprawnienie a jeśli ci się zdaje że faceci są mądrzejsi, silniejsi itd. tylko dlatego że mają co innego w spodniach to cię uświadamiam że jesteś w wielkim błędzie....

Angrenereg Kali The Neftys
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
To co kobiety mają w spodniach to też nie jest złe hehe
Kobiety są tak samo, ablo mądrzejsze od facetów (no może niektóre)....
Ale Saiyanie nigdy nie zdezertowali, bo oni woleli umrzeć w walce niż zostać na łasce przeciwnika (zobaczcie jak Vegeta przeżywał porażkę z Goku).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Według mnie nikt nie miał wad, ale niektórzy mieli za dużo zalet!!! to mnie wkurzało najbardziej!!!!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Propo tego co mogło by być wadą u każdego wojownika to powiem tylko tyle:
Yi dan, er li, san gong-fu
- po pierwsze odwaga
- po drugie waleczność
- po trzecie gong-fu (w sensie technika, i umiejętnosci)

To są cechy bez których nikt nie mogł by walczyć, by skutecznie walczyć musisz byś wystarczająco odważny zeby stawić czoła wyzwaniu. Jeśli będziesz już na tyle odważny to musisz być wystarczajaco waleczny by znaleźć siłe która zniszczy twojego przeciwnika jeszcze zanim się ruszysz, i na końcu technika któr apozwoli ci zadawać druzgocące ciosy.

Dragon Ball jest anime o tematyce wręcz wojennej (jednoosobowy oddział itd ) Dlatego największymi wadami był by brak jednej z wyzej wymienionych cech, jednak ciężko stwoierdzić ich brak u jakiegokolwiek z bohaterów. Co prawda były sytuacje które mnie irytowały takie jak pycha vegety niepozwalająca mu podjac wyzwania, czy co tu ukrywac naiwność kakarotto, który daje się dość latwo podejść .

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Vegeta dlatego chcial uciekac i nie walczyc z Brollym bo doskonale znał legende ktora mowila ze Legendarnego Sayana nie da sie powstrzymac . A wade mial moim zdaniem Brolly bo nie przeszedl na dobra strone , jako postac w timie DBZ mogl by duzo zdzialac .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
jako postac w timie DBZ mogl by duzo zdzialac
Masz racje Brolly byl zly i podjal zla decyzje.
Jjednak walcząc razemDBZ team pokonal Broliego Czyli byli w stanie to zrobić, Vegecie zabrakło wiary we wlasne mozliwości i mozliwosci przyjaciol On jako dumny książe Saiya-jin nie wlaczyl ( z poczatku) mimo ze nawet piccolo walczyl, zabrakło mu odwagi. Patrząć jak zwykli zolnieze walczą znalazl w sobie sile do walki dlatego lubie go nino niby zalamania tak naprawde ciagle byl w nim plomyk nadzieji

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Już to ktoś napisał, ale ja powturze ze wada Picollo było małe poczucie humoru.

Ale na pewno [ ort! ] niezgodze sie, że wadą Goku była zbytnia troska o przyjaciół i ziemię. Bo wtedy ludzie musieli by się obawiać Goku a nie Cella albo Buu. druga [ ort! ] żekomo wada to jego naiwność. On po prostu [ ort! ] wierzył w dobro i w to że kazdy potrafi sie zmienić. Gdyby nie to to nie było by w załodze Z Vegety i Picolla.

Przechodząc do meritum mego postu stwierdzam ze ich wady sa zaletami i vice versa. I to tyczy się chyba wszystkich bohaterów.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Kacman Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kacman
Dni na forum: 6.343
Posty: 15
Skąd: Częstochowa
Oto wady niektórych bohaterów:
-Vegeta: Zbyt wielka pewność w siebie
-Chibi Trunks: Przechwalał się, że jest silniejszy od Son Gotena
-Vegitto: Tak jak Vegeta
-Bebi: Tak jak powyżej
-Chi-Chi: Za dużo krzyczała
-Pan: Lubiła się wtrącać
-Piccolo: Zbyt małe poczucie humoru, może nawet brak
-Tenshinhan: Jak wyżej
-Fat Buu: Za dużo jadł
I to by było na tyle
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
wadą goku jest to że jest zbyt litościwy dla swoich przeciwników co często go gubiło, vegeta był dumny ale to właśnie duma dawała mu siłe do walki i do doskonalenia swoich umiejętności. wadą gokana było to że za bardzo słuchał matki i wolał się uczyć zamiast się doskonalić
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Nie brzydki Avatar (jeśli rękę można Avatarem nazwać )]
Duma Vegety była jego zaletą, ale przede wszystkim wadą. Przez niego Cell osiągnął Perfect'a, Gohan musiał walczyć ranny (jak Cell znokautował Vegetę)
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
ell osiągnął perfect DZIĘki vegecie bez tego gokan dalej byłby kupą szajsu i mamin synkiem a tak to można by [ ort! ] go nazwać nawet Wojownikiem ( acha byłbym zapomniał. wara od miego avatara )
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
( acha byłbym zapomniał. wara od miego avatara Evil or Very Mad )
Prawie ci sięzarymowało!!! ]
Gohan, jak sam powiedział, nie lubi walczyć. Co najwyżej zmarnowałby naturalny talent. Poza tym był dzieckiem, nie zapominaj o tym. Nic dziwnego, że się bał...
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
goku i vwgeta już jako dzieci twardo trenowali i nie wykręcali się ze nie lubą walczyć wiedzieli że to jest ich przeznaczeniem więc nie mów że był dzieckiem i że siębał bo gokan to po prostu ciepłe kluchy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ten avatar szczypie w oczy

poza tym [ ort! ] Gohan byl tez w polowie czlowiekiem i posiadal ludzkie uczucia, moze dlatego , ale tez byl malym brzdacem, ktory co dopiero nauczyl sie mowic ^^ "

Dai Kaiosama: Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie- Piszcie na temat!!!
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
[quote="Gotenx17"]
poza tym [ ort! ] Gohan byl tez w polowie czlowiekiem i posiadal ludzkie uczucia, moze dlatego , ale tez byl malym brzdacem, ktory co dopiero nauczyl sie mowic ^^ "

a co powiesz o gotenie? on też był w połowie czlowiekim a mimo to uwielbiał walczyć, podobnie jak tronk.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Witam po sporej przerwie. Zgadzam się z opiniami że każdy miał jakieś wady żeby upodobnić bohaterów DB do zwykłych ludzi jakimi jesteśmy my. I nie zapominajcie o Mister Satanie. On był zadziorny, pewny siebie, snobistyczny, chciwy... właściwie to był mieszanką wad wszystkich bohaterów DB.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No tak , za szybko napisałem ,a mało pomyślałem
....
To o Gohanie - to było po części jego wadą, zgadzam sie z toba szogi
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Wadą Gotena było to, że w póżniejszym wieku zamiast treningami zajoł sie kobietami. A gdy był brzdacem był zbyt ciekawski i wszedzie wtykał swój nos razem z Tronkiem.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
no nareszcie ktoś sie ze mną zgadza dzięki za poparcie

ale co do gotena to po czesci racje ma Albert Fish bo faktyczne jak goten byl starszy to za duzo uganial sie za laskami przez co zaniedbal treningi
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wadą Gotena było to, że w póżniejszym wieku zamiast treningami zajoł sie kobietami.
jak goten byl starszy to za duzo uganial sie za laskami przez co zaniedbal treningi
Od kiedy zainteresowanie okazywanme dziewczynom jest wadą?
No... jeśli panowie AlbertFish i szogi nie potrafią docenić uroku płci pięknej, to cóż ja moge powiedzieć?

Czekam jeszcze tylko na wypowiedź:

Wadą Gohana było to, z ezmarnował swój talent i został naukowcem.
Albo:
Wadą Tronka było to, z eprzejął po dziadku firmę i zarzucił trening...

Ale mam nadzieje, ze się nie doczekam...

pozdarwiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Wady bohaterów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook