Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
pewnie nie jest rewelka, ale chce go tu umieścić, żeby ktoś dał komenta
Obraz
(zajęło mi to 27 minut )
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Nie jest źle. Może nie są to jakieś lepsze prace, ale masz do tego smykałkę. Trenuj, a będzie dobrze. A tak w ogóle, od kiedy rysujesz?
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Najlepsza z twoich prac, nawet niezła, ale musisz potrenować nad techniką (patrz niedociągnięte ramię). Niepotrzebnie zakładałeś nowy temat, jak twoje wszystkie rysunki można zobaczyć w innym dziale.

http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=31304#31304
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dla mnie postacie z DB odbiegają poziomem od gryfa i animegirl.U Trunksa i Goku są pewne problemy z twarzą i dłońmi, z kolei u chimery i babeczki wszystko jest na przyzwoitym poziomie. Cienie także niezłe, tylko troszkę trudno mi jest zobaczyć wszystkie szczegóły dziewczyny, ale to już wina mego wzroku...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
około 41 minut
Mi napisanie tego posta zajęło ok. 50 sekund i 24,5 /50 sekundy , ale to tak tylko około.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
bez urazy, ale widziałam w życiu lepsze. Musisz popracować nad konturami, twarzą i ogólnie głową i gdzie niegdzie z cieniowaniem i ogólnie dużo pracy cie czeka... a jeśli chcesz, by cię ktoś cię pochwalił, to załóż konto na deviancie... (wiem, że to spam, ale mam to gdzieś)

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ogółem fajnie wyszła, tylko coś z ustami nie tak Ładnie wyszedł ci tors i kształt. Ramię trochę za długie i szpiczaste, miecz trochę za gruby, ale poza tym jest świetnie. Widać, że się postarałeś

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Od kiedy rysuję?...

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć... od małego- ale to tylko jakieś bajkowe stworki (typu Smerfy, Gumisie itp).

Tak naprawdę od czwartej klasy podstawowej (po namowie koleżanki)- uczęszczałam na jakieś tam kółko plastyczne, ale zazwyczaj rysowaliśmy martwą naturę (a szkoda). Gdy później było gimnazjum plastykę prowadziła polonistka, więc o kółku nie było mowy...

W końcu po opuszczeniu gimnazjum (dokładnie od początku wakacji br.) rozmyślałam nad tym, czy mogą być ze mnie ludzie po tak długiej przerwie...

Powiedzmy, że chciałam się sprawdzić. W ten sposób postanowiłam przejrzeć różnego typu rysunki i spróbować się zmierzyć z dziewczynką (jak została nazwana powyżej Anime Girl). Mam nadzieję, że na tym nie poprzestanę.

Najczęściej rysuję ołówkiem HB (bo mam ich najwięcej w domu- np w krzyżowkach mojej mamy, ale to mało istotne...), ale poeksperymentowałam z cienkopisem i nie wyszło (Trunks- to ów dzieło-badziewo).

Fenix Fable- widzę, że się znasz na rysunkach- może coś doradzisz? Rysujesz coś czasem? Jak tak, to na pewno [ ort! ] mi doradzisz
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Fenix Fable- widzę, że się znasz na rysunkach- może coś doradzisz? Rysujesz coś czasem? Jak tak, to na pewno [ ort! ] mi doradzisz
Jak chcesz porady to poczekaj na Megane, ona udzieli ci profesjonalnych wskazówek.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
W końcu po opuszczeniu gimnazjum (dokładnie od początku wakacji br.) rozmyślałam nad tym, czy mogą być ze mnie ludzie po tak długiej przerwie...
Z doświadczenia wiem, że najlepiej wychodzą arty po dłuższej przerwie. Najlepiej przy dobrej passie narysować ze 3-4 rysunki pod rząd, póżniej lepiej dać sobie spokój. Zawsze po kilku pod rząd kreska mi się "nie klei" lub łamie (i nie mówię o ołówku ). zrobię parę skanów i podeślę... jak się dowiem jak je wkleić na post, tak jak Trunk powyżej (nie mam Neta i mało umiem w tej kwestii....).
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jak chcesz porady to poczekaj na Megane, ona udzieli ci profesjonalnych wskazówek.
A co ja jestem darmowy punkt porady? Jak bedzie chciala to sie sama zglosi ja nadgorliwa nie jestem ;]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Megane: 18.12.2006, 13:53
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Jeśli nie jesteś nadto zajęta (Megane), to chętnie wysłucham Twoich rad... nie tylko Twoich!

A propos, jakim ołówkiem wg Was najlepiej się rysuje i dlaczego?

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Juz zalapalem o co chodzi z ImageShackiem i moge Wam podrzucic kilka moich rysunkow z DB.Blado wypadaja przy pracach innych,ale co tam

http://img84.imageshack.us/my.php?image=gohana4fs0.jpg
Zwroccie uwage na grzyba w tle.To po ataku Gohana
http://img155.imageshack.us/my.php?image=kurinbwst4.jpg
Jeszcze nie dokonczylem malowac.Sam szkic.Moj ostatni,robiony
jakis miesiac temu.
:arrow:http://img247.imageshack.us/my.php?image=ububzxw0.jpg
Uub i Vegeta z GT.Jedne z lepszych moich rysunkow.
http://img247.imageshack.us/my.php?image=veg ... ssjgv3.jpg
No i rzuce Wam jeszcze to.Vegeta rysowany jakies dwa lata temu,
a Goku z 1,5 miesiaca temu.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kreska - 0
kolorowanie - 0
Cieniowanie - -1
Proporcje - 0
Tła - Brak (oprócz jednego rysunku -.-)

Uwagi - Szczerze Ci powiem, zajmij się czym innym. Bo już za stary jesteś żeby się douczyć, i malować w przyszłości jak zawodowiec... Bo wiesz... Proporcje leżą, cieniowanie leży, kreska leży. I, tak w ogóle [ ort! ], na czym ty malujesz?!. Na kartkach w kratkę, na kartkach zeszytu?! :\. Wiesz, trochę poszanuj nas i nie wrzucaj szkiców czy rysunków... dla przyjemności, robionych na lekcji. Przepraszam, za słowa.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Tak dla wyjasnienia dodam,ze wcale nie zamierzam malowac "zawodowo".Robie to po amatorsku,dla przyjemnosci.Nie obchodzi mnie,czy na jakims drogim plutnie,czy na kawalku kartki.Mam swoj zeszyt na rysunki i w nim glownie rysuje.Doskonale zdaje sobie sprawe,ze sa to rysunki takie,jakie sa-nie boje sie stwierdzic,ze nie mam talentu do rysowania.I to,ze sa na kartkach z zeszytu wcale nie oznacza,ze nie mam do Was szacunku moi drodzy wspolforumowicze Sorry,jesli Was tym zranilem-nie mialem takiego zamiaru. Chcialem sie tylko podzielic.Jesli moderatorzy tez uwazaja to za bezsens,brak szacunku,kpiny itd,itp to usuncie posta.Nie obraze sie.

dla przyjemności, robionych na lekcji
PS.Rysunki robione na lekcji swoja droga.Te byly rysowane w domu,na spokojnie,bez obawy,ze mnie ktos nakryje itp. Pozdrawiam

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
A mnie się osobiście podoba styl Kamyl'a. Prosty ale przejrzysty . od razu [ ort! ] wiedziałam o jaką postać chodzi, gdy tylko na nią popatrzyłam. Jedno mam do narzucenia- rysunki w zeszycie w kratkę psują estetykę rysunku, no ale jak nie było niczego pod ręką (sama wiem z doświadczenia) to może być .

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Trunk, moje uwagi? Nie rysuj... nie no żartuje

Przede wszystkim rozplanuj rysunek zanim cokolwiek zaczniesz, bo jesli tego nie zrobisz znieksztalcisz wiele rzeczy. Postaraj sie takze o lepsze cieniowanie, bo zauwazylam ze jak juz osiagniesz sedno linearta to cien odwalasz. Jak masz zamiar odwalac to wcale go nie rob, albo wcale nie rysuj, rysunkowi potrzeba duzo cierpliwosci i wkladu a ty robisz to na odpierdziel. Zauwazylam takze ze marnie wychodza ci konczyny, pocwicz na podstawie wlasnej dloni az zauwazysz efekty. Najwazniesza rada: zanim zaczniesz rysowac postacie surrealistyczne, upewnij sie ze z realistycznymi ci wychodzi, klaniaja sie podstawy anatomii, ktore nawet w mandze sa utrzymywane.

kamyl masz 17 lat a takie rysunki to ja uswiadczylam u 10-letniego dziecka, nie ma sie czym za bardzo chwalic. Popracuj najpierw na prostych rzeczach, np na martwej naturze jakies garnki, bryly w przestrzeni. Zaczynanie od skomplikowanych rzeczy nic cie nie nauczy.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
A mnie się osobiście podoba styl Kamyl'a. Prosty ale przejrzysty
Dzieki,Trunk Mnie tez sie podobaja Twoje rysunki DB.Tez bym chcial umiec tak odzwierciedlic cienie i zagiecia,jak w Twoich pracach,ale nie potrafie...


takie rysunki to ja uswiadczylam u 10-letniego dziecka
Po raz kolejny informuje,ze nie rysuje zawodowo,tylko dla przyjemnosci i doskonale zdaje sobie sprawe z poziomu,jaki reprezentuja moje rysunki A raczej z dolka,jaki reprezentuja moje rysunki Megane,ciekaw jestem,co bys powiedziala na moje rysunki,ktore robilem wlasnie w wieku ledwo powyzej 10 lat Moze sie przekonamy

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Po raz kolejny informuje,ze nie rysuje zawodowo,tylko dla przyjemnosci i doskonale zdaje sobie sprawe z poziomu,jaki reprezentuja moje rysunki Razz A raczej z dolka,jaki reprezentuja moje rysunki Wink Megane,ciekaw jestem,co bys powiedziala na moje rysunki,ktore robilem wlasnie w wieku ledwo powyzej 10 lat Wink Moze sie przekonamy Laughing
No ciekawe ciekawe ale nie interesuje mnie jak odebrales do siebie moja krytyke a raczej porady. Bo kazdy potrafi sie rzucac jak sie mu cos powie, a nie kazdy potrafi wziąć [ ort! ] do siebie porad i sie do nich stosowac ;]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook