Forum Dragon Ball Nao

» Survivor 2 - Users Revolutions.

Strony:   1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nareszcze ostatnia runda , pomyślał Franqey. Oststnią konkurencją w miniturnieju była walka za pomocą broni białej , a udział w niej wzięli Szary oraz Kakarotto. Walka trwała wyjątkowo długo , lecz w końcu Onagama wygrał. Po zwycięskiej walce zostawił Kakarotto w rękach sanitariuszy z odciętymi ręką , nogą i uchem , oraz przebitym płucem. Komputer łaskawie pozwolił przegranemu żyć , pod warunkiem oczywiście że nie padnie na stole operacyjnym , co w jego stanie było dość prawdopodobne. Szary podszedł do Franka , i nie zważając na nic przyłożył mu miecz do krtani i kazał iść z sobą. Związał Frankowi oczy , i prowadził w nieznane. Gdy dotarli do celu przywiązał go do krzesła i zdiął przepaskę z oczu. Naprzeciwko Franka siedział Navaro. Rozpoczął bez ceregieli:
- domyślasz sie w jakim celu zostałeś tuprzyprowadzony?
- oczywiście. Doprowadziłem do śmierci twojej marionetki. Oczywiście mogłem powiedzieć że to ty tak na prawdę jesteś bossem , a nie edhel , ale ze znanych tylko mi powodów nie zrobiłem tego.
Navaro wydał się bardzo zdziwiony tą odpowiedzią , i powiedział tylko:
- z kąd wiedziałeś?
- widzisz , tak się składa że poznałem tego waszego naukowca zanim jeszcze został połączony z komputerem.Oczywiste było że nie pozwoliłby żeby ktoś tak mało doświadczony jak edhel zdobył władzę nad jego zdaniem jedyną drogą uwolnienia się z Miasta jego wszystkich mieszkańców. Oczywiste wydało mi się że bendziesz miał parę płotek w zanadrzu które pójdą na rzeź żeby osłaniać grubego zwierza.
- bad girl i edhel - dokończył markotnie Navarro
- Dokładnie - kontynuował Franqey , prosząc o fajka którego natychmiast otrzymał- ty również musiałeś należeć do rady , żeby nie stracić swojej pozycji. Co do Szarego miałem pewność że jest maszyną , poza tym zbyt wiele ryzykował , więc nie mógłbyć przywódcą. Shiro to jeden z agentów Komputera. Zostaliśmy sobie oficjalnie przedstawieni , a sądząc z jego kartoteki składającej się z samych zasłóg dla systemu nie mógł być przywódcą. Kakarotto zaś święcie wieży że mieszka w idealnym państwie, więc zostałeś tylko ty. Poza tym nie byliście jedynymi ludzmi którzy dostali przekaz od waszego "naukowca" , który tak na prawdę nazywa się Dai Kaiosama.
- Co zamierzasz? spytał Navaro
- Jeszcze nie wiem. Jakoś nie wierzę że ten "idealny" świat zewnętrzny jest taki wspaniały. Jestem alergikiem , i te wszystkie rośliny mogłyby mnie wykończyć. Poza tym o życiu w Mieście też mówiono że będzie sielanką.Mógłbyś już mnie póścić?
- tak , wymamrotał wciąż zbity z tropu Navaro. Gdzie teraz pójdziesz?
- nie wiem , muszę dowiedzieć się jeszcze czegoś o księdzie Yoshi-tan i o tym całym Shiro.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
-No jesteście WRESZCIE! - wysapał Szary w kierunku Dante'go i Hiddena

-Ano, jesteśmy - rzekł Hidden kołysząc ramionami w geście zadymy

-I z czegoś taki dumny - zapytał Franek, praktycznie już otrzeźwiały z narkotyku

-Vergil nie żyje - powiedział z nutką euforii w głosie Hidden

-A widziałes jego trupa? - spytał Xan

Hidden podrapał się po łbie. Dante tylko sie skrzywił.

-Masz rację, ciała nie było, tylko plama krwi . . . - urwał, gdyz spojrzał na nagłe zakłopotanie Xan'a

-O co chodzi - spytał Dante

-Shiro, gdzie jest Shiro! - warknął - Dopiero co Szary odciął mu łeb, nie ma trupa! - dociekał

Nagle zza drzew wyszedł Shiro. Niestety, nie taki sam jak niegdyś. Jego czarne niczym smoła włosy pobielały, skrzydła zniknęły, zaś na jego torsie pojawiła się niebieskoskóra kamizelka w orientalne wzorki. Dante juz wiedział.

-TO VERGIL! - wrzasnął Hidden dibywając Soul Edge'a

Nie był jedyny. Dante dobył Incruxa, Rebeliona zaś zostawił przy pasie, podobniez jak Shotgun'a. Szary dobył ubu katan, Franek zaś, dobył szlugi . . .

-No co, to Wasz problem, co nie? - spytał nie oczekując odpowiedzi

Mimo ztrojonej siły walka była niezwykle zacięta, moc Vergil'a połączona z mocą Shiro zaowocowała powstaniem niemal idealnego demona w postaci całkowitej. Shiro nie używał broni, samych tylko pięści. ominął cięcie Incrux'em i uderzył Dante'go w czapę, temu aż zawróciło we łbie, polała się krew. W sekunde później Shiro oberwał kłuciem od Ukrytego. Szary zas przełożył mu przez prawy policzek, zbroczając jego skórzany kaftan. Shiro stanął przez chwilę w miejcu, kilka kolejnych kropel ronił na ziemię. kątem oka spojrzał na Onikage, ten zaś wyczytał jego intencje w mgnieniu oka, co pozwoliło mu momentalnie skontrować jego kolejny atak. Shiro stracił równowagę, Ukryty podszedł go od tyłu i przeszył mu plecy Soul Edge'm.

-DOBIJ GO! - wrzasnął padając na ziemię podobnież jak Shiro

Szary myślał przez chwilę spoglądając na demna.

-TO JUŻ NIE JEST SHIRO, TO VERGIL MUSI ZGINĄĆ!!! - krzyczał Ukryty podpierając się łokciem o glebę i ocierając krew z rozbitego czoła.

W końcu Szary podjął decyzję, rozciął go wpół wra z atakującym w tym samym momencie Dante'm. Vergil padł, po chwili jego ciało zaczęło sie zapadać w sobie, był to tak ochydny widok, że Franek zwymiotował na swe nowe mokasyny . . .

Dante padł, to samo zrobił Szary. teraz obytrzej leżeli na ziemii ciężko i łapczywie chwytając powietrze z płuca . . .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Szarak, Onikage Minyamo kojarzy mi się z japońskim skoczkiem narciarskim.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Szarak
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Shiro, bo na opowiastkę nie mam czasu.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Navaro.

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Navaro, bo nie lubię głosować na czytelników Tolkiena. (czyli na Szaraka)
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mimo dośc niewysokiej frekwencji ostatniej rundy Surva, ogłaszam zakończenie rozgrywki i jej Wielki Finał.
Ostatnia wyeliminowana osobą jest Shiro.


W Finale głosujemy na tę osobę, która według nas powinna wygrać całą grę.
NIe można oddawać głosu na samego siebie.

Do finału po wielu trudach i ciężkich bojach dotarli:


franqey

Szarak

Dante Navaro


Wielki Finał trwac będzie trzy doby.
Mam nadzieje, że tym razem nie zaskoczy nas wyczerpanie limitu:P

pozdrawiam i zachęcam do gry

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Szarak. Lubię go najbardziej z tej trójki.
I, obok Hiddena, najbardziej z całego forum.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

shiro: O mnie to już zapomniałeś? :<

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Xan: 16.12.2006, 22:50
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Franek za oryginalny styl bycia i mówienie szczerze tego, co sądzi na dany temat.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Franqey za to, że jest sobą.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Franqey za to, że naprawde potrafi pisać, krótkie ale jak bardzo rozumne posty;]
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Franek- bo na mnie nie głosował i lubie go najbardziej z tej trójki

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Burn Dai, burn!! Nie dałeś mi zagłosować w przedostatniej rundzie, trzeba zawiązać jakąś opozycję przeciwko tobie (żart)

Dante, ponieważ tworzy fajne opowiadania, ale i tak ja>ty

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dante. Jest dobrym kolegą, niezłym pisarzem i podejrzewam że wspaniałym mechanikiem

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dante Navaro-podoba mi sie Twoja fantazja i wyobraznia Wedlug mnie zaslugujesz na tytul SURVIVORA. Masz moj glos.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Franki , bo pisze fajne posty
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Franek- a czego, sama nie wiem
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Franqey

Bo reszta odpada w przedbiegach
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Navaro czy Szarak? Krystian czy Maciek? Dante czy Onikage? Mój brat czy zaprzyjaźniony alchemik? Fan DMC czy FMA? Cola czy Pepsi? A skąd mam do cholery wiedzieć? -.= Ej no, nie mogę oddać głosu na obu? ^^

Głosuje na Szaraka... Tak głupio dostać tylko jeden głos - niech przynajmniej dwa będą... ^^'

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Survivor 2 - Users Revolutions.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook