Forum Dragon Ball Nao

» Głupota bohaterów

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Co do Goku - on mial szybki metabolizm, dlatego nie tyl, nawet jakby nie trenowal , to pewnie by nic nie odlozylo mu sie w tkance tluszczowej.
Pomyś , jakby miał szybki metabolizm , to musiałby często lecieć srać. W przypadku walk tocząsych się przez kilkanaście odcinków takie rozwiązanie nie wchodzi w gre.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
A pamiętacie jak Vegeta wpierniczał żarcie na Bodokai? To chyba faktycznie zaleta Saiyan (pewnie każda laska by chciała jak oni: jeść co chce/ile chce i nie tyć!).
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No musieli miec taki metabolizm a nie inny, inaczej pozdychaliby. Ale to juz inny problem. Mieli potezna moc , wiec musieli duzo jesc. Moze mieli tak przystosowane organizmy, ze nie musieli tyle w kiblu wysiadywac.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
załóż nowy temat " problemy natury gastralnej bohaterów db". Osobiście myślę że mieli po prostu inny metabolizm.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.349
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
i tutaj popieram wypowiedź franqey'a będąc przedstawicielami innej rasy musieli mieć inny metabolizm
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
W to nikt nie wątpi (chyba...) Wiesz co Shogi? Załóż taki temat: "Saiyanie i żarcie, czyli jak to jest z żołądkami Saiyan".



EDYTOWANE:

Cieszy mnie to.... nie bardzo.
(frytka w pianie)

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez paint: 18.12.2006, 16:32
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.349
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
dzięki za pomysł pomyślę o tym i może skożystam
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Może Saiyanie mogli tyle jeść bez "konsekwencji" dla lini, dlatego że musieli nakarmić swoją drugą formę! Dla takiej małpki to nie były chyba aż tak ogromne porcje!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Skoro intensywnie trenowali nie musieli martwić się o linię, ponieważ szybko spalali to co mieli przy tak ciężkim treningu(patrz Vegeta).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Witajcie ogladalem sobie ostatni Cell sage i tak sobie pomyślałem :
Kiedy Cell mial eksplodować i Goku go zabral do Kaito to czemu nie wrócił [ ort! ] z powrotem [ ort! ] na ziemie razem z Kaito i jego zwierzakami? Ciekawy jestem co wy o tym myslicie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
a) bo by nie zdążył
b) bo nie miał czasu, by na to wpaść
c) chciał się poświęcić w obronie Ziemi

PS.
Nazwij temat jakoś normalnie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.907
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Też sie nad tym zastanawiałam Może on chciał dać Gohanowi motywacje żeby ten rozprawił sie z nim na zawsze... chociaż on chyba nie wiedział że Cell sie odrodzi..?

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bo chciał uratować przyjaciół.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
a) Nie chciał wracać, bo gdyby wrócił znów musiałby z powrotem wracać do Kaio.
b) chciał obudzić drzmiący potencjał w Gohanie poprzez walkę z Cellem, co z resztą zaoprocventowało zmianą w Gohana w SSJ2.
c) nie chciał ryzykować własnego życia? Lecz znając Goku za Ziemie oddałby swoje życie jak i całej swojej rodziny.

Naowicz napisał(a):
Nazwij temat jakoś normalnie...
Nom, racja .
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Dark Sky napisał(a):
b) chciał obudzić drzmiący potencjał w Gohanie poprzez walkę z Cellem, co z resztą zaoprocventowało zmianą w Gohana w SSJ2.
Wow to Gohan zamienił sie w SSJ2 jak zgina Goku ??!!?? Nie wiedzialem dobrze ze mnie uswiadomiles...

A jak mialem to nazwac??
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Sevba napisał(a):
sie w SSJ2
w któryś poziomów sayiańskich, mniejsza z tym dokładnej cyfrry nie pamiętam . Co do samego tematu, mógł przecież jeszcze wszystkich w szybkim tempie przenieść do domu Kame Senina, przecież tam nie było Cella, wszystko skończyłoby się dobrze.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
A dlaczego Goku w czasie walki z Frizerem nie zatańczył lepperowskiego bredgensa śpiewając pod nosem makarenę ? Dlaczego w punkcie kulminacyjnym nie wsiadł w statek kosmiczny i nie poleciał po senzu? Dlaczego nie golił brwi i włosów łonowych?

Goku nie powrócił z powrotem na Ziemię ki-teleportacją, gdyż nie starczyło na taki manewr czasu. Saiya-jin wyraźnie stwierdza: "NIESTETY nie mam innego pomysłu... Do głowy przychodzi mi tylko jeden sposób na uratowanie Ziemi...". Zrobił co musiał, tylko on mógł powziąć to brzemię. Co nie oznacza KURDE BELANS, że chciał się poświęcić.
Takie opinie strzykają mnie o kant tyłka. Sformalizowane brednie, pochopne wnioski. Son po walce sam doszedł do konkluzji, że po części przyciąga zło. Następnie wypowiada ważne słowa: "WCALE NIE chodzi mi o to, żeby się poświęcać dla Ziemi... Zresztą zdarzało mi się już wybawiać Ziemię z tarapatów (...)". Tam po drugiej stronie mógł obcować z wielkimi mistrzami i jak sam stwierdził "nie będzie się nudził". Jest to zapowiedź CIĘŻKIEGO treningu. Dochodzi do tego Gohan, który stał się silniejszym obrońcą planety.
Tak było bezpieczniej, co nie oznacza, że chciał w czasie walki zginąć.
Miał do wyboru: swój zgon albo zgon 'wszystkiego'.
Wybrał opcję korzystniejszą.
Gdyby mógł wykonać dany manewr bez umierania, zrobiłby to.
Nie chciał, a MUSIAŁ. A to, że z tym przedsięwzięciem pociągnęły się pewne zalety, jak i wady inna sprawa.
Pozdrawiać i z głową tematy zakładać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
krzychu1301 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.751
Posty: 42
zgadzam się z tym co Mistrzu napisał
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
krzychu1301 napisał(a):
zgadzam się z tym co Mistrzu napisał
Też sie z Nim zgadzam.
Dobrze chłop prawi, na umyśle zdrów.

Zapomniałem wspomnieć:
Dark Sky napisał(a):
mógł przecież jeszcze wszystkich w szybkim tempie przenieść do domu Kame Senina, przecież tam nie było Cella, wszystko skończyłoby się dobrze
Bła ha ha ha.
Eksplozja Cella była potężną bronią. Miała nie tylko zniszczyć bohaterów DB, ale i całą planetę. Sugerujesz, że Dom Genialnego znajdował się poza Niebieską Planetą? A może ta chatka to satelita ziemski, albo inny wymiar? Polecam korzystać z tego co masz na karku.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
krzychu1301 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.751
Posty: 42
Dark Sky napisał(a):
mógł przecież jeszcze wszystkich w szybkim tempie przenieść do domu Kame Senina, przecież tam nie było Cella, wszystko skończyłoby się dobrze.
a może on myślał że dom genialnego żółwia jest niezniszczalny albo że ziemia zniknie a zostanie zam dom w przestrzeni kosmicznej
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Głupota bohaterów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook