Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» FanZone

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.044
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co myślicie o FanZone na tej stronce ? Według mnie jest wszsytko czego potrzeba. FanFicki i FanArty na miejscu
FanFicki są dość ciekawe, bo wszystkie przeczytałem i naprawdę są godne uwagi. FanArty też niczego sobie
Teraz wasza kolej
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.060
Posty: 501
Mysle ze mozna by było zrobić ew. osobną strone jak Gotenks nie bedzie chcial, gdize bedzie mozna wrzucać "korygowaną" ForumFiction i Sesje

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.153
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Majin_Vegeta napisał(a):
Mysle ze mozna by było zrobić ew. osobną strone jak Gotenks nie bedzie chcial, gdize bedzie mozna wrzucać "korygowaną" ForumFiction i Sesje
Wrzucac ForumFiction i Sesje mozna by, ale nie widze potrzeby robic do tego osobnej strony... po prostu na DB Nao w odpowiedniej zakladce...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 04.01.2007, 21:48
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.839
Posty: 73
Wszystko jest OK, jednak gnębi mnie to, że opowiadania nadsyłane przez fanów w ogóle nie są sprawdzane pod względem ortografii, interpunkcji, stylistyki i innych błędów gramatycznych. Moim zdaniem powinna zostać powołana grupa paru osób, która była by odpowiedzialna za korektę błędów. Oczywiście nie mówię tutaj o dużej liczbie osób, ale uważam, że dwie osoby to optymalna wersja .
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.497
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jak moge dodac swoje rysunki do FanArtow na Dragon Ball Nao?Chodzi mi o te 3 ostatnie,ktorych linki sa w dziale Rysunki-temat ogolny.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.153
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Kamyl napisał(a):
Jak moge dodac swoje rysunki do FanArtow na Dragon Ball Nao?Chodzi mi o te 3 ostatnie,ktorych linki sa w dziale Rysunki-temat ogolny.
Oczywiscie wyslac je na mega emaila wraz z podaniem swego nicka

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » FanZone
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook