Forum Dragon Ball Nao

» Pożądane 'COŚ' ze świata DB...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ale tak na serio to chciałabym mieć smocze kule (nie koniecznie spełniające 3 życzynie mogą być 2 ). Na początku poprosiłabym o smoczy radar jaki stworzyła Bulma i niewiarygodne szczęście (mam namyśli np. wielka wygrana w totka ) a po roku bym miała sporo kasy i wyruszyłabym po smocze kule. Może w następnych życzeniach udałoby się telepnąć do naszego świata Goku i reszte
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
To już lepiej siebie samego/samą przenieść....
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No tak ale po pierwsze nie było tam by mojej rodziny,po drugie [ ort! ] wole swój świat,a po trzecie jakoś mnie nie goni żeby zostać zabitą z ręki Cella

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 10.04.2007, 14:17
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
A więc odpowiedź na post autora jest prosta.
Chciałbym umieć latać, teleportować się. Ale autor wspomina o jednej umiejętności. Otóż jest taka umiejętność w której mieszczą się wszystkie pozostałe otóż :
Chciałbym panować nad swoją energią (KI) i siłą woli.

Właśnie dzięki temu bohaterowie DB wykonywali wszystkie ,,czary"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Faktycznie! To jest właśnie najlepsze, że tylko jedna osoba o tym pomyślała!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Niekoniecznie, nie wszyscy chcieli mieć KI, więc nie możesz bez dowodów oczerniać inne osoby, że nie myślały o rzeczy, którą jest KI.
Jak sam dobrze wiesz, jest bardzo dużo ciekawych i interesujących przedmiotów w DB i nie wszyscy muszą akurat chcieć posiadać wyłącznie KI. Bo nie każdy potrzebowałby wszystkiego na raz.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ktoś powiedział, że chciałby latać, jak w DB. JAK W DB! Podążając tą myślą doszedłem do wniosku, że musiałby panować nad swoją KI. W kulturze Japońskiej KI to siła życiowa, ewentualnie sposobność/szansa, jeśli cytować ze słownika.


To jest właśnie najlepsze, że tylko jedna osoba o tym pomyślała! Shocked
Chodziło mi o to, że najlepsze nie jest korzystanie z KI, ale to, że nikt wcześniej togo nie napisał. Dziwiłem się, bo też bym chciał panować nad KI, a nie wpadłem na to, żeby to napisać.....
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
na razie [ ort! ] latanie jest możliwe tylko we snach. CHociaż słyszałem o lewitujących ludziach. Podobno energia wytwarzana podczas latania może spowodowac jakiś uraz hehe..

Ja to bym chciał także panowac nad umysłami innych ludzi, tak jak to robił Babidi , to by było coś.....
Co do KI to posiada ją KAŻDY człowiek . JEdni miejszą, a drudzy natomiast większą. Nie ma tak ,że ktoś jej nie ma, bo nie mógłby istniec na tym świecie
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenx17 napisał(a):
Co do KI to posiada ją KAŻDY człowiek . JEdni miejszą, a drudzy natomiast większą. Nie ma tak ,że ktoś jej nie ma, bo nie mógłby istniec na tym świecie
Taka była filozofia w DB ale czy tak jest naprawdę /
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Chyba musi tak byc.

Dzięki Ki możemy np. hmm chodzic, skakac, biegac i robic inne tam rzeczy. Wojownicy Z mieli jej oczywiscie więcej .

Ki jest energią każdego człowieka , każdy posiada mniejszą, lub większą , po prostu.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenx17 napisał(a):
Dzięki Ki możemy np. hmm chodzic, skakac, biegac i robic inne tam rzeczy.
Przypadkiem za takie rzeczy nie odpowiada układ kostny i mięśnie? oO


Mimo, że już wspominałem, że z DB chciałbym mieć chmurkę Kinto, jednak gdybym miał jeszcze inną możliwość wyboru na pewno wybrałbym zaczarowanego kija, ewentualnie kryształową kulę dla ozdoby pokoju ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenx17 napisał(a):
Wojownicy Z mieli jej oczywiscie więcej .
Nie mieli jej więcej tylko bardziej ją rozwinęli, nie myl pojęć..........(kuririn był przecież człowiekiem)
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
a ja chciał bym być Jak Son Goku mnie by to wystarczyło chodź bym nie pogardził Smoczymi kulami i magiszcnym kijem przynajmniej by się trafiła jakas ozdoba do pokoju.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Co do KI to posiada ją KAŻDY człowiek . JEdni miejszą, a drudzy natomiast większą. Nie ma tak ,że ktoś jej nie ma, bo nie mógłby istniec na tym świecie Wink

Nie zaprzeczam. Takie są Japońskie wierzenia.Toiyama je skopiował do Mangi i tylko rozbudował. Znowu sprecyzuję swoją wypowiedż: chodziło mi o kontrolowanie KI. Np tak jak Videl by mi w zupełności wystarczyło.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
musiałbyś najpierw mieć takie ki jak Videl.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
A jak się ten temat nazywa?....
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Taz chciałabym móc panować nad swoją ki, a techniki i latanie przyszłoby po treningach. Ale chciałabym najbardziej pojawić się w świecie DB jako Saiyanka:).

I was buried alive...
I was born dead...
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Jeśli o mnie chodzi to 7 kryształowych kul w tedy spełniły by moje trzy życzenia TRZY
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja bym sobie wybrała Smocze kule z Nameck(tak to sie pisze??). A o co bym poprosiła, już pisałam
tajner Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.198
Posty: 3
Ja chciałbym żeby były smocze kule. Poprosił bym smoka o
1.to że chce być sajanem (dodatkowo możliwa zamiana w SSJ 2)
2.Umiałbym latać
3. I przeżyć całą buu sage od początku turnieju.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Pożądane 'COŚ' ze świata DB...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook