Forum Dragon Ball Nao

» Diablo

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W którą część pogrywacie ? Ja zetknąłem się z drugą częścią i nie żałuję ! Naprawdę wspaniały RPG, godny uwagi ! Grafika w Diablo 2 nie zawodzi, akcja jest wspaniała, misje do wykonywania z przemyśleniem, co tu dużo mówić, trzeba zagrać !
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Taa Diablo to wręcz klasyka, kto nie grał, niech nadrabia. Też grałam w 2 - grafika troche tandetna jak na mój wymagajacy gust ale da sie przeżyc, poza tym granie takim, np nekromatą to czysta przyjemność

Co do RPG w ogole to ukłony ku Baldurowi, IceWind Dalowi i Neverwinterowi - super extra cudowny wypas, szczególnie pozycja nr 1 (i dodatek)
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Diablo jest wypasiony>!!! Ja gram w 2 część ,ale jeżeli chodzi o misje to gra niejest za ciekawa ,ponieważ moim skromnym zdaniem gra jest wręcz przeznaczona na battle-nett.
Kocham tą gre jestem w klanie Diablo 2 gram często przez neta w niego ,ale teraz nie bo moi koledzy też już niegrają ,a mi też się już nie chce [ ort! ].
Mam wszystkie postacie pow.80lv. i sam na nie ciężko pracowałem:P no może mi troche pomagano ,ale ja innym też pomagałem zdobywać Xp ,a co mało byłem taki chojny ,że rozdawałem pieniążki (bo mi się niemieściły)P
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
szuper swego czasu dosc duzo grałem.. o ile sie nie myle to mialem wypasiony sprzęt i dobre rzeczy na battle necie i chyba Sorc'a Amazona i nekrosa na ok. 95 lv wiec mozecie sobie pomylslec co to byl za nałóg

END
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Diablo według mnie to bezsensowna siekanina z wątkiem RPG. Już dwóch przyjaciół próbowali mnie przekonać do gry. Brrr. ohyda [ ort! ]. Jedyne co mi się podoba to filmiki. Są piękne.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.825
Posty: 16
Skąd: Kraków
Po pierwsze to nie ma na kompa gier RPG tylko cRPG po drugie Diablo to typowy Hack'n'slash !! Ja moją przygode z Diablo zaczałem w wieku 6 albo 7 lat kiedy to wujek załączył mi na swoim kompie pierwszą częśc, pamietam ze wtedy sie bałem ale gra mi sie bardzo spodobała. Pozniej moj drugi wujek wierny fan całej seri (chyba rok pozniej) pozyczył mi 1 czesc i od tego czasu gra mnie wciągneła i od razu [ ort! ] po wydaniu mialem kolejna czesc nastepnie dodatek . Dopiero pozniej przegrałem sobie dodatek do 1 czesci Hell Fire ktorego bardzo ciezko zdobyć. W 2 czesc nadal gram na battle.net a sama gre (II + LoD) przeszedłem (wszystkie 3 poziomy trudnosci bez zawodowca) koło 5 razy a reszte juz nie licze . Dla mnie to klasyka o czym świadczy fakt ze do dzisiaj nie znika z list przebojów mimo swoich lat.

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja osobiście uważam że te cRPG jest bardzo dobre, grywalność też ma dobrą.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gra wysmienita,czekam z niecierpliwością na patch 1.11,który ma sie ukazać na dniach,by raz jeszcze udać się do Sanktuarium Chaosu

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja obecnie pocinam w DiabloII: LoD i bardzo mnie to wciagnelo. Gram obecnie druidem i barbarzynca, a potem zaczne paladynem. Polecam goraco gre i z niecierpliwoscia czekam na III czesc

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
ja właśnie sobie sorce robię Windru mam już na 80 levelu.. Zastanawiam się jeszcze nad palem bo nim łatwo na baalrunach istw szukać

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Lubie sopbie pograc w diablo choc przechodzilem go duzo razy teraz Aktualnie gram Wiedzminem ^^ Kto wie ten wie jak zrobic wiedzmina

pulkarecordzz.phorum.pl
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ah pamietam jak sie meczyłem w D2 LoD na piekle według mnie barbazynica jest najleprzą postacią (polecam dawać w umbierne ) a co do diablo III jesli bedzie w 3D to nie bedzie to samo jesli w to zagram to tylko z ciekawosci

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Ja grałam zabujczynią albo czarodziejką w DII... a w DI grałam rozbujniczką ale żadnego nie skonczyłam... a wiecie dlaczego?
Diablo I maiałam na psX i zawsze jak byłam w 10 albo 11 lochu to mi karta pamięci zdychała albo mi brat zapisy kasował albo cos podobnego... Natomiast II zwyczajnie zbraku czasu... mam na dysku zapisy i kiedyś do nich wrocę... w każdym razie gra miała w sobie to cos... grałam w Sacreda ktry mienił sie następcą Diablo ale to już nie to... ( najkomiczniejsze w sacredzie są wymagania.. taką grafiką to ta gra powinna spokojnie na procesorze 400 isc... )

Angrenereg Kali The Neftys
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Spędziłem przy Diabełku wiele godzin, których nie uważam za stracone. Gra jest bardzo grywalna i ma ciekawe lokacje, nie muwiąc o filmikach.

P.S. Sacred- gra wyrombista, grafika bardzo dobra. Wnioskując, że mało grałas nie mogłaś uświadczyć dalszych pięknych lokacji. Jak dla mnie chyba nawet gra lepsza od Diablo.

P.S.2 Nie lubie Icewind Dale i Baldura nie wiem czemu. Nie podobają mi się. ;/
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
P.S. Sacred- gra wyrombista, grafika bardzo dobra. Wnioskując, że mało grałas nie mogłaś uświadczyć dalszych pięknych lokacji. Jak dla mnie chyba nawet gra lepsza od Diablo.
Zgadza się niewiele grałam Częśc klimatu Diablo posiada... ja tylko napisalam że to już nie to gra jest dobra mimo wszystko

P.S.2 Nie lubie Icewind Dale i Baldura nie wiem czemu. Nie podobają mi się. ;/
To pewnie dlatego że troche nudne są... tzn zamałą rwątka akcja... nie skonczyłam... Ice Winda pewnie dlatego że jak widzę ten śnieg to mnie mdli... Baldura 2 skończyłam a I zarzuciłam kawałek przed finiszem... na rzecz wizards and wariors ktorych nie skonczylłm w dalszym ciagu... musze sobie polską wersję zorganizowac ktora ma ludzką czcionke bo ja ślepa jestem

Angrenereg Kali The Neftys
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
gra Diablo 2 i dodatek sa zajebiste ja gralem paladynem fajnie sie gralo przeszlem to na pierweszym poziomie znudzilo mi sie nawalanie do potworów i robienie tych samych misji jeszcze raz.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Gra Diablo II to klasyk ale grafiką jest nawet lepsza od puźniej wydanych od siebie gier RPG, może nie tak barwana i kolorystyczna jak Sacred ale grywalnością ją przerasta.. Prawdziwą radochę z gry Diablo II LoD czerpiemy dopiero wtedy gdy gramy w trybie Multiplayer.. Albo współpracy albo pvp;) Wtedy otrzymujemy to czego brakowało nam w One Player:]

a gralem paladynem fajnie sie gralo
Dla mnie Barbarzyńca najlepszy! Druidem też się fajnie grało!


przeszlem to na pierweszym poziomie znudzilo mi sie nawalanie do potworów i robienie tych samych misji jeszcze raz.
Żałuj.. dopiero w koszmarze i piekle otrzumujemy prawdziwą rozgrywkę.. Przyznaj się nie chciało się czy nie dałeś rady;>?
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
gralam tylko w 2 czesc i dodatek do niej ale diablo to zdecydowanie jedna z najfajniejszych gier najlepszy jest barbarzynca krwawa orlice pokonalam nim za 3 ciosami

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Ja gralem w diablo od patch 1,09 Na necie
oczywiscie w dodatek LOD...
Dzialam do teraz na forach na temat d2

Train Hard To Win Easy !!
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Grałem w jedynkę, dwójkę, dodatek. Świetna gra! Niektórzy zarzucają jej, że zbyt dużo siekanki, mało elementów czystego RPG, naciąganą fabuła w drugiej części ale... mam to gdzieś. Dla mnie gra bomba. Nadal w nią pogrywam, jeśli tylko znajduję wolną chwilę ( a z tym ostatnio dość cienko).
Dzialam do teraz na forach na temat d2
Postujesz trochę na Imperium Diablo?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Diablo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook