Forum Dragon Ball Nao

» Stroje w DB

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Czyj strój z bohaterow Dragon Balla podoba Wam się najbardziej?

Ja swojego ulubionego raczej nie mam, ale spoko byly ubrania Piccolo i Goku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 24.12.2009, 16:46
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Fajnie wyglądał Gohan w stroju Piccolo i ten strój co miał Tenshinhan (taki zielony z opaską) podczas Android Saga.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Mi tam najbardziej się podobał stroj Future Trunksa. Fajne workowate spodnie i ta bluza ,a pod nia obcisła koszulka XD. Ale najbardziej zas niepodobal mi sie struj Trunksa w DB GT. Tam normalnie wygladal jakby wzial pierwsze lepsze rzeczy z lumpeksu. Bulma miała fajna sukienke na samym poczatku DB .
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Mi się bardzo podobała róóóóóóżżżżżżżżżowwwaaa koszula Vegety
Interesująca była.(Vegeta w niej wyglądał jak pedałek )
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
kurde. robert odwal sie od rozowych koszul, mam jedna taka rozowiutka koszulke i lubie w niej po skzole chodzic, ale do miasta bym sie w niej nie wypuscil. Mnie najbardziej podobal sie stroj vegety ten pod saiyanska zbroja, ale w zbroi tez wygladal cool. Podobal mi sie tez stroj goku ten taki niebieski zoltym, chociaz ten co mial na sobie jak valczyl z majin vegeta to tez byl wyrabany

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Aer
Ziemianin
Ziemianin
Aer
Dni na forum: 6.983
Posty: 4
Mi się podobały zbroje Saiyan zboku ,twarde naramienik.Fajnie się ubrał Master Roshi w filmie z 3 androidami. Założony miał wtedy fajny żółty garniturek
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No stroje w DB są naprawde bardzo ciekawe i fajnie wymyślone. Z ubrań mężczyzn najbardziej lubiłem ulubiony ciuch Goku (potem też nosił go Gohan i dobrze w nim wyglądał). Fajowo wyglądał też Piccolo i Future Trunks w swoim stroju kiedy pierwszy raz się pojawił. Naturalnie nie zapominajmy o Vegecie i wersji Saiyan Armor z Cell Game.
Z kobiet zdecydowanie wygrywa króciutka spódniczka Bulmy w Buu Sadze

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
i jeszcze moglbym wlasnie dozucic ubrazie jakie dal gohanowy piccolo przed cell game, fajnie wtedy wygladal, taki paker maly

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie najbardziej podobał się Gohan w stroju od Picoolo. Strasznie mu ładnie było
Z kobiecych strojów to owszem Bulma posiada ładne sukieneczki. A poza tym to Videl miała kilka ładnych kostiumików.

Ogólnie to pod tym wzgledem Akira wykazał się dużą wyobraźnią, strojów w DB nie brakuje, każdy ładny W sumie nawet Vegeta w żółtych spodniach i różowej koszuli fajowo wyglądał
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Praktycznie całkowita kolorystyka Sayianów a dokładniej ich zbroje.. najlepsze jednak były po udoskonaleniu przez Bulme.. Vegeta zawsze wygladał !?...fajnie w nich :)ale co jak co ten stroj co dostał od bulmy (rózowa koszula itd) żądzi... ponadto jeszcze podobał mi sie caly stroj Future Trunksa.... ano i gohan w stroju Piccolo tylko ze bez kocyka(białego)

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie no kocyk własnie najlepszy z tego wszystkigo!! Mały Gohan wygladał w nim wręcz bosko, a kocyk zwiększa wzrokowo bary

A co do stroju Vegety - sami macie najlepszy przykład: baby górą, nawet takiego Vegete wychowamy
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
spoko bylo jeszcze ubranie gotrunksa zwlaszcza ta kamizelka, jak by byla w ciemniejszych kolorach to by byla jeszcze lepsza

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
taa ciuszki w DB właściewie wszystkie są niczego sobie. Vegetto i Gogeta tez mieli niczego sobie...
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Niezłe mają te szaty, a i kombinezony też nie słabe. Pamiętam te stroje z walki na Namek. Fajnie tak powspominać.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
e tam kombinzon majin vegety w walce z goku ssj2 wymiatal i dobrze wygladal vegeta w tym poszarpanym w czasie walki z buu

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Mnie najbardziej podobał się strój Songa taki w jakim walczył w tórnieju w zaświatach(prawie taki jak przez całą serię DB Z, ale miał lepszy pas).Strój Vegety i Piccola też fajny

DRAGON BALL!!!!!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
zbroje sayianów sa najlepsze, własciwie jeszcze podoba mi sie strój future trunksa na ssj bez tej kurteczki ;p i no jeszcze dobry byl strój songa... ale z Z ten czerwony czy jaki on tam byl , nie ten z GT

END
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
najnowszy model zbroji sajanów byl fajny

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.946
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Mi sie najbardziej podobał strój jaki nosili Gotenks i Gogeta .

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Mnie najbardziej najbardziej podobal sie Gohan w czerwonym "kaftaniku", razem Goku wygladali super.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Stroje w DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook