Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Możliwe , że znowu rozpętała by się wojna między "dobrymi rodzicami, chcącymi uchronić swoje dzieci przed złem" a stacją, która podjęłaby się emisji...

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nuruva napisał(a):
Old Shatterhand, powaga?Ja jak na razie [ ort! ] nic takiego nie słyszałam, ale byłoby naprawdę miło. Skąd masz takie wiadomości?
W wielu krajach istnieje kanał o Anime, ma on zostać wprowadzony i w Polsce:

eGo napisał(a):
Animax, czyli kanał telewizyjny emitujący anime. Chodzą plotki, że jeszcze w tym roku zagości u nas, w Polsce (bo w innych krajach już jest). Byłoby miło, biorąc pod uwagę listę wykupionych tytułów (tutaj). Jest DragonBall, pewnie z nowym, lepszym lektorem, jest i GTO i wiele, wiele, wiele innych, równie dobrych tytułów. Nie pozostaje nic innego, jak czekać i mieć nadzieje, że Animax będzie powodem napływu masy nowych żółtodziobów do naszego skromnego, narodowego środowiska animaniaków ;P
A informację, mam z forum od powyższego użytkownika . Zresztą ja również o tym słyszałem...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ta nowa stacja, nie jest w pakiecie n tv, więc Cyceron błędem jest mówienie, iż będą wymagane pakiety. Ta stacja jest ponoć filią AXN, który jest emitowany w telewizjach kablowych. Prawa do tej stacji posiada Sony Video, tak więc można się spodziewać dosyć dużego nakładu gotówkowego ze strony właściciela telewizji. Warto podkreślić także, że UPC ( jak i chyba jeszcze z 2 inne sieci kablowe) wykupiło sobie prawa do emisji stacji AXN, jak i jej pokrewnych w Polsce. Tak więc możemy się spodziewać, że nie jeżeli w ogóle [ ort! ] dojdzie do powstania kanału w Polsce, to nie będzie miał on aż tak złego zaplecza w postaci producentów i przedstawicieli.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Właścicielem Animaxu jest Sony, który posiada jeszcze AXN. Kanał ten jest dostępny na większości kablówek, więc jest szansa, że Animaxu będzie darmowy .
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Podobnno ten kanal ma isc do polowy lutego na platformie Cyfrowgo polsatu w pakiecie familijnym. A ja mam cyfre nieeeeeeeeeee

ObrazNAKARMObrazNAKARM

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gozdek: 13.01.2007, 16:51
bloodprincess Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.296
Posty: 10
Skąd: z Ziemi
hahahaha ja mam polsat pakiet familijny ale sie ciesze chyba calymi dniami bede na tym kanale przesiadywac kocham anime
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
fajnie ale mnie to juz nie obchodzi bo mam wszystkie odcinki na dvd

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ta nowa stacja, nie jest w pakiecie n tv, więc Cyceron błędem jest mówienie, iż będą wymagane pakiety
Mówię, że słyszałem coś o tym .
Jeżeli to ma być na cyfrze to się zesram... Na lewo bym się podłączył, ale kasy starzy nie dadzą i nwm czy jakoś to zrobię...
I jak będzie na kablu normalnie to mam nadzieję, że po 22 DB bo z treningów nie zrezygnuję!!

fajnie ale mnie to juz nie obchodzi bo mam wszystkie odcinki na dvd Razz
Podziwiamy, szanujemy i dzielimy radość. Tylko się zastanawiamy po co się wypowiadasz...
Też ściągam sobie pomalutku DBZ, wersja japońska [nie cięta, jakość wypas] z ang. napisami .
Zaraz pójdzie fala kto ma odcinki albo ściąga . Korba...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 13.01.2007, 20:41
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to Cie odrobinę pociesze, jak i innych, którzy lamentują z powodu platformy cyfrowego polsatu ... Ten program jak już wspomniałem jest podstacją AXN, do której główną wylączność w Polsce ma Sony Video Poland. Ono z kolei sprzedało do użytku publicznego te prawa UPC Polska, a UPC użyczyło platformom cyfrowym, tak więc jak myślicie, co będzie gdy pojawi się ten kanał w Polsce ? Oczywistym jest, że ujrzymy go w pakiecie naszej szarej kablóweczki. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ok ok . Oby tylko nie puszczali DB przed 22, muszę zdążyć wrócić z treningu .
Wiecie ile było już tematów na temat powrotu DB na TVN, albo na Polsacie miał lecieć. Żeby nie wyszło tak, że będzie będzie, a tu kupa...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Nawet wielokrotnie zbierano podpisy pod petycjami, ale i to nie przyniosło pożądanych skutków.

I was buried alive...
I was born dead...
bloodprincess Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.296
Posty: 10
Skąd: z Ziemi
patrzcie co pisza o tym w necie * zaloguj się, aby zobaczyć link * moze ten kanal juz jest ide przeszukac programy jak cos znajde to dam znac.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Według serwisu internetowego Press wkrótce na polskim rynku zadebiutuje kanał z japońskimi animacjami Animax. Stacja wystartuje prawdopodobnie w 2007 roku.
Najwyraźniej nie ma go jeszcze, znając życie będzie mniej więcej w połowie roku 2k7.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Taa, jeszcze moze AF dadza w Tvn7
dyziek009 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.283
Posty: 5
Tak przeczytałem ale to było co innego.
Podobno tvnsiedem skończyła się licencja na te anime, ale mają kupić nową.

[email protected] Piszcie że chcecie żeby DB leciało na tvnsiedem.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
dyziek009 napisał(a):
Tak przeczytałem ale to było co innego.
Podobno tvnsiedem skończyła się licencja na te anime, ale mają kupić nową.
Tak, TVN wykupiło licencję wyłącznie na 3 lata...
Jednak przez aferę z Uwagą, anime to nie będzie puszczane...
bloodprincess Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.296
Posty: 10
Skąd: z Ziemi
ja tez gdzies slyszalam ze maja ponownie wykupic licencje a dwa lata temu w zimie czytalam ze TVN maja puscic DB na wiosne i do tej pory sie nie doczekalam tak pisalo w Teleswiecie ale widac ze nie mozna im wiezyc niestety
dyziek009 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.283
Posty: 5
Szkoda że DB nieleci w polsce ale można to oglądać na zagranicznych kanałach np: MCM, NT1, RTL, RTL2,Mangas.
Na cyfra plus jest NT1 kanał 275 poniedziałek-Piątek 17:20 dwa odc.

Słyszałem że mieli to puszczać na cartoon Network
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
To , że mieliśmy zamieszanie odnośnie Uwagi nie znaczy , że nie wykupią ponownie licencji kiedy sprawa przebrzmieje trochę. Zapewne wielu z tych, którzy protestowali już nawet nie pamięta o tym, ani nie poznałoby tej bajki, bo tak naprawdę niewiedzieli czego się czepiają. DB nie ma bana w TV.

I was buried alive...
I was born dead...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kiedy to już zakończyli edycję Dragon Balla w TV ? Bodajże z 5 lat minęło od ostatniego odcinka. Ważne, że w necie dobrze się trzyma Dzięki "Uwadze" nie będzie DB tylko w TVN'nie , tak myślę.Mogliby przynajmniej wszystkie kinówki puścic, chociażby z napisami.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook