Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony przedmiot szkolny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Lubię :
W-F-
+
Bieganie, granie w piłkę: nożną, siatkową, koszykową. Tenis stołowy, Hokey, piłka halowa.
-
Gimnastyka, lekko atletyka, rzuty.

Informatyka
+
Cała lekcja
-
niektóre rzeczy są banalne

Angielski, Niemiecki:
+
obce języki są przydatne
-
za mało angielskiego w tygodniu

Historia :
+
Bardzo ciekawy przedmiot, Konflikty zbrojne
-
Prace klasowe


Nie lubię:
Matematyka (oceny mam dobre)
Za dużo tego jak na tydzień

Fizyka:
...............
Chemia :
teraz zaczynają się dopiero trudne działy
Technika:
.................
Polski:
Same wypracowania i rozprawki, zwariować można
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ach, wypadało by napisać coś dłuższego, o pojęciu przedmiotów. W końcu to dzięki nim lubimy/nienawidzimy szkoły, prawda?

Bardzo lubię –
- Historię. Wręcz kocham to pojęcie, lekcje z tego, ba, sprawdziany, kartkówki, notatki, tłumaczenia, odpowiedzi, referaty…
Lubię
- Angielski, bo się przydaje, jestem z niego bardzo dobry, mam świetnego nauczyciela, a uczenie się to przerwa, między jedną lekcją a drugą. Proszę mnie źle nie zrozumieć – przedmiot traktuję nad wyraz poważnie, jednak uczę się tam tak prostych rzeczy…
- WOS – Mamy świetnego nauczyciela, doktora Żarnę, który wykłada stosunki międzypaństwowe bodajże na polibudzie w Rzeszowie.
- Literaturę – Bo kocham książki, kocham czytać.
- Toleruję
- Chemię – ujdzie w tłoku
- Biologię – Nudy
- Geografię – Gdy z podstawówki szedłem do gimnazjum, byłem napalony na ten przedmiot. Teraz widzę – nie ma tam nic, co by mnie zainteresowało, poza mapą Ziemi i wszechświata. Szczerze mówiąc, przepraszam za wyrażenie, sram na to, kiedy i ile węgla wydobyto w tym a tym roku, tu i tu…
- Fizykę – Ot, taki sobie przedmiot. Jednak nauczyciela mamy wspaniałego.
- Francuski – Bon żur, koment sa va? -.-
- Plastyka – Jakieś kolejarze, inne wyklejanki… na szczęście czasem mamy też szkicowanie normalnym ołówkiem…
Nie lubię
- Techniki, bo nauczyciel jest okropny
- Muzyki, bo gość wymaga od nas cudów i umiejętności gry na instrumentach, których wcześniej nigdy nie mieliśmy w ręku, na pierwszej lekcji
- Gramatyki – Bo uważam że na nic mi się nie przyda w życiu.

No, to chyba tyle…

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Hmm...ja mam dosyć specyficzne przedmioty;), ale lubie angielski i biologię.
A najmniej historię i niemiecki.

I was buried alive...
I was born dead...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Ja, jak niektórym wiadomo, najbardziej lubię matemtykę, a nie lubie Biologii...
a ja na odwrot matematyki nie lubie bo od podstawowki do liceum mialam glupich nauczycieli a biologie lubie bo cikawa jest nauka o czlowieku,zwierzetach itp.
cysiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.192
Posty: 10
Skąd: k-k
Lubię matmę, informatykę,W-f, historie, anglika i geografie. Nie lubie przedmiotów dotyczących przyrody (nie chciało mi sie pisać dokładnie jakich ),niemieckego i polskiego.
Lepper SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lepper SSJ4
Wiek: 69
Dni na forum: 6.797
Ostrzeżenia: 3
Posty: 11
Skąd: z ul. Wiejskiej
Zawsze bardzo lubiłem środowisko i rysunki. Środowisko to dlatego, że do gospodarki nieraz się mnie przydało, a rysunki bo pani bardzo miła była, a i talentem pochwalić się mogę.

Nigdy za to nie lubiłem rachunków bo to takie durnoty jakieś nikomu niepotrzebne.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
ja nie lubię:
angielskiego (ocenki są super, od 4 klasy co semestr 6, ale pani(...) jest straszna!! Czasmi jest gorsza od ChiChi, tak nas do nauki goni rozumiem, że chce nas nauczyć, ale bez przesady. zachowuje się jakbyśmy nie mieli nic w tej szkole prócz angielskiego...)
sztuki i techniki (nic się na tych lekcjach nie robi, tylko się nudzimy... )
-----------------------------------------------------------
a lubię
polski (46/50 z próbnego)
historię (Rzym, Grecja, Egipt i Japonia w starożytności)
Lepper SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lepper SSJ4
Wiek: 69
Dni na forum: 6.797
Ostrzeżenia: 3
Posty: 11
Skąd: z ul. Wiejskiej
kasia_kame napisał(a):
i Japonia w starożytności
A historia Japonii sięga czasów starożytnych? Coś na ten temat wiadomo? Ja tak się pytam bo nie wiem

Wpisz w google, to sie dowiesz :p
SoheiMajin Gotenks
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Historia Japonii sięga bodajże 3 w p.n.e wtedy to na małych wysepkach powstało pierwsze plemię zwane Yamato. Zjednoczenie wysepek odbylo się w 5 w n.e. Od tego wydarzenia tez mozna uznac początek Japonii.


Nie trzeci wiek, a siodmy :p
SoheiMajin Gotenks

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.191
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Najbardziej lubie historie ;D szybko mi wchodzi do głowy takie przyjemne pierdołki... Zawsze przed lekcją opowiadam temat tym co się nie uczyli następnie fajmna jest przedsiębiorczość też takie pierdułki o rynkach itp. i oczywiste Technologia Informacyjna

emate: Człowieku, przestań z tymi emotami.

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja z przedmiotów w szkole lubię dzwonek
ale tak na serio to najbardziej lubię:
polski - szczególnie gramatykę ( sama nie wiem czemu ) a literatura jakoś ujdzie
przyrodę-uwielbiam zwierzęta i kwiaty...
czego nie cierpię :
matematyki-najgorszy przedmiot na świecie. Co prawda czasem mam nawet 6 ale ten przedmiot jest dziwny
angielskiego-mamy taką panią... ciągle wysyła dzieci do sklepu,je na lekcjach i cały czas gada przez telefon

pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Sprite18: 30.04.2007, 7:26
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ulubiony przedmiot szkolny? Najbardziej ławka bo odpocząć można, do tego krzesełko. I jeszcze mundurek za co część szkoły chce mnie zlinczować .

A tak na poważnie. Wymienię wszystko po kolei oraz jeszcze parę innych których już nie mam lub dopiero będę mieć.
religia-jest bardzo dobrym przedmiotem pod warunkiem, że trafi się na dobrego katechetę czy też księdza; w mojej szkole religia jest traktowana bardzo poważnie gdyż jak sama nazwa mówi "Zespół Szkół Katolickich im. ks. jana Długosza" jest placowką o charakterez religijnym, gdzie dyrektorem jest ksiądz, mamy obowiązkowo wprowadzone mundurki i inne piękne katolickie tradycje; podobają mi się te lekcje, są bardzo filozoficzne i pouczające
język polski-książek czytam na potegę, gramatykę znam bardzo dobrze, umiem pisać wypracowania i bronić swego zdania, ale jednak polskiego wprost nie znoszę; siedzę i się tylko nudzę, ciagle tylko jakieś wierszydła i wypracowania maturalne; zaczynam doceniać lekcje i prace w gimnazjum...: ciekawostka: na poradach zawodowych wyszlo mi, że w ok 97% mogę uczyć tego przedmiotu
język angielski-w dzisiejszych czasach pożyteczny przedmiot , jeden z tych na ktorych można odpocząć; w dużej mierze jest to zasługa psora, gdyż jest osobą identyfikujacą się z mlodzieżą, jedyne co mu mozna zarzucić to to, że jest leniwy, ale mi ta sutuacja bardzo odpowiada, wychodzę z załozenia, że najlepiej jest opracować materiał samemu; tylko njiech nikt nie myśli, że siedzimy i się obijamy, oj nie
język niemiecki-zdaję sobie sprawę, że jezyki to poważna rzecz, jednak niemca nie lubię, ot tak po prostu; też idzie mi dobrze ale mimo wszystko
łacina- większość nie znosi, ja uwielbiam, może głownie z tego powodu, że mam związane z nią plany na przyszłość (albo odwrotnie: lubię, więc planuję się dalej uczyć)
język francuski-tylko na kółku, trudny język: na szczęście udało mi się zmusić siostrę, żeby poszła do klasy z francuskim więc będę mieć podręczniki <skacze z radochy>
historia-znienawidzona w podstawówce, w gimnazjum i liceum wyniesiona na wyżyny:mój ulubiony okres to starożytny Egipt oraz II wojna światowa; tak samo jak polskiego mogę nauczać
WOS-jedyną zaletą tego przedmiotu jest to, że mamy przejrzysty podręcznik; ogólnie nuuuudy, choć czasem mozna dowiedzieć sie czegoś pozytecznego, z czego skwapliwie korzystam
biologia-na poziomie rozszerzonym bardzo trudna, szczególnie te wszystkie nazwy (często w domu jak zakuwam, tata do mnie z takim tekstem: "Dziecko, w jakim języku ty mówisz...?"); interesuję się tymi sprawami więc podoba mi się, ulubione dfziały to genetyka, ewolucja i biotechnologia (na biotechnologię wybieram się na studia)
geografia-każdy głupi w mojej szkole na dźwiek słowa "geografia "ucieka z panicznym wrzaskiem, kiwa z politowaniem głową, przewraca oczami lub zaczyna miotać przekleństwami , ja raczej należę do tych ostatnich; w czym tkwi problem? w jednej głupiej, wypacykowanej ,rudej małpy, ktora to cała szkoła (doslownie) stara się już usunąć od 5 lat za począwszy od samego sposobu bycia poprzez traktowanie uczniów, nieprzestrzeganie przepisów szkolnych, na sadystycznych metodach pracy kończąc (czyt. stawianie 20 ndst na jednej lekcji za chęć do życia i miłość do ojczyzny);nie życzę nikomu takiego nauczyciela
matematyka-królowa wszystkich nauk, niektorzy zwą ją nawet "językiem samego Boga" (ach ta fi...); mój ulubiony przedmiot szkolny, niezwykle interesujacy i jak na razie łatwy; i znó z porad zawodowych wynika, że moge go uczyć (paradoks!)
technologia informacyjna-nudne, bardzo nudne, kiepski psor, czlowiek typu "przepraszam, że żyję, to się wiecej nie powtórzy" informatyk od siedmiu boleści; może być ale są lepsze
fizyka-moim zdaniem przedmiot jeszcze lepszy od matematyki; duży uklon w kierunku psora, który zasluguje na miano prawdziwego nauczyciela; nie wiem jak innych szkolach, ale u mnie fizyka jest bardzo trudna, szczególnie w gimnazjum, wiem od innych, że właśnie po naszej fizyce w innych liceach ten przedmiot nie stanowi żadnego problemu
chemia-prawie że jak wyżej; poziom rozszerzony
plastyka, muzyka, WOK-dwóch pierszych już nie mam i mieć nie będę, z kolei za rok czeka mnie wiedza o kulturze; lubię te przedmioty, a że ze mnie ludź twórczy to tym bardziej lubię
podstawy przedsiębiorczości-nuda nudę nudą pogania, kompletny chaos i dezorganizacja
przysposobienie obronne-fajne, bardzo fajne, przydatne, szkoda tylko, że strzelnicy nie było
w-f-powiem krotko: NIENAWIDZĘ!!
taniec- nauka tańca towarzyskiego, bardzo nietypowy przedmiot, byłby nawet fajny gdyby nie to,że jest traktowany trochę po macoszemu, czasem nic nie robimy tylko siedzimy i się obijamy; bardzo nie lubię tego typu prowadzenia lekcji, wolę pracować czynnie.

To tyle w wielkim skrócie(o ironio!).

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Ja podobnie jak mój przedmówca, zawsze lubiałem matematyke. Może wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale teraz z perspektywy czasu, kiedy już troche przeszedłem mogę śmiało powiedzieć, iż ten ścisły przedmiot nie tylko w jakiś sposób wykształcił mnie, sprawił, że teraz w życiu jest mi łatwiej. Jakoą tak to wyszło że od zawsze byłem z matematyką zwiazany. od Szkoły podstawowej, przez gimnazjum, liceum, gdzie uczęszczałem na matfiz po studia. Wszędzie matematyka...

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ramzes napisał(a):
Ja podobnie jak mój przedmówca, zawsze lubiałem matematyke.
Za to z polskim zawsze miałeś problemy.

Jeżeli chodzi o moje preferencje, to:


Kocham i ubóstwiam:
  • Matematyka - mam wspaniałego nauczyciela i choć podchodzi do mojej klasy jak do każdego biochemu - nie komplikuje zanadto treści i wykłada nieco szablonowo - lekcje z nim należą do najciekawszych i wynoszę z nich bardzo wiele wiadomości. Poważnie zastanawiam się nad związaniem swej przyszłości z tą nauką i studiowaniem w przyszłości matmy.
  • Historia - teoretycznie poziom podstawowy, jednak uczy mnie dyrektor, który sam przyznaje, że bardzo lubi uczyć. Z tego powodu nie jest niczym niezwykłym, iż mam pięć historii w tygodniu. Praktycznie każde zastępstwo zostaje wykorzystane na potrzeby tego przedmiotu. I nie żałuję: nauczyciel bardzo sympatyczny, a do tego nie dystansuje się od uczniów.
  • Język polski - w mojej szkole pracują dwie polonistki. Jedna z nich słynie z wyjątkowej surowości i nadzwyczaj wysokich wymagań. Na szczęście nie jest moim nauczycielem, gdyż bardziej wymagającej od obecnej chyba bym nie przeżył. Ze względu na możliwe zmiany w systemie maturalnym realizuje z nami w najlepsze poziom rozszerzony. A przy tym jest całkiem miła.
  • Chemia - nauczycielka tego przedmiotu mówi sama o sobie: "Nie płacą mi za to, bym zrobiła wam wykład, lecz bym was czegoś nauczyła.". Trzeba przyznać, że zasługuje na swoją płacę. Pod względem dydaktyki i metodyki należy do czołówki znanych mi pedagogów. Jedyną rysą jest zmienność jej nastroju - gdy się wkurzy, bywa bardzo złośliwa.
  • Biologia - trzy godziny w tygodniu to aż nadto, by zrealizować program, dlatego mój nauczyciel w ogóle się nie spieszy. Połowę lekcji wypełniają u niego opowieści mniej lub bardziej związane z przedmiotem. Jednakże, być może właśnie dzięki temu nigdy nie odczuwam nudy na jego lekcjach. A na przerwach zawsze wymieniamy różne ciekawostki.

Lubię:
  • Język angielski - bardzo lubię ten język i relatywnie często posługuję się nim na co dzień, chociażby na forach internetowych. Niestety, nie jest w mej klasie językiem wiodącym, ergo ilość godzin pozostawia wiele do życzenia. Jednakże, nauczycielka prowadzi lekcje na niezłym poziomie, zdając sobie sprawę, że większość z nas przystąpi do matury z angielskiego.
  • Technologia informacyjna - taka namiastka informatyki - obsługa Worda, Power Pointa, Accessa i innych wesołych śmieci made by Microsoft. Czasami nudzę się śmiertelnie, jednak zwykle jest całkiem sympatycznie - nauczyciel nie dystansuje się wobec uczniów i można z nim pogadać na różne tematy, często związane z lekcją (np. prawa autorskie). Nie narzekam.
  • Religia - na początku roku zdecydowałem się uczęszczać na tę lekcję, gdyż słyszałem o katechecie wiele dobrego. Nie zawiodłem się - zakonnik mało truje o rytuałach, liturgiach i innych religijnych zabobonach, większą wagę przywiązując do etyki i luźnych rozmów na jej temat. W dyskusjach teologicznych też jest niezły. Zupełne przeciwieństwo gimnazjum.

Nie lubię:
  • Język niemiecki - osobiście, nie mam nic przeciwko temu językowi, mimo że jego brzmienie czasem mnie drażni. Niemniej, moja wychowawczyni oraz germanistka w jednej osobie na siłę zawyża wymagania, choć z mojej klasy maturę z niemieckiego będzie zdawać maksymalnie jedna osoba. Ponadto, idzie nieszczególnym programem, ucząc głównie na pamięć...
  • Wiedza o kulturze - główna wada tej lekcji: moja klasa ma ją z samego rana, więc z reguły ledwo opanowuję senność. Nauczycielka o wykształceniu muzycznym truje o sztuce. Niestety (a może stety?), dzięki gimnazjalnemu wykładowcy mam pod tym względem wiedzę znacznie większą niż ona. Jeśli bardzo mi się nudzi, zaginam ją jakimś trudnym pytaniem.
  • Geografia - nauczana na poziomie poniżej wszelkiej krytyki. Geografica posiada nieaktualne wiadomości i bez przerwy się myli, a klasa zmuszona jest ją poprawiać. Horror. Na szczęście, wymaga tak mało, że nie trzeba się zbyt dużo uczyć. Niemniej, będę miał w przyszłości dwie godziny tygodniowo i nie wiem, jak to przeżyję. Chyba zabiorę poduszkę na lekcję.

Nie cierpię tudzież nie trawię:
  • Przysposobienie obronne - przedmiot, który mierzi i denerwuje mnie do granic możliwości. Byłbym go w stanie przetrwać, ba, może nawet polubić, gdyby nie wykładowca. On autentycznie nie lubi uczniów i przy każdej okazji robi im na złość. O tyle dobrze, że jestem w klasie biologiczno-chemicznej, więc wszystkie bojowe środki trujące i zapalające mam w małym palcu.
  • Fizyka - nie mam szczęścia do fizyków. Po kompletnym durniu i cymbale w gimnazjum, który nawet nie próbował wykładać, trafiła mi się skończona dupa wołowa w liceum. Mam fizykę rozszerzoną i choć jestem z niej dobry, zgrzytam zębami. O jakości nauczyciela niech świadczy fakt, że cały (sic!) matfiz chodzi na korepetycje z fizyki. Wykłady - kompletnie niezrozumiałe.

nara
pa

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie wypowiadałem się tu jeszcze... no cóż, skleroza nie boli Tak więc:

Uwielbiam:

Polski - Mniam
Angielski - -||-
WF - -||-
Informatyka - -||-
Religia - Ujdzie, a księdza mamy jedwabistego (nawet mi nick wymyslil xD)

50/50:

Historia - czasami lubie, czsami nie
Geografia - nuda, wiec ujdzie w tłoku
Biologia - -||-
Plastyka/Sztuka - -||-
Muzyka - -||-

Nienawidzę:

Francuski - AAA!!! Kto to wymyślił!
Fizyka - No comments
Chemia - -||-
Matematyka - Czemu nikt naszej szkoły łaskawie nie przeprosił za tę nienormalną nauczycielkę...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Ramzes napisał(a):
Ja podobnie jak mój przedmówca, zawsze lubiałem matematyke.


Za to z polskim zawsze miałeś problemy.
Może rozwiniesz swoją jakże interesującą myśl. Nie lubie jak ktoś próbuje w taki sposób wykazać swoją wyższość nad innymi.
Może jez. polski nie był moim ulubionym przedmiotem, ale mature zdałem, i to czego się nauczyłem teraz wykorzystuje. Jeśli masz jakiś problem to porozmawiaj ze swoją polonistką, może ona wyjaśni Ci na czym polega poszanowanie drugiej osoby...

Hidden: Q' ma na myśli chyba o fakt, że nie istnieje taki wyraz jak "lubiałem"...

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
[*]Biologia - trzy godziny w tygodniu to aż nadto, by zrealizować program, dlatego mój nauczyciel w ogóle się nie spieszy. Połowę lekcji wypełniają u niego opowieści mniej lub bardziej związane z przedmiotem. Jednakże, być może właśnie dzięki temu nigdy nie odczuwam nudy na jego lekcjach. A na przerwach zawsze wymieniamy różne ciekawostki.
Tez tak bym chciala moja tylko zrzedzi ciagle jest jakos psychopatyczna
Żadnen uczen ani rodzic , który ją poznał jej nie lubi (ze tak z lekka sie wyraze) na dodatek jest moja wychowawczynia,no ale cóż czego można było sie spodziewac gdy jest sie na profilu biologiczno/chemicznym
Nie że nie lubie biologii tylko przez moja nauczycielke mam wstret do tego przedmiotu,a i jesli chodzi o fize tez nie lubie szczególnie ze mam takiego nudnego nauczyciela który jak cos zaczyna tłumaczyć to coraz mniej to rozumiemy ale i tak jakims trafem mialam 4 z fizy na półrocze .Oby tak dalej!!
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Najlepszy przedmiot w szkole to dzwonek, a tak na serio to lubie angielski i polski (literature^^)
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Oczywiście lubię:
-W-F
-Chemię
-Angielski
-Historię
I przedmioty plastyczne które mam w szkole
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja lubie najbardziej Historię atakto lubie jeszcze W-F i angielski

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony przedmiot szkolny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook