Forum Dragon Ball Nao

» Obcy kontra Predator

Strony: 1, 2  

co jest lepsze

co jest lepsze
Predator 60,00% 15 60,00%
Obcy 40,00% 10 40,00%
Wszystkich głosów: 25
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Co wam się bardziej podobało jaki film Obcy czy Predator ja stawiam na Predatora

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez drake: 11.02.2007, 23:30
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jasne, ze Obcy
Obcy wymiata, szczegolnie ten w pierwszej czesci.

A Predator to jest slaby, i cholernie brzydki poza tym w porownaniu z tym drugim.

Nie wiem, co tu jeszcze napisac, wiec na tym poprzestane.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Również stawiam na Obcego, bo podoba mi się jak odgryza ludziom głowy 8 Pasażer Nostromo, to był dla mnie niezapomniany film, bo był pierwszy jaki oglądałem, i najbardziej mi się spodobał.

Predator w sumie nie był zły, miał fajne umiejętności i zabijał ludzi jak łowca, co także mi się spodobało.


A Predator to jest slaby, i cholernie brzydki poza tym w porownaniu z tym drugim.
No nie wiem. Jeśli chodzi o wygląd, to na pewno Predator szczytuje.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Predator, ponieważ Alien to urodzony żołnież, stworzony do zabijania, a Predator ownował Alien'ów, poza tym [ ort! ] w filmie AvP [niepolecam] pokazano, jak typowane Predatorów. Młodych wysyłało się na jakąś planetę, w tym przypadku na ziemię, na zadupie, gdzie nikogo nie ma i stoi stara piramida, przy wchodzeniu do niej uruchamia się mechanizm do rozmrażania królowej, która składa jajka dronów [te alieny, które widzimy w filmach], a KOTY muszą je wszystkie pozabijać, po czym krwią ofiary [kwasem] walą sobie oznakowanie na masce jako zaliczenie testu.

Są lepszymi killerami od alienów, ale tylko mając broń [jedyny minus], a obcy są w nią wyposażone przez naturę za co mają plus.

Tak więc Predator. Aha i wygląd to alien ma fajny, ale Predator lepszy [muszę sobie kupić taką maskę z loczkami].
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Ja tam wole predatora. Był wysmienitym łowcą, a alien to bestia.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Predator był dobry tylko dzieki technice. Gdybym ja miał takie zabawki też mógłbym zabijać ludzi niepostrzeżenie. Poza tym był brzydki. I jak widzimy w filmie AvP nie byli dość dobrzy by zapanować i pokonać obcych.
Obcy jest lepszy. Jest prawdziwym hunterem który zabija by przeżyć a nie dla zabawy. I ma super wygląd.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Albert Fish napisał(a):
. I jak widzimy w filmie AvP nie byli dość dobrzy by zapanować i pokonać obcych.
Jest prawdziwym hunterem który zabija by przeżyć a nie dla zabawy.
1 zdanie...
Predatorzy dzięki swojej technice górowali i to bardzo mocno nad obcymi, co zostało stwierdzone w AvP, gdzie każdy Predator, musiał przejść trening z obcymi.

2 zdanie...
I to zdanie jest błędne, obcy nie jadali swe ofiary, lecz zanosili je do gniazda. Możliwe, że polowali nie dla zabawy, ale na pewno nie dla przeżycia.

Mój głos pada na Predatora, który ma naprawdę świetną technikę. Na mój głos wpłynęła też gra "Alien Vs Predator 2", do której czuję wielki sentyment. Otóż w tej grze najlepiej grało mi się Predatorem.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Old Shatterhand napisał(a):
2 zdanie...
I to zdanie jest błędne, obcy nie jadali swe ofiary, lecz zanosili je do gniazda. Możliwe, że polowali nie dla zabawy, ale na pewno nie dla przeżycia.
Ono nie jest błędne. Chodziło mi o to ze zabijali by sie rozmnażać. Chodziło o przeżycie gatunku.


A co do gry to z tego co ja wiem to Predatorem grało się najłatwiej i chyba niedało się nim przegrać jeżeli się zachowywało troche ostrożności.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gdybym ja miał takie zabawki też mógłbym zabijać ludzi niepostrzeżenie.
Tak, zabijałbyś, byłbyś najlepszym z predatorów .

I jak widzimy w filmie AvP nie byli dość dobrzy by zapanować i pokonać obcych.
1 Predator zginął ;] . 2 rozłupał alienów.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Albert Fish napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
2 zdanie...
I to zdanie jest błędne, obcy nie jadali swe ofiary, lecz zanosili je do gniazda. Możliwe, że polowali nie dla zabawy, ale na pewno nie dla przeżycia.
Ono nie jest błędne. Chodziło mi o to ze zabijali by sie rozmnażać. Chodziło o przeżycie gatunku.


A co do gry to z tego co ja wiem to Predatorem grało się najłatwiej i chyba niedało się nim przegrać jeżeli się zachowywało troche ostrożności.
Możliwe, że albo, źle się wyraziłeś, albo ja źle Cię pojąłem.
Jeżeli chodzi o rozmnażanie, to zauważ, że w Filmie 3 i 4, Aliens (Obcy) zabijali, choć nie było im to w ogóle potrzebne (3- Rippley posiada w sobie obcego 4- Ludzie nie są już potrzebni do "rodzenia" obcych).
Ps. Co do gry, to powiem, że w sumie łatwiej grało mi się Marinsem
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
Jeżeli chodzi o rozmnażanie, to zauważ, że w Filmie 3 i 4, Aliens (Obcy) zabijali, choć nie było im to w ogóle potrzebne
Jak to nie bylo potrzebne?
Przeciez w 4 czesci Obce mscily sie na ludziach, za to, ze ich trzymali w klatkach, ot co.
No a w 3, to Obcy byl tylko jeden, wiec tam tez nie zabijaly.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenks napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Jeżeli chodzi o rozmnażanie, to zauważ, że w Filmie 3 i 4, Aliens (Obcy) zabijali, choć nie było im to w ogóle potrzebne
Jak to nie bylo potrzebne?
Przeciez w 4 czesci Obce mscily sie na ludziach, za to, ze ich trzymali w klatkach, ot co.
No a w 3, to Obcy byl tylko jeden, wiec tam tez nie zabijaly.
W 4 może i się mściły, ale aż tak bardzo ...

przypomnij sobie załogę statków i żołnierzy w kapsułach ...

A w 3 nie pamiętam ile ich było, ale pamiętam, że prawie nikt nie przeżył, bo wszystkich bez przyczyny zabijali obcy... (np. jego pierwsza ofiara...)
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
No gdyby oni nie zabili ludzi to ludzie zabili by ich (albo zamkneli w laboratorium do badań) A co do tego rozmnażania w 4 to tylko matke uzyskali z ciała Ripley a do rozwoju innych potrzebowali ciał.

Ja i tak bardziej daże sympatią Alieny. Gdybym szedł ciemną uliczką w moim mieście i spotkał na drodze Aliena i Predatora to zaczoł bym uciekać przed Alienem śmiejąc się równocześnie z wyglądu Predatora.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Bardzo ciekawy temat, tyczący się już prawdziwej klasyki filmowej, jakim są oba wyżej wymienione tytuły. Nie wiem pod jakim aspektem mam patrzyć na Aliena czy też Predatora.

Jeżeli chodzi o film, większą wartość sentymentalną czuje do serii "Aliena" (prócz 4 części, dla mnie porażka.. Na siłę naciągnięta fabuła, cała seria powinna ukończyć się na 3). Predator też jest niczego sobie, ale jest tam zbyt dużo momentów typu "Rambo", że jedna osoba, walczy w buszu z stworem z kosmosu ( ogólnie Stalone bije na głowe Shwarcenegera;]). Tutaj Alien dostaje plus.

Z punktu widzenia tytułowych bohaterów lepszy jest Predator. Jak każdy wie Obcy to przerośnięty zwierzak, z pumeksem zamiast mózgu, Predator natomiast coś tam w tej "łepetynie ma" . Tutaj plus dla predatora.

Jeżeli chodzi o grę, to przyznam się szczerze że nie grałem, więc nie mogę się tu wypowiedzieć.

Tytułowy film "Alien vs Predator" to kijowy film (przyznam jednak, że DOOM 3 był owiele gorszy..) dla fanów postanowiono zrobić wszystko... a co z tego wyszło to każdy wie

Pozdrawiam
S.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Krótko wypowiem się na ten temat. Dla mnie ciekawszą postacią jest predator, ponieważ przypomina z postury człowieka i ma bardzo interesujący wygląd.
Obcy to kosmita, nie twierdzę, że nie jest fajny, ale mnie jakoś nie zaintrygował tak jak Predator.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.647
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
hehe jak dla mnie predator jest lepszy od obcego i to nie tylko przez filmy ale przez gre, a to moja ulubiona postac

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.285
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
kiedys lubilam obcego teraz wole predatora bo ma fajne bronie i dużo [ ort! ] ciekawszy film obcy to zawsze tak samo zabija jest strasznie monotonny wprzeciwienstwie do predatora

troche nielogicznie napisalam ale to datego ze mi strasznie zimno

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Obcy, od poczatku ta szkarada przypadla mi do gustu;)
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Na podstawie gry, Alien wymiata i walicie kiszorami.

Alien - ktoś napisał, ża zabijał w ten sam sposób, ofc minus mu za to, ale zawsze atakował z zaskoczenia [w grze również najskuteczniej], za co plusik mu, bo adrenalina skacze .
Predator - plus za zróżnicowane sposoby zabijania, co zresztą wychodziło mu bardzo dobrze, w grze niestety nie potrafię nim grać [jest jakiś taki mozolny].
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Obcy kontra Predator
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook