Forum Dragon Ball Nao

» Hate DB

Strony:   1, 2, 3  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mam qmpla, dziś wymieniał mi kogo pamięta z DB ( prawdopodbnie oglądał raz na trzy dni jedną serie )

Tego białego z ogonem CZYT. Freezer
Tego zielonego Komórczak
Songa
Vegete
Tego małego co potem był duzy i pokonał zielonego Gohan
Małego Songa Goten
Bume i Chichi

I tyle osob z budy wie co to DB. To z kim ja mam gadac

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
To z kim ja mam gadac
z nami, fanami
pełno nas tu
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ech no tak, ale w szkole spędzam dużo czasu, na lekcjach się nudze, pogadac trzeba, czasami na żywca. A nie będę cały czas rozmawiał o footballu, bez przesady. Ech może w nowej szkole znajde jakis maniaków mangi.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
A nie będę cały czas rozmawiał o footballu,
a nie masz innych tematow z zipami
mowisz krotka pilka z mojej strony! Elo jak tam co slychac idziem na wino z dolnej polkie . kto dzis ucieka ,widzialem fajna dupe cos zawsze wy,myslisz :"D

pulkarecordzz.phorum.pl
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Znam wiele osób, które uważają Dragon Ball za jedną wielką kichę. Zupełnie nie przejmuję się tymi opiniami. Co więcej znam osoby, które lubiły DB, a teraz wtórują przeciwnikom naszego super anime. Uważam, że to nie Dragon Ball jest żałosny tylko ci ludzie. 3/4 osób, które nabijają się z DB w ogóe go nie widziało. To niezbyt dobrze o nich świadczy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
a ja mam duzo osob w klasie, ktorzy jaraja sie db (praktycznie cala klasa wie co to db - nie wnikajac w szczegoly). ja tam nie mam takiego problemu, ale duzo lepiej mi sie rozmawia o db na forum
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No emate dużo w naszej klasie jest osób którzy lubią (bądź wiedzą) co to DB (nie licząc dziewczyn ). Chociaż jakbyśmy policzyli całą szkołe to są ludzie którzy nawet nie mogą słuchać o DB a co dopiero rozmawiać

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
O prosze- koledzy z jednej klasy
no to chyba jednak ne jest tak źle
a z ludźmi, którzy wypowiadaja się o rzeczach, o których nie mają pojecia, po prostu sie nie słucha...
Bo, co juz zostało powiedziane, sa po porstu załośni...[/quote]
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Naprawdę mnie to dziwi, ponieważ nie sądzę że DB jest np. gorszy niż jakieś atomówki.
nie moge ten kto porównuje DB z atomówkami to niech sie idzie leczyć bo albo jest debilem co ma wodogłowie albo nigdy DB nie oglądał i od razu obrzuca go błotem!!
ATOMÓWKI eh co za łajno
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, wielu określa wszystko co animowane jednym słowem "Bajka", trudno się niektórym dziwić, że DB nazywają bajką skoro mają to samo określenie do takich filmów jak "Shrek" itp.
Stosunek ich do DB, wynika raczej ze strachu, że zostaną wyśmiani. Niestety ja jako jedyny w mojej klasie znam i pamiętam DB. Oczywiście znajdzie się jeszcze kilku (3), którzy kiedyś oglądali DB w TVN7, jednak nic z tego nie pamiętają, co najwyżej imię głównego bohatera. Pogadać o tym nie chcą, a jeżeli zacznie się o tym rozmowę przy innych, natychmiast anime to wyśmiewają, i udają, że nigdy nie mieli z tym styczności...
Cóż, jak nazwać takie zachowanie, dopowiecie sobie sami .
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Cóż. ogólnie [ ort! ] ludzie których znam to wiedzą o co chodzi z Db, nawet dziewczyny odemnie z roku oglądały.
Ja sam ostatni raz db oglądałem 3 lata temu, ale za to kręce się po stronach internetowych od tych 3 lati czytam sobie ciekawostki i podstawy. Więc jeszcze nie jest źle.
Co do ludzi którzy piszą, że nie znają db to sciema. Pamiętam, że jak puszczali ostatni raz dragon ball'a w Polsce to był bardzo reklamowany. Więc to było niemożliwe by ktokolwiek nie wiedział( są wyjątki na ale...).
Ludzie którzy kiedyś oglądali db kultowo to teraz mówią, że to badziewie. Najczęsciej jak zauważyłem dlatego bo się wstydzą innym przyznać, że podobała im się "bajeczka"(szkoda tylko, że db był za brutalny na bajeczkę ale no trudno).
Są też ludzie którzy obejżeli i im się nie podobał db albo tak średnio im się podobał.
W karzdym bądz razie, ci ludzie którzy najbardziej mówią, że nieznoszą dragon ball'a zazwyczaj byli wielkimi fanami tego anime.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Uważanie Dragon Ball'a za bajkę dla małych dzieci jest wielką przesadą.
Mimo, że nasi kochani zachodni sąsiedzi tak ją ocenzurowali - wycinając z każdego odcinka około 10 min to i tak zawiera ona sceny brutalne, wyzywające czy nawet erotyczne. Ja osobiście polecam oglądnięcie japońskiej wersji z napisami, dopiero wtedy poczujemy prawdziwy klimat DB.
Co do krytyki to myślę, iż wynika ona z braku znajomości całej tej serii.
Wiele osób wystawia pochopne opinie, sugerując się tylko pierwszym wrażeniem. Ja również musiałem "dojrzeć" i oglądnąć nie jeden czy dwa, ale kilkanaście odcinków by zrozumieć, przemyśleć i stać się zagorzałym fanem przygód Son Goku.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Stosunek ich do DB, wynika raczej ze strachu, że zostaną wyśmiani. Niestety ja jako jedyny w mojej klasie znam i pamiętam DB. Oczywiście znajdzie się jeszcze kilku (3), którzy kiedyś oglądali DB w TVN7, jednak nic z tego nie pamiętają, co najwyżej imię głównego bohatera.
Tą część to i ja mam...

Co do ludzi którzy piszą, że nie znają db to sciema. Pamiętam, że jak puszczali ostatni raz dragon ball'a w Polsce to był bardzo reklamowany. Więc to było niemożliwe by ktokolwiek nie wiedział( są wyjątki na ale...).
Ludzie którzy kiedyś oglądali db kultowo to teraz mówią, że to badziewie. Najczęsciej jak zauważyłem dlatego bo się wstydzą innym przyznać, że podobała im się "bajeczka"(szkoda tylko, że db był za brutalny na bajeczkę ale no trudno).
Są też ludzie którzy obejżeli i im się nie podobał db albo tak średnio im się podobał.
W karzdym bądz razie, ci ludzie którzy najbardziej mówią, że nieznoszą dragon ball'a zazwyczaj byli wielkimi fanami tego anime.
Właśnie mi się przypomniał moment z 2004 roku wrzesień, jak spytałem koleżki czy nie ma nic na płytkach z DB, to najpierw myślał, że to żart, a potem zaczął nawijać jakby to było coś złego i sztunia jak jej powiem, że oglądam bajeczke to mnie wymarze. [piękne czasy klasy 3 G, z gim.] Zachował się jak dorosły żigolo [nie wiem jak się to pisze] chłopak, który ma zaledwie 15 lat xD.

A w podst. chodziłem w koszulkach z DB i mani z bloku się śmiali, a pamiętam jak z nimi oglądałem, na szczęście mam kolesi na podwórku którzy lubią DB...
Teraz siostra mi dupe truje, żebym załatwił odcinki bo chce oglądać... A w czasach gdy był w TV to mówiła, że to shit. ehheh...
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Ludzie boją się mówić, że lubią db. Sądzą, że stracą szacunek gdy powiedzą komuś, że oglądają " kreskówkę "
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
jak 7 lat temu chodziłem do gimnazjum i chciałem z kimś pogadać na temat dragon balla to mi odpowiadali rzebym im dupy jakimiś pierdołami nie zawracał (tak było w mojej klasie) byłem jedyną z dwóch osób którae oglądała wtedy DB (drugom był mój kolega którego zresztąą sam zaraziłem DB) chyba że nikt nie chciał się przyznać i mysle że większość osób tak robiły ,a czego się wstydziły to ja już nie wiem, takich twardzieli udawały że oni niby już dorośli i bajek nie oglądają natomiast w młodszych klasach w podstawówce kiedy emitowany był DBZ (wtedy był niezle reklamowany) znali go prawie wszyscy
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Ja myślę, że problem tkwi trochę głębiej. Niektórzy uważają oglądanie bajek za oznakę dzieciństwa. Taka jest po prostu mentalnośc. Wszystko co rysowane na papierze to bajka dla małych dzieci. Mało kto patrzy na to co dane anime niesie ze sobą, a w DB nawiązań do świata RL jest całe mnóstwo. Chociażby w świetny sposób ukazana manipulacja ludzi przez Mr. Satan

Pamiętam słowa mojego kupla z roku śmiejącego się z kuzyna, który będąc u niego nagrał sobie kilkanaście płyt DVD z anime. Uważał to za chorobę i głupotę by w wieku 19 lat oglądac głupie bajeczki. Mi wydało się to normalne, bo ja pierwsze co zrobiłem mieszkając na akademiku to zassałem całą serie DBZ

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Cóż, u mnie w klasie nikt swego czasu nie oglądał DB, zresztą większośćotoczenia uwazała to za wielki shit(za przeproszeniem)dla dzieciaków, ale jakoś dałam radę. Zawsze znajdzie się ludzi o tych samych zainteresowaniach. Jak nie w realu to na forum;).

I was buried alive...
I was born dead...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nuruva napisał(a):
Cóż, u mnie w klasie nikt swego czasu nie oglądał DB
A u mnie w klasie ogladali DB, jak ja jeszcze o tym zielonego pojecia nie mialem
Ale pamietam, jak cos tam gadali 'Dragon Bul' itp.
Ja dopiero pozniej zaczalem, kiedy oni juuz przestali

Poczatkowo sam go jakby "nie lubilem", ale chcac nie chcac, obejrzalem z nudow kilka odcinkow z rzedu, i sie troche zmienil moj stosunek do tej "bajki"

A ogolnie, to za DB, w mojej 7-osobowej rodzinie, wszyscy przepadaja

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 04.03.2007, 0:21
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
A ogolnie, to za DB, w mojej 7-osobowej rodzinie, wszyscy przepadaja
Ot to to:) Moja mama wręcz kocha Dragon Ball'a, niestety teraz ma zbyt mało czasu, aby oglądać odcinki na komputerze. Wspomina jednak miło, przesiedziane godziny przed telewizorem. O ojcu się nie wypowiem;p Bo nie lubiał, nie lubi i chyba nie polubi:)

Pozdrawiam Serdecznie
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Jak ja przez ferie oglądałem całą serie DBZ to jeśli już tata do pokoju wchodził to padało hasło: "Synu jak Ty cierpisz" xD

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Hate DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook